rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://www.virtua-lm.com/lemans/download.php
http://www.sg.hu/forumkepek/2007_06/VLM_LeMans_7785_v100.jpg
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
De már a képek is eszméletlenek voltak .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Volna olyan kérdésem hogy én a TC szerveren nem látom a csapatom nevét amivel neveztem a Le Mani versenyre!Esetleg nekem kellene létrehozni?
Ma 19órától tartjuk a 9. tesztnapunkat, ami egyben az utolsó is a nagy futam elõtt így aki indulni szeretne a vasárnapi futamon azok feltétlen jelenjenek meg!
Várunk mindenkit aki kedvet kap egy kis teszthez és egy kis funrace-hez.
Amennyiben megtetszett a mod és kedvet kapnak a 4órás futamhoz azok jelentkezését várjuk a kövektkezõ címen és minden friss információt megtaláltok itt:
Jeletkezés és információk itt!
A futamon való részvétel INGYENES!
A szervere való fellépés elõtt töltéstek le a pályát és egy kis update-t INNEN
A mai menetrend a követketõ lesz:
19:00 - 21:00-ig Szabadedzés
21:00-tól funrace
Funrace versenykörölményei:
- vasárnapi verseny körülmények!
- boxból kivezetõ kör lesz!
- állórajt lesz!
iNDEXF1 IRC-jén gyülekezõ 18:30 után!
Akinek nincs IRC kliense annak a honlapunkon található webes IRC-bel fel tud jönni:
Webes IRC
Akinek van IRC kliense annak meg:
Szerver: irc.ircstorm.net
Szoba: #IndexF1
TS szerverünk is fut! Aki jön tesztre jöjjön TS-re is még ha mikrofonja sincsen.
Jó versenyzést kívánunk!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"
uBooldog: palyatol es DirectX beallitastol fuggoen, csillog itt minden😉
Hexenking: Mar volt irva, hibas a MOD, hozzaszolasok az RSC-n, gondolom majd javitjak.
TeamSpeak : ts145.nitrado.net:10050
\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"
Láttam hog van Dirt track történet is a játékhoz. WRC rally-s mod nincs hozzá? Az lenne még az igazi.
Downhill!!
F1 XtremeRacers 2006 1.0
Let the good times roll.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Azt szeretném kérdezni hogy tud e valaki olyan oldalt ahol találok car setupot az rfactorhoz?Igazából a Fia Gtr mod hoz keresnék azon belül is Le Mans-i pályára a Maserati MC12 höz.
Elõre is köszönöm!
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Nem rossz, de jobbat reméltem!
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
de december elõtt nem lesz kész, szóval azért kezdtünk neki, mert ki tudja mikor jön ki
off
Kubica esés amatõr video - a pályabíróknak a kivetítõ alatt lehetett pár ideges pillanatuk
Majd holnap tiszta fejjel remélem siekrül felfogni, msned van egyébként?
Nem biztos hogy nagyon bele kéne bonyolodni ebbe hogy uj templi meg mittom én, mert ugytom a készitõk dolgoznak a mod egy frissebbitésén amiben a kocsit teljesen ujratexturázzák.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
1 piros pontot törlöm.......
Laccco: A gond nem az hogy közel vannak hanem hogy nics az a rész normálisan emgteszturázva hanem elég hülyén nyujtogatja a texturát, ha megnézed van pár rózsaszin csik amit elnyujt a poén az hogy nincs egy darab rózsszin képpont se, csak piros és ha azt az 1 piros pontot(1 pixelrõl beszélek) akkro már nem lesz ott rózsaszin de szembõl emg fehér lesz és nagoyn hülyén látszik meg villog a sok piros között a fehér.
Downhill!!
TeamSpeak : ts145.nitrado.net:10050
