rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

avcom
#26000
SEAT-ban azért megy 1-2 hozzáértõ ember is <#smile>

Clio... Nemtom, nekem tetszik <#zavart1>

Yoda001
#25999
lol 😄

http://9gag.com/gag/5135249

#25998
egyetértek veled... a seat király... csak mostmár király versenyzõk is kellenének oda...

meg az ez magyarországban is igazad van... csak sajnos nem a mi tisztünk változtatni ezeken a dolgokon... pedig mi biztosan szeretnénk...

ON

milyen a magyar clio mod? érdemes töltögetni? 😄
HUNtalicska93
#25997
majd kerülgeted a kátyukat<#idiota><#beka2>

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

#25996
túl egyszerû pálya!!!csak egyenes szinte

avcom
#25995
ebbõl hosszú off lesz, lehet <#smile>

megnéztem a bukaresti futamot (GT-t is, F3-at is), az minden volt, csak normális autóverseny nem...

kutya rohangál a pályán, olyat dobott egy bucka az egyik F3-ason, hogy rögtön keresztbe állt, nem volt rendes a vízelvezetés és túlságosan indusztriális kinézet, ez még gyenge, raádásul annak ellenére, hogy ez mekkora esemény Romániában nem volt mindig teltház, az F3 futamon kifejezetten kevesen voltak

a hazai jelenségrõl meg oldalakat lehetne megtölteni és teszik is manapság ezt a résztvevõk. Én örülök, hogy van valamink az más kérdés, hogy egyelõre nem mûködik jól, de javulgat. A SEAT például nagyon fontos dolog és nem is volt rossz a ringen. Fõleg, hogy a német Supercopa futam sem volt sokkal jobb, csak több az autó

a marketing meg... Mindenki ezt mondja, de itt meg is áll a dolog. Ezért nem szeretem az "ez Magyarország" jellegû mondatokat, mert amikor kimondjuk, akkor mi is beállunk a sorba és ugyanúgy nem történik semmi.

Ne vedd magadra, mielõtt megint összeszólalkozok valakivel 😊

#25994
nekünk is van gt futamunk, csak a nézettsége a béka segge alatt van... meg a marketingje is... ha valami nem forma1 akkor már lesz*rják a kedves píárosok... 😞
a környezõ országokban meg virágzik az autósport... cseh, horvát, szlovén rally... cseh, olasz hegyi... cseh, osztrák, német hegyi gyorsasági... és úgy látszik, hogy már a románok is lenyomnak lassan minket...

végig lehet nézni a magyar gyorsasági szakág mezõnyén... nem akarok senkit megsérteni, de egy-két autót leszámítva SIRALMAS...
ajánlok mindenkinek nézzen meg egy cseh, vagy sógor hegyi ill. gyorsasági videót pl. a youtubeon... és a szörnyû, hogy a magyaroknak még a marketingjük sincs meg... hobbiautókázás... tisztelet a kivételnek...
bardocz
#25993
terepjáróverseny?😄
avcom
#25992
remélem a Thököly út benne van <#idiota>

Yoda001
#25991
😄D

http://9gag.com/gag/5135249

gviski
#25990
hát biztos izgalmas pálya lenne...

Virtual SimRacing

Alexease
#25989
Ez szep es jo, de ehez ujra kellene aszfaltozni Budapestet😊))
A jatekba meg lehetne csinalni, 2-3 ev alatt😉) Ez van vagy 10-15km hosszu😊 Ami nem lenne gond, ha nem lenne ennyi epulet, fa, bokor, hid, hegy, es kismillio egyeb😊)

De van budapesti palyam keszuloben, vagy is lesz az is idovel😉
Yoda001
#25988
ez még jo is lenne pályának!

http://9gag.com/gag/5135249

avcom
#25987
Ginger17
#25986
Jóóóvan... nem látok kettõvel lentebb. Bocs. <#idiota>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#25985
Ott én tekertem már egy-két kört a GPL-ben. Biztos fel lehet vmit használni belõle.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#25984
Igen, Népliget valóban kellene...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#25983
Egy gples népliget se lenne rosz grafiakilag felturbózva 😉

Yoda001
#25982
amugy mostmár limuzin is van a játékban?<#idiota>

bocs az offért!

