rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Clio... Nemtom, nekem tetszik <#zavart1>#zavart1>
meg az ez magyarországban is igazad van... csak sajnos nem a mi tisztünk változtatni ezeken a dolgokon... pedig mi biztosan szeretnénk...
ON
milyen a magyar clio mod? érdemes töltögetni? 😄
csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)
megnéztem a bukaresti futamot (GT-t is, F3-at is), az minden volt, csak normális autóverseny nem...
kutya rohangál a pályán, olyat dobott egy bucka az egyik F3-ason, hogy rögtön keresztbe állt, nem volt rendes a vízelvezetés és túlságosan indusztriális kinézet, ez még gyenge, raádásul annak ellenére, hogy ez mekkora esemény Romániában nem volt mindig teltház, az F3 futamon kifejezetten kevesen voltak
a hazai jelenségrõl meg oldalakat lehetne megtölteni és teszik is manapság ezt a résztvevõk. Én örülök, hogy van valamink az más kérdés, hogy egyelõre nem mûködik jól, de javulgat. A SEAT például nagyon fontos dolog és nem is volt rossz a ringen. Fõleg, hogy a német Supercopa futam sem volt sokkal jobb, csak több az autó
a marketing meg... Mindenki ezt mondja, de itt meg is áll a dolog. Ezért nem szeretem az "ez Magyarország" jellegû mondatokat, mert amikor kimondjuk, akkor mi is beállunk a sorba és ugyanúgy nem történik semmi.
Ne vedd magadra, mielõtt megint összeszólalkozok valakivel 😊
a környezõ országokban meg virágzik az autósport... cseh, horvát, szlovén rally... cseh, olasz hegyi... cseh, osztrák, német hegyi gyorsasági... és úgy látszik, hogy már a románok is lenyomnak lassan minket...
végig lehet nézni a magyar gyorsasági szakág mezõnyén... nem akarok senkit megsérteni, de egy-két autót leszámítva SIRALMAS...
ajánlok mindenkinek nézzen meg egy cseh, vagy sógor hegyi ill. gyorsasági videót pl. a youtubeon... és a szörnyû, hogy a magyaroknak még a marketingjük sincs meg... hobbiautókázás... tisztelet a kivételnek...
A jatekba meg lehetne csinalni, 2-3 ev alatt😉) Ez van vagy 10-15km hosszu😊 Ami nem lenne gond, ha nem lenne ennyi epulet, fa, bokor, hid, hegy, es kismillio egyeb😊)
De van budapesti palyam keszuloben, vagy is lesz az is idovel😉
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
bocs az offért!
http://9gag.com/gag/5135249
http://9gag.com/gag/5135249
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
5.? jolszámoltam a sort? 😄
Forza.
Nem is kell ez senkinek sztem csak nekem, úgy hogy pláne.
De olyan jókat csinál..😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Tom hogy nem akarsz vállalni, de ha egyszer adjaég kedved lenne,
nekem már régi álmom az Anglesey pálya:
-link
Komoly Tiff rajongó vagyok 😊)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Holnap teszek ra kamerakat, meg egy alap AIW-ot hogy mukodjon, aztan feltoltom a "kozosbe"😊
rFactor_Singapur_TEST2_Alexease (WMV, 10Mbyte) 😄
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Vagyis, ahogy korbe szalagkorlatoztam, kiteszem ide a kozosbe😉
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Csak az probalja ki aki "megszalott" es van kedve kiserletezni😊 Aki az extra-csicsa ossze-vissza rangatos FFB-t szereti, az felejtse el😊 Ez inkabb a "normalisabb" FFB-t szamito programokhoz (probal) hasonlo (lenni) (LFS, NR, VGP2, NetKar).
Nem mindegyik autotipusnal mukodik rendesen. Gondolom mas mas a felfuggesztes adat es/vagy azert mert 0.5😉 Nalam a Trainer, a Panoz, GTR2-GT mukodott, de a GTR2-G2 kategoria mar nem.
Minden effektet kikapcsol, vagyis csak azok maradnak, amelyeket a felfuggeszteseken erezni (pl. ha a kerekveto csak 1 pup, akkor nem fogja elohuzni a szokasos rangatast, csak egyszer elhuz a kormany ahogy kell, de ha a kerekveto tobb reszbol van, akkor a meretetol fuggoen rangat, stb.)
Allitgatni nem sokat lehet, de azert erdemes megnezni. A lenyeg, hogy minden auto tipushoz, kategoriahoz sajat beallitast general, amit utolag valszeg allitgatni kell!! Az ertekeket a palyara belepes utan hozza letre, utana erdemes kilepni es vissza (a jatekbol).
..\rFactor\RealFeelPlugin.ini
SteeringDamper=2500.000000
RealFeelIsOn=True
MaxForceAtSteeringRack=-1500.000000
- SteeringDamper: "Szokasos" Damper ertek, vagyis a kerekek/felfuggesztes "fuggoleges" elmozdulasanak az ereje, reszletessege.
- RealFeelIsOn: RealFFB ki/be kapcsolas (True/False)
-
- MaxForceAtSteeringRack: A felguggesztes, kasztni elmozdulasanak az ereje. Ez lehet PLUSZ es MINUSZ ertek is, az autotipusatol fugg!
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Én nem állítgattam semmit az ffb, igaz elég fura is volt😊)) Az efektek akkor kilõve, vagy hogyan?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Csak ne egne ilyen rohadtul a belem😊 <#vigyor3>#vigyor3><#zavart1>#zavart1><#zavart2>#zavart2><#vigyor5>#vigyor5>
Pár kört mentem csak vele (idõgyorsítással 😛 ), talán csak annyi a baja , mintha az elején már betöltené a tükrözõdõ shadert a betonrapedig akkor még nem esik ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ebben benne van a tv cam?
Próbáltam az AIW fájt modosítani, de valamiért az ISI féle AIW editáló nem szereti a pályát és W1 és W2 hiba miatt nem tölti be a pontokat.
Nincs valami 5letetek a problémára?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ma 19órától tartjuk a 2. tesztnapunkat, ahol az éjszakai vezetésen lesz a hangsúly. Várunk mindenkit aki kedvet kap egy kis teszthez és egy kis funrace-hez.
Amennyiben megtetszett a mod és kedvet kapnak a 4órás futamhoz azok jelentkezését várjuk a kövektkezõ címen és minden friss információt megtaláltok itt:
Jeletkezés itt!
A futamon való részvétel INGYENES!
A mai menetrend a követketõ lesz:
19:00 - 20:30-ig szabadedzés
20:30 - ~21:00-ig funrace
Funrace versenykörölményei:
- 24perces futam,
- boxból kivezetõ kör lesz,
- állórajt
iNDEXF1 IRC-jén gyülekezõ 18:30 után!
Akinek nincs IRC kliense annak a honlapunkon található webes IRC-bel fel tud jönni:
Webes IRC
Akinek van IRC kliense annak meg:
Szerver: irc.ircstorm.net
Szoba: #IndexF1
Jó versenyzést kívánunk!
De csak azert szivas, mert az idom keves, de sok a pozna es a szalag😉
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
