rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#26154
Na, mielõtt neki állok buherálni, hol is van az a link ahonnan a default fájlokat tudom leszedni rF-hez ?<#idiota><#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#26153
Tény, hogy enélkül szinte áll a topik, de a sok szerencsétlen elõbb lesz bugi modellezésbõl, minthogy megtalálja a csítet. 😄

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#26152
Mint a standard material, ambien color- ja ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26151
MIP Mapping
A DDS texturak elmenteskor a "kepbol" tobb kissebb kepet is tarolnak, megjeleniteskor azokat tolja az arcodba😉 Egyreszt optimalizalas - nevezhetjuk LOD-nak, bar hulyen hangzik😄 -, mivel a tavoli reszeken kissebb texturat hasznal, masreszt minosegben is jobb, mert nem a nagymeretu texturat kell kicsinyiteni. Termeszetesen a DDS elmentesenel millio lehetoseg van a filterezesre, de az mar mas kerdes😉 Default-ban jo lesz😉

M, D, S
A texturakon megjeleno fenyek szineit szabalyozzak. M - a textura szinei jellenek meg, D - a raeso feny szinei, S - nem hasznalt😊
lac coo
#26150
Gmotor material-nál mit állít a mipmap ? Gondolom valami lod féle dolog, talán a grafika butitásához, de nem vagyok biztos benne ...

Továbbá mik azok a kis fülecskék az egyes mapok mellett , "M" "D" és "S" ? <#zavart1>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#26149
Szia!

Én nem akarok belepofázni, mert én csak 6 éve netezem, de feltételezem, hogy játszottál már számítógépes játékokkal, így megsúgom a gúgli keresõ kulcsot:

rfactor+cheat

Én nem tudhatom, de szvsz a megoldás kb. az elsõ találat lesz.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#26148
wili! ha kell gyere msnre!!

JuanG
#26147
hál'istennek hogy az észt nem lehet osztani <#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Scrat
#26146
A WTF annyi részemrõl hogy leesett az állam amikor megláttam hogy valami pontokról van szó amikor kocsit választanék. Há nem NFS ez wazzee.

Nem hiszem hogy el kell magyaráznod a netes kultúrát meg a forumok használatát, az elmúlt 8 évben már rájöttem erre-arra.

De azt is megtanultam hogy mindig akad egy két segítõkész ember aki nem észt oszt, hanem segit!

PEACE!

#26145
Sziasztok!

Ma 19órától tartjuk a 5. tesztnapunkat!
Várunk mindenkit aki kedvet kap egy kis teszthez és egy kis funrace-hez.
Amennyiben megtetszett a mod és kedvet kapnak a 4órás futamhoz azok jelentkezését várjuk a kövektkezõ címen és minden friss információt megtaláltok itt:
Jeletkezés itt!

A futamon való részvétel INGYENES!
A szervere való fellépés elõtt töltéstek le a pályát és egy kis update-t INNEN

A mai menetrend a követketõ lesz:
19:00 - 19:30-ig 1. szabadedzés (nappal)
19:30 - 20:00-ig 2. szabadedzés (éjjel)
20:00-tól funrace.

Funrace versenykörölményei:
- 45perces futam, ~25x idõgyorsítás
- boxból kivezetõ kör lesz,
- repülõrajt

iNDEXF1 IRC-jén gyülekezõ 18:30 után!
Akinek nincs IRC kliense annak a honlapunkon található webes IRC-bel fel tud jönni:
Webes IRC

Akinek van IRC kliense annak meg:
Szerver: irc.ircstorm.net
Szoba: #IndexF1

TS szerverünk is fut! Aki jön tesztre jöjjön TS-re is még ha mikrofonja sincsen.

Jó versenyzést kívánunk!

Istencsászár
#26144
Nemtudom, de nekem egybõl megmond mindent a gúgle... rFactor leírás hogy tisztban légy a játékkal kapcsolatos elvárásokkal.

Forma 1 nincs benne, hanem modként letölthetõ akárcsak a track pack, amit megtalálsz a banner 4. sorában ( 2. link ) meg a többi, ami 2006os carsetek.

Rettentõ nehéz feladat volt...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Scrat
#26143
Amíg ezt leírtad 3 mondatban meg is válaszolhattad!
Nyilván próbáltam rákeresni dolgokra mielött idejöttem! hmm?

26000 hozzászólásból pedig tényleg egyszerû keresgélni!

KÖSZI

aesirbaba
#26142
Itt van ez a topik, 26142 hsz-szel, plusz van egy keresõ is hozzá. Minden kérdésedre választ kaphatsz. A netes kultúrából a wtf már megy, ezúttal viszont próbáld meg használni a keresõt, többre mész vele.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Scrat
#26141
F1 season locked és egyetlen F1 pálya nem választható!
WTF??????

PLZ valaki HELP!

Scrat
#26140
Miért nem találok benne LAN menüt? Csak online lehet multizni???

Ja és ez komoly hogy meg kell vennem a kocsit, és valami pontokat kell szerezni ahhoz hogy akármelyik kocsival mehessek?????? WTF?

Scrat
#26139
Sziasztok!
Haverommal szeretnénk a közeljövõben kipróbálni az rFactor-t, eddig Challenge-el nyomtuk... kérdésem az lenne hogy lehet helyi hálón úgy tolni versenyt hogy mellettünk van AI is???
Ebben ugyanúgy benne vannak a rendes F1-es pályák?

köszi a válaszokat elõre is.

#26138
Hát elég sok kocsi van benne meg vektorgrafikus blue printek, de a kocsik 80% olyan hogy nem fogja senki lemodellezni semmilyen game-be.

Astra ez volt nemtom hogy használható e valamire. A hátsó lámpa elég érdekes neekm ugytünik mintha egy sedan astra lámpa lenne....

Felülrõl nincs kép sajna pedig az általam megnézett 10-15-nek a 90%ban volt.
Ha kell nagyobba akkor kimentem majd, a hütõrácsban is van csik csak a kis kép miatt nem látszik.

lac coo
#26137
Off.: túlterhelt lift .....<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#26136

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#26135
De ha esetleg valami alkatrészt szeretnék megváltoztatni valamely autón, akkor gondolom elég egyszerûen vadparaszt-módra felülírkálni a modellt és a texturáját, meghagyva az eredeti nevét, és akkor vsszacsomizva használhatja más is ... ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26134
sportklubnak van honlapja?
#26133
Alexease! Komolyan gondoltad ezt a modolás kezdõknek dolgot? Engem érdekelne a dolog.

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

lac coo
#26132
Az Opel Astra blueprintet vadászók nézzék meg ezt, hátha van benne használható :
Vehicles outlines - eps - 5900 templates - to 2003

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#26131
Seagate-et perelték már ezért és elbukták

#26127: akkor a logika jó volt, de csak a negyedéig jutottam el... ez választja el az eminenst a kettes matekostól <#idiota>

Alexease
#26130
Nem😉
- Bemasoltam a teapot.gmt-t az auto mappajaba.
- Csinaltam egy masolatot a GEN-rol, aztan attirtam az eredeti kasztni hivatkozasokat (az osszes LOD-ot!) a teapot.gmt-re.
- A texturat eleg ha csak bemasolod a konyvtarba, megtalalja, nem kell becsomagolgatni a MAS-ba!

Igazabol jol irtad, csak en nem irtam felul semmilyen file-t😉 Mert ahoz elotte, ki kellene csomagolni a MAS-t, attol meg kaosz lenne😉))
lac coo
#26129
Amerikában ezzel simán pert nyernék 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26128
Rögtön erre gondoltam !<#zavart1>

A teapot kocsidnál egyszerûen felül írtad a valami_kasztni.gmt -t, és beraktad a texturát a mass-ba?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26127
Sehova😉 A harddrive gyartok valamilyen megszokasbol decimalisan szamoljak a 250 Gbyte-ot, vagyis az elmeletuk szerint, pontosabban a 250 milliard "egyseget". De az "igazi" mertekegyseg a byte, aminek a "valtoszama" 1024 (2^10). Ha elkezded leosztani a 250 milliardott 1024-el, akkor a harmadiknal (vagyis a GByte-nal - 1024x1024x1024) megkapod a pontos erteket (~233 GByte). Remelem ertheto volt?!😊 <#idiota>
avcom
#26126
amit 250 GB-nak veszel meg az valójában 250x1000 MB, 1 GB pedig 1024 MB, de még így is eltûnt valahova 10 GB <#fejvakaras>

lac coo
#26125
Ráér 😊
Alex csinált videot, az bõven jó arra, hogy megnézzem a játékban amit tesztelgetek ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26124
No de hová tûnik majd 20 G ? Az azé nem kevés 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#26123
Lac coo:

én igértem az "egyszerû" autót 😊))...de sajna most sok a melóm, gép elõtt is alig vagyok, de remélem hamarosan egy szabad hétvégén összerakom...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Istencsászár
#26122

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#26121
Ha lehetseges, akkor a tovabbiakat a WTCC topicba, valaszolva is lett a kardesre. THX!

Amugy eddig 7 darab patch jott ki! 😊
irlindy
#26120
milyen patch-ek? ehhez még nem jött ki tudtommal

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#26119
Akkor visszakérek a boltostól 2000-et 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26118
Igen, termeszetes.
lac coo
#26117
A Norton cuccal sikerült, de nem értem a 250 G -s vinyó miért csak 233 giga? Vagy ez természetes ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26116
A masodik link banner alatt az RFACTOR nevu. Azon az oldalon talalsz egy bazinagy DOWNLOAD feliratu gombot. Klikkelsz, olvasol. Ez a szoveg alatt (Full Version Including Trial/Demo v1150) tucat szam vannak letoltesi linkek. Kiprobalod, letorlod, megveszed, ahogy tetszik..
#26115
<#banplz>segíccsete hol lehet a banner alatti másodikon leszedni???<#banplz>
Alexease
#26114
My Computer - jobb klikk - Manage - Storage - Disk Management (es ott a meghajon jobb klikk es valogatsz - Partition, Format, Drive Letter, stb.)
Knife
#26113
Elolvastad normálisan a választ?

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

avcom
#26112
szerintem erre a legmegfelelõbb a partition magic (a virágboltból)

lac coo
#26111
Off.:

Sûrgõs help kéne 😊))))
Elég láma dolog de nem szoktam gépet szerelni ...
Szal beraktam egy új vinyót , látja is az eszközkezelõ, a bios is, de hogy a francba kell ezt formázni-particionálni ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Yoda001
#26110
elolvastad normálisan a kérdést?..

http://9gag.com/gag/5135249

Istencsászár
#26109
NINCS..., vagyis van, de az ennek a duplája, triplája...

DEPO.HU

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Yoda001
#26108
#26098 pls -.-

http://9gag.com/gag/5135249

avcom
#26105
ha nem lenne topicja, akkor még érteném, de itt van ez

egyébként nekem a GF4 Ti-m csinált ilyet, mielõtt kilehelte a lelkét, mondjuk azon a RACE már el sem indul

#26103
patch-ek

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Yoda001
#26102
igen

http://9gag.com/gag/5135249