rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sikura
#26465
<#mf2><#pias> ( sajnos nem mind ilyen )

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!

sikura
#26464
Rendben ,Köszi a segítséget. Csak szerettem volna kipróbálni mielõtt megveszem "R" ben.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!

bardocz
#26463
nem mindenkinek van pénze rá...
Istencsászár
#26462
Vannak olyan módok amelyek csak eredeti verzióval mennek ( sajnos nem mind ilyen )

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

sikura
#26461
???
Csak az erdeti játékkal lehet kipróbálni a modokat?
Akkor csak a gyári autókkal tudok menni és csak gyári pályákon?

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!

Istencsászár
#26460
Warez.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

sikura
#26459
OFF!

HElp!

leszedtem a Hun Clio modot és a BMW 1 -s Modot. Hiába választom ki bármelyket csak a felvezetõ autót rakja be.
Versenysorozat az van, de nincs csapat és autó választási lehetõség.
Válaszokat elõre is köszönöm!

ON

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!

b-type
#26458
..megnézegettem az összes autót ebben a GTP cuccban.
Gyanusan egyforma érzettel lehet ezeket vezetni, és az idõk is úgy csökkentek ahogy inkább a pályával barátkoztam, meg hogy összességében mit enged meg a mod.
De nagyon jó vezetni, nem hozza azt a hangulatot ami NR2003 alatt orrbe vert méterrõl-méterre, de ennek sok oka van...nincs meg a cockpit rendesen, márpedig az az eredetiben nagyon bitang volt, nincs az a hang körítés sem, mert bár a motorhang jó, de az a sokféle hang amit az NR2003 alatt használt az nincs.
Vezetni viszont itt is jó.
Sajna az NR2003 alatt piszok rossz szájízzel hagytam abba ezt a GTP moddot, imádtam, de az utolsó emlékem az az volt hogy nagyon bizonytalanná kellett tenni egy online futáson hogy valamennyire lépést lehessen tartani.
Onnan viszont minden hangulata eltünt, csak egy szokványosan nehezen betörhetõ bizonytalan...bár köridõben gyors verda lett 😞(

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#26457
Nem tom nem szoktam idõket nézni 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26456
Gozom sincs😉
De itt fent van komplett, az osszes kiegeszitessel egyutt: http://www.virtua-lm.com/
#26455
Kösz. Az AIO változat még mindig bugos?

Mit ér az élet, ha nem te uralod? Az élet olyan játék ahol ha meghalsz, nem kezdheted újra:(

Alexease
#26454
Prototype-C, az egyik legjobb MOD ami megjelent hozza! Google, tuti talalsz linket (valszeg a HSW-n is fent van).
#26453
Off
F1c-hez van GTP mod? Tudnál egy linket adni?
On

Mit ér az élet, ha nem te uralod? Az élet olyan játék ahol ha meghalsz, nem kezdheted újra:(

Alexease
#26452
Gondolom, megcsinaljak majd azokat is.
Ez most a '72-'86, de valszeg lesz meg:
'87-'89 - bekerult a sikan a celegyenes ele
'90-'01 - itt a hosszu egyenes lett 3 reszre szedve
'02- itt a celegyenes vegen, a Bugatti raforditonal van egy kanyariv.
b-type
#26451
mennyi diõ alatt ért körbe? 😊))
Ezzel a GTP cuccal 3:30, és kifejezetten jó az egyenes, kicsit lehet hunyni 😄

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

sikura
#26450
Hali!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Eddig GTR2 -vel jáccottam ( HRC ) és GTL -el.
Beszereztem végre ezt a gamét ( egyenlõre nem eredeti) és az lenne a kérdésem , hogy Modokat és pályákat akartam leszedni tegnap, de hibát dobott, vagy a csomagolt fájl hibás volt.
Kell valamilyen frissítés hozzá? VAgy csak eredeti gaméhoz lehet pályát ,modot használni?
Minden segítséget elõre is Köszönök!

