rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25382
Kösz!
lobig
#25381

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#25380
csáztok.Honnan lehet leszedni valamilyen clios kupát nem ezt ami ccsak juniusba lesz hanem azon kivül?elõre is kösz
lac coo
#25379
Hát ha jól össze van hajtogatva és jó szellõsre nyílik miért ne 😊
De nem lehet kamu mert a modell sem nõ meg csak úgy , ott minden alkatrész nek helye van . Aki ezeket az IK láncokat megcsinálta hát le a kalappal .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#25378
egyszer vki aztmondta itt h ugytudja h készül a St. Petersburg pálya...vki vmi uj infot tud errõl?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

copass
#25377
hát nyúlik a kanyarban, harapja az útat, eszi! 😄

Tomievo
#25376
Csak azt nem tom, hogy lesz egy 5 méteres kocsiból egy akkora bazinagy robot...😊

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

copass
#25375
de ez bûntetõs lesz nagyon, tuti megdönt minden bevételi rekordot! 😄

copass
#25374
én a final fantasy-s filmeken felejtettem el mindent tudásom, agymosás, fõleg az advent children-ennél 😊

lobig
#25373
na, az durva! <#nevetes1>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#25372
Na de egy Clio-Tranformer ? 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#25371
azér' egy clio meg egy transformer nem egy kategória. 😊

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#25370
Off.: hardwired.hu -n új Trnasformers trailer !!!
Ilyenkor megy el a kedvem az egész 3D tanulástól 😊)))
Iszonyat durvák, agyament részletesek azok a modellek ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

HUNtalicska93
#25369
óó én nem tok várni jövõ hétig,tolni akarom a wéber gabival<#eljen>

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

lac coo
#25368
Ja, azt megnézném szívesen .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25367
fsone.us itt nézzed és kérdezd meg a fórumon de kb 80% járnak már csak arra várnak, hogy kijöjjön az tv cam

JuanG
#25366
jó ötlet!!! Jövök ha tudok 😄D

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Gilb3rto
#25365
Kérdezd meg a készítõket de sztem õk is csak tippet tudnak mondani8!

Macbook Air M1 2020

Gilb3rto
#25364
Tudomásunk szerint, meg ahogy alább is írták jövõhéten!

Macbook Air M1 2020

HUNtalicska93
#25363
és maga a hun clio cup mikor jön?

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

#25362
Mikor lesz FSONE 2007?
Gilb3rto
#25361

Macbook Air M1 2020

lac coo
#25360
Asszem mûködik max 8-al is . 9-el biztos nem .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25359
Én elsõ 2 nap igy voltam a Max-al de már kezdem érteni picit.
Amugy az ISi Dev-Kit-be Max5,6(,talán még 7) -hez volt max script, nekem viszont 8 és 9 van a 2 gépemen. Ezekhez van müködõ gmt plugin?

lac coo
#25358
Off.:

Hardwired-en kötelezõen megnézni a magyar fejlesztésû Black Noise Engine mozit !!!<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25357
#25330 -ban kérdezett replay akadozásra nincs senkinek ötlete?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#25356
rájönni se túl nehéz, sztem 1-2 nap és menne neked 😊)... ha lesz idõm összeütök neked egy "próbaautót", ami csak 1 object, és akkor le tudod csekkelni hogyan mûxik alapon...aztán persze kicsit bonyolódik amikor jön a kerék, kormány, cockpit, stb...de nem vészes 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#25355
kira' 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#25354
Minden egyszerû ha már tudod hogy kell csinálni 😊))))

atiwrc: max-hoz viszonyleg értek már, de zmodellerell megsem tudtam mozdítani még egy árva vertexet sem 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#25353
OFF:
A végén jókat vigyorogtam:
-BentleyGTC bemutató Tiff módra
ON:

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#25352
Minek kell a max 8? Zm2.0.7 is tudja kezelni a gmt-ket.

Én egyszer próbáltam berakni egy megtexturázott kocsit(a texturát a masba is beraktam), de félig átlátszó tükrözött texturája lett meg ilyen sötét lett az egész<#idiota>

Most nme találtam képet róla de ha találok berakom ide ozt majd vki emgmondja mi nem jó benne.
(A kocsit nem én texturáztam ugy volt meg nekem z3d-be)

JuanG
#25351
azt viszonylag egyszerû megcsinálni, hogy a fõmenüben látszodjon 1 objektum (GMT) amit beteszel...ha sikerül akkor onnantól kezdve már képben leszel 😊...én is így kezdtem a Zondával 😄D

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lobig
#25350
pl., hogy középen mitõl kezd el rángatni, azt nem vágom.

