rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26665
Lenne egy olyan problémám hogy a tesóm csinált 1 pályát a BTB-vel.Beexportálja a játékba,mikor inditaná a pályát feketeség és kiirja hogy az rfactor hibát okozott ezért leáll. Pedig az elõzõ "verziója" a pályának (amit 2 hete csinált) még megy, csak azt bõvitgette tovább.
Esetleg nincs vkinek tippje mi lehet a gond?
(A BTB manualban nem ir semmit csak hogy export,és play)

lac coo
#26664
Hangokat ki tudták szedni GTL-bõl ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26663
Szerintem kvajó lett. A 2/3-ban benne vannak a TC65-ös és a GTC65-ös osztályok, és legalább olyan jó lett, mint a donor. Tegnap este is azzal idétlenkedtünk, a kis Abart kalandjai Silverstone-ban... <#idiota> Többet mentünk kilinccsel elõre, mint normálisan. <#nyes>
V43 1105
#26662
Írok egy pm-et...

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#26661
Szeretném kipróbálni az rF F1 79 mod-ot. Nem online, csak egyáltalán, hogy milyen.
Van rá lehetõség, hogy aktiválás nélkül elinduljon?

lac coo
#26660
Neked naponta össze kéne dobni egy pályát ! 😊)))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26659
Amúgy milyen ez az új GTL mod? Én kipróbáltam de csak egy részt töltöttem le belõle, és nem igazán volt köze a GTL-hez .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26658
Nem birtam ki, csinaltam neked most arnyekadot es aszfalt csikokat😉))

http://alexease.extra.hu/files/Tacna_V2.zip

b-type
#26657
skacok bázz, ez egy pályabemutató videó. 😊
nem szól másról csak hogy hogy néz ki a pálya.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

bardocz
#26656
abartot addig huzasd amíg lehet ha haladni akarsz vele 😉
Yoda001
#26655
lol.. billel nyomod a játékot?<#idiota> amugy szépek a visszapillantok 😉<#idiota><#eplus2>

http://9gag.com/gag/5135249

lac coo
#26654
<#worship><#worship><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26653
Kesz😊 <#idiota><#zavart1>
Tacna, Peru. Jo kis klub palya😊 Arnyekado es plusz reteg most nincs, majd holnap😉 <#zavart1><#vigyor>

http://alexease.extra.hu/files/Tacna.wmv Billentyuvel mentem..., mielott meg furcsa lehet ahogy kozlekedek😊))

http://alexease.extra.hu/files/Tacna.zip MAX8+Mukodo track

lac coo
#26652
Meg egy árnyék adó valami legyen .És egy plusz réteg a betonra , guminyom vagy valami . 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26651
Meg😉 Mindjart keresek valami erdekes, rovid palyat, aztan osszedobom😉 Csak aszfalt lesz, talan egy kerekveto valahova, es esetleg egy darabka fold az ut szelere😉))))
lac coo
#26650
Én nézhetek most ki jól ...😊))
Festem a kérót, itt ülök a romhalmaz közepén a táblával és skint rajzolok 😊)))
Asszony aztmondta ez már beteges 😊))))))))))))))))
Amúgy azt a tanpálya dolgot megcsinálhatnád, csak nem hagy nyugodni a dolog 😊)))Ha csak öt méter hosszú az is elég .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Yoda001
#26649
hm.. nyáriszünet van.. élvezni kell, még ha kockulok akkor is<#vigyor1>azért thx

http://9gag.com/gag/5135249

Alexease
#26648
A turelem nem az eroseged😊 <#idiota> Es sajnos nem mindenki tolti a topic elott a napjat, hogy azonnal valaszoljon😊 Es gondolom, ennyi ido alatt, mar tucatszor vegignezted a konyvtarszerkezetet, es nem talaltal egyetlenegy hasonlo nevu file-t sem?!😊)

..\rFactor\UserData\TE_NEVED\Settings\PALYANEVE
gordon 24
#26647
Én nem tudom sajna. Ne haragudj. Ha tudnám mondnám.

Downhill!!

Yoda001
#26646
aha kösz mindenkinek a segitséget....<#szomoru1>

http://9gag.com/gag/5135249

gordon 24
#26645
Kipróbáltam:d és elindult.. Szóval valóban megy.

Downhill!!

arty
#26644
de megy 😊 nekem a truck mod elõtt fent is volt, csak sajnos letöröltem!

1.10-re fel kell pecselni, de a syneticnél elérhetõ 😊

Forza.

Yoda001
#26643
valaki tudna segiteni? a setup fileokat (.svm) hova kell tenni? rfactorcentrarrol szedtem,biztos jo.. de még életembe nem tettem be ilyet 😄

http://9gag.com/gag/5135249

gordon 24
#26642
Na megnéztem a Cd-n jól emlékeztem megvan hozzá!!! Remélem akkor átdolgozzák hamarosan.

Downhill!!

gordon 24
#26641
Jó értem én!! Csak olyan hangsúlyt éreztem benne, de ha félre értettem sorry.

Én ugy emlékszem ahhoz megvolt az a pálya. Remélem nem tévedek. Valamelyik simhez tutti megvolt. Csak sajnos nem tudom megnézni mert az MBTR nem megy xp-n ha jól tom. Pedig eszméletlen nagy játék volt az.

Downhill!!