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!

lac coo
#26449
Én F1 el néztem a pályát de nekem azzal is túl hosszú 😊))))
Kéne rá vagy kettõ sikán, gumiból vagy valami ....😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#26448
ez jó! 😊
A belsõ nézet ilyen-olyan, de egyébként okés.
...azé' az 5km-s egyenest 300kilával ki lehet bírni (és még a Toyo'-t nem is néztem) 😊
alaposabban meg kell vezetni de elsõ blikkre jónak tünik.<#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#26447
mindjárt sassantom 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#26446
Az NROS -on van egy Prototype mod. A NR2003S konvertje, egyedi festésekkel. Ez többé kevésbé "illik" az új LeMans-hoz. Néztétek már?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

sanzik
#26445
az evo azért vert oda a rajtnál majdnem mindenkit,mert 600+ Le
és valószínû ezért is tudott csak egy kört menni... <#buck>
b-type
#26444
offa:
A srácok Le Mans-i blogját olvasgatom, onnan néztem ezt a hangulatos '67-s versenyt:
youtube

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#26443
ja, de csak sétakocsikázott...a DTM merga majd egy kört adott neki 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Willi Betz
#26442
Tényleg volt kint Saleen?<#merges2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Istencsászár
#26441
Naja az kicsit hosszú, lehetne bele rakni jó kis lassítókat😄DDDDD

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#26440
De legalább hátra tudok nézni mi megy a tv-ben 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#26439
"A hosszú egyenes kivátelével még tetszik is a pálya , de az nagyon uncsi..."

Te... te... te... te gyalázod A Mulsane egyenest??? <#ticking>
Az volt a "gyalázat" amikor három szakaszra szedték!!!

Fel vagyok háborodva! <#nyes>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#26438
"Baromira gagyi a Dallara -k pilótafülkéje. Picit megnyújtották a tetejét, hogy "betakarjon" a kormány elé... így viszont belülrõl olyan mint a NR2003S ow autói. Juj."

Nem lehet ezzel kezdeni vmit?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#26437
Nekem ezt a reg elõtt írta ki. Biztos, hogy rendesen beléptél?

Egyébként nem kell hozzá a Nascar 07. Ha átbütykölöd a pálya rfm fájlját. Be kell írni ezeket a sorokat a megfelelõ helyre:

Track Filter = SmallOval SuperSpeedWay 2005 SRGrandPrix OWChallenge
Vehicle Filter = OR: INDY
SafetyCar = Hammer_PC.veh

Baromira gagyi a Dallara -k pilótafülkéje. Picit megnyújtották a tetejét, hogy "betakarjon" a kormány elé... így viszont belülrõl olyan mint a NR2003S ow autói. Juj.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

irlindy
#26436
regelve vagyok, leszedtem az eredeti modot, rámegyek h leszedjem az IRL-t erre:
We're sorry, but your last request produced the following error:
You do not have permission to download this file

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#26435
szép, inkább a kicsit kopottas, "antik" texturák tetszenek .
A hosszú egyenes kivátelével még tetszik is a pálya , de az nagyon uncsi ....
De leginkább a modelezett útegyenetlenségek jönnek be, és ez nem is az az ütemes (clone-ozgatott) GTR2 féle hullámvasút .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#26434
Ez a legszebb pálya, ami eddig rf alá készült...Félelmetes minden apróság...Pl leszakad, a drótkerítés ha nekimész, az óriáskerék is állat a pálya mellett, a grafikai kidolgozottság pedig eszméletlen.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Alexease
#26433
Files/NEW DOWNLOAD SECTION ARE HERE/Nascar Racing 2007 MOD Extra/ es a nagy "I Am Indy" logo/kep mellett (szandekosan nem adok kozvetlen linket😄D) Regisztralni kell! Es mielott gond lesz, elotte installalni kell a NR2007 modot...
irlindy
#26432
a honlap megvan az IRL-t nem találom

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Alexease
#26431
A banner alatt van a link...
irlindy
#26430
IRL modhoz tudsz linket adni?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Ginger17
#26429
Akkor most kérhetnénk, hogy csinálják meg hozzá a GTP konvertet az F1c -bõl!!!??? De jó lenne...

