rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bardocz
#26050
az még nem jelenti azt hogy jó is a fizika😊
avcom
#26049
nem tudom pontosan, de mintha lennének "nem aszfalt alapú" modok 😊

bardocz
#26048
homokfizika meg van oldva játékba?😄
avcom
#26047
sok sivatagi pályát, ott kevés az object <#vigyor>
1-2 kaktusz meg teve és kész <#vigyor2>

lac coo
#26046
Neked ontanod kéne a pályákat ezerrel ,.ha csak így két kávé között összedobsz egy ilyet ! 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26045
Singapur TESZT!

- NINCS kesz es NEM is lesz😊 Csak tesztnek keszult.
- Az utvonal es a szintkulonbseg - elvileg - pontos, de a kornyezo objektumok nem. A minoseguk olyan is;P "Mutatoba" vannak😛
- NINCS optimalizalva! Sok polygon, nagy texturak😉
- CSAK DirectX 7 shaderek, de mukodik minden DX modban, beallitasban!
- NINCS AIW es nincs rendes kamera file! Vagyis NINCS AI, Pit, stb.
- DE a szektorokat es a koridot meri!
- Az ejszakai vilagitas csak itt-ott mukodik, nem csinaltam meg (maceras, idohiany😄). Majd maskor, ha lesz kedvem😊))

rFactor Singapur 1.0 TESZT Verzio (analfabeta)


Alexease
#26044
Nincs😉 De a koridoket meri! De ha a heten lesz meg egy kis idom, akkor csinalok hozza AIW-ot is.

(Eredetileg csak azert keszult a palya, hogy korbemenjek rajta, aztan toroljem😊 Ahoz hogy egyedul menjek, nem kell AIW 😄 )
lac coo
#26043
AIW van rajta ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26042
Addig is egy TEST3 video😉 Kajalok, aztan feltolom valahova😉

rFactor_Singapur_TEST3_Alexease (WMV, 20Mbyte)


Alexease
#26041
SINGAPUR TESZT

Megint nem volt idom 2 napig, raadasul egy kicsit el is baltaztam a dolgot, de most osszepakoltam, lecsomagoltam, mentem egy kort, es ha feltoltottem, akkor kilinkelem, lehet tesztelni (ha valakit erdekel)😊

De mar most szolok, hogy ez csak egy TESZT verzio, az utvonal miatt lett csinalva, kivancsisagbol, vagyis NINCS kesz, sot NEM is lesz kesz soha😊) Vagyis ha valakinek lassu lesz, szaggat vagy lefagy, akkor sorry, de ezt elsosorban magamnak barkacsltam (nalam muxik😄DD). Vagyis support nincs😊 De azert remelem mukodni fog valamennyire😉
Istencsászár
#26040
Ott is a válasz a kérdésedben ( rfactor.net ).

@Adaminho, Olvasd el a README-t, és vedd meg a játékot mert a warez verzió miatt nem megy a plugin.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#26039
császtok! lenne 1 olyan kérdésem hogy leszedtem a tv style beta és felrakom meg minden és játék közben nem látok belõle semmit mintha lese szedtem volna. Pedig beállítom, configuralom és nem megy! kell hozzá vmi más mod vagy mi? Elõreis THX a választ<#vigyor4>
KillR
#26038
uhh, merész kérdés volt, vigyázz, nehogy valaki leharapja a fejed!

Dietrich
#26037
champ car modhoz van St.Pete pálya..nekem megvan csak átkell konvertálni.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Danielmagua
#26036
Üdv mindenkinek! Rfactort csak neten lehet megvenni? Rendelném vagy vhol megvásárolnám. Ez nem megoldható? Segítsetek, köszi.

HRC Racer - . - Dani-Faktor&#8482; :)

avcom
#26035
e-zine
letölthetõ az autosimsport.com -on

HUNtalicska93
#26034
autosimsport az egy újság,vagy egy weboldal?érdekelne

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

avcom
#26033
a múltkor szóba került a RACE07...
most olvasom az új autosimsport-ot és Alx Danielsson, a tavalyi Formula Renault 3.5 bajnok beta tesztere a játéknak, amiben ugye van F3000 is

a srác amúgy másfél hét múlva fog versenyezni az Euroseries 3000 mezõnyében a Hungaroringen 😊

irlindy
#26032
jó lenne ha rfhez is kijönne...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Ginger17
#26031
Assz'em a NR2003-hoz van St.Pete, mintha toltam volta rajta GTP-vel...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#26030
Egész pontosan a replay-ben található export gombra 😉))))
Betöltesz egy replayt, jobb oldalt látsz egy ablakot, ott beállítod amit be akarsz, utána export és csinál egy videot a movie ( asszem), könyvtárba .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#26029
h õszinte legyek nem is kerestem semmit😄 de mire gondolsz pontosan?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#26028
Replayban esetleg nem tûnt fel eddig valami export gomb.... ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#26027
hogy lehet replay videobol rendes videot csinálni? nem Fraps-ra gondolok, mert azt nem bírja a gépem...olyanra ami a replay file-t tudja átalakítani vhogy videóvá, de úgy, hogy nem szaggat közben

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#26026
remélem St. Petersburg is kijön hamarosan...az egyik kedvenc pályám...nemtudja vki h készül-e az a pálya?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#26025
jól gondoltad<#vigyor2>

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#26024
Sziasztok!

