rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26215
okké és kössz
Alexease
#26214
A Benbe temat lezartam, tessek elfelejteni...
#26211
az hogy ha 50000000000dikszer huzom majd újara asz XP vagy végleg tönkre megy akkor meg micsináljak??meg azér meg lehetne mondani hogy ti meikre mentetek rá<#felkialtas><#boxer><#violent><#falbav><#mf2>
lac coo
#26209
Alex elmondta amit kérdeztél, mi a fájásod ...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Jacek
#26207
Koszi pedig vegig neztem haljak meg😊

Na velemeny ugy tudnam megfogalmazni hogy majdnem😊
Nem tudom hogy apalyatol fugg vagy nem de a tapadas mas oldaliranyban jobban le esnek az ivrol az autok de ami erdekes a BMW sokkal kevesbe tolja el a segget.
+ van emg egy ket aprosag de eljesen jo jelen pillanatban is ez a mod.

#26206
De van, sõt update is van hozzá 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Istencsászár
#26205
Szerintem kezd itt: A Számítógép<#smile>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#26204
#26203
Nagyon szépen köszönöm!

Jacek
#26202
nincs valencia az rf-hez?😊)) legalabb egy mukodo istanbul link?😊

avcom
#26197
helyesen <#wink>

Jacek
#26196
okok csak gondoltam erdekel emberkeket hogy mennyire hasonlit😊

#26195
Ha nem jön közbe semmi másfél óra mulva innen letölthetõ.
hrcmod.extra.hu/rfwtcc_beta_v09.7z

#26194
Hát inkább a Clio ha választani kell 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#26193
Sziasztok!

Ezt a WTCC-t nem lehetne valahová máshová feltenni, más fájl megosztókra pélául.
Elõre is köszike!

Jacek
#26192
Mindjart lejon es megmondom milyen az eredeti RACE-hoz kepest😊

#26188
EasyDriver
#26186
Pontosan errõl beszéltem!<#buck> Viszont ha megcsúszik nagyon szépen lehet korrigálni gázzal. Pont ez tetszik a Clioban is.

MotoGP és DTM után keressétek a szervert!

szerver : HrFL
jelszó : wtcc
pálya : Hungaroring (elsõ körben..)

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

#26185
Mikor lesz a Következõ Teszt???<#banplz>
Istencsászár
#26184
Hát ezekkel nem lehet pörögni, hanem csak kicsúszni... kigyorsításon nem fog a kocsi fara kitörni, aki ezt várja az még nem vezetett elsõ kerekes kocsit😊) Mondjuk én nagyon béna vagyok pl a Seatal, másodperceket kapok a jóktól, mûvészet azokat is gyorsan vezetni...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

EasyDriver
#26183
Én eddig csak a BMW-vel mentem, mert elsõkerekesbõl nekem bõven elég a Clio, meg majd a Seat. Amúgy nem kerékpörgetésrõl volt szó, hanem az autó megpörgetésérõl"... Persze hogy kapar az elsõ kerék. Akik Clioznak tudják hogy viselkedik egy ilyen fizika. Tegnapi teszten Oldringen kicsit elõnyben volt aki elsõkerekessel ment, mert a BMW-vel néhány kanyart bevállalósan kellett abszolválni, aztán 1-2 hibe ilyenkor be-becsúszik.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Istencsászár
#26182
A BMW kivételével mindenki elsõ kerekes, a WTCC Race-ban van 2 régi autó a BMW ÉS Alfa amik hátsó kerekesek. Az elsõ kerekeseknél is kipörög a kerék és ha a kanyarba ugy mész akkor tolja az orrát kopik a gumi, vagyis nyomod a gázt és nem tudsz fordulni a fordula számláló meg kiakad... nehéz velük menni gyorsan kíméletesen és pontosan, de a BMWvel még nehezebb mert azt könnyû a lanyarokban kipörgetni viszont nagyon erõs kocsik, aki be tudja õket törni az nagyon jó lehet, és élvezetre minden kép a BMWk a legjobbak.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

EasyDriver
#26181
Nem az alfáról beszéltem. Mivel a WTCC-ben az autók általában elsõkerekesek, ezért érezhetted úgy , hogy "olyan, mintha minden autón be lenne kapcsolva a kipörgésgátló.." Tehát ezzel ne minõsítsük le a modot". A lényeg, hogy le lehet tölteni. Gondolom sokakat érdekel.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

#26180
az Alfa 75 RWD autó😊

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#26179
Az alfa 75 az hátsókerekes kocsi, a RACE-ben is az volt...

#26178
Ja, semmi <#vigyor2>

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

#26177
"egy turbós Alfa75-öt" ?!

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

#26176
😊 Nem tudtam, hogy a 75-ös elsõkerekes, sry..
EasyDriver
#26175
Elsõkerekes autókat nehéz pörgetni.. A BMW-vel próbáld meg.<#wink>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

EasyDriver
#26174
Nem vagyok túl jó kritikus, de az élmény mindenképp jó. Tegnap mentünk vele funrace-t.. problémamentes volt, tehát nem tudom mik a hibái/hiányosságai. A modellek talán nem olyan szépek mint a Race-ben, de a hang és a fizika tökéletes szerintem.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

#26173
Nekem kicsit furcsa, bár nem játszottam a Race-szel, olyan, mintha minden autón be lenne kapcsolva a kipörgésgátló.. Ez ilyen? Mert még ha egy újkori verdát nem is tudok megpörgetni a kanyarban, na de egy turbós Alfa75-öt?? 😊
Alexease
#26172
Pedig a MAX-ben kell beallitani😉