Alexease
#26640
1. Volt ott egy csomo smile...
2. Egy normalis palya osszerakasa 6-12 honap is lehet. Termeszetesen letszamtol, alapanyagtol es rafordithato idomennyisegtol fuggoen😉
3. Ha volt a MBTR-hoz, akkor az eleg jo hir! A palyaknal a legnagyobb gondot az alapanyag jelenti (nyomvonal, szintkulonbsegek), aztan persze a kiegeszito cuccok mint kepek, videok (a nehany szaz epitoelem informaciojahoz;D). Ha lehet konvertalni, legalabb az utvonalat, az mar nagy segitseg.
Yoda001
#26639
hát nemtudom télleg 😄 van egy másik szerverük.. azon már 2 napja játszok és azon még nem bannoltak, remélem nem fognak félre nyomni<#idiota> amugy tök jo ez a szélárnyék (vagy mi a neve<#idiota>).. mentem 299-vel bementem a másik kocsi mögé lett 310<#idiota><#vigyor3>

http://9gag.com/gag/5135249

Tomievo
#26638
Lehet mellényomtak 😄

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Yoda001
#26637
nem.. egyszerüen semmi. 1 napja játszok ott és senki se szolt semmiért.. szépen versenyezgettünk meg minden. :S

http://9gag.com/gag/5135249

gordon 24
#26636
Hát ja.. Én sem.😄 Majd elkészül, addig türelemmel várok.

Downhill!!

b-type
#26635
nem figyelmeztettek valamire?
lehet elkövettél vmit.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Yoda001
#26634
pedig az történt...

http://9gag.com/gag/5135249

b-type
#26633
GPL-hez is van.
az is lehet hogy készül..nem tom, németül egy árva kukkot sem értek, ..és nem is akarok 😄

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Istencsászár
#26632
Ok nélkül nem bannolnak...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Yoda001
#26631
valaki elmondja mi a teendö ha bannoltak egy szerverröl? readásul ilyen rfactorcentralos.. beléptem a 2. szerverükre és amielött beértem volna a célba kidobott.. utána meg már be se birok lépni, BANNED FROM THE SERVER, ezt irja.. -mi a teendö?- elöre is thx....

http://9gag.com/gag/5135249

gordon 24
#26630
Hát igen elég jó kis pálya. A Mercedes benz Truck racingba régen benne volt én elég sokat mentem rajta szimulátorokkal nagyon tetszik. De sajna nincs még rfactorhoz.
Azt nem tudom hogy ingyenes-e de biztos mehet rajta az ember. Végülis ha jól tudom a Hungaróringen is 10ezer ft-ért lehet menni.

Downhill!!

gordon 24
#26629
Azért kérdezgetem itt meg. Mivel én sem találom. Gondolom ti több oldalt ismertek meg ilyenek ezért kérdezgetem. Persze ha ennyire zavaró akkor nem teszem. Mondjuk szerintem egy forum errõl is szól, na de mind1.

Elöbb utóbb remélem elkészülnek. Mert tulajdonképpen kint van egy csomó mod, de pálya nincs hozzá. Szinte egyetlen bajnokságot nem lehet összeállitani mert nincsenek meg a pályák. Ugyhogy bele kéne huzniuk a fanok-nak a fejlesztõknek stb..

Downhill!!

lac coo
#26628
THX !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26626
Nekem ott ilyen nincs, én mentés másként, NVidia ingyom-bingyom-nál próbáltam a Noprmal Map Compression-t ....
Ezt külön le kéne töltenem ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#26625
PhotoShop menu --> Filter/nVidia Tools/NormalMapFilter 😉))
lac coo
#26624
Alex, hogyan is tudok NVidia pluginn-al Normal mapot csinálni ( azt a lila színût 😊))?
Végigzongioráztam az összes ilyen modot , de csak egy szûrkeárnyalatos képet kapok ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Yoda001
#26623
nem

http://9gag.com/gag/5135249

BIGbrothR
#26622
És kell külön liszensz a szerver futtatáshoz?

-- Üdv Nagy Tesó...

Istencsászár
#26621
Dedikált szervert csinálsz ( rFactor Dedicated.exe )

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

BIGbrothR
#26620
Bocsi lehet hogy nem votlam világos. Nincs egyedül álló szerver program vagy olyan lehetõség hogy csak szervert indíts?

-- Üdv Nagy Tesó...

Yoda001
#26619
amikor belépsz a játékba ott vannak bal oldalt azok a kis menük.. vagy nevezd aminek akarod.. és akkor rémész az online-ra (vagy már nemtudom mi,ahol van a join felirat is), és ott van hogy create.. rányomsz és beállitgatod.. ennyi 😄

http://9gag.com/gag/5135249

BIGbrothR
#26618
Sziasztok

Tudna valaki abban segíteni, hogy lehetséges e, és ha igen hogyan kell RF szervert indítani?

Köszi.

-- Üdv Nagy Tesó...

b-type
#26617
sajna én sem láttam sehol 😞
össz infóm hogy messze van, nem néz ki rosszul a vonalvezetése (bár nekem túl széles) 😊
virtualni_prohlidka 😊)
Megnéztem youtube-n pár felvételt, meg ha jól néztem a nyílt napokon (pl. 3nap múlva) ingyen van az autózás-motorozás??

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#26616
Mibol gondolod, hogy mar megcsinaltak?!😊 Amugy meg nem hallottam rola, nem lattam sehol. Ha nem talaltad az rFactor Centralon, es az RSC-n sem, akkor nagyon valoszinu hogy nincs. De ugyanez a helyzet, meg nehanyszaz palyaval😉 <#idiota><#zavart1>