Ma 19órától tartjuk a 3. tesztnapunkat, ahol az éjszakai vezetésen lesz a hangsúly. Várunk mindenkit aki kedvet kap egy kis teszthez és egy kis funrace-hez.
Amennyiben megtetszett a mod és kedvet kapnak a 4órás futamhoz azok jelentkezését várjuk a kövektkezõ címen és minden friss információt megtaláltok itt:
Jeletkezés itt!

A futamon való részvétel INGYENES!
A szervere való fellépés elõtt töltéstek le a pályát és egy kis update-t INNEN

A mai menetrend a követketõ lesz:
19:00 - 19:30-ig 1. szabadedzés (nappal)
19:30 - 20:00-ig 2. szabadedzés (éjjel)

Funrace versenykörölményei:
- 24perces futam, 60x idõgyorsítás
- boxból kivezetõ kör lesz,
- repülõrajt

iNDEXF1 IRC-jén gyülekezõ 18:30 után!
Akinek nincs IRC kliense annak a honlapunkon található webes IRC-bel fel tud jönni:
Webes IRC

Akinek van IRC kliense annak meg:
Szerver: irc.ircstorm.net
Szoba: #IndexF1

TS szerverünk is fut! Aki jön tesztre jöjjön TS-re is még ha mikrofonja sincsen.

Jó versenyzést kívánunk!

gviski
#26023
LoL tényleg...

Virtual SimRacing

Yoda001
#26022
mintha magyar lenne, Fundi Dóra<#idiota>

http://9gag.com/gag/5135249

Ginger17
#26021
Ennek biztosan örülni fog "irlindy". 😊))

Fundidora Park

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ninja
#26020
Szevasztok!

ASC uj versenysorozatot indít<#nyes>

Info:Carrier2007

Istencsászár
#26019
Alap, tetszetõs.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

gviski
#26018
mentem egy pár kört Brno-ba és kezd tetszeni nekem ez a FSONE,
amúgy ez a mod nem GP4 konvert?

Virtual SimRacing

gviski
#26017

Virtual SimRacing

JuanG
#26016
Néztétek a HSW-n az új PCC06 videót? No leginkább az új Nordschleife 2.0 miatt 😄DD...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lobig
#26015
eheheh,
némelyik autónál igen.
de én abszolútértékben gondoltam... 😄

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#26014
Mínuszban használod....? <#wink><#wink><#wink>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#26013
azt vettem észre, ha a MaxForceAtSteeringRack értékét csökkentem, akkor lesz erõsebb a kormányom.

a SteeringDamper meg a középrehúzás értéke?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#26012
nekem is bejön, de nem minden modot (autót) tudok úgy beállítani, hogy az tetszen.

Ti milyen autóknál, milyen bállítást haszáltok?

(van már 0.6-os verzió)

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#26011
Ha állítgatom az ini-t , ki kell lépegetni közben a játékból ?
Nem kell ehez isi efekt 😊))) Tök jól lehet érezni mindent, fõleg a GTR2 pályákon, ott ugye elég sokminden modell, nem csak efekt ....
Csak egyelõre küzdök vele, mert rohadt erõs a cucc 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26010
-Formula One 2006 TrackPac by spet,sztem ok lesz . 😊
#26009
igen,nézegetem azokat is,csak mondom hadd ne teszteljem le mindet,meik a bestof? 😊
Alexease
#26008
Van frissebb (0.6) FFB PlugIn, abban elvileg lehet mar kombinalni a kettot (Reav vs. ISI). Nem probaltam.

Ma nem lesz Singapur, csak holnap, nem volt idom:/ Vagy ha megis lesz, akkor ejjel😉

Alexease
#26007
Banner alatti linkek?!?!
Alexease
#26006
Az azert van, mert meg nincs AIW a palyahoz😉
#26005
tudtok valami jó kis trackpack linket f1hez,ami friss és muxik is?
thx
lac coo
#26004
Nekem alapvetõen bejön ez az FFB plugin, egy bajom van csak vele, közép állásokban szinte nulla a kormány középrehúzása , ellenállása, így nehéz egyenesben menni, döglött a kormány ...Ezen lehet valamit állítani ?
Viszont a GTR2 pályák kerékvetõi állat vibrációt csinálnak 300-nál 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26003
Az elsõ FSONE próbálkozásokkor nem gondoltam volna, hogy ideig eljutnak ! Grat nekik!
Hány éve is csinálgatják ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26002
FSONE V1.1 FULL

valaki már tolja?
most töltikézem,kiváncsi vagyok 😊
JuanG
#26001
király ez Alex!! <#taps>

látom nálad is van olyan hogy a guminyomvonal néhol függõlegesen megy bele az útba, ezt tudod mitõl van????

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty