rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mm gondolom ezzel arra céloztál h ez rfactor forum
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
http://9gag.com/gag/5135249
feltettem a RACE-t. erre ilyen a kocsi...kívülrõl meg az ablakkal és a kerékkel nincs minden rendben
mér van ez? ilyen szar videokártyám lenne?
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
http://9gag.com/gag/5135249
Valaki tud tanácsot adni?
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
találkozott már valaki az rFactorban a halfrate állítási lehetõséggel? Én úgy emlékszem, hogy alapértelmezés szerint itt már 0, tehát a részletesebb és pontosabb számítást végzi, ellentétben az F1C alapbeállításával. Jól emlékszem? <#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nálatok valami át van írva vagy mi ? <#fejvakaras>#fejvakaras>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Meg mégegyet a Safety Car-nak 😊))))És az F1 2007-nek 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Ha gondolod csinálj neki topikot azt ugyis jönnek az emberek 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ha talalsz meg embert, akit erdekel, vagy meg aki csinalna valamit, talan erdemes lenne nyitni egy topic-ot (pl. ISI-gMOTOR-Modolas-Szerkesztes stb.), es ott megbeszelni a dolgokat😉
Osszedobnek egy alap palyat, az utvonalat, 1-2 alap objectet, felteszem MAX-ben es akit erdekel probalkozik, kerdez, probalkozik, ...😊))
Vagy félreértettem valamit? Majd elõkeresem megint ....
De ha jól értem akkor pl. esõben a pálya másik végén is tükrözõdik minden holott alig lehet látni ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Vagyis van dinamikus LOD cserere lehetoseg. De felesleges hasznalni, mert polygon szamitasban mar annyira durva ez es a tobbi program is, hogy nem tudsz olyan ertelmes dolgot csinalni kismillio polygonbol, amit ne pakolna ki 100 frammel😉)) Ami zabalja a videokartyat, az a Shaderek hasznalata! Ahogy ratolsz nehany textura layert, bump, shine es reflect mappot, kulonfele MIP-ekkel, azonnal oszthatod 10-el az FPS-t😉))
A VisGgoup-ot hasznaljak. Ebben kulonfele csoportokba lehet rendezni az objecteket, hogy mikor melyeket rajzolja ki: LOW, MEDIUM, HIGH grafikai beallitasok, nappal-ejszaka, edzes-idomero-verseny (ide tartozna az eso animacio es az aszfalt tukrozodes), stb.
Mert vagy nem, vagy nagyon profin mert soha nem vettem észre 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az , hogy kívülröl is beolvassa az azt jelenti, hogy onnan ahonnan a max -materialhoz vettem a texturát?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Palyat ugyanigy kell csinalni, csak ott egyszerubb, mert nem kell kezzel irkalni az SCN-t😉 Az auto model es export resze ugyanez, csak ott mar kezi munka GEN, PM es az INI-k😞 De ha egy meglevo helyere teszed be a modelled, akkor irkalni sem kell, mar autozkazhatsz is, mint ena Teapot-tal😄DDD
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ha a ShowRoom-ot akarod boviteni, lecserelni, akkor a ..\rFactor\GameData\Vehicles\View.scn file-ba piszkalj, es persze a Showroom.mas-ba, ha a texturakat is matatni akarod (de beolvassa oket kivulrol is (nem belecsomagolva😄).
Ne zavarjon, hogy a NETUDD.GMT-t (amit csinaltam😄) a Singapur konyvtarbol masoltam at, alapbol ott maradt a MAX export beallitas😊)
1:1-es fevetel, vagyis idoaranyos😉 Csak a jatekindulast szedtem ki belole, mert belehalt a gep az iditas/felvetel komboba, es volt vagy 3 perc😊)))
http://alexease.extra.hu/files/netudd.avi (AVI, 18Mbyte)
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Bár a multkori beszélgetés óta nem nagyon néztem rá 😞(((
Viszont Juan ( vagy valaki 😊)) ) igért nekem valami objektumot, vagy leírást , hogyan tudok megnézés céljából modellt rakni a fõmenübe ( talán showroom ) 😊))) Arra , vagy egy egyszerû leírásra hogyan csináljam még továbbra is várok, nagyon nagy segítség lenne .
Bár a modellt nézegetve nem tom hogyan lehet ezt lowpoly-ból megcsinálni , csupa gömbölyû forma ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Aztan rajottem hogy nem neztem emg es fogott allandoan a fek😄DDDDDDD
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Ma 19órától tartjuk a 4. tesztnapunkat.
Várunk mindenkit aki kedvet kap egy kis teszthez és egy kis funrace-hez.
Amennyiben megtetszett a mod és kedvet kapnak a 4órás futamhoz azok jelentkezését várjuk a kövektkezõ címen és minden friss információt megtaláltok itt:
Jeletkezés itt!
A futamon való részvétel INGYENES!
A szervere való fellépés elõtt töltéstek le a pályát és egy kis update-t INNEN
A mai menetrend a követketõ lesz:
19:00 - 19:30-ig 1. szabadedzés (nappal)
19:30 - 20:00-ig 2. szabadedzés (éjjel)
20:00-tól funrace.
Funrace versenykörölményei:
- 30perces futam, 5x idõgyorsítás,
- boxból kivezetõ kör lesz,
- repülõrajt.
iNDEXF1 IRC-jén gyülekezõ 18:30 után!
Akinek nincs IRC kliense annak a honlapunkon található webes IRC-bel fel tud jönni:
Webes IRC
Akinek van IRC kliense annak meg:
Szerver: irc.ircstorm.net
Szoba: #IndexF1
TS szerverünk is fut! Aki jön tesztre jöjjön TS-re is még ha mikrofonja sincsen.
Jó versenyzést kívánunk!
ui.: Várunk egy Opel Astra modellre rendületlenül és Suzuki Swiftre is <#vigyor5>#vigyor5>
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Nem akarnál írni egy tutorialt pályaszerkesztésrõl? Nem baj, ha csak egy év alatt készülne is el. 😊
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ez nem rfactor!
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES