rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

cselt
#25900
Biztos nem a névvel van a gubanc, mert amit most telepítettem rf, abba bemásoltam és ott meg látszik meg be is lehet tölteni szépen.
Alexease
#25899
Ha esetleg ekezetes file-neveket hasznalsz, azt felejtsd el! Magyar Windows, ekezetes file-nevek a titkarnoknek valok😉 A szamitogepen nem hasznalunk ekezeteket😊

Ha nem ez lenne a gond, akkor sorry, nem tudom mi lehet😊
Alexease
#25898
Ismet ketto link az esos videohoz😉 Ez mar a nagyfelbontasu;P
- http://rapidshare.com/files/34694671/rF_Intel_BMW07_Rain.wmv.html
- ftp://62.141.58.142/Videos/ISI_Rain.rar
cselt
#25897
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem a hozzáértõ közönséghez. Az lenne a gondom, hogy nem mûködnek nálam a replayek. Feltelepítetem újra az rfactort és ott jó is. De azoknál a modoknál aminek külön játékot csináltam ott nem megy. Már próbáltam mindent ide oda másolgatni sikertelenül. Valaki esetleg tudja, hogy miért lehet ez?
Ingy
#25896
Azért vették le mert a HD verziót nem rakták még fel...

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#25895
Kapják be 😊))))))
Apropó esõ... Most nincs fenn GTR2 ( hisz van rF-hez is😊). de még mindig nem kaptam választ: ott van változó idõjárás, Én néhányszor próbáltam tesztelni de olyant , hogy valamelyik szakasz közben eleredt volna az esõ ,nem láttam ...Szal van benne ilyen, vagy csak ha továbblépek a hétvégében akkor változik esetleg ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25894
Nem sokaig volt fent😊
Amugy semmi extra nem volt, Sepang-on (ha jol lattam) korozgetett nehany egyforma F1-es BMW Sauber, esoben. Itt az eso volt a lenyeg😉 De olyan mint a GTR2 aztan annyi😉
Annyi volt a plusz, hogy nem egy kameras cucc, hanem a hivatalos, osszevagott video. Hogy miert faj nekik, nem tudom?!😊
#25893
This video has been removed by the user.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#25891
Ja.Scene file output ..... Majd próbálgatom 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25890
És hogy jön létre egy ilyen scn file? 😉))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25889
Van, ha kell, egy egesz palyat beteheszt ala😊
..\rFactor\GameData\Vehicles\Vview.scn
lac coo
#25888
A showroom-nak van valami "halandzsa-fájlja", vagy az csak egy sima objektum, scene ? 😊))))
Mert az akkor nagyon jó lenne a shadereket nézegetni .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25887
Sziasztok!

Ma 4órás Le Mans-i teszt napot tartunk! Várjuk a tesztre akik jelentkeztek és akik jeletkezni szeretnének, de még nem próbálták ki a modot és ha kedvet kaptak akkor jelentkezhetnek is!
Jelentkezés Itt

A program mára:

19:00-tól 20:30-ig - szabadedzés
20:30-tól funracek, a futam szabályaival!


Funrace versenykörölményei:

Verseny idõtartam: 24perc
Gyorsítás: 60x
Boxból kivezetõ és felvezetõ kör, majd repülõrajt!


Gyülekezés az iF1 IRC-jén:
Webes iF1 IRC

Ha van IRC-d akkor:
Szerver: irc.ircstorm.net
Szoba: #IndexF1

Willi Betz
#25886
szádba lépek zacsi!<#mf1><#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

avcom
#25885
amikor retail játékból veszel ki valamit nagyon vigyázni kell, hogy a késztermékben ne maradjon belõle semmi, mert nem jó a nagy cégekkel szórakozni copyright ügyben <#lookaround>

most a Truck Series is úgy jelenhetett meg, hogy a Synetic meg a THQ beleegyezett, de pl a Codemasters nem, ezért TRD-bõl nem lehet portolni

szóval szerintem itt is drágább a leves, mint a hús <#fejvakaras>

autoszimulator
#25884
takaroggy msn-re

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#25883
Ez is 3 ajtós Astra,és ebbõl 5 ajtósat fabrikálni nem leányálom szerintem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

copass
#25882
mapzonefx
textura szerkesztõ,persze free,de nagyon dúrva dolgokat tud!<#worship>
rustytexture tutorial

#25881
Most jutott eszembe valami.
van egy game amiben van astra, de a leggyengébb verziótól nem találtam képet de pl a golf a legszarabb az nagyon olyan mint az utcai.
A crashdayrõl van szó. Azt tudom hogy van hozzá valami plugin de nemtom hogy az eredeti modelelekt ki lehet e szedni vele(le vannak e zárva), de berakni tuti lehet vele kocsit.
Kiindulási alapnak sztem jobb lesz mint a fez modellje.


