rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

irlindy
#25226
és setup-ban hol bütyköljek és mit?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Ginger17
#25225
nyigi = nyugi <#szomoru2>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#25224
Nekem ugyanezt csinálta Brands Hatch -ben. Bütykölni kell a setup -ot, ez télleg minden pályán más és más... nyigi nem írt felül semmit az új mod. <#wink>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

irlindy
#25223
én most a seat leon-nal mentem...canada-ban...nagyon király csak az a baj h vmiért nagyon könnyen kipördül a padlógázas S kanyarban pedig ott fel is Ngedem a gázt meg nem fordítom be a kormányt olyan nagyon...és az a furcsa h eddig nem csinálta ezt...lehet h ez az EVO mod felülírt vmit?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Istencsászár
#25222
Elsõ próbálkozásnak jó, de ugye mi nem ezt vártuk😊, az igazi majd jönni fog remélem hama😊. Belsõ szép, kezelhetõség is jó, a hang még nem az igazi, de legalább sziszeg ay impreza ahogy kell, és jó ahogy a turbo feléled azt rányom😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

b-type
#25221
áá sztem RBR-hez nem érdemes hasonlítani..legalábbis aszfaltos borításon, mert eddig csak ott néztem.
tolja az elejét, sokat csúszik...azaz elég 'maszatos' az autó irányítása, nehéz vele pontosan menni.
nagyokat lehet vele keresztbecsúszni, ha elég széles a pálya.
A modellek is kicsit furák.
De elég mókás, online biztos van feeling-je egy jó pályán. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

bardocz
#25220
RBR-hez képest milyen?mert ha jó akkro leszedem és tudok menni pikes peak-on 😊))
b-type
#25219
Eddig az Evo-t néztem..tök el kellett tolni a merevítést túlkormányozottba hogy pályaautósan is lehessen menni vele.
Dobálni nagyon lehet, bár talán kicsit sokat csúszik oldalra..mindenesetre jobban meg kell nézni, az viszont tisztán lejött hogy a 270°-t nem igen érdemes választani, azzal fix 10-s értékre rakja a kerékfordulást...a mühelybõl nem tudtam kihajtani 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#25218
Kuuurvvaaanaagy!!! 😄
irlindy
#25217
na nekem lejött😛

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

b-type
#25216
nem nagyon szoktam végignézni a mozikat a moddok elején de erre kiváncsi lettem 😄D

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

AlieN911
#25215
Wááááááááááááááááá<#ravasz1><#idiota><#szeret><#idiota> 2/1 <#vigyor2> 7perc és lennvan..Márcsak a DRIFT mod kell..<#szeret>

Honda - The Power of Dreams

Istencsászár
#25214
Hát onnan se jött 70knál többel... mind1, lassan lejön már.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

DanielT
#25213
Nekem már lent van, de melóban nem tudom futtatni 😞(
#25212
Töltsd a legfelsõ linkrõl, onnan fullal jön nekem!
Istencsászár
#25211
sajna lassan jön... de amint leér nincs bocsánat😄

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

bardocz
#25210
ha van olyan szintü mint RBR akkor letöltöm addig nem 😄
DanielT
#25209
Valaki tesztelje le AZONNAL! 😊
#25208
Csak 212 mega 😊
b-type
#25207
huha <#finom>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Istencsászár
#25206
Lancer EVO IX vs. Impreza STi 1.0 <#guluszem1> remélem jó!

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Ginger17
#25205
...hát ez nagy csalódás volt. <#szomoru1> Csalódtam az iDT -ben. Szerintem az egész pályát a NR2003 -ból konvertálták, némi grafikai turbózással. Bár nemt'om, hogy az a pár tucat 2D -s pálmafa grafikai turbózásnak számít -e. A hozzáállást mondjuk díjjazom: hamár a ChampCar játékhoz ígyis-úgyis össze kell rakni a pályát, akkor dobjuk ki rFactor -hoz is, node azért szvsz ez igénytelenség... és ezek akarnak önálló játékot? Mostmár értem mé' csúszik a GrandAm készítése is. Persze lehet, hogy a többiek elkényeztettek a Goldenport szintû pályákkal... <#zavart1>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#25204
Csinálsz egy beállítást,bemásolod a Userdata mappába,utána bemész a kívánt pálya .gdb-jébe,és megnézed,hogy az "SettingsAI=...svm" (vagy vmi ilyesmi)sorban mi a neve a setupnak.Na...ami ide van írva,arra kell átnevezned az elõzõleg bemásolt setupot.Így mûködik.
Gilb3rto
#25203
Még 8kor bõven fut a szerver, általában több pályát is ki szoktunk próbálni!Na de én most 2 napig nem leszek addig majd valamelyik Ligatag tájékoztat mindenkit ha lesz valami Public Fun!WeboldalunkBye

