rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b-type
#25439
én a GTR2-t csak esõben használom 😊
Viszont az ziher, hogy egy rajt utáni elsõ kanyar nagyon odafigyelõs online futáson esõben.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#25438
Lehet csinalni esos palyat😉 Igaz, nem fog esni az eso, nem tukrozodik az aszfalt, de 1-2 dolgot atirva, ugy csuszik majd mint a vizes aszfalton😊

De az esovel mindig ugy voltam, hogy mindenki rinyal erte, de kivancsi vagyok, hogy ha lesz (vagy mar mashol van - GTR2, WTCC) akkor hany szazalekat teszik ki az esos futamok a teljesnek?! 😊)
b-type
#25437
ezt ne is folytasd me' mekhasz.
😊

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#25436
Meg a vizesgumi ...Az nagyon kellett 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25435
Bizony jó , most próbáltam ki én is ... Csak kár hogy ellenkormányzásnál hajlamos a másik oldalra átvágódni, igaz, szinte default setuppal mentem ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#25434
okokok...de ezek az újak 😞(

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#25433
tegnap toltuk Ingyvel a f1bmw-t, valóban jó, low TC-vel teljesen vezethetõ és élvezetes 😄D

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Istencsászár
#25432
Kösz!, akkor megnézem, nincs más hátra😊

Amugy kellemes lett a ha jól vettem ki a kommentekbõl a ISI-nek készített CTDP féle 2007-es BMW-k. Végre nem érezni azt a tehetlenséget ami a CTDP 05ben van, az autó fürge jól rányítható és a gumi keverékek is jók.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#25431
Ezt meg nem probaltam, de NASCAR-ban valszeg az NROS csapat a nyero😉 Vagyis akit erdekel, ezzel erdemes foglalkozni.

De az, hogy mint NASCAR "jatek", MOD milyen (fizika, gumi, iranyitas), az mar mas kerdes. Valszeg inkabb maradok az NR2003-nal😉
Istencsászár
#25430
Ez mennyire jó? ( mivel neked van rálátásod erre, össze tudod hasonlítani egy igazi Nascar játékhoz képest )

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#25429
Porto, Curitiba, Pau nem nagyon van, vagy legalabbis nem lattam eddig😉
A tobbit megtalalod a banner alatti linkeken (rFactor Central, rF Tracker).
avcom
#25428
Monza van Brianza néven az ISI-tõl

avcom
#25427
szerintem nem készült el mindegyik, ami megvan az valszeg a gtr2-bõl lett kiszedve

rtracker.org (torrent kliens szükséges)

HUNtalicska93
#25426
nem tudtok egy olyan oldalt,ahonnan az összes idei wtcc-s pályát letudnám töltenimnem muszáj egybe,hanem linkenként is elfogadomm néztem rfcentralon de nincs meg az összes,íme a pályák:
Curitiba
Zandvoort
Valencia
Pau
Brno
Porto
Anderstorp
Oschersleben
Brands Hatch
Monza
Macau

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

b-type
#25425
Mekhasz (különben is már igyekezned kell, uvolt hogy a héten meglesz <#idiota>)
RHCP sirályos.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#25424
lötyi zene nem kéne <#hehe><#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#25423
Az F1 es a Megane MOD utan, ez is megerdemel egy linket!😊

NASCAR Racing 2007 MOD (NROS)

pajti
#25422
<#eljen> szépen megkínáltad! 😊 <#buck><#worship>

sanzik
#25421
photoshop...
<#idiota><#nyes>
lac coo
#25420
Itt hányadik körödet kapod meg éppen ? 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#25419
Egy kör a Megane 2.0-val (27mb)..semmi extra, csak egy mezitlában tekerés.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#25418
<#mf2><#action>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#25417
ezzel egyetértek, valóban izgalmas, de lehetne jobb is kis gumijavítással...mert nem baj ha érzékeny a segge, csak lehessen "leápolni" 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

avcom
#25416
ezért játék a játék és valóság a valóság <#vigyor>

b-type
#25415
Azért nálam az egyik kedvenc 😊
Olyan jó érzékeny a segg'e <#zavart1>
ÉS most mintha kicsit megbocsájtóbb lenne..nem tudom, vagy mert itt most alapbeállon hajtottam régen meg ki volt hegyezve.
De nagyon jó autó, jó vezetni mert izgalmas.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Danecay
#25414
Hi All!

Tartozom egy vallomással. A reggeli órákban feltett kérdesemet, tudjátok, hogy honnan lehet letölteni a gémet, ill. a hozzávaló törést, valamint melyik a legfrissebb F1 2007-es mod, valammint, hogy bill.-el milyen segítségeket érdemes használni, csupán a nyugalom megzavarásának szándékával tettem fel. Még a játék megjelenése elõtt elkezdtem követni a vele kapcsolatos történéseket, és e fórumnak is napi látogatója vagyok még ha nem is szólok hozzá mostanában olyan sûrûn, eppen ezért tudom, hogy a warez téma elég érzékenyen érinti az itt fórumozókat, sõt egyeseket az F1 is irritál 😊 Gondoltam felkavarom egy kicsit az állóvizet és megnézem, hogy hogyan küldenek el egyesek a búsba, de gondolom Alexease, egyszerûen oldotta meg a dolgot 😊 Magyarul csak poénnak szántam, nem úgy mint egy a GTL topicba keveredõ fitalember.
Azért remélem nincs harag😊

Ja és akik vették a fáradságot, és megpróbáltak válaszolni, a kicsit irritáló kérdéseimre, azoknak minden esetre köszönöm! 😊

JuanG
#25413
<#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#25412
settings/controlls?? ...esetleg...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Yoda001
#25411
valaki mondja meg pls hol tudom beállitani a kormányt és pedált.. a kormányon elég sz@r helyen van a fel és le válto gomb xD

http://9gag.com/gag/5135249

JuanG
#25410
sajna a fizikán nem nagyon javítottak, itt fõleg a gumikra gondolok...kb. ugyanaz mint az elsõ rész, leszámítva az új modelleket...szal kellemes, de nem egy hûûûûhhha 😊)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Istencsászár
#25409

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#25408
azta<#wow1><#boxer>

Ginger17
#25407
Egy mod, amit igértek és elkészült... <#wow1>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Istencsászár
#25405

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

HUNtalicska93
#25402
2007-es modot ne nagyon keress(ami reális is) hanem majd szeptmeber-október fele,addig meg toljad a ctdp 2005-el😊
ja és tört gémmel nem nagyon lehet menni online-ba,mondjuk én próbálgattam,de néha kidobott csak úgy,szóval

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

Istencsászár
#25401

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

avcom
#25398
kicsit enefeses a nyilak miatt <#vigyor>

apropó, Lacháza lement a klotyón? <#papakacsint>

leho94
#25397
BSplayer asszem😛

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

Yoda001
#25396
valaki megmondaná mivel tok lejátszani avit? amiket letöltök soha nemtom se winamppal se winfos media playeerrel(pedig a legujabb van mind2böl)..

http://9gag.com/gag/5135249

JuanG
#25395
<#eljen><#taps>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#25393
Es az utvonal😉
lac coo
#25392
Kira 😊 Bár így elég érdekes, C64 stílusban 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#25391
<#eljen>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#25390
Kozben gyorsan felert😉 Termeszetesen csak az utvonal van meg - ami elvileg "pontos" - vagyis nincsenek mas objectek, texturak, stb.😊)

Billentyuvel mentem, vagyis azt nem kell nezni, mert orultem, hogy igy korbeertem😉))))))

rFactor_Singapur_TEST_Alexease (AVI, DivX, 12Mbyte)

Alexease
#25389
Csak nem birtam ki, raszantam a napot, es osszetakoltam Singapur-t (jovore Forma1, varosi, ejszakai palya)😊))
Igy elsore jonak tunik, bar gozom sincs merre fognak menni rajta😉 De ha a jatekban rendesen ossze lenne rakva, eleg jo nyomvonalakat lehetne rajta kesziteni (Short, Sprint, Tourning, Formula es a GrandPrix)😄D

Egyelore kep, aztan toltok fel fapados videot😉)



lac coo
#25388
3Dmax webfordítás , LOL :

Minden, amit teszek, kiválasztja a függõleges élek közül mindegyiket és használó az eszközt csatlakoztat hogy több részt adjon hozzá, azután megható õk az, hogy nekem hol van szükségem rájuk, azután skálázás középen szekció létrehozni a mártást középen. Végezetül, lesimított él bármennyi 2 ismétléssel szegélyzi azt az igényt, hogy ropogósak legyenek, és tegyenek egy használati meshsmootht*. <#fejvakaras><#taps>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25386
minden verzióban ugyanaz a könyvtárstruktúra😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Alexease
#25385
Innen leszeded a a patchet (http://www.rfactor.net/) es felteszed. Ha warez akkor GOOGLE vagy kereso itt az oldalon (loader szora).
Yoda001
#25384
jo kösz a segitséget XD na de amiket kilistáz a játék 1.250 -es verzio nekem meg 1.150 van ilyenkor mit csináljak? sehova nemtok belépni XD

http://9gag.com/gag/5135249

Yoda001
#25383
hi.. innen az rfactorcentarrol töltöm ezt a VW gti modot és ha ezt leszedtem mit kell csinálni? mit másoljak hova, és hol találom a játékba? pliz help<#szomoru1>

http://9gag.com/gag/5135249