rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

avcom
#25281
nekem sem sikerült, ezért a brazil rio-t használtam és hozzá a bigrendert

ezek ingyenesek

Alexease
#25280
NINCSEN F1 2007 MOd felejtsetek mar el! 4 futam ment le, gondolkodjatok mar basszus! Az FSONE keszit egyet, a banner alatt a link (FSONE 2006 MOD alatt).

Ugy nez ki, a warez mellett az F1 2007 MOD-ert rinyalokat is torolni kell, hasonlo szint...
GDDR
#25279
mi az az f1 2007 mód, ami a legjobb? (lap alján a keresõt használtam, csak éppen nem azt hozta be)

AMD Sempron 2300+ @1679MHz, Asrock K7VT4A+ VIA, 512+256 166MHz DDR RAM, MSI GeForce 4 MX4 64MB VGA, Maxtor 40GB, Western Digital 80GB, No-Name 300W táp, Toshiba 16x DVD

lac coo
#25277
Brazil is kellene , de az istenér se tudom felrakni 😊))) Pedig egyszer már sikerült 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25276
brazil 😊

lac coo
#25275
Akkor csak fel kell raknom max8-at mert a 9-el nem mennek az ISI cuccok, viszont ehez van csak Vray-em ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25274

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25272
PH!-n az autóversenyes topic-ban egy srác (asszem) árul rF licence-t..

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Alexease
#25270
- Boltban NEM tudod megvenni, csak online, az adott linken. Szerezz, kerj kolcson hitelkartyat!
- A wareznek egy csomo hatranya van - pl. nem mennek az uj MOD-ok, hibazik, nem megy online, stb. - ez van...
- A tovabbi warez dolgokat torlom!

ui.: Letezik - majdnem - mukodo warez, keresgelj. Itt a forumban is talalsz linkeket, azokat bent szoktam hagyni.
Yoda001
#25269
hi.. valaki tudna segiteni?? egy helyen se láttam a játékot ahol meglehet venni(576,media markt)gondolom valahol meglehet na mind1.. leszedtem egy cracket amibe van egy loader azzal inditoma a játékot megy is. de pl bajnokságot hogy tudok csinálni? akármire kattintok a tesztelésen kivül 1 megy... én választok pályát meg mindent.. gondolom ez nem norm😄 internetre fel se tok menni,eddig mutatta a szerokat de mostmár azokat se...valaki segitsen pls<#pardon1>

http://9gag.com/gag/5135249

lac coo
#25268
Maniax ..?<#miaz><#zavart1>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25267
Azt megtalaltam, eleg izgalmas palyanak tunik😊 Olyan 5km hosszu lehet, szinte vegig sik, egy helyen van benne egy ~7m-es szintkulonbseg, ahol megkeruli az ut a "City-t".
lac coo
#25266
Szingapurban meg éjszaka lesz a verseny , jövõre 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25265
Valami megszallott F1-es, keressen nekem egy Valencia palya terkepet (a tervezett utcairol)😊 Talatam ezt-azt, de azokon 90%-ban nem a meglevo utakra van tervezve a nyomvonal, hanem keresztul mindennen, teljesen friss aszfaltra (vasut, gyartelep, kikoto, epuletek, stb)?!?! Kepesek lennenek nullarol epiteni egy palyat a varos "kozepebe"?! Jo, jo az nem Magyarorszag, nem 5km/ev az utepitesi sebesseg, de azert megis...😊

A lenyeg, hogy kellene egy terkep, hogy kiprobaljam jatekban, milyen is lenne/lesz a nyomvonal😉 THX!
HUNtalicska93
#25264
jó-jó tudom,de... nah szóval köszi!

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

Alexease
#25263
Probald ezt: rFactor Championship Track Manager

Amugy rFactor Central fooldal..., banner alatt alink😊
HUNtalicska93
#25262
lenne egy kérdésem: azt hol tudom beállítani hogy milyen futamokból álljon egy bajnokság pl.: a gp2-es,mert szeretnék menni,de ilye gagyi alap pályákon mennek😞köszi elõre is!

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

#25261
nekem: AI Realism="0.24830"

nem állítgattam semmit sem manuálisan, ha nem ez a default, akkor valamelyik MOD tette😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

HUNtalicska93
#25260
valaki tolja a gp2-es modot,vagy az fsone 2006-ot?

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

lac coo
#25259
Biztos ? Én asszem állítgattam és most van 1.0 -án .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

HUNtalicska93
#25258
BSZ!

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

#25257
Köszönöm mindenkinek!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lobig
#25256
AI Realism="1.00000"

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#25255
A AI realism pontosan mit állít és mennyi a default értéke ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25252
#25251
Van valami F1 2007mód valami olyan moddról hallotam hogy fihs mód de azt honnan lehet leszedni?
#25250
Honnan lehet leszedni ahol gyors?Maga az alap játékot.
leho94
#25249
hepi börszdéj Toya!!<#pias><#integet2>

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

lac coo
#25248
De , úgy van ... De nem megy 😞((((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#25247
A Locations könyvtáron belül a Delphi82Tracks-ban legyenek a pályák, ha eddig nem úgy volt.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#25246
BSZ , Toya !!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25245
Nálatok megy a Delphi82 GTR2 trackpack ? Nálam kilép hibával a játék 😞(((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25244
Sziasztok van valami F1 2007 -es mod?
HUNtalicska93
#25243
loál😄

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

Tomo15
#25242
Na ez a nem mindegy<#zavart1><#idiota><#wilting>
Istencsászár
#25241

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Tomievo
#25240
Kir, grrat skacok. Legközelebb szóljatok, megyek én is ienre, hátha sikerül pár dolcsit nyerni. 😊

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

b-type
#25239
?? 😄D
Na nem baj, akkor úgy írom, nekem a Radical a kedvenc 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#25238
Ha esetleg valaki nem tudná !

Nagyon nagy grta E@sy- nek és Gilbertonak 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#25237

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#25236
Nekem az Atom a kedvencem 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

leho94
#25235
kösszike a kakaót..bár capuccino jobb lett volna😄 THX

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

b-type
#25234
Nálam is nagy kedvenc a Radical, volt hogy Vicky és Tiff beneveztek együtt egy 4órás Radical futamra, kegyetlen nagy lehetett 😊)
Tiff mondta hogy szétestek az alkarjai 😄

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Istencsászár
#25233
Lazán tolja bukó nélkül😊 faxa vidi<#eljen>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#25232
A Lotus Elise eredetei GTR2 -es fizikáját nem tudja valaki átrakni ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25231

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#25230

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#25229
WÁWÁWÁ ! A kedvencem ismét gyõz 😉))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

leho94
#25228
a fenti linkeknél már mindet átnéztem de nem találom egyiknél sem a Macau pályát csak a hsw-nél ott meg vmiért nemtom leszedni:S
betudná vki linkelni??pls.

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

lac coo
#25227

Köszi, máris megnézem 😊!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!