Alexease
#25880
- A texturazas fontos, az egesznek az alapja! Nezd at, menni fog.
- A GMT-Importerrel behivott objecteknek tobb problemajuk is lehet, pl. Normalok, Smooth-ok, es termeszetesen a texturazas. Szerintem, eloszor inkabb sajat objectet csinalj es exportalj, egyszerubb lesz a dolog😉 Egy kocka autot, henger kerekekkel, hasab lokharitokkal (legyen mi leessen az autorol😄), stb. Ezen sokkal egyszerubb es gyorsabb probalkozni, mint egy komplex modellen, aminek az inport miatt millioegy hibaja lehet.
- Az autokhoz tartozo GMT file-okat exportalni kell, es kezzel beleirkalni a nevuket a GEN-file-ba😞 Ahoz nincs normalis script exporter;( Tippem szerint, azt sem adja ki az ISI ugy mint a kamera- es a friss AIW-editor;(
Pedig egy egyszeru script kerdese az egesz😉 A felfuggesztes adatokat (*.PM) is sokkal egyszerubb lenne osszerakni normal helper objectek es egy export script segitsegevel.
A palyakeszitesnel en is meguntam a kameraval valo szenvedest, es irtam magamnak egy scriptet, amivel a MAX file-bol kozvetlenul tudom exportalni a kamerakat *.CAM file-ba: egyszerubb beallitani oket MAX-ben (latom mit csinalok, hova neznek, stb.), es nem kell benazni kulso programokkal😉

Ugyanigy az autok GEN es PM file-jai is megoldhatoak lennenek script vagy plugin segitsegevel (valszeg az ISI-nek meg van hozza a cucca😄).
avcom
#25879
"akkor a megfelelõ fájlneveket be kell szórni a gmt-be kézzel és megy"

a gen-be szorri, már agyamra mentek a betûszók <#wilting>

avcom
#25878
konyhanyelven a gen fájlban az van leírva, hogy a játékban mely gmt fájlokat mutassa meg és mikor (tehát lodokat mikor cseréljen stb), tehát ha van egy rakás gmt fájlunk, akkor a megfelelõ fájlneveket be kell szórni a gmt-be kézzel és megy

elvileg <#smile>

még a régebbi beszélgetéshez annyit, hogy amikor össze-vissza bénéztunk az F1C idõkben valami szerkesztgetéssel mi is mindig azt csináltuk, hogy volt a mas fájl, abból kinéztük a gmt-k neveit és szimplán bedobáltuk azonos névvel a mas mellé az új GMT-ket, ha meg nem volt jó, akkor töröltük <#smile>

lac coo
#25877
Najó....elsõként a gmotor texturázást kell átnéznem, mert valami baja mindig van, anélkül meg nem is konvertál 😊))

Misu ! Egy komplett max modellbõl tudtok gen fájlt csinálni, meg az egyéb varázslatokat... ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25876
Õõõõõõ...Gondolnám ha a legközelebbi modellt cserélem ki , akkor látszódni is fog , közelrõl...Vagy mégsem? 😊))
Azt nem vágom,hogy ha a gmt importerrel hozok be egy objektumot, akkor az texturával együtt nyitja meg utána meg jajgat , hogy pl. az rhez motor textura nem gmaterial ...
Mindenképpen oda akarok eljutni egyelõre, hogy lássam a modellemet a játékban, addig aztán 1000-et kérdezhetek ugysem értem ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25875
Ahogy nezem,Alex elegge profin nyomja a temat.<#eljen>

Alexease
#25874
😛
- Most a LOD-ot csak azert emlitettem, mert ha kicsereled a legfelso szintu modelt a sajatodra, es nem modositod a GEN-t, akkor a jatekban nem biztos hogy latni fogod a sajatodat.
- Egy uj mod-nal fontos hogy tobb LOD-ja legyen egy autonak (legalabb 3-5), mert eleg sok fps-t lehet vele nyerni. Es ha jol van megcsinalva, beallitva, eszrevehetettlen.
lac coo
#25873
Te jó isten, mire vállalkoztam !!!😊)))))
Lod egyenlõre nem érdekel, majd csak közelrõl nézem😉
Akkor ezekszerint a sample car-ban nincs is LOD modell ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25872
Állandóan visszadob valami textura dumával 😊)) Azt a gmaterialt erõsen át kell néznem, úgy látom textura nélkül nem is enged exportálni, viszont nem egyszerû dolog így a a Vray, max materialok után 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25871
Ha feltetted a MAX8-at es az rF DevKit-et (😄), utana a MAX Utilities palettaban lesz egy GMT Converter ful. KOzvetlenul alatta van a gomb, hogy: Make Mesh File, na ezt kell megnyomni😉))
Termeszetesen, elotte azert erdemes atnezni az alatta levo beallitasokat (csak az eleresi utvonal szamit, az Instance es az alatta levokkel nem kell foglalkozni, ha nem palyat csinalsz😛).

