rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!
A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Csak az erdeti játékkal lehet kipróbálni a modokat?
Akkor csak a gyári autókkal tudok menni és csak gyári pályákon?
A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
HElp!
leszedtem a Hun Clio modot és a BMW 1 -s Modot. Hiába választom ki bármelyket csak a felvezetõ autót rakja be.
Versenysorozat az van, de nincs csapat és autó választási lehetõség.
Válaszokat elõre is köszönöm!
ON
A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!
Gyanusan egyforma érzettel lehet ezeket vezetni, és az idõk is úgy csökkentek ahogy inkább a pályával barátkoztam, meg hogy összességében mit enged meg a mod.
De nagyon jó vezetni, nem hozza azt a hangulatot ami NR2003 alatt orrbe vert méterrõl-méterre, de ennek sok oka van...nincs meg a cockpit rendesen, márpedig az az eredetiben nagyon bitang volt, nincs az a hang körítés sem, mert bár a motorhang jó, de az a sokféle hang amit az NR2003 alatt használt az nincs.
Vezetni viszont itt is jó.
Sajna az NR2003 alatt piszok rossz szájízzel hagytam abba ezt a GTP moddot, imádtam, de az utolsó emlékem az az volt hogy nagyon bizonytalanná kellett tenni egy online futáson hogy valamennyire lépést lehessen tartani.
Onnan viszont minden hangulata eltünt, csak egy szokványosan nehezen betörhetõ bizonytalan...bár köridõben gyors verda lett 😞(
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De itt fent van komplett, az osszes kiegeszitessel egyutt: http://www.virtua-lm.com/
Mit ér az élet, ha nem te uralod? Az élet olyan játék ahol ha meghalsz, nem kezdheted újra:(
F1c-hez van GTP mod? Tudnál egy linket adni?
On
Mit ér az élet, ha nem te uralod? Az élet olyan játék ahol ha meghalsz, nem kezdheted újra:(
Ez most a '72-'86, de valszeg lesz meg:
'87-'89 - bekerult a sikan a celegyenes ele
'90-'01 - itt a hosszu egyenes lett 3 reszre szedve
'02- itt a celegyenes vegen, a Bugatti raforditonal van egy kanyariv.
Ezzel a GTP cuccal 3:30, és kifejezetten jó az egyenes, kicsit lehet hunyni 😄
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Eddig GTR2 -vel jáccottam ( HRC ) és GTL -el.
Beszereztem végre ezt a gamét ( egyenlõre nem eredeti) és az lenne a kérdésem , hogy Modokat és pályákat akartam leszedni tegnap, de hibát dobott, vagy a csomagolt fájl hibás volt.
Kell valamilyen frissítés hozzá? VAgy csak eredeti gaméhoz lehet pályát ,modot használni?
Minden segítséget elõre is Köszönök!
A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!
Kéne rá vagy kettõ sikán, gumiból vagy valami ....😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A belsõ nézet ilyen-olyan, de egyébként okés.
...azé' az 5km-s egyenest 300kilával ki lehet bírni (és még a Toyo'-t nem is néztem) 😊
alaposabban meg kell vezetni de elsõ blikkre jónak tünik.<#eljen>#eljen>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
és valószínû ezért is tudott csak egy kört menni... <#buck>#buck>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Te... te... te... te gyalázod A Mulsane egyenest??? <#ticking>#ticking>
Az volt a "gyalázat" amikor három szakaszra szedték!!!
Fel vagyok háborodva! <#nyes>#nyes>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Nem lehet ezzel kezdeni vmit?
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Egyébként nem kell hozzá a Nascar 07. Ha átbütykölöd a pálya rfm fájlját. Be kell írni ezeket a sorokat a megfelelõ helyre:
Track Filter = SmallOval SuperSpeedWay 2005 SRGrandPrix OWChallenge
Vehicle Filter = OR: INDY
SafetyCar = Hammer_PC.veh
Baromira gagyi a Dallara -k pilótafülkéje. Picit megnyújtották a tetejét, hogy "betakarjon" a kormány elé... így viszont belülrõl olyan mint a NR2003S ow autói. Juj.
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
We're sorry, but your last request produced the following error:
You do not have permission to download this file
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
A hosszú egyenes kivátelével még tetszik is a pálya , de az nagyon uncsi ....
De leginkább a modelezett útegyenetlenségek jönnek be, és ez nem is az az ütemes (clone-ozgatott) GTR2 féle hullámvasút .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Gyerekek! Én még ekkorát nem csalódtam. Agyon lett dicsérve ez a NROS féle NASCAR mod... én még ilyen gagyi vmit nem láttam. Nehogy letöltsétek, kár érte az idõ. Egy rakás sz@r az egész. Kár, hogy nincs egy normális NASCAR mod a rF-hez. A TPSCC piszok jól néz ki, csak a játékmenet + AI felejtõs (halomra törik egymást a sárga zászló alatt), ennek a NROS-nek jó a játékmenete, de olyan rusnya... ááá!!! Abban reménykedem, hogyha elkészül az Evolution, majd talán az. 😞((
Akit érdekel: Az NROS-en van egy 2007-es IRL mod. Szerencsére nem a x-race-bõl fejlesztett, hanem új. A 2007-es Indianapolis 500 összes autójával... csak sisakok nincsenek (tisztára mint a cc mod). Egyébként az is van fent, de liga regisztráció kell hozzá...
Na eleget írtam, töltöm a le-mans-i pályát.
A GT Legends modot honnan lehet összeszedni???
Üdv!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Végre valaki mert egyenetlenségeket modellezni a betonra ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Cowek: Norbinak nem sajnos...remélem holnapra összerakják a futómûvet és tud menni ahogy tud.
Ketten Gabival nagyon adtak a mezõnyek, Norbi pedig adott a Gabinak is mig ki nem állt 😞
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
te is kint voltál?
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
más ez a Le Mans hamar HoF lesz.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
ja meg ugy volt Seat Leon Szuperkupa...belülrõl full olyan mint rFactorban...kívülrõl már nem teljesen
a lényeg h full jó volt
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Üdv:::
Downhill!!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES