rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#26515
Spet?
F1CL modban ha új pályát rakok a trackpackba, miért van hogy némelyiken az autó nem tud elindulni csak ugrál a boxban a betonon ? 😊)))
Egyébként nagyon nagy grat a fizikához, az eddigi legjobb amit próbáltam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26514
Tenyleg, ezt jol elneztem😊
#26513
Hogyne lenne Curitiba 😊
avcom
#26512
off

valaki pár napja megmondta a frankót, hogy a Kia Picanto majd lenyomja a magyar kupás autókat...

edzésidõk, Hungaroring:
Kia 2:34.702 (versenyen lassabb)
Suzuki 2:22.039 (de versenyen mondjuk 2:21.629)
Clio 2:15.274 (2:14.010 a futamon

azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy a Clio-s Vida János csak 12. lett a Kia-ban, de én nem a pilótákra mondtam, hogy nem tudnak vezetni, hanem a Kia kicsit gáz autó <#idiota>

Alexease
#26511
Csak Curitiba, Pau es Porto nincs rFactorhoz, de a tobbi van😉 Curitiba van a RACE-ben, valszeg elobb utobb azt is atrakjak az rF-be (Macau-t mar attettek)😊 De tobbszorosen van kodolva, nem egyszeru...

Ha WTCC-t akarsz, akkor ott a RACE (1990 Ft), korrekt megvalositassal, koritessel, szabalyokkal, palyakkal, autokkal, stb.😊
gordon 24
#26510



Nem az, nem is hasonlít.. Ez a Wtcc-s pálya

Downhill!!

gordon 24
#26509
Lehet.. Csak az a baj hogy nincsenek benne olyan részek,Pl a nagy visszaforditó ami jobbra fordul lefelé. Szerintem ez amit tölteni lehet rövidebb. De nem tudtam megtalálni a mostani Wtcc nyomvonalat. Majd holnap megkeresem az eredeti pályát és megnézem hogy olan-e mint ez.
De az a baj hogy nézegettem tovább az idei versenynaptárból Brnon és Brands Hatchen kívül sajnos egyik sincs meg. Ugyhogy sajnos Wtcc bajnokságot nem lehet menni.

Downhill!!

Istencsászár
#26508
Nem arról beszélt az europsorton az emberke hogy nem változott a pálya semmit? épp ezért is legendás?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

gordon 24
#26507
Pedig jó lenne! Mivel igy van egy mod ami tulajdonképen semmit nem ér. Mivel a pályák nélkül nem Wtcc a Wtcc. Szóval remélem meglesz lassan hozzá.

Downhill!!

Smicy2
#26506
Azt nem adták ki, vagy lehet, hogy nem is csinálják/csinálták..
/ Pau /

Charade GTti

gordon 24
#26505
Ezt ismerem! De ez a 67-es pálya. Változott 67 óta? Most 2007 van. 40 év alatt szerintem változott valamit.

Downhill!!

lac coo
#26504
Megint off.: 😊)))
Már minden ismerõst körbekérdeztem...
Egy Divx videomon csúszik a hang, folyamatosan ugyanannyit, úgytudom ,hogy a VirtualDub ezt képes javítani, de valaki elárulhatná mit kell ehez beállítani ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

chrysler300c
#26503
Milyen F1-es modok vannak hozzá az fsone 2006 modon kívül????

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

Smicy2
#26502

Charade GTti

gordon 24
#26501
Sziasztok!

Olvastam a 25... hszekben, hogy Pau és ilyenek még nincs az rfactorhoz.. Változott azóta a történet vagy még most is ez az állás?

Elõre is THX.