Gyerekek! Én még ekkorát nem csalódtam. Agyon lett dicsérve ez a NROS féle NASCAR mod... én még ilyen gagyi vmit nem láttam. Nehogy letöltsétek, kár érte az idõ. Egy rakás sz@r az egész. Kár, hogy nincs egy normális NASCAR mod a rF-hez. A TPSCC piszok jól néz ki, csak a játékmenet + AI felejtõs (halomra törik egymást a sárga zászló alatt), ennek a NROS-nek jó a játékmenete, de olyan rusnya... ááá!!! Abban reménykedem, hogyha elkészül az Evolution, majd talán az. 😞((

Akit érdekel: Az NROS-en van egy 2007-es IRL mod. Szerencsére nem a x-race-bõl fejlesztett, hanem új. A 2007-es Indianapolis 500 összes autójával... csak sisakok nincsenek (tisztára mint a cc mod). Egyébként az is van fent, de liga regisztráció kell hozzá...

Na eleget írtam, töltöm a le-mans-i pályát.
A GT Legends modot honnan lehet összeszedni???

Üdv!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#26428
Ez már rég HoF ! 😊))
Végre valaki mert egyenetlenségeket modellezni a betonra ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#26427
Megvan leszedtem!!!!

Downhill!!

b-type
#26426
jaja, kint voltunk, jó volt <#eljen>

Cowek: Norbinak nem sajnos...remélem holnapra összerakják a futómûvet és tud menni ahogy tud.
Ketten Gabival nagyon adtak a mezõnyek, Norbi pedig adott a Gabinak is mig ki nem állt 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

irlindy
#26425
vszeg holnap is kimegyek

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#26424
merre...? A rigen😄...a nap felét a gokart pályán töltöttem a másikat azt a 2. kanyarban...tod..a híd után..
te is kint voltál?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Cowek
#26423
Kiss Norbi? :-)

http://www.f1-info.hu/

Cowek
#26422
Ez hihetetlenül szép pálya lett!

http://www.f1-info.hu/

b-type
#26421
merre voltál? 😊û

más ez a Le Mans hamar HoF lesz.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

irlindy
#26420
yeah..voltam a Hungaroring-en...magyar túraautó mezõnyben indult egy Saleen is...az a hang😛...mondjuk meglepõdtem h egy EVO odaverte..igaz a második körben kiesett, de addig maga mögött tartotta a Saleen-t. mondjuk a DTM Mercivel senki nem tudta tartani a lépést...
ja meg ugy volt Seat Leon Szuperkupa...belülrõl full olyan mint rFactorban...kívülrõl már nem teljesen
a lényeg h full jó volt

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#26419
BRNO.. Nincs meg valamelyik letöltõ oldalon? A centralon nem találom..Ha megvan tudnátok egy linket dobni? Megyek Wtcc-re holnap, be akarom gyakoraolni, hogy tudjam hová kell állni😄 Na de nem ez a lényeg a Wtcc modhoz is kell. Elõre is THX..


Üdv:::

Downhill!!

lac coo
#26418
Ráuszitottam a Fleshget-et, hátha megbírkózik vele 😊)))) De nem 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#26417
Lejött onnan 300kval... nem mentem rajta, hanem egy AL kört néztem és tényleg nagyon szép lett, minden kiváló, mesteri munka!

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#26416
Na jó, majd holnap leszedem 😊)))) Semmi használható link nincsen ...
Alex. itt is néztem már, mindenhol ez a kép jön be , ami amúgy . exe 😊))))
Jobbklikk, mentés máskéntra is lejön az exe fájl, ami szintén ez a kép 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!