rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Kivitelv szempontjából erõs hármas nálam ez a mod, de mivel elfogult vagyok a korszakkal szemben és ekkora nevek ellen nem versenyezhet "csak úgy" az ember, 1xûen muszáj vagyok négyes fölét adni... maga az ötlet óriási! <#vigyor>#vigyor>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
TeamSpeak : ts145.nitrado.net:10050
Downhill!!
az rFm-ben van talent felülírás?
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Állitgattam a Talnet editorral ezeket az arcokat, de semmi változás! A két müllert már olyan szinten lehuztam vele hogy elvileg a fasorba se kéne lenniük ehhez képest még mindig szarrá verik a mezõnyt. Ez miért lehet?
A Speddjük mind kettönek 60 körülvan A vetélytársaknak 80-89 körül
A Minrace skill nekik 40 körül a többinek 89 körül.
Tipp?
Downhill!!
Itt a kozvetlen link, ehez nem kell - elvileg - Toolbar: rFactor LM 1970 MOD v1.54 (160Mbyte)
Valszeg, egyszerre csak 1 embernek engedi tolteni es/vagy belassul...
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
..de hogy miért megaupload??..ehh
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Charade GTti
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
HKC USP 5550, ASRock 970DE3/U3S3, 4 GB 1333 MHz Kingston DDR3 RAM, AMD Phenom X4 955 3,21 GHz, MSI ATI Radeon R4670 1 GB DDR3 Directx 10.1, Fujitsu Siemens 19\"-es LCD monitor Vasútmodellezés!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
HKC USP 5550, ASRock 970DE3/U3S3, 4 GB 1333 MHz Kingston DDR3 RAM, AMD Phenom X4 955 3,21 GHz, MSI ATI Radeon R4670 1 GB DDR3 Directx 10.1, Fujitsu Siemens 19\"-es LCD monitor Vasútmodellezés!
Most kezdtem csak el játszani ezzel a játékkal, és naygon tetszik!Hol találom meg ezt a Renault Clio kupát?
Meg láttam videókban rally-pályákat, azokat hol lehet megtalálni?F1-es pálya nincs benne?Mert nekem benne vannak a játékban az F1-es verdák.
Elõre is köszi!
HKC USP 5550, ASRock 970DE3/U3S3, 4 GB 1333 MHz Kingston DDR3 RAM, AMD Phenom X4 955 3,21 GHz, MSI ATI Radeon R4670 1 GB DDR3 Directx 10.1, Fujitsu Siemens 19\"-es LCD monitor Vasútmodellezés!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
HrFL Clio Kupa 1.futam EMG Hungaroring 'A' szerver- YouTube verzió, Letölthetõ verzió
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Tudod olyan jó lenne a Clio kupában inkább ott menni, mint Lienzben egy felfutást 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Amikor bajnokságot kezdesz azokat válogatja be a sok közül akinek ez magassabb. Magyarul igy tudod szabályozni hogy kik induljanak veled a bajnokságba!!
Downhill!!
Megszûnt, vagy csak elköltözött?
Ha tudsz segíts légyszi, köszi
Azt a fajta élményt szeretném.
Ha a Race07-ben nem lesz frankó, akkor legyen saját 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Valszeg azért nem éreztem fontosnak a pm-t, mert elég egyfélék voltak akkoriban én azt hittem hogy az az egyik legkevesebbet számító része.
Most már inkább nem gondolok semmit, összerakok egyféle autót 3 veh-re, mindhárom más pm-re hivatkozik, amiket én állítottam 3 félére.
..és érzem hogy különbség van.
szeretnék összerakni egy autót, ami a legközelebb van ahoz amit én 'viselkedésnek' gondolok.
-más görbével az elsõ gumihoz, és a hátsóhoz.
-kemény-pattogós rugózást, de mégis jó tapadást.
-jól érezhetõ futómûvel, a határon autózáshoz.
-jó teljesítménygörbét.
Mivel ezek összeségében kellenek szvsz a jó autóhoz, így elvagyok 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Amugy a legtobb modnak az a baja, hogy ezek a dolgok nincsenek rendesen osszelove (felfuggesztes, gumi). Van kasztni, belso, hang, gumit+PM-et innen-onnan, motort, valtot HDV-t megpiszkaljak, aztan annyi. Pedig, lehet hogy nem a legkomolyabb felfuggesztes es gumiszamitas az rFactor-e, azert van benne lehetoseg boven.
ez kellett
Még 1 pálya kéne amit nem találok sehol..Sears Point...de nem az a vonalvezetés amin Nascar-ban mennek hanem amin IRL-ben
Találtam egyet amiben 2 vonalvezetés van, de ott hiányzik belõle még az 1ik kanyar mert az még az 1990-es pálya
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mert én úgy veszem észre hogy tökre számít mi van a pm-ben, ..azonos pm-ben, csak az elsõ felfüggesztést állítva, sportkocsis futómûrõl egy utcai autó futómûve felé haladva jóval kezelhetõbb lesz az autóm.
Ha elkezdek nagyon nagy (szemre hülyén kinézõ) tengelyeket alkalmazni, akkor beakadhat a játékban?
meg más:
szórakoztam a gumigörbékkel, megpróbáltam beállítani azt hogy alacsony sebességi fokozatban még egy 140LE-s kocsival is ki lehessen pörgetni a kereket, majd a magam elgondolása alapján állítottam a tapadást.
és frankón müködik...annyit kellett csak hogy az oldairányú tapadást kicsit megnöveltem, hogy hosszirányba terelgessem a kenõdést (ezen kivûl nem foglalkoztam csak is kizárólag a görbékkel).
Szal ha eltúzoztam a dolgot, akkor képes volt beakadni a játék, majd ezt korrigálva, folyamatos surrogó hangot ad be...de akkor még nem pörög ki, tisztára olyan mintha lapos lenne a gumi a valóságban.
Vezetni egyébként jó..közelít azirányba amit szeretnék, de nem tudom hogy az elgondolásommal nem ütközök-e a játék lehetõségeibe.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az agreszivitás erõségének állitásával azt tudom állitani hogy mennyire durván küzdjön.
Az udvariaság az gondolom az hogyha utolérem mennyire tartsa az ívet vagy hogy ha bemegyek mellé akkor milyen könnyen adja fel.
A Higadtság az valszeg a versenyszituáció lekezelésére vonatkozik.
A sebbeséget ha növeled gyorsabb lesz.
Ha a karambolt növeled kevesebbet csinál.
Ha a visszaszerzést akkor elõzés után vissza akar jönni minél elöbb.
Befejezett versenyek aránya ez arra vonatkozik hogy mennyi versenyt teljesitsen.
Jól értem? Magyarul ha ezeket növelem egyre erösseb emberkét kapok ha csökkentem gyengébet. Igy van kb ugye?
Downhill!!
Ez tényleg tök egyszerû, de még erre is van egy szerkesztõ az rFcentral-n.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Agression = Agresszio
Reputation = Hirnev
Courtesy = Udvariassag
Composure = Higgadtsag
Speed = Gyorsasag
Crash = Balesetek, hibak gyakorisaga
Recorvery = 2 lehetoseg, nem tudom😊
Completted: Versenyek befejezesi aranya
MinRacingSkill = Versenytapasztalat
Downhill!!
És ha mondjuk a jobbakat azonosra állitom mondjuk, Dirk müllerrel akkor mi lesz? Akkor ugyan ugy fognak menni ugye? Az ugy jó nem?
Downhill!!
Downhill!!