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#25349
Nagyon keveset tudok angolul, szal valszeg sose tanulom meg 😊))
De lustaság is van a dologban, lusta vagyok felrakni a MAX8-at, hogy legalább a GMT cuccok mûködjenek, hogy megnézzek egy-két példát, bár ez túl bonyolult ahoz, hogy példák alapján megértsem ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25348
Az új TM-en nekem sem változtatott semmin az állítgatás, most visszakerült a Sidewinder, ott kõkeményen lehet finom hangolni ,...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#25347
😊

azért voltak azok nem nullák is.

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Alexease
#25346
Ha igy nullak az ertekek, vagy nincs "bekapcsolva", akkor nem is lesz semmilyen hatasa😉))
lobig
#25345
olyan jó, hogy mindig elkezden finomhangolni az FFB beállításokat az ini-ben és aztán rájövök, hogy semmi hatása az alábbi értékek állítgatásának:

FFB steer vibe freq mult="0.00000" // Controls frequency of steering vibration. Recommended: 0.5 to 1.0, 0.0 disables steering vibration.
FFB steer vibe zero magnitude="0.00000" // Magnitude of steering vibration at 0mph (reference point).

FFB steer friction coefficient="0.00000" // Coefficient to use for steering friction. Range: -1.0 to 1.0
FFB steer friction saturation="0.00000" // Saturation value to use for steering friction. Range: 0 - 1.0

FFB steer damper coefficient="0.00000" // Coefficient to use for steering damper. Range: -1.0 to 1.0
FFB steer damper saturation="0.00000" // Saturation value to use for steering damper. Range: 0 - 1.0

FFB throttle vibe freq mult="0.00000" // Scales actual engine frequency to force FFB vibration frequency. Suggested range: 0.10 to 0.50
FFB throttle vibe zero magnitude="0.00000" // Magnitude of engine vibration at 0rpm (reference point).

FFB brake vibe freq mult="0.00000" // Scales actual brake rotational frequency to force feedback vibration frequency.
FFB brake vibe zero magnitude="0.00000" // Magnitude of brake vibration at 0mph (reference point).

<#falbav>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

avcom
#25344
én ezt a részét csak ugatom, de szerintem ha megnézel néhány példát (van valami examples pack, ha nem is az rF-hez, akkor a zmodelerhez), akkor a darabolást át fogod látni, a mappolás meg ilyenek meg már megy nagyjából 😊

lac coo
#25343
Egy ilyen minõségû modellt mint a franciák clioja, simán meg tudnék csinálni, de hogy miként kerül ez a játékba, sõt a játékra hogyan kell modellezni arról aztán fogalamam sincs .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25342
biztos van, olyat nem találtunk még, aki vállalkozik is a dologra
de most jó a helyzet, most legalább az a helyzet, hogy nincs

az sokkal rosszabb, amikor úgy tûnik, hogy van, csak éppen fél évig nem történik semmi (elég visszanézni a topicban mondjuk 10000 hozzászólást és találni is példát)

avcom
#25341
Székesfehérvár-KJF, de itt is nagyon szar <#vigyor>
egy újságíró... izé kommunikátornak minek kell ilyen? <#banplz>

lac coo
#25340
De nem hiszem el, hogy nincs ebben az országban valaki aki összetudna dobni egy ilyen lowpoly modellt 😞((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25339
"a jövõ heti kultúrális antropológia vizsga után lehet rá számítani "
Csak remélni merem, hogy nem Egerben tanulod. Saját tapasztalataim igen rosszak.

avcom
#25338
nem kéne ilyeneket bejelentgetnem, de akit érdekel esetleg...

teszteljük a Clio-t, a franciák rábólintottak, szóval remélem, hogy a közeljövõben elérhetõ lesz

a jövõ heti kultúrális antropológia vizsga után lehet rá számítani <#idiota>

avcom
#25337
hogy ez konkrétan van-e rajta azt nem tudom, de virágbolti corel draw cd-ken lehet találni érdekes dolgokat <#finom>

lac coo
#25336

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25335
Ja de fizetõset találok csak 😞

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Gilb3rto
#25334
Ez a monika show már nem volt annyira poén!

Macbook Air M1 2020

#25333
Én??? Á, dehogy! 😉