rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
feltettem az fsone-t (1.3-ig), de nem tudom kiválasztani mert állandóan kilép 😞(...volt valakinek ilyen?
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
szal , ha egy autó kasztniján akarok változtatni, akkor az úgy mûködik, hogy csinálok egy másolatot a csapatról mindent átírkálok amit kell, és bár az autó neve "valami" lesz, az majd nem okoz gondot, hogy az eredeti , teszem azt minardi.gmt- k vannak benne ?Úgy értem nem akad össze semmivel, természetesen abszolut más gen, veh, stb file-okkal megy majd , egyedi külön könyvtárban, de emiatt nem akad semmivel ?
Na , ha ezt valaki érti akkor írja ide, hogy igen v nem ! 😊))))))))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Downhill!!
ÚJ CSAPAT is kell nem csak egy két új dds....Attól még valszeg az eredetit tölti be vagy összeakad minden és semmit nem látsz ....
Az hogy VEH filet átnevezted az jó, de a benne lévõ dolgokat is át kellene írnod (>>> #26800) ! Ha abban nem a te festésed van megadva (00083...) hanem a régi akkor azt tölti be ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ha korrektul kitoltotted a VEH file-t, akkor jonak kellene lennie.
De termeszetesen, tucatszam lehetnek problemak, ezek MOD-onkent valtoznak! Vannak alapok, amik szabalyok, azok mindig ugyanazok, de azontul, mar alkalmankent kell kitalalni, logikazni a dolgokat.
00083_SEAT_LEON.veh
00083_SEAT_LEONDRIVER.dds
00083_SEAT_LEONExtra0.dds
00083_SEAT_LEONExtra1.dds
00083_SEAT_LEONHELMET.dds
00083_SEAT_LEONWINDOW.dds
Igy neveztem át, és ezeket festegettem csak. Mást nem. És ugy van a dolog, hogy amikor belépek teljesen szépen mutatja az autót. De amikor inditani akarok egy bajnokságot és ugye megvásárolom akkor nem ezt jeleniti meg hanem az eredetit, és ha betöltöm azt az autót akkor pedig fekete az ablaka és nem látszik rajata a festés sem . Olyan mintha lenne valahol még valami amit szintén at kell festeni vagy ilyesmi..
Downhill!!
Egyeb festesek, elnevezesek:
- PCC_XXnumber.TGA: pilota, csapat szama, jobb oldalt, alul, grafikatol fuggoen maszkolhato.
- PCC_XXteam.TGA: csapat logoja, jobb oldalt felul, detto
- PCC_XXdriver.DDS: pilota "ruhaja". Az alapot a MAS-bol kell kiszedni.
- PCC_XXhelmet.DDS: pilota sisak.
- PCC_XXwing.DDS: kulso ablakok, szamok, alfat meg kell csinalni ujra
Persze, minden file-t az auto konyvtaraba kell rakni, es az XX az auto rajtszama.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Amúgy itt egy részlet az összegyûjtögetett tutorialomból (<#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>)
Ha maskor csinalsz sajat csapatot, akkor fontos a:
- Pontos, sajat konyvtarnev (itt most: Lac-Coo Motor Sport) , ami egyben a csapat egyedi neve is (itt most: Lac-Coo Motor Sport). Ez es a csapat szama (PCC_101) alapjan valogat a program, ha ketto ugyanaz, vagy nem stimmel, nem muxik.
- A VEH file-ban ezeket kell kitolteni, mast nem erdemes atirkalni (kiveve, ha sajat fizikat, kasznit egyebet hasznalsz, de az mar sajat egyeni szocproblem😄D):
DefaultLivery="PCC_101.DDS" // A festesed
Number=101 // A csapat szama
Team="Lac-Coo Motor Sport" // A csapat neve, lsd konyvtarnev
PitGroup="Group9" // Pit pozicio
Driver="Lac-Coo" // Pilota
Manufacturer="Lac-Coo Motor Sport" // Gyarto neve, lehet mas mint a csapat
FullTeamName="Lac-Coo Motor Sport" // Csapat neve, lehet hosszabb, bovebb
TeamFounded=2005 // Csapat alapitasa, nem kotelezo
TeamHeadquarters="Hungary" // Csapat szekhelye, nem kotelezo
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Downhill!!
- Az hogy a DDS file-t atnevezed, attol nem lesz meg uj autod. Ahoz kell csinalni egy uj VEH file-t is. Nezd at, egyszeru szoveges cucc. Persze, ha csak masik festest szeretnel a regi helyett, az mukodik (de akkor a eredetit backupolni kell, es az ujnak az eredeti neven kell szerepelnie).
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A DDS filékat megnyitom a vehicle könyvtárban. Elmentem belépek a menübe mutatja az autót, de nem tudok azzal a kocsival menni a bajnokságban. Sõt ha belépek egy versenybe teljesen sötét az ablaka és nem látni ki belõle.
Ugy csináltam a dolgot, hogy egy meglévõ autót Tom coronelnek a seat filéit atneveztem lett belõle kettõ (pesrez csak a rajtszámot irtam át a file nevekben) És a másolatot kezdtem el festegetni. És azzal csinálta az elöbbi dolgot.
Jól csináltam vagy teljesen rosz? És ha rossz hogy kell jól csinálni?
Downhill!!
- Az UVW is lehet "ugyanaz" (ami persze nem ugyanaz lesz, mivel az object valtozasnal az is valtozik😄), kiveve ha nem modosul tulsagosan az object. De meg kell nezni az a biztos😉
LOD-oknál mindegyik modell ugyanazt a texturát használja mint a legrészletesebb, ugyanazzal az UVW mappal ( bár ez még nem tiszta hogyan lehet ugyan az az UVW egy tök más szerkezetû modellnél )
Már bocs ha az agyatokra megyek 😊))))))))))))<#lama>#lama><#banplz>#banplz>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Downhill!!
nem tudtok véletlenül vmi jó Champcar módot pályákkal,NAscar módot Pályákkal
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Vagy csak kimaradt 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
5let ??
Mer mennek mint az állatok ! 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ma sikerult a hegyrol lefelejovet, biciklivel, olyan ~50-nel, aszfalton, bemutatnom egy 10 pontos gyakorlatot, repulessel, fograssal, aztan haromszori gurulassal a foldon😊 Ez persze epp' egy buszmegalo elott: dobbent arcok, de a taps elmaradt😉 Es az egeszet 3 rendor is vegignezte😉)) Miutan osszeszedtem az uttestrol az alkatreszeket, szerencsesen, viszonylag sertetlenul tavoztam😛 Nehany utcaval odebb, mar "nepszeru" voltam, az autobol fotoztak, valszeg a ver mennyiseg erdekesen hatott rajuk😊)) Hetfon nagygeneral a biciklinek😉))
ON😊
De trukkok vannak biztos, rengeteg😉 Ami mar a vezetesi technika, vagy inkabb az "erzes" kategoiriaba tartozik😊 Azert kanyarban lehet meg "jatszani" az oldalso merevitesekkel (trackbar/swaybar), vagyis a kasztni "csavarodasaval/fordulasaval", de jo "jatek" meg a diffi is, es az ezek kombinalasa a alul/tul kormanyzas😉
Vagy Hamilton egyenes megnyújtásáról ? 😊))))
Én olvastam, de nem értem, viszont valami nagyon különleges lehet 😊)))))))))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De a lényeg a lényeg, ez amit bemásoltam annak az autónak az elsõ szárnya amire plusz kasztni elemeket akarok rakni, tehát ezek a beállítások jók arra is ? Egyedül a lodot nyújtom meg, mert nem lesznek lodjai ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
- Guminyomas
- Kerekdoles
- Fektarcsa meret (ha lehet)
- Fekero-elosztas (addig told elore, amig nmeg em blokkolnak a kerekek)
- Felfuggesztes: ugy allitsd be, hogy minnel "lagyabban" , fokozatosan, stb. "doljon ra" a kerekre a kasztni, ne uljon fel azonnal, mert utana mar csak a gumik tartjak meg a lenduletet.
- stb.😉
pl. van nagy_szarny.gmt, kiss_szarny.gmt. A GEN file-ban igy van irva: <1234>_szarny.gmt. a VEH file-ban az 1.-nel a GenString=nagy, a masiknal GenString=kiss. Vagyis behelyettesiti. Remelem ertheto?!😊
CollTarget= Ha FALSE akkor NINCS utkozese, ha TRUE akkor van😉
HATTarget: Ez bonyolultabb, de a lenyege a kerek es az object kozotti effekt kezelese😉 Palyanal fontos. Ha TRUE akkor altalaban a TERRAIN.TDF-bol hozzarendelt efektet tolja ki magabol (aszfalt, fu, razoko, stb.).
////////////////////////////////////Front wing/////////////////
Instance=Fwing
{
Moveable=True
MeshFile=<12345>_Fwing.gmt CollTarget=False HATTarget=False ShadowCaster=(Dynamic, Solid, 64, 64) LODIn=(0.0) LODOut=(350.0) Reflect=True
Pl.: mi a fene az az "12345" ? Vagy az nem számít ?
Néhány szárnyacskát szeretnék hozzárakni az autómra és azt gondolnám elég ezt a bejegyzést lemásolnom a saját gmt névvel, illetve kicsit más LOD-dal ...
De jó lenne tudnom pontosan mik is ezek, illetve valamirõl tudom mi, mert Alex leírta múltkor de nem mindegyikrõl ...
A Colltarget -et ill. a HATTarget-et nem tom micsoda ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Tök jó lenne!
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
mert DTMben kicsit gyengébb a fék mint a valóságban
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Végig nem hajlandó menni, és berak egy szûrke részt a kép elé ( gondolom ezen voltak a feliratok anno 9, tovább nem tudom mit kellene csinálni vele, nem is értek a scriptekhez, de az is lehet , hogy az rF ennyit tud ezen a téren ez is csak véletlen maradt benne ...<#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Még1x kösszi..
Downhill!!
Szenvedni amugy is csak kevés dologgal éri meg, kivéve ha kihívásként éli meg az embör.
nekem nincsenek meg ezek a pályák, ami megvan ott nálam valszeg más a verzió, pl. Macau nekem Macau, nem Macau_gp elérésen van.
Meg ez nem az egész bejegyzés.
Ha fent lesz a 2NetFramework, akkor a progival szvsz pikk-pakk meglesz müködõre.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type