rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gordon 24
#26615
Sziasztok!!

Nem találok sehol egy olyan pályát ami kéne. Ti nem tudtok valami oldalt ahonnan ez tölthetõ?
Egyébként a CZ oktávia kupához kéne.

Neve:Autodrom Most

Elõre is THX aki tudja.

Downhill!!

lac coo
#26614
MAX scene-k vannak itt , MAX-ban át tudod alakítani 3DS ojektummá ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26613
Sziasztok lehet,hogy egy kicsit off de hátha tudtok segíteni nekem.Honnan lehetne letölteni a modok autóinak 3d-s modelljét?3D-s programokhoz Pro engineer,Autocad,3dsmax stb..Elõre is köszi a helpet.Hali
#26612
Szaisztok lehet,hogy egy kicsit off de hátha tudtok segíteni nekem.Honnan lehetne letölteni a modok autóinak 3d-s modelljét?3D-s programokhoz proengineer,autocad,3dsmax stb..Elõre is köszi a helpet.Hali
#26611
Nálam elég szép balesetek szoktak lenni az alkatrészek miatt, kb olyan mint Alonso esete braziliában, csak szvsz egy szárny nem okoz akkora kárt mint egy kerék. (Bocs ha kétértelmûen fogalmazok, a magyar már csak ilyen)

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

lac coo
#26610
Szerintem semmi sérülést nem okoz, csak efekt...De nem tom biztosan , mindenestre én még nem vettem észre hogy bármi sérült volna egy ha egy alkatrésszel ütköztem ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26609
<#nyes> Én konkrétan arra gondoltam, h vmelyik damege.ini v FSONE.hdv v akármiben ez állítható.

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

Yoda001
#26608
nekem is ez van.. nem fagy le. sokáig kell várni :\

http://9gag.com/gag/5135249

lac coo
#26607
Én pl. ha Joint nyomok le is fagy, vagy csak nincs türelmem kivárni ....De valami gáz van vele az biztos .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Yoda001
#26606
másnak se megy ez a rohadt matchmaker? :\ mindig azt irja hogy matchmaker did not found.. vagy ilyesmit.. de ha beteszek egy szervert a kis '+' jellel akkor tudok rá csatlakozni.. télleg nálam van a hiba vagy ilyet szokott csinálni?<#wow2>

http://9gag.com/gag/5135249

lac coo
#26605
Persze, lehalkítod az efekteket 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26604
Az FSOne 06-07(1.2)-ben, a leszakadó tárgyak elég súlyosan hatnak a többi kocsira, értem ezalatt, h mikor pl nekimegyek egy leszakadt szárnyak akkorát csattanok minta egy kocsinak mentem volna(kb). Ennek lehet valahol állítani az értékét?

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

Yoda001
#26603
oké köszi.. remélem 😄D

http://9gag.com/gag/5135249

#26602
nyugi, majd megjavul

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Yoda001
#26601
hi.. valaki tudan egy egy matchmarker cimet? az alap nem müxik valamiért :S pedig régen ment meg minden... nem értem :\ a tüzfalon engedélyezve van a kapcsolat,ugyhogy aki tudna segiteni annak megköszönném

http://9gag.com/gag/5135249

sajoati
#26600
o, az gaz... na majd utananezek akkor minden feltetelnek, hogy ne floodoljak huje kerdesekkel...

Endure, in enduring grows strong...

sajoati
#26599
meg NR2k3/GTP-ben okorkodtunk ott, igaz csak olyan 320-350km/h kornyeken, viszont ami fun volt, hogy nem csak 2-en draggeltunk, a "tomeges drag" (nem letezo) mufaja remek moka.

Endure, in enduring grows strong...

pointer4
#26598
Meglesem 😊 köszi.
Asszem igazából sosem fogok a körúton így menni, úgyhogy kiélem magam ebben akkor 😄
#26597
Oda nem kell festened, mert ott minden festés adott 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sajoati
#26596
hali.. megvettem le rfactort (1.250v), x-kerdes: mod/trekkinstallacios sorrend, ilyesmi van? vagy mod, amit keruljek/mindenkeppen tegyek fel?

sokaig filoztam rajta, nekem igazabol csak az nr2k3-as fizika es ff jon be, de mivel egyre kevesebben vagyunk.. 😞

na mind1... asszem a hetvegen osszedobok egy canucksos #19-et kliora, hatha meg nem keso jelentkezni, ott legalabb van tomeg. :/

remelem sikerul par embert atteriteni HNR ligaba is hehe.