Downhill!!

autoszimulator
#26500
Az egyik meghívásos torrent oldalon fennt van.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
(ESL)

.: mobilize.hu :.

lac coo
#26499
Off.: 2006, Brazil F1 , full race onboard felvételt keresek ! Aki tud segítsen, torrentrõl csak lehetetlen 1 k-s sebességgel jön 😞((((
Fontos lenne , THx !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26498
Mini motor 😊)))))) Ez gyönyörû mod lehet 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Smicy2
#26497

Charade GTti

JuanG
#26496
fasza 😊...a lényeg hogy nyert ma, grat neki! 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

aesirbaba
#26495
Nem. Mondjuk azt már én sem vártam meg, hazajöttem, megnéztem a WTCC-futamokat felvételrõl, aztán meg F1. Klassz nap volt..., végig autóverseny 😄

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

irlindy
#26494
nemtom h ki volt kint ma, de Swift kupa után volt még vmi? Mert én közben léptem le

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

aesirbaba
#26493
Beszéltem vele, megmutatta az eltörött lengõkart, meg a megrepedt felnit is, ami okozta a galibát😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

avcom
#26492
ja nyert
frissíteném a blogot, csak az MNASZ-tõl nem nagyon érkeznek az eredmények, pedig direkt meg is kértem az illetékeseket <#zavart1>

#26491
banner, második link, aztán download

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

bertino
#26490
p2p rendszerek/oldalak segítségével juthatsz hozzá
vagy megveszed

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

chrysler300c
#26489
Kéne nekem az Rfactor csak nem tudom honnan lehetne letölteni?? Szeretném kipróbálni a f1-es modokat hogy mennyivel jobbak! Aki tudja honnan lehet letölteni az Rfactort az segítsen!

ASUS K8N alplap AMD SEMPRON 2500+, 120 GB HDD, 1,5 GB RAM ASUS GeFORCE 7600GS 256MB AGP VGA

JuanG
#26488
Norbival mi lett? Rendbehozták a kocsiját?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

avcom
#26487
a célegyenesbe vezetõ kanyar kapott egy nagyobb olajdózist thx to Béke Attila (legalábbis ezt hallottam)

irlindy
#26486
na ma is kint voltam hungaroringen...rohadt jó volt habár még mindig nemtom miért volt piroszászló nagy túrakocsiknál...kb 20 percet álltak a pályán..ja és a Saleen piros után nem indult be 😞

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Cowek
#26485
De <#buck> Csak H váltónál nekem még nem tört fokozat, a többinél meg azért olyan is volt hogy 1 fokozatunk maradt <#zavart1>

http://www.f1-info.hu/

Ginger17
#26484
Kipróbáltam a dolgot egy Busch futamon. Bemásoltam az Evolution v0.98 rfm "RULES" részét és klasszisokkal javult a dolog. Igaz, hogy a 75 körös verseny 47. körében keresztbeálltam és belémbombázott a mögöttem jövõ, de sokkal, sokkal élvezhetõbb lett a dolog. Az elõzõ variációkkal 25 körig jutottam, mert pl. AI közül az egyik nem "startolt el", hanem tovább döcögött, a többiek meg nem elõzhettek, újabb sárga... nem is folytatom. Szóval lehet, hogy mûxik az ötletem? Remélem... maj' még tesztelem.

Egyébként köszi a gyors reagálást!
Üdv.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

sajoati
#26483
azert h valto nelkul is kibirtuk a 24 oras lemans-t mindossze 1 fokozat elszallasaval, nemdebarugye? 😊

Endure, in enduring grows strong...

petesilver
#26482
sziasztok! Hol és melyik értéket kell átírni, hogy ne mozogjon a cockpit? kb 1 éve tudtam, de az új verziónál megint mozog, és nem emlékszem. TH!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#26481
Leggyakrabban a palyak AIW reszevel vannak a problemak, azokat kellene atnezni. De mivel az a resze mar pilota vizsgas, nulla informacios hatterrel, idoigenyes, en passzolom😉
Ginger17
#26480
Sziasztok újra! Lenne egy kérdésem. Mostanság a TPSCC -vel ügyködöm és káromkodom nagyokat, amikor a sárga zászlós periódusok alatt az AI teljesen meghülyül. Gyakorlatilag nem találja a helyét egyik autó sem a sorban. Elõre mennek, megállnak, egymásba rohannak... a infon meg kiírják nekem, hogy hova álljak, meg, hogy mit csináljak, de kb. fél percenként újjat. Szerintem a szabályokkal van vmi gond. Találtam a mod rfm fájljában egy jó hosszú RULES nevû részt. Szerintetek megoldás lehet, ha kimásolom az ide vonatkozó szöveget vmelyik (állítólag) ûberf@sza NASCAR mod-ból (pl.: Evolution) és belököm a TPSCC fájljába...? Esetleg rosszul gondolkodom? Alex! Te nagy AI bûvölõ vagy, nem? Miccósz? Köszi a válaszokat!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#26479
Új, módosított gmt-t beolvas a játék kívülrõl (a mas mellé téve) vagy be kell csomagolni ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26478
Jó ez a Le Mans F1-el, csak nyélen nem nagyon bírja a motor 😊))))Általában így végzem két kör alatt 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#26477
<#eljen> 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#26476
Hirtelen felindulasbol, mentem is 1-2 karikat a GTP-vel;P Nah, ilyennek kellene itt is lennie (pedig ez, mar nem mostani darab)😊 Nehany masodperc az elejebol:

