rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Na velemeny ugy tudnam megfogalmazni hogy majdnem😊
Nem tudom hogy apalyatol fugg vagy nem de a tapadas mas oldaliranyban jobban le esnek az ivrol az autok de ami erdekes a BMW sokkal kevesbe tolja el a segget.
+ van emg egy ket aprosag de eljesen jo jelen pillanatban is ez a mod.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
http://rfactorracing.yusho.de/
hrcmod.extra.hu/rfwtcc_beta_v09.7z
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Ezt a WTCC-t nem lehetne valahová máshová feltenni, más fájl megosztókra pélául.
Elõre is köszike!
MotoGP és DTM után keressétek a szervert!
szerver : HrFL
jelszó : wtcc
pálya : Hungaroring (elsõ körben..)
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"
\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
GMT Converter - Instances: Itt objectenkent tudod meghatarozni a "tulajdonsagait". A Shadow resznel tudod allitani az arnyekokat:
- OBJECT: csak arnyekveto, egyszerusitett object, vagyis alacsony LOD, nem renderelt.
- CASTER: arnyekveto object. A Solid az autoba nem vetodik be, a Texture isgen, de sokkal lassabb!
- RECEIVER: arnyekfogado object, mindenfele trukk nelkul😉
Termeszetesen lehet meg egy reteget folkasirozni az utra, vagyis lehetne a kanyarokban kavics-, homok felhordas, persze mas-mas hanggal, tapadassal, stb.😊 Csak ido kerdese...😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyakorlásból összedobok magamnak e showroom- mûhelyt, azt hogy mi hozzon létre árnyékot azt hol kell beállítani (maxban tudom hol van, de nincs akkora szerncsém , hogy ott kelljen 😊)))
A pálya tuti lesz, még egy kis por kellene a szélére, hogy kicsivel jobban csússzon 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ami benne van :
-Mini Challenge 2006
-WTCC 1987 : alfa 75 turbo, BMW E30 M3
-WTCC 2006 : Alfa 156, Alfa 156 GTA, BMW 320i E46, BMW 320si E90, Chevrolet Lacetti, Honda Accord Euro R, Peugeot 407, Seat Leon, Seat Toledo Cupra.
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Paradot barkacsolom neha, mostanaban az aszfalt van teriteken (meg neha, meg mindig a szalagozas;D). Eleg jo jatek, mert a legtobb helyen 4 retegben kell pakolgatni (modellezni, igazitani, texturazni, stb.), mert van aszfalt, arra a cserelt aszfalt, fole az uthibak (patch, toresek, repedesek), es legfolulre, ha kanyarban van, akkor a statikus kereknyomok😉)) Termeszetesen az osszes uthibat fizikalisan is erezni😛
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De milyen mod ez , WTCC ?
Ahogy nézegetem a Race sem kerüli el a sorsát, GTR2- höz már van , igaz beta elég sok hibával , és rF-hez is készülget már 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A délutáni órákban elképzelhetõ, hogy csinálunk 1-2 funrace-t vele!<#wink>#wink> Majd írok konkrétumokat, ha lesz valami.
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
De valoban, itt a dolognak annyi elonye is lesz, hogy talan tobben rajonnek, hogy mennyi munka es ido osszerakni meg egy fadobozt, vagy egy egyenesnyi palyat😉))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Texturazas utan mindenkepp UVW mappot hasznalj es/vagy UnWrap-old.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De nem egyszerû ez a játékba modellezés 😊)))))) A materialra kerülõ bitkép mérete egyezzen kell a majdani exportnál beállított mérettel? Mert akkor elõtte még ezeket is mértre kell igazgatni ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!