rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26915
Remélem láthatjuk a véglegest hamarosan 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Ginger17
#26914
Köcce! <#eljen>

Kivitelv szempontjából erõs hármas nálam ez a mod, de mivel elfogult vagyok a korszakkal szemben és ekkora nevek ellen nem versenyezhet "csak úgy" az ember, 1xûen muszáj vagyok négyes fölét adni... maga az ötlet óriási! <#vigyor>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Hexenking
#26913
http://www.sendspace.com/file/jbyime itt a jo link 😊

TeamSpeak : ts145.nitrado.net:10050

Hexenking
#26912
Sziasztok !!! Csináltam uj motorhangokat a DTM07 hez. Szerintem jó lett, bár nem találtam belsökamerás felvételt.[url=http://www.sendspace.com/file/jbyime]Dtm

TeamSpeak : ts145.nitrado.net:10050

gordon 24
#26911
Sajnos nincs! Csak az Racex rfm van és 2 tga file ami a racexre vonatkozik. A többi más. Talent file nincs benne.

Downhill!!

b-type
#26910
ebbõl is látszik hogy nem tehetség kell hanem technika 😄DD

az rFm-ben van talent felülírás?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

gordon 24
#26909
Sziasztok!!

Állitgattam a Talnet editorral ezeket az arcokat, de semmi változás! A két müllert már olyan szinten lehuztam vele hogy elvileg a fasorba se kéne lenniük ehhez képest még mindig szarrá verik a mezõnyt. Ez miért lehet?
A Speddjük mind kettönek 60 körülvan A vetélytársaknak 80-89 körül
A Minrace skill nekik 40 körül a többinek 89 körül.
Tipp?

Downhill!!

Alexease
#26908
Megint leszedtem😉
Itt a kozvetlen link, ehez nem kell - elvileg - Toolbar: rFactor LM 1970 MOD v1.54 (160Mbyte)

Valszeg, egyszerre csak 1 embernek engedi tolteni es/vagy belassul...
Alexease
#26907
Bent letoltottem, de elfelejtettem hazahozni😊 Pedig meg fel is akartam tolteni valami normalis helyre. De valszeg kint lesz hamarosan rFC-n es/vagy HSW-n...
pointer4
#26906
Jejeje 😊 Végre nem csak az emlékeimben él ahogy gyerekkoromban tologatom, meg a sínes versenypályán szaladgálnak körbe 😊 Ma este végre beleülhetek, és tolhatom nekie 😄 Köffikeee
nyuny01
#26905
Nagyon kira!Köszi GINGER17!<#taps>

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

Ginger17
#26904
Ha vkinek lejött már ez a nyavaja, lécci pakolja má' fel vmi rendes helyre, mert nekem már harmadszor fagy le a töltés... utálom!!! Grrrr...!!! <#violent>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Alexease
#26903
Folyamatosan keszulget, kicsit maceras, aprolekos, pontos idot nem tudok mondani😞 De nincs sok hatra, 1-2 het ha tudok vele napi szinten foglalkozni.
Ginger17
#26902
...hogy kitépd a hajad mire lecsorog. <#hehe>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#26901
hej a kutya mindenit 😊) <#eljen><#eljen>köszi 😊
..de hogy miért megaupload??..ehh

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#26900
...és a panasz meghallgattatik.

LeMans 1970 Mod

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Smicy2
#26899
JuanG
#26898
<#alien>...sajnálom hogy lemaradtam ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

garam93
#26897
És a többivel mi a helyzet?Fõként a rallyval.

HKC USP 5550, ASRock 970DE3/U3S3, 4 GB 1333 MHz Kingston DDR3 RAM, AMD Phenom X4 955 3,21 GHz, MSI ATI Radeon R4670 1 GB DDR3 Directx 10.1, Fujitsu Siemens 19\"-es LCD monitor Vasútmodellezés!

Ginger17
#26896
Készülõben...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

V43 1105
#26895
Forma1!

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

garam93
#26894
A Clio kupát megtaláltam, bocsi.De atöbbit nem tudom.

HKC USP 5550, ASRock 970DE3/U3S3, 4 GB 1333 MHz Kingston DDR3 RAM, AMD Phenom X4 955 3,21 GHz, MSI ATI Radeon R4670 1 GB DDR3 Directx 10.1, Fujitsu Siemens 19\"-es LCD monitor Vasútmodellezés!

garam93
#26893
Hali!

Most kezdtem csak el játszani ezzel a játékkal, és naygon tetszik!Hol találom meg ezt a Renault Clio kupát?

Meg láttam videókban rally-pályákat, azokat hol lehet megtalálni?F1-es pálya nincs benne?Mert nekem benne vannak a játékban az F1-es verdák.

Elõre is köszi!

HKC USP 5550, ASRock 970DE3/U3S3, 4 GB 1333 MHz Kingston DDR3 RAM, AMD Phenom X4 955 3,21 GHz, MSI ATI Radeon R4670 1 GB DDR3 Directx 10.1, Fujitsu Siemens 19\"-es LCD monitor Vasútmodellezés!

b-type
#26892
<#eljen><#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

copass
#26891
stalker érzés átjött simán!😊remek darab!

#26890
Hátha valaki még nem látta és ez alapján kap az induláshoz 😊

HrFL Clio Kupa 1.futam EMG Hungaroring 'A' szerver- YouTube verzió, Letölthetõ verzió

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#26889
Alex, Parád mennyi idõ múlva lesz kész?
Tudod olyan jó lenne a Clio kupában inkább ott menni, mint Lienzben egy felfutást 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Istencsászár
#26888
rtracker , de nem mûxik

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

gordon 24
#26887
Rájöttem mit takar a Hírnév!!!