GMT Converter - Instances: Itt objectenkent tudod meghatarozni a "tulajdonsagait". A Shadow resznel tudod allitani az arnyekokat:
- OBJECT: csak arnyekveto, egyszerusitett object, vagyis alacsony LOD, nem renderelt.
- CASTER: arnyekveto object. A Solid az autoba nem vetodik be, a Texture isgen, de sokkal lassabb!
- RECEIVER: arnyekfogado object, mindenfele trukk nelkul😉

Termeszetesen lehet meg egy reteget folkasirozni az utra, vagyis lehetne a kanyarokban kavics-, homok felhordas, persze mas-mas hanggal, tapadassal, stb.😊 Csak ido kerdese...😊))
lac coo
#26171
És milyen lett a konvert ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26170
Nekem sem, mostanában nem igen töltögetek le semmit, úgyis kukában végzi 😊)))

Gyakorlásból összedobok magamnak e showroom- mûhelyt, azt hogy mi hozzon létre árnyékot azt hol kell beállítani (maxban tudom hol van, de nincs akkora szerncsém , hogy ott kelljen 😊)))

A pálya tuti lesz, még egy kis por kellene a szélére, hogy kicsivel jobban csússzon 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#26169
Azt hittem egyértelmû, hogy mirõl is van szó..<#buck> Természetesen RACE konvert. Felteszed a toolbar-t és letöltöd (nekem csak expolorerben mûködik).
Ami benne van :
-Mini Challenge 2006
-WTCC 1987 : alfa 75 turbo, BMW E30 M3
-WTCC 2006 : Alfa 156, Alfa 156 GTA, BMW 320i E46, BMW 320si E90, Chevrolet Lacetti, Honda Accord Euro R, Peugeot 407, Seat Leon, Seat Toledo Cupra.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Alexease
#26168
Engem valahogy nem tuzelt fel😉 Seat-ra ott a Seat kupa, BMW-re a GTR2 konvert, de itt a komplett dobozos RACE..., vagyis nekem nem kell😉)))
Alexease
#26167
Ja es ha mar macerazas😉

Paradot barkacsolom neha, mostanaban az aszfalt van teriteken (meg neha, meg mindig a szalagozas;D). Eleg jo jatek, mert a legtobb helyen 4 retegben kell pakolgatni (modellezni, igazitani, texturazni, stb.), mert van aszfalt, arra a cserelt aszfalt, fole az uthibak (patch, toresek, repedesek), es legfolulre, ha kanyarban van, akkor a statikus kereknyomok😉)) Termeszetesen az osszes uthibat fizikalisan is erezni😛
lac coo
#26166
Valamikor beléptem valami anonim oldalon keresztül, majd megpróbálok utána nézni ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26165
Toolbar-ral lehet csak letolteni, felejtos😉
lac coo
#26164

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26163
Nekem Megaupload-on bejön valami oldal, hogy az összes szál foglalt és töltsek le valami toolbar-t azt annyi 😊)))
De milyen mod ez , WTCC ?
Ahogy nézegetem a Race sem kerüli el a sorsát, GTR2- höz már van , igaz beta elég sok hibával , és rF-hez is készülget már 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#26162
Egy jó kis mod, amiben BMW-k, Seat-ok meg hasonló finomságok vannak!<#vigyor3><#taps>

A délutáni órákban elképzelhetõ, hogy csinálunk 1-2 funrace-t vele!<#wink> Majd írok konkrétumokat, ha lesz valami.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Alexease
#26161
Mondhatjuk, hogy szivas, de inkabb macerasnak hivom;D Ez igy mukodik😊 Igazabol minden teruletnek megvannak a "maceras" reszei.

De valoban, itt a dolognak annyi elonye is lesz, hogy talan tobben rajonnek, hogy mennyi munka es ido osszerakni meg egy fadobozt, vagy egy egyenesnyi palyat😉))
lac coo
#26160
De így lehet ez elég szívás is 😊))))Meg kell csinálni a modellt maxban, ki kell renderelni a texturát hogy meg lehessen csinálni rendesen (fõképp ha pl önárnyék is kéne rá, akkor még több mapot külö-külön, árnyék, alfa, shine stb ...) , utána jöhet csak a végleges munka 😊))) Ez sem egy egyszerû szakma, kezdem érteni mi készül egy lowpoli autón hónapokig , meg egy szebb pályán akár egy évig 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26159
Ja, ugy persze hogy nem jo😉 Minden texturat erdemes veglegesre gyartani, mielott hasznalod. Legalabb a meretet, tipusat, stb.
Texturazas utan mindenkepp UVW mappot hasznalj es/vagy UnWrap-old.
lac coo
#26158
Csináltam egy gömböt, rádobtam valami texturát ami a kezembe akadt,az importnál beálítottam 1024X1024 -re, de jajgatott a gmotor cucc, hogy nem megfelelõ a kép mérete , ....Csak akkor lett jó , amikor elõzöleg a texturát is átmérteztem PS-ben 1024-re, mert az nagyobb volt eredetileg .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26157
Lehet hogy mar keso van, de ezt most nem ertem?!😊 <#zavart1><#vigyor3>
lac coo
#26156
No eddig megy , be tudok rakni objektet a showroomba ....
De nem egyszerû ez a játékba modellezés 😊)))))) A materialra kerülõ bitkép mérete egyezzen kell a majdani exportnál beállított mérettel? Mert akkor elõtte még ezeket is mértre kell igazgatni ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26155