http://9gag.com/gag/5135249

Yoda001
#25981
érkedes. ha az orrnál nézem a kocsit(nem belülröl) akkor 50 fps de ha meg a teljes kocsit létom akkor 30. ez miért van? nagyobb texturát látok? hmm

http://9gag.com/gag/5135249

Ginger17
#25980
Egy magyar OlvassEl.txt... Köszi! <#eljen>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

arty
#25979
nekem egy nagyon szép Budapesti, városi pálya az álmom, a helyszint Alex választhatja meg ... de ha mondjuk a pálya átmenne a Lánchidon, az nagyon extra lenne 😄

5.? jolszámoltam a sort? 😄

Forza.

b-type
#25978
Tudom, nem akarom én terhelni Alex-t, távol áll tõlem. 😊
Nem is kell ez senkinek sztem csak nekem, úgy hogy pláne.
De olyan jókat csinál..😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

avcom
#25977
negyedik a sorban Parád, Lacháza és Orfû után <#vigyor>

b-type
#25976
Alex, ez tök állat <#eljen><#eljen>
Tom hogy nem akarsz vállalni, de ha egyszer adjaég kedved lenne,
nekem már régi álmom az Anglesey pálya:
-link
Komoly Tiff rajongó vagyok 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#25975
Csak neki estem, korbe "drotoztam", sot meg az epuleteket is megcsinaltam, ket perc alatt (olyan is😄DD). A celnak megfelel😉
Holnap teszek ra kamerakat, meg egy alap AIW-ot hogy mukodjon, aztan feltoltom a "kozosbe"😊

rFactor_Singapur_TEST2_Alexease (WMV, 10Mbyte) 😄

#25974
FSONE 1.1

JuanG
#25973
így gondoltam én is 😊...no akkor várjuk 😄

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lobig
#25972
a megane trophy 2.0-nál elég szepen mûködik ez a realfeelplugin, de mondjuk a super clio-nál semmit sem érzek a kormányon...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#25971
Csak bejön neked ez a szalagkorlát 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#25970
<#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#25969
Abbol csak "demo" lesz, mert sosem lesz kesz😉 Mivel se fenykepem, se videom, igy csak a nyomvonalat tudtam megcsinalni, majd szalagkorlatokat esetleg fakat. Epuletekhez (tobb szaz) se idom se kedvem nem lenne😉))
Vagyis, ahogy korbe szalagkorlatoztam, kiteszem ide a kozosbe😉
JuanG
#25968
Singapur "demo" lesz ALex??? 😊) ... szívesen mennék rajta, hogy milyen lesz várhatóan...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#25967
Real FFB PlugIn

Csak az probalja ki aki "megszalott" es van kedve kiserletezni😊 Aki az extra-csicsa ossze-vissza rangatos FFB-t szereti, az felejtse el😊 Ez inkabb a "normalisabb" FFB-t szamito programokhoz (probal) hasonlo (lenni) (LFS, NR, VGP2, NetKar).

Nem mindegyik autotipusnal mukodik rendesen. Gondolom mas mas a felfuggesztes adat es/vagy azert mert 0.5😉 Nalam a Trainer, a Panoz, GTR2-GT mukodott, de a GTR2-G2 kategoria mar nem.

Minden effektet kikapcsol, vagyis csak azok maradnak, amelyeket a felfuggeszteseken erezni (pl. ha a kerekveto csak 1 pup, akkor nem fogja elohuzni a szokasos rangatast, csak egyszer elhuz a kormany ahogy kell, de ha a kerekveto tobb reszbol van, akkor a meretetol fuggoen rangat, stb.)

Allitgatni nem sokat lehet, de azert erdemes megnezni. A lenyeg, hogy minden auto tipushoz, kategoriahoz sajat beallitast general, amit utolag valszeg allitgatni kell!! Az ertekeket a palyara belepes utan hozza letre, utana erdemes kilepni es vissza (a jatekbol).