Amikor bajnokságot kezdesz azokat válogatja be a sok közül akinek ez magassabb. Magyarul igy tudod szabályozni hogy kik induljanak veled a bajnokságba!!

Downhill!!

#26886
Alex, nem találom azt az oldalt ahonnan torrent formában lehet hozzáférni pályákhoz modokhoz ill. mindenhez rFactor alá.
Megszûnt, vagy csak elköltözött?
Ha tudsz segíts légyszi, köszi
b-type
#26885
Egyébként valójában a Radical-ra szeretném összerakni 😊
Azt a fajta élményt szeretném.
Ha a Race07-ben nem lesz frankó, akkor legyen saját 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#26884
én is ezt csináltam régebben 😊)
Valszeg azért nem éreztem fontosnak a pm-t, mert elég egyfélék voltak akkoriban én azt hittem hogy az az egyik legkevesebbet számító része.
Most már inkább nem gondolok semmit, összerakok egyféle autót 3 veh-re, mindhárom más pm-re hivatkozik, amiket én állítottam 3 félére.
..és érzem hogy különbség van.

szeretnék összerakni egy autót, ami a legközelebb van ahoz amit én 'viselkedésnek' gondolok.
-más görbével az elsõ gumihoz, és a hátsóhoz.
-kemény-pattogós rugózást, de mégis jó tapadást.
-jól érezhetõ futómûvel, a határon autózáshoz.
-jó teljesítménygörbét.
Mivel ezek összeségében kellenek szvsz a jó autóhoz, így elvagyok 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#26883
Nem sokat foglalkoztam a PM-el, csak 1-2x. De volt amikor mar az aszfalt alatt volt, es akor is mukodott😉 Csak erdekesen haladt az auto😉

Amugy a legtobb modnak az a baja, hogy ezek a dolgok nincsenek rendesen osszelove (felfuggesztes, gumi). Van kasztni, belso, hang, gumit+PM-et innen-onnan, motort, valtot HDV-t megpiszkaljak, aztan annyi. Pedig, lehet hogy nem a legkomolyabb felfuggesztes es gumiszamitas az rFactor-e, azert van benne lehetoseg boven.
gordon 24
#26882
Kösszi THX!!

Downhill!!

irlindy
#26881
thx
ez kellett
Még 1 pálya kéne amit nem találok sehol..Sears Point...de nem az a vonalvezetés amin Nascar-ban mennek hanem amin IRL-ben
Találtam egyet amiben 2 vonalvezetés van, de ott hiányzik belõle még az 1ik kanyar mert az még az 1990-es pálya

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

b-type
#26880
itt 😊


<#idiota>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#26879
szted Alex, ha meredek dolgokat állítok a pm-ben, az okozhat játék közben problémát...vagy csak hülyén viselkedik a kocsi.

Mert én úgy veszem észre hogy tökre számít mi van a pm-ben, ..azonos pm-ben, csak az elsõ felfüggesztést állítva, sportkocsis futómûrõl egy utcai autó futómûve felé haladva jóval kezelhetõbb lesz az autóm.
Ha elkezdek nagyon nagy (szemre hülyén kinézõ) tengelyeket alkalmazni, akkor beakadhat a játékban?

meg más:
szórakoztam a gumigörbékkel, megpróbáltam beállítani azt hogy alacsony sebességi fokozatban még egy 140LE-s kocsival is ki lehessen pörgetni a kereket, majd a magam elgondolása alapján állítottam a tapadást.
és frankón müködik...annyit kellett csak hogy az oldairányú tapadást kicsit megnöveltem, hogy hosszirányba terelgessem a kenõdést (ezen kivûl nem foglalkoztam csak is kizárólag a görbékkel).
Szal ha eltúzoztam a dolgot, akkor képes volt beakadni a játék, majd ezt korrigálva, folyamatos surrogó hangot ad be...de akkor még nem pörög ki, tisztára olyan mintha lapos lenne a gumi a valóságban.
Vezetni egyébként jó..közelít azirányba amit szeretnék, de nem tudom hogy az elgondolásommal nem ütközök-e a játék lehetõségeibe.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

gordon 24
#26878
Ezt hol találom?

Downhill!!

gordon 24
#26877
Köszzi!!

Az agreszivitás erõségének állitásával azt tudom állitani hogy mennyire durván küzdjön.
Az udvariaság az gondolom az hogyha utolérem mennyire tartsa az ívet vagy hogy ha bemegyek mellé akkor milyen könnyen adja fel.
A Higadtság az valszeg a versenyszituáció lekezelésére vonatkozik.
A sebbeséget ha növeled gyorsabb lesz.
Ha a karambolt növeled kevesebbet csinál.
Ha a visszaszerzést akkor elõzés után vissza akar jönni minél elöbb.
Befejezett versenyek aránya ez arra vonatkozik hogy mennyi versenyt teljesitsen.


Jól értem? Magyarul ha ezeket növelem egyre erösseb emberkét kapok ha csökkentem gyengébet. Igy van kb ugye?

Downhill!!

Alexease
#26876
Igen, neha a hatrafele csuszo auto helyeben megfordul es tovahalad😉)
b-type
#26875
sztem a 'rágógumieffektbe' szólhat bele a Recovery...gondolom hogy mennyire talál újra rá a 'versenyritmusra' (muha). 😊

Ez tényleg tök egyszerû, de még erre is van egy szerkesztõ az rFcentral-n.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#26874
Tudsz ott tobb mindent allitani, azokkal tovabb lehet hangolni a pilotakat:