rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

avcom
#25332
most nincs kéznél, de joy circuit custom a neve

Ginger17
#25331
OFF

Olyan cúnyácka vagymá'... kötöcködöl???

ON

😊))

“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen

#25330
Sziasztok! Normálisan fut nálam az rFactor (50-60 fps), de a visszajátszás olyan, mintha minden második képkocka kimaradna. Ez ilyen vagy én nem állítok be jól vmit?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#25329
"Igenis sokat lehet tanulni belõle... "
Mondj egy példát! 😊

Ginger17
#25328
Miért? Mi bajotok van a Mónika Show -val??? <#schmoll2>
Igenis sokat lehet tanulni belõle... <#idiota><#zavart1>

Egész jó ez a Fabcar izé, bár még csak a modelleket meg a skineket nézegettem. Melóhelyen kész élmény... sunyiban. <#buck>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#25327
Najazé' mer' rF-ezek még nem nézek mónikamalázsgyõzikemegkitudjamégmilyenshowt. 😊) Szóval én a szolidabb kockulók táborát erõsítem. 😊

b-type
#25326
Me' poéngyilkos vagy.
(A kockulás már rég túllépett a számgép világon, az is kockul aki amonikashowt nézi)
De nem gáza hogy nem vetted le, amugy is egy felesleges hozszólás volt 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#25325
Kinézetre eddig ez a legjobb GrandAm "imitátor". Majd megnézegessük, hogy jó is -e valamire...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#25324
Mit is...? Már én sem értem...? Ti értitek ezt? <#idiota>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#25323
Mi is az EMG-féle Monacót használjuk.
Azt nem tudjátok, hogy mitõl csillog az aszfalt? Olyan, mintha finom gyönyporral lenne felszórva.

lobig
#25322
én az alapot

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Yoda001
#25321
ti melyik matchmatrkert használjátok? mer nekem azt irja hogy ez a matchmarker nem találhato és hogy állitsam be a tüzfalam.. de a tüzfal semmit nem kérdezett hogy blokkol-e vagy nem<#kerdes>

http://9gag.com/gag/5135249

lobig
#25320
jaja, ti melyik monaco-i pályát használjátok? én EZ-t. van egyáltalán másik?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#25319
Valaki küldjön egy rfactor font-ot, legyenszíves ! Nem találom a sajátomat 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25318
Köszönöm kedves ToMy! Ígérem kocka lesz a fejem. Hisz ki látott már kocka projektort? 😊)
Amúgy mondtam már, hogy utálom Monacót? 😊

#25317
Kevesebbet mozogjál, ülj csak a monitor elõtt és hagyd satnyulni a testedet, így elõbb-utóbb a fejed is idomul a monitorhoz, azaz kocka lesz... <#nyes>
Amúgy ebben lehet valami, mert ott túl lobz is erre célzott kapásból... <#nyes>
#25316
Az elsõ részét gyanítottam, hogy ezt jelenti, de ezzel a "tisztességesen kockulni" kifejezéssel nem tudok mit kezdeni. 😊

lac coo
#25315
Arra céloz , hogy egyre erõsebb vagy 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25314
Hát ezt én sem értem. 😊

lac coo
#25313
Hát ezt msot rohadtul nem értem ,de mindegy 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#25312
Porsche Fabcar Challenge 1.2

Aki próbálta, milyen?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lobig
#25311
<#taps>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

HUNtalicska93
#25310
..hurrá😊

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

b-type
#25309
túl sok fizikai meló, tessék tisztességesen kockulni, akkor jó lesz az FFB is.
<#idiota> 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#25308
Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy Momo (vagy úgy általában a kormányok) esetében milyen hibára utal a gyengülõ FFB?

Yoda001
#25307
hát bajnokságot se igy se ugy nemtudok inditani :o hiába kattintok akármelyik gombra is semmit nem csinál :S

http://9gag.com/gag/5135249

b-type
#25306
hipp-hipp..
😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

HUNtalicska93
#25305
OFF
nekem abszolút semmi baj a warez verziómmal,felmennek rá az új modok,és nem hibázik,nincsenek "véetlen" defektek
ON

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

Ginger17
#25304
Minden pályának van egy programozott (de szép szó) ideális íve. Asszem' az AIW fájlban van. Amikor "tanul" az AI, akkor ettõl az ideális ívtõl való eltérést számolja (ez fut a képernyõn, a monitoron meg az idõ). Próbálgatja az íveket, ezért van, hogy néha jobb, néha meg rosszabb.

Hogyha az ideális íven mennek az autók, és ennek ellenére lassú az AI, akkor az már más tészta...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#25303
Bocs, hogy beledumálok, de ez így nem teljesen fedi a valóságot. Szóval érdemes kikapcsolni a sérülést, a gumikopást, meg minden egyéb hátráltató tényezõt. Ilyenkor (bár lassan), de a "falhozvágást" is tolerálja az AI és egy idõ után megtanulja rendesen venni az adott kanyart. Ja, és türelem!!! Pl. Toban nekem 300 kör volt a CC modhoz... 😊 Ha kész vagy, ne felejtsd el visszaállítani az eredeti dolgokat!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#25302
Elsõsorban abban bízom, hogy kiveszik a kipõrgésgátlót..annyira jó volt látni a GP2-t.
A városi pályákat meg megint szeretem, a kettõ együtt <#finom>
Persze benne van hogy beállnak vonatozni mert zizeg a csapat a pontokért, és félnek a palánkoktól...de akkor legalább tudom hogy ebbõl már soha nem lesz semmi 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#25301
Izgibb lesz az tuti, de most talán még inkább kijön a jó(drága) futómû , aerodinamika ....Szal azon sem csodálkoznék ha ép méginkább hátrányba kerülnének a kispénzû csapatok .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25300
Sokat nem változott, abban a kanyarban ahol eddig bénák voltak, még most is lazán, kívülrõl körbe lehet autózni õket .
De egyébként ez hogyan vagy mit javít náluk ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#25299
jaja, a kipörgésgátlót szüntetik meg. érdekes lesz. már várom. 😊

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#25298
szerintem mindkettõben😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

lac coo
#25297
Abs most sincs , TC nem lesz asszem ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25296
A palankban vagy a kis csapatokban? <#idiota><#zavart1>
b-type
#25295
Én nagyon bízok benne.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#25294
Foleg, hogy jovore nem lesz ABS, ASR vagy nem tudom mi, ugy meg izgalmasabb lesz😉 Sokan lesznek a palankon es/vagy lesz eselyuk a kiscsapatoknak is😉 Talan...😊
Alexease
#25293
Akkor ez is fog tetszeni, foleg hogy ejszakai😉)) Singapur
b-type
#25292
má' most tetszik 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#25291
Koszi, de mar van jobb😉)) Bar ez is hasznalhatatlan, csak talalomra lehetne csinalni, ugy meg nem sok ertelme van😊 Nem mintha amugy meg lenne😉)))
avcom
#25290
na jó,

http://www.autosport.com/gallery/photo.php/id/72742
http://www.autosport.com/gallery/photo.php/id/72700

sry

avcom
#25289
helyett



avcom
#25288


jobbat perpill nem tudok <#fejvakaras>

lac coo
#25287
Ja én azt hittem megyek én is és azt figyeli ( tanul a mestertõl 😊))) ...
Akkor tulajdonképpen mit is tanul ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25286
Ja es a lenyeg😊
1. Neha sokaig probalkozik, 10-20-30 kor is lehet😉
2. Erdemes nyomni egy idogyorsitast (CTRL-ALT-T) 😛
3. Ha hibas vagy nem jo az AIW (pl. utkozik a fallal) azt nem fogja javitani.
Alexease
#25285
1. A PLR-ben beallitod ezt: Autocalibrate AI Mode="1"
2. Aztan belep egy TEST-re 1 (1 darab) AI-val.
3. Hagyod, hagy menjen egyedul korbe-korbe.
4. Ha kesz, kiirja hogy most mar jol erzi magat😉
lac coo
#25284
Valaki leírná pontosan hogyan megy ez az AI tanítás ? 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#25282
engem is érdekelnének ezek az új pályák

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....