Endure, in enduring grows strong...

b-type
#26595
gyors 😊)
Egy dragcucc, Fuel Altereds néven.
bétás még, egyedül ökörködésre jó,...de egyébként a sebességérzet az rendben van, cockpit-ben úgy rázkódik minden és olyan piszok gyors, hogy nem egyszerû egyenesben maradni, állat 😊.
Ha kilépsz cockpit-bõl hood-ra, akkor csak gyors.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

pointer4
#26594
Nehar. de ez milyen mód ?😊
b-type
#26593
hmpf

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#26592
tegnap 550km/h-t mondtam??
Mert 641km/h-val még rövidebb 😊))

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Tomievo
#26591
Esetleg a Caster-t vedd feljebb, attól talán stabilabb marad.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

b-type
#26590
akkor marad a diffi, és a belsõ-középsõ-külsõ hõértékek játéka.
..én most megyek úszok egyet, mert dögmásnapos vagyok 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#26589
Low TC-t használok .Egylébként asszem az új BMWF1 (ISI) gumival megy a mód .De nagyon eltalálták Speték, nem gyõzöm hangsúlyozni milyen jó 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#26588
Akkor zártabb diffi kell, ahogy érezted is.

Az is lehet hogy pont jó a beáll, csak használnod kellene hozzá a TC-t.
Mert bár én sem szeretem, de ha úgy rakták össze a moddot, akkor lehet nehéz dolgod lesz hogy a jó iránybafordulás, és a gumihõ is jó legyen.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#26587
Tobanon mentem húsz kört(kb. 28 perc), kb 60 liter benzin, medium soft gumi....HF1L mod, nem tom megvan-e neked ...
Így értem célba , de mondom veszett tempot mentem ( úgy is kell), és elég jól iránybafordult kanyarban heves gázadásra(talán nagyon is, ezt szeretném megszûntetni) :

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#26586
ezek szerint a hátulja melegszik el.
Puhítsad a rugózást, a gumihõnél a külsõ-közép-belsõ legyen jól elosztva (én a középsõt általában a külsõhöz közelítem jobban mint a belsõhöz), kisebb terpesztés és esetleg zártabb diffi.
..vmint óvatosan a motorfékkel.
Ezek általános dumák, ha megmondod melyik pálya akkor még ki is próbálom.
(ma már nagyon kész vagyok 😄 )

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#26585
Leginkább gyorsításkor van ez a csúszás, bár szeretem keményen kihasználni az autó hátulját, lehetne csökkenteni rajta, mert hosszútávon így már többet vesztek mint nyerek ...Vegyem feljebb a diffi powerjét ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

batihu
#26584
Parád az sirály!

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\" - Colin Bruce Chapman

Tomievo
#26583
Sztem kicsit lágyíts a rugókon, meg esetleg elõre kevesebb anti roll. Persze, minden vezetési stílustól függ, szal így nehéz tanácsot adni.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#26582
B type , vagy valami setup guru !
F1 -nél ha kicsit túlzottan melegszik a gumi mit állítsak ? Elég kemények most, antiroll elõl magas hátul alacsony, és elég szépen radíroz a gumi a kanyarokban, gondolom ezt a mászást kéne megszûntetnem, de mivel ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#26581
<#vigyor><#worship>

Alexease
#26580
Csinalom, egyszer majd kesz lesz😉)) De most Paradsasvar van teriteken...
irlindy
#26579
vki csinálja orfût? tök jó lenne😛

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#26578
Ja tényleg, rákerestem és félreértettem... <#idiota>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Ginger17
#26577
Hullajó... <#idiota>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#26576
<#email> <#violent>

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

lac coo
#26575

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26574
<#idiota><#zavart1><#taps><#wilting>
Alexease
#26573
El sem kezdtem😉 <#zavart1>
avcom
#26572
az ISI csinálja

b-type
#26571
dumálgattunk a Le Mans-i bõdület egyenesrõl....
próbáld meg ezzel:
- figyelem, 6mb elég beteg videó 😊)
550-nel már bírható <#zavart1>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#26570
Hi Alex! Az Euroring fejlesztését abbahagytad?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Ginger17
#26569
Megvan, csak kitalált néven fut... kipróbálom. Kösz.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#26568
Sz'tem már leszedték, mert nem találom.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#26567
Elég sokat toltam (tolom) az eredeti GTL -lel. Vki aszonta elég sz@r a mod és csalódni fogok...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Alexease
#26566
Letoltod az rFactorhoz a komplett GTL mod-ot, azzal mar elvezetes menni rajta😊 (Banner alatt link: TRF)