rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
HELLO FSONE 2007😊
Monaco pályán benn is maradt , ott mûködik is 😊))))))))))))
Szal itt is kéne de valamiért nem megy .Még arra gondolok, hogy törölni kéne azt a hivátkozást , ami verseny elõtt mutat egy képet a pályáról, de azt fogalmam sincs hol van ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
valóban nem rossz, durvákat nyomtam az AI -val, Oschers-ben meg Brno-ban...hejj ha az a fránya gumi kicsit jobb lenne 😊)
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Ha egy pályához hozzárakaok egy "pályaneve.cin" file-t az alábbi tartalommal ( GTR2) akkor az miért nem mükszik???
Elvileg minden stimmel, nem értem 😞((((
"PreRacePresentation // Pre-race Presentation script
{
CinematicEvent
{
Type = GRIDWALK
Probability = 1.00
Time = +0.0
Iterations = 1
Wait = YES
}
CinematicEvent
{
Type = SCRIPT_END
Probability = 1.00
Time = +1.5
Iterations = 1
}
} // End of PreRacePresentation""
Vagy valami camera select sor is kéne bele ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Állítani nem lehet, új textura kell ha változtatni akarsz ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Elég kicsi volt . Kb a VW bogárral egyidõben lehetett, valaki nem tudja hogy hívják ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Amikor kinyitod a tömöritett mappát. Neve:rF_Curitiba_1.0.rar
találsz benne egy olyat, hogy:gamedata ezt az egészet fogd meg és huzd át az rfactorba.
Én ott követtem el a hibát hogy csak a Curtiba mappát tettem át és nem az egészet, ha igy csináltad te is akkor azért áll meg.
Downhill!!
Ti pontosan melyik mappát nevezgettétek át ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Nem rossz, de szvsz a jótól messze van.
A Merga az elég ideges autó (Macau-ban néztem csak), az Audi az már jóval nyugodtabb.
De összeségében sztem nem nagy durranás.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Downhill!!
Még egy kérdésem van aztán megszünök mára.
Leszedtem az fsone f1 modot. Telepítettem az rfactor mappába. De amikor a menübe kiválasztom hogy mehessek vele kidob windowsba.. Tipp?
Elõre is thx
Downhill!!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Leszedtem Curtibát. A pálya betöltése elõtt egy hiba üzenetete ir ki méghozzá azt hogy a map mapát nem tudja megnyitni és leáll. Mi lehet a gond? Mivel ez egy átkonvertált pálya valamit állitani kell? Elõre is THX.
Downhill!!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
De vannak általánosságok, megnéztem az összes alap autót, rTrainer, rHez, Howstone, Venom, Rayzor, SuaberBímer..stb, ott mind rendben van, azaz a felfüggesztés elemei logikusan állnak, sok más moddot is megnéztem Fone79, Clio, CTDP, Megane (ott a kormányzás kicsit hátrébb van mint megszokott), PCC05....mind egy sémát követ.
Ami pl. hasonlóság, a Truck hátsó tengelye, az hasonló mint a Hammer hátsó tengelyének megoldása...csak kicsit brutális.
De vannak érdekességek..pl. a Caterham lengõje, vagy akár a Toyota Atlantic üzanyagtartálya..amit vhova a vezetõ ölébe számolja.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
általában ezeket a tegelyeket számolja, vmint a rugózás/lengéscsillapítás irányát a pm-bõl, a tankot, vezetõ pozícióját stb a hdv-bõl.
általában stimmel, ami eltér az ilyesmi amit linkeltem.
Állítgattam egy saját kocsin is, szvsz raklapegyszerûen kezelhetõ cucc.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nem lehet , hogy mikor írták a sok halandzsát, nem vették figyelembe ( vagy nem tudták), hogy nem keletkezik autümatikusan tükörkép, és csak simán átmásolgatták az egyik oldalt ?
Egyáltalán jó látja a dolgokat ez az editor ? 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De figy (kicsit hosszú lesz):
Ez alap
Zonda
Lupo, itt is jó minden, csak az üzanyagtank van hátul nagyon
Mitsu vs. Subaru
Uez megint
és végül a Truck

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Tegnap vettünk falfestéket asszonnyal, õ ilyen lemoshatót akart, gyerekfirka stb...
Bemegyünk a boltba , mondja a nõm festéket szeretne...Lemoshatót ...
Mire a eladó fejvakarva megjegyzi . Háááát...Ha azt egyszer felkennjük a falra akkor azt már onnan nem nagyon lehet ám lemosni ! <#rinya>#rinya>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De kemény csávó, el nem engedi a vasat még ha bukik, akkor sem ....😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De pl. a truck modnak a hátsó tengelye az vmi hihetetlenül néz ki, össze-vissza vannak a tengelyek.
De a Mitsu vs. Subaru modnál is érdekes..kb. mintha jobbos oválra lenne állítva..
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
PLS HELP!
Elõre is köszönöm!
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
Gondolot olyant is tud ?Szvsz eldõlne ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Let the good times roll.
scr01
scr02
scr03
scr04
scr05
Csám...csám...nyam...nyam... <#beka2>#beka2>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
-kicsit glow központú 😄
Itt-ott vertem..😊)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Utolagosan bocsi, hogy kipróbálás nélkül linkeltem, de elkapott a lendület. <#circling>#circling>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Lehúztam kipróbáltam a 2000-s Holland csapata LMP verdáját Macau-n.
Sztem frankó.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
köszi.
-- Üdv Nagy Tesó...
Enduro_Challenge_1_0_Final
Még nemt'om milyen, de a képek róla egész szépek.
Olyan "összeválogatás" szerûség... üdv!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen