rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1-2 kaktusz meg teve és kész <#vigyor2>#vigyor2>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
- NINCS kesz es NEM is lesz😊 Csak tesztnek keszult.
- Az utvonal es a szintkulonbseg - elvileg - pontos, de a kornyezo objektumok nem. A minoseguk olyan is;P "Mutatoba" vannak😛
- NINCS optimalizalva! Sok polygon, nagy texturak😉
- CSAK DirectX 7 shaderek, de mukodik minden DX modban, beallitasban!
- NINCS AIW es nincs rendes kamera file! Vagyis NINCS AI, Pit, stb.
- DE a szektorokat es a koridot meri!
- Az ejszakai vilagitas csak itt-ott mukodik, nem csinaltam meg (maceras, idohiany😄). Majd maskor, ha lesz kedvem😊))
rFactor Singapur 1.0 TESZT Verzio (analfabeta)
(Eredetileg csak azert keszult a palya, hogy korbemenjek rajta, aztan toroljem😊 Ahoz hogy egyedul menjek, nem kell AIW 😄 )
rFactor_Singapur_TEST3_Alexease (WMV, 20Mbyte)
Megint nem volt idom 2 napig, raadasul egy kicsit el is baltaztam a dolgot, de most osszepakoltam, lecsomagoltam, mentem egy kort, es ha feltoltottem, akkor kilinkelem, lehet tesztelni (ha valakit erdekel)😊
De mar most szolok, hogy ez csak egy TESZT verzio, az utvonal miatt lett csinalva, kivancsisagbol, vagyis NINCS kesz, sot NEM is lesz kesz soha😊) Vagyis ha valakinek lassu lesz, szaggat vagy lefagy, akkor sorry, de ezt elsosorban magamnak barkacsltam (nalam muxik😄DD). Vagyis support nincs😊 De azert remelem mukodni fog valamennyire😉
@Adaminho, Olvasd el a README-t, és vedd meg a játékot mert a warez verzió miatt nem megy a plugin.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
HRC Racer - . - Dani-Faktor™ :)
csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)
most olvasom az új autosimsport-ot és Alx Danielsson, a tavalyi Formula Renault 3.5 bajnok beta tesztere a játéknak, amiben ugye van F3000 is
a srác amúgy másfél hét múlva fog versenyezni az Euroseries 3000 mezõnyében a Hungaroringen 😊
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Betöltesz egy replayt, jobb oldalt látsz egy ablakot, ott beállítod amit be akarsz, utána export és csinál egy videot a movie ( asszem), könyvtárba .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Ma 19órától tartjuk a 3. tesztnapunkat, ahol az éjszakai vezetésen lesz a hangsúly. Várunk mindenkit aki kedvet kap egy kis teszthez és egy kis funrace-hez.
Amennyiben megtetszett a mod és kedvet kapnak a 4órás futamhoz azok jelentkezését várjuk a kövektkezõ címen és minden friss információt megtaláltok itt:
Jeletkezés itt!
A futamon való részvétel INGYENES!
A szervere való fellépés elõtt töltéstek le a pályát és egy kis update-t INNEN
A mai menetrend a követketõ lesz:
19:00 - 19:30-ig 1. szabadedzés (nappal)
19:30 - 20:00-ig 2. szabadedzés (éjjel)
Funrace versenykörölményei:
- 24perces futam, 60x idõgyorsítás
- boxból kivezetõ kör lesz,
- repülõrajt
iNDEXF1 IRC-jén gyülekezõ 18:30 után!
Akinek nincs IRC kliense annak a honlapunkon található webes IRC-bel fel tud jönni:
Webes IRC
Akinek van IRC kliense annak meg:
Szerver: irc.ircstorm.net
Szoba: #IndexF1
TS szerverünk is fut! Aki jön tesztre jöjjön TS-re is még ha mikrofonja sincsen.
Jó versenyzést kívánunk!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
amúgy ez a mod nem GP4 konvert?
Virtual SimRacing
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
némelyik autónál igen.
de én abszolútértékben gondoltam... 😄
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
a SteeringDamper meg a középrehúzás értéke?
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Ti milyen autóknál, milyen bállítást haszáltok?
(van már 0.6-os verzió)
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Nem kell ehez isi efekt 😊))) Tök jól lehet érezni mindent, fõleg a GTR2 pályákon, ott ugye elég sokminden modell, nem csak efekt ....
Csak egyelõre küzdök vele, mert rohadt erõs a cucc 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ma nem lesz Singapur, csak holnap, nem volt idom:/ Vagy ha megis lesz, akkor ejjel😉
thx
Viszont a GTR2 pályák kerékvetõi állat vibrációt csinálnak 300-nál 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Hány éve is csinálgatják ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
valaki már tolja?
most töltikézem,kiváncsi vagyok 😊
