rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
én kézzel írogattam, de van rá cucc:
ChampionshipTrackManager
Ezen az oldalon a Addons/Game Addons oldalon van sok olyan dolog amivel jókat lehet csinálni egyszerûen.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Értitek mire gondolok? mondjuk van egy NASCAR mod. Ahhoz leszded a pályákat. És mondjuk én megcsinálnám azt hogy a 2007-es naptár szerinti versenyek pályák legyenek egymás után.
Megoldható?
Downhill!!
Az orrával sajan sokat lehet szopni 😞 Más sem foglalkozott vele ugy látom 😄
De nekem a gameben játszva nagyon basztatta a szememet, még igy is amilyen most de nemigen tudom szebbre megcisnálni 😞

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nekem volt fent warez.. Aztán most amikor ezt leszedtem azokat a filékat nem töröltem le, csak az uninstallal töröltem a warezt. Igy maradt egy csomó file a másikból. Na és ez okozta a gondot. Letöröltem az egész gamét. Mindent. Ujra raktam és most full jó. Minden mükszik minden jó. Ugyhogy örölük.. Végre jó!!!
Downhill!!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Nem tom mi baja lehet 😞
A moddok törléséhez, ha nem telepítõs volt (akkor a prog. telepítése-törlése alól törölheted), szal ha nem telepítette magát akkor ahogy betetted úgy tudod kivenni is (uazokat a mappákat-'fájlokat')
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Elõre is köszönöm!
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
TeamSpeak : ts145.nitrado.net:10050
Downhill!!
Downhill!!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
A Wtcc moddal azt történik hogy amikor a versenypályára kirak, akkor elindulok és visszalép a menûbe. Ez miért lehet? V8-al müködik jól (több mod nincs rajta).
1.250-es patch van fent
Elöre is kösszi.
Downhill!!
Downhill!!
Downhill!!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Downhill!!
És valamihez kell a 1.250-es?
Downhill!!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Szerintem amugy ha egyformák a kocsik az azért lehet mert ez direkt egy online-ligára készitették...
Majd késõbb kormyánnyal is kipróbálom otthon hátha azzal majd tudom irányitani.
A hangja meg nem olyan szar, egy kis javítással mehet a mélynyomóra.
Törés viszont még elég raty, pár poly leesik azt örülj 😊
\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"
Ma 19órától tartjuk a 7. tesztnapunkat.
Várunk mindenkit aki kedvet kap egy kis teszthez és egy kis funrace-hez.
Amennyiben megtetszett a mod és kedvet kapnak a 4órás futamhoz azok jelentkezését várjuk a kövektkezõ címen és minden friss információt megtaláltok itt:
Jeletkezés itt!
A futamon való részvétel INGYENES!
A szervere való fellépés elõtt töltéstek le a pályát és egy kis update-t INNEN
A mai menetrend a követketõ lesz:
19:00 - 19:40-ig 1. szabadedzés (nappal)
19:40 - 20:20-ig 2. szabadedzés (éjjel)
20:20-tól 1 rajt gyakorlat és utána 1órás esti funrace lesz.
Funrace versenykörölményei:
- 1órás futam, 5x idõgyorsítás
- boxból kivezetõ kör lesz,
- gördülõrajt
iNDEXF1 IRC-jén gyülekezõ 18:30 után!
Akinek nincs IRC kliense annak a honlapunkon található webes IRC-bel fel tud jönni:
Webes IRC
Akinek van IRC kliense annak meg:
Szerver: irc.ircstorm.net
Szoba: #IndexF1
TS szerverünk is fut! Aki jön tesztre jöjjön TS-re is még ha mikrofonja sincsen.
Jó versenyzést kívánunk!
Kíváncsi vagyok, hogy az esõ is milyen formában lesz elérhetõ, mert ugye videókat már láttunk a közelmúltban, az az ezek szerint kész van, még ha egy kis finomításra is szorul, de ez már csak részletkérdés.
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