Macbook Air M1 2020

lac coo
#25202
Egy adott pálya azon setupját , amit az AI használ hogy lehet le cserélni ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#25201
kár, hogy nem 8-kor (vagy még késõbb) kezditek ezeket a versenyeket. 7-re érek haza melóból. <#rinya>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

JuanG
#25200
azt nem tudom, ha már csinálnak ilyen összehasonlító képeket, akkor csinálnák meg rendesen a skin-t 😊))...legdurvább a rikító fehér alapszín 😄DD...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#25199
Most vagy én láttam már rég ezt a játékot, vagy a video van egy kicsit feltupírozva, hogy ilyen szép a grafikája?

avcom
#25197
jó ez a domain :-)

Alexease
#25196
avcom
#25194
az alap persze
K-Pax jáááj <#vigyor>

Gilb3rto
#25193
Vááá miért nem lehet itt szerkeszteni?😄

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#25192
Sziasztok!
Fun futamot szervezünk Renault Super Clio moddal ma este, kb. 6kor kezdenénk a versenyeket, amikor már mindenki kellõen felkészült!
Szerver: HrFL (195.228.155.247)
Segítségek:Kuplung Only(F11)
Jelszó:clio
Pályák: Brands Hatch 2005 Lienz!
Szerver már fut!

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#25191
Sziasztok!
Fun futamot szervezünk Renault Super Clio moddal ma este, kb. 6kor kezdenénk a versenyeket, amikor már mindenki kellõen felkészült!
Szerver: HrFL (195.228.155.247)
Segítségek:Kuplung Only(F11)
Jelszó:clio
Pályák:URL=http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Brands%20Hatch%202005]Brands Hatch 2005[/url] Lienz!
Szerver már fut!

Macbook Air M1 2020

leho94
#25190
csak kérdeztem😛

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

Varenga
#25189
Honnan szedsz ilyen dolgokat ember, mié' adnék el ennyi pénzért hibás kormányt????

Cowek
#25188
<#zavart1>

http://www.f1-info.hu/

lac coo
#25187
<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#25186
te állat <#alien><#idiota><#worship>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#25185
K-Pax <#idiota><#zavart1><#alien>
Alexease
#25184
Szivesen, de azert probald ki, mert arra nem volt idom😉 Egy kort sem mentem, csak elinditottam aztan kileptem, gozom sincs mit csinalnak az AI-k😉
lac coo
#25183
Tuti !

Amúgy te melyik bolygóról jöttél, hogy ilyeneket tudsz, mert olvasni nem errõl sehol az biztos ! 😊)))<#worship><#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25182
királyság, köszönöm szépen <#worship>

Alexease
#25181
Nem birtam ki, csak megcsinaltam most😉))
Most 36 hely van a garazsban/pit-ben, ez a maximum. Legalabbis normalisan😉 Igy minden auto a helyen van.😊)

http://alexease.extra.hu/files/EMG_Hungary_AIW_2.zip


Alexease
#25180
12 pit van, vagyis osszesen 36 garazst tudok csinalni (normalisan).
Alexease
#25179
- Rossz helyen vannak a pit-ek😉 Lattam oket, ott vannak a kerites mogott😉)))

- Majd holnap megtrukozom az ajtokat - kiszedem az SCN-bol😉 - aztan megcsinalom rendesen az egeszet😉 Most ugy is ossze-vissza vannak a pit-ek. Ha jol lattam, 16 pit hely van, es mindegyikhez 3-3 garazs hely. Most csak 2 van kihasznalva, az is ossze-vissza (foleg a kerites mogott;D).
irlindy
#25178
1ébként hungaroringen van egy olyan hiba(EMG) hogy a vannak kocsik amiket nema boxba hanem a kerítés mögé dobál be és nemtudnak kijönni...ezt hogy lehet orvosolni?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

avcom
#25177
szórd le õket valahova az aszfaltra a boxutcában, állhatnak simán a box elõtt is vagy bárhol, csak az AI ne menjen neki, meg ki tudjon állni

30 hely elvileg elég

köszi szépen <#vigyor>