http://alexease.extra.hu/files/NR2003_GTP_Sebring24H.wmv



sikura
#26475
Hálám a sírig üldözzön!
THX!<#idiota><#banplz>

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!

Alexease
#26474
Nekem az NR2003-as GTP tetszett, nem volt vele bajomj, bar valoban "maceras"😊 Mondjuk, en mindig manualis kuplungot hasznaltam - pedal helyett az egyik pillango valton😊 -, es lift-eltem, blippeltem, meg ami kell, vagyis a valtoval, megcsuszasokkal sem volt gondom. Egyszeruen csak lassabb voltam, mint kellenne😉)) De legalabb elveztem😉
Most G25, igy meg mar semmi gond😉
#26473
Nem az a gond, h warez hanem, h nem a legújabb patch-cracket tetted fel, nekem is volt ilyen problémám, de most már fut minden tökéletesen <#nevetes1>

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

lac coo
#26472
Én megnéztem két féle GTL Mod-ot is, de mindekettõ halvány árnyéka az eredetinek .....Nem ajánlom .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#26471
hát asszem 3 éve tekertem az NR2003 alatt a GTP-t akkor a G25 még minuszos volt.
Mindenki kuplungpedál használata nélkül küldte, azon az online futáson asszem Norbi-HaZso mentek elõl 1:11 körüli idõket a régi Monza-n.
õk sem használtak G25-t...sõt ha jól tom akkoriban Norbi-nak Wingman-je volt.
Most nekem G25-m van, de az akkori futam után nem is nagyon vettem elõ a GTP-t.

Ez az rFactor-s GTP sem szereti a 6-ból 4-be, ki kell váltogatni az összes sebességi fokozatot.
De most sajna elutazom nemsokára, szal tesztelésnek ennyi volt 😞 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#26470
ja volt már, de nem hivatalos (nem is lehet 😊 )...szal nem tudom honnan lehet leszedni...

meg régebben volt egy prototype mod, az se volt rossz, a régi Lancia-t bírtam benne 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ginger17
#26469
Az AudiR8 mod viszont nem tûnik rossznak. Gondolom a GTR2 egyik mod-jából pakolták át. Szerintetek létezik GT Legends mod? Mintha láttam már volna képeket...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

JuanG
#26468
nem rossz ez a DTM2007, de a gumikat itt is elcseszték, ha egy kicsit megindul a segge, akkor olyan mintha jegen csúszna, semmi ellenállás 😞(

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Cowek
#26467
Elég az autokuplunk, de H váltó tényleg kell :-(

http://www.f1-info.hu/

Ginger17
#26466
Ha nincs G25-öd, akkor eleve felejtõs az NR2003 GTP-je. Kuplungolni muszáj, mert szétmegy a váltó, ha meg kuplungolsz egy "hagyományos" 2 pedálos variációval, akkor elõbb-utóbb a pedál megy gallyra...
<#shakehead>

Sajnáltam én is.

Ebben a GTP mod-ban meg a fülke kiábrándító. Átrakták a Protonokból. Legalább arra figyeltek volna, hogy nem középen ül a pilóta...

Utálom az ilyen felemás, "legyen meg minél elõbb" had' toljuk mod-okat.
Az x-race is pont ilyen. <#boxer><#falbav>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen