rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Augusztusban új GTR2-s liga indul tzsoltika és leho94 ( én ) vezetésével.
DTM moddal megyünk rendes nagyszerveren.
jelentkezni privátban vagy msn-en lehet :
msn : [email protected]
várjuk a jelentkezõket<#integet2>#integet2>
ON:
\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"
iNDEXF1 Online Szimulátoros Közösség Június 17-én 17órai kezdettel FIA GT 4órás futamot rendez a legendás Le Mans-i pályán (13,6km). A létszámtól függõen GT-tõl egészen NGT-ig lehet jelentkezni és a részvétel INGYENES!
Setupolás és pilóta csere engedélyezve lesz!
Ami szükséges a jelentkezéshez:
- Eredeti rFactor (v1.250)
- Kormány használat
- Stabil sávszélesség
- nevezés INGYENES !!
Versenykörülmények:
Gumikopás: Normál
Üzemanyag fogyasztás: Normál
Idõgyorsítás: 5x
Mechanikai hibák: Engedélyezve
Versenytáv: 4óra ~45-55kör
Autó sérülés: 50%
Rajt: Repülõrajt (Rolling)
Megengedett segítségek: kuplung segédlet(F11)
Felvezetõ és boxból kivezetõ kör is lesz!
MOD amivel mennénk:
FIA GT 1.0 + Addon Pack + Addon Fix
JELENTKEZÉS:
A követketkezõ oldalon jelentkezhetek a versenyre:
http://funracer.indexf1.hu/page.php?23
A kocsik listáját itt találjátok:
Lista
Ha valaki NGT kocsival szeretne indulni akkor szóljon és kiegészítem az NGT kocsikkal is a listát!
Jelentkezéskor feltétlen adjátok meg:
- Teljes neveteket
- Beceneveteket
- Email címetek
- Kocsit, amivel indulni kartok (csapatnév, rajtszám)
- Illetve a 4órát váltott pilótával akarod e teljesíteni vagy nem! Ha igen akkor a másik pilóta Teljes nevét és Becenevét és Email címét is tüntessétek fel!
A tesztekrõl és a fejleményekrõl itt informálodhattok:
http://funracer.indexf1.hu/page.php?23
Mert akkor legalább nem kéne a nullából kiindulni.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
http://www.rfactor.net/index.php?page=devcorner
Es mielott kerdezel, onalositsd magad! Vagyis olvass, keress a rFactro oldalon, a hozzaadott dokumentumokban es az RSC-n. Alapveto angol tudas kell, ha nincs hasznald a net-et (pl. http://www.webforditas.hu/).
Az otthoni gépen enmtom má rmivel de kibontottam a hétévégn de most a neten nem találok egy müködö progit sem 😞
valami haszna csak van, ha az ember Opel fan volt kölyökkorában <#zavart1>#zavart1>
viszont az F1 2001/2002 MTS formátum nem azonos, az F1 2002-F1C viszont igen
rapidshare
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Na de a lényeg: Hát nem is tudom valaohgy oylan furi egy kicsit ez az astra, kiindulási modellnek is sztem.

De gondolom a smooth csak lasítja a játékban a modellt?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
- Ha fent van, akkor tudod hasznalni a hivatalos DevKit-et, abbol azonnal sokminden egyertelmu lesz.
- Az alap mertekegyszeg a meter.
- Ha import-export-inport sorozattal hivogatod be a modelt a MAX-be (pontosabban 3DS-en keresztul) elvesznek a Smoothing Group-ok!
- A Smooth NEM fizikalis, az csak egy "egyszeru" informacio a face-ek "kapcsolatarol".
- A Cockpit egy teljesen kulon model, lenyegtelen a pozicioja. Minden koordinata relativ.
De mondom, MAX8, DevKit, es fel ora alatt tobbre rajosz, mint amit en letudnek gepelni😉)) Vagis, eloszor nezd meg, es ha sehogy se megy, akkor leirom ha tudom😊 Addig hagy ne gepeljek mar "feleslegesen"?! 😊 <#vigyor3>#vigyor3><#zavart1>#zavart1><#idiota>#idiota>
Van valakinek tippje?
http://www.f1-info.hu/
Ez egy buzi mar probaltam ugy hogy az alapertemezett bongeszot vissza raktam az explorer-re , na ez nem volt eleg uninstall kellett😄
Neztem amit Misu berakott gondoltam egy probat meger de hat azert lol igy 24 masodperc alatt kesz voltam😊
Misu <#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Most regisztraltassam vissza a halokartyam MAC szamat utanna meg vissza a routeret😞
Valaki nem találkozott ezzel a Genex reklámmal? Kellene nekem elfogadható minõségben - gondolom tudjátok mihez 😄
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Trymedia.com - Error: "No Internet Connection"
Namost ha en arra rakattintok akkor all mint a szog es kb 30 masodperc utan azt mondja hogy nincs internet kapcsolatom..
Namost azert vegyem meg a unlock codot hogy utanna ne tudjam beirni mert a
remek program szerint nincs internet kapcsolatom lol bazze vegul is ez meger 35 eurot😊
A 2 legfontosabb: mi a fene smootholja el ezt a kocka lowpoly modellt? A játék ? Mert ebben semmi group nincs kiosztva ....anélkül meg összefolyik minden ...( Bár a smooth erõsen növeli a poligonszámot, szal szerintem nem max-ban van megcsinálva...)
A cockpit abszolut külön modell? ( IEnnél a modellnél a szélvédõ elé vabn rakva nem tom az számít-e )

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
De ma erõt veszek a lustaságomon és felrakom 😉
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
csak szerényen: examples pack? <#lookaround>#lookaround>