A texturazas es a beallitasa is nagyon fontos, arrol van reszletes leiras (kepekkel😄) az ISI oldalon es a DevKit-ben is.

Mivel - egyelore - tesztelsz, es gondolom nem teljesen ujat csinalsz nullarol, vagyis egy meglevobe pakolgatsz, a GEN file-ok generalasaval, szerkesztesevel nem kell egyelore foglkalkozni. Legyen a file neve az amit leakarsz cserelni, aztan annyi😉

pl. ha leakarod cserelni az RHEZ 2006 kasztnijat egy masikra, vagy rajzolsz helyette egy ikozaedert (😄), akkor texturazod az objectet, es exportalod Rhez06_body_va.gmt neven. Talalsz meg ott -vb.gmt, -vc.gmt vegu file-okat is (ennel az RHEZ-nel, minden autonal mas es mas lehet!), azok a kulonfele LOD szintu modellek. Azokat a bejegyzeseket torold a GEN file-bol, es a lecserelt object melletti sorba a LODOut melle irj valami nagy erteket (pl. 500, vagyis 500 meterig ez az object fog latszodni).
#25870
Igen tudom, de modosítva lett a kezdés idõpontolag:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=67790402&t=9102561

Holnap 19órától lesz teszt a pályán és mindenkit várunk és reméljük kedvet kaptod a körözéshez és csatlakoztok hozzánk a 4órás futamon is.
IRC-re gyertek, hogy ott megmondjuk a IP címet. IRC web kliensünk van, amit elértek a iNDEXF1.hu

Alexease
#25869
Meg nem is hallottam rola, nem hogy talalkoztam volna vele😉 De holnap korbenezek, korbeerdeklodom😉
lac coo
#25868
Alex !

Hogy valamit megértsek ebbõl az egész rF modellezésbõl próbálgatnom kellene, megnéznem a játékban, hogy mit is csináltam ...
Viszont a halandzsához nem értek...Viszont : ugye be tudok hozni gmt-t a gmt importerrel, azt tudom módosítgatni, csak épp vissza menteni nem tudom. .No azt hogy kell ? 😊))
Minden cucc mûködik ami kell, csak nem tom hogyan kell konvertálni .....
Amit behoz a gmt importer az egy mesh objektum, azt módosítom stb. aztán hogyan tovább, hogy visszakerüljön a játékba?

THX, remélem érted mit szeretnék kérdezni😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

KillR
#25863
rendicsek, ez jó ötlet, de nekem azzal van a bajom, h Mo-n nem tudom cd-sen, boltban megvenni

#25862
Alex te mint kiadványszerkesztésben járatos emberke, kutassál már a gépeden nekem egy ilyen csajos Genex reklámot 😊
Tuti találkoztál már vele 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

avcom
#25861
szerintem ez lenne a dolog elsõdleges funkciója, bár a shotot elnézve kicsit hosszúnak tûnik, hátulról meg azt hinném, hogy Ford Escort <#vigyor0>

lac coo
#25860
Hát nem tom ... Én egy lowpoly kasztniból nem szívesen csinálnék jobbat, az már gyakorlatilag ugyanaz, minha újrakezdenéd ... Csak itt az alap modellt használod blueprintnek 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Jacek
#25859
<#integet2>

lac coo
#25858
Építõkockát a népnek !!!!! Fõleg akinek az való !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#25857
de lockoltak az SCGT modellek is nem? vagy azokat még nem lehetett?

#25855
Ha joltudom van Zmodellernek pluginja ami beszipkazza a SPGT modelleket,onnantol kezdve mar csak finomitani kell rajta,mert ahogy nezem ez eleg lowpoly modell.

Tomievo
#25851
Ezzel csak az a baj, hogy júni 17.-én este lesz a Forma 1...

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Istencsászár
#25844
Elolvastad amit mondtam? legalábbb egy igen vagy nem és akkor ez kilõve max.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#25843
Valaki segíthetne rajtam nem tom a pacht feltrakni hozzá pedig bemásolom a fõkönyvtárba HELP Elõre is thx

#25842
Nemtud valaki ujhangot hol találok az Fsone-hoz?
#25841
Innen tölthetõ le!

Corvette C6, Aston Martin és Alfa Romeo C8-as kocsit add a FIAGT-hez. Ehez van még egy Fix, ami meg az árnyékokat javítja az Addon kocsikhoz meg az Alfa-hoz van némi skin, de a Fix-ben található readme-t ajánlatos elolvasni.

lac coo
#25840
Az miaz a GTR Addon Pack ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25839
Akkor jelentkezz 😊
82 kocsi van összesen és még van hely bõven 😊

b-type
#25838
nem hangzik rosszul <#finom>
Igazi Le Mans

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Cowek
#25837
Vinni akarod a haverjaidat is? <#zavart1>

http://www.f1-info.hu/