..\rFactor\RealFeelPlugin.ini


SteeringDamper=2500.000000
RealFeelIsOn=True

MaxForceAtSteeringRack=-1500.000000

- SteeringDamper: "Szokasos" Damper ertek, vagyis a kerekek/felfuggesztes "fuggoleges" elmozdulasanak az ereje, reszletessege.
- RealFeelIsOn: RealFFB ki/be kapcsolas (True/False)
- : Auto(kategoria) neve
- MaxForceAtSteeringRack: A felguggesztes, kasztni elmozdulasanak az ereje. Ez lehet PLUSZ es MINUSZ ertek is, az autotipusatol fugg!
lobig
#25966
nekem se annyira jó, biztos a warez miatt... <#rinya>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

sanzik
#25965
és mit is kell hol állítgatni,mert nekem vezethetetlenül rángatózik csak a kormányom... <#confused>
lobig
#25964
be kell másolni a Plugins könyvtárba

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Ginger17
#25963
Bocs a hülye kérdésért, de mit kell csinálni ezzel a dll fájlal? <#vigyor5>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#25962
Megy a tütü ? 😊)))))

Én nem állítgattam semmit az ffb, igaz elég fura is volt😊)) Az efektek akkor kilõve, vagy hogyan?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#25961
"Lecsereli" az ISI FFB szamitasat a sajatjara😊 Kozvetlenul a felfuggesztesi adatokbol generalja az FFB-t (ahogy eredetileg illene)😊 E miatt ossze is raktam gyorsan a kormanyt, kiprobaltam, es eleg jo. Bar csak 3 tipusu autoval probaltam, de azert teljesen mas mint az eredeti. Kicsit allitgatni kell, minden "autotipusnak" sajat beallitasa van, az elso inditaskor ki-be kell lepni, de hasznalhato, foleg, hogy csak 0.5😉
Csak ne egne ilyen rohadtul a belem😊 <#vigyor3><#zavart1><#zavart2><#vigyor5>
lac coo
#25960
Most látom csak, hogy GTR2-höz van már dinamikus idõjárás-változás .. Valami módosított exe, de remekül mûködik 😉))) Tuti !
Pár kört mentem csak vele (idõgyorsítással 😛 ), talán csak annyi a baja , mintha az elején már betöltené a tükrözõdõ shadert a betonrapedig akkor még nem esik ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25959
PROF1TR SKIN PACKS 1.1
ebben benne van a tv cam?

#25958
Lenne egy kérdésem hozzátok. Van egy pálya, ahol az SafetyCar kicsit hülyé megy. Pálya egyes részein csinál egy "kis" legyezést és ekkor baromira lelassul az SafetyCar és baleset veszélyes. Nem lehetne valahogy megoldani, hogy az SC az normálisan menjen a pályán?
Próbáltam az AIW fájt modosítani, de valamiért az ISI féle AIW editáló nem szereti a pályát és W1 és W2 hiba miatt nem tölti be a pontokat.
Nincs valami 5letetek a problémára?

lac coo
#25957
Az rFCentralon található új FFB plugin az mit csinál tulajdonképpen?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#25956
Mé te hogy csinálod? 😛P

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#25955
Sziasztok!

Ma 19órától tartjuk a 2. tesztnapunkat, ahol az éjszakai vezetésen lesz a hangsúly. Várunk mindenkit aki kedvet kap egy kis teszthez és egy kis funrace-hez.
Amennyiben megtetszett a mod és kedvet kapnak a 4órás futamhoz azok jelentkezését várjuk a kövektkezõ címen és minden friss információt megtaláltok itt:
Jeletkezés itt!

A futamon való részvétel INGYENES!


A mai menetrend a követketõ lesz:
19:00 - 20:30-ig szabadedzés
20:30 - ~21:00-ig funrace

Funrace versenykörölményei:
- 24perces futam,
- boxból kivezetõ kör lesz,
- állórajt

iNDEXF1 IRC-jén gyülekezõ 18:30 után!
Akinek nincs IRC kliense annak a honlapunkon található webes IRC-bel fel tud jönni:
Webes IRC

Akinek van IRC kliense annak meg:
Szerver: irc.ircstorm.net
Szoba: #IndexF1

Jó versenyzést kívánunk!

Alexease
#25954
Nah, ha ugy csinalnam ahogy irtad, az lenne csak az igazi szivas😉) <#idiota><#zavart1>
De csak azert szivas, mert az idom keves, de sok a pozna es a szalag😉
Istencsászár
#25953
( Nitrous Oxide Systems ) Nemsokat nídforszpídeztél az elmúlt években😊)

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#25952
Kémiaszakkör...😛

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bardocz
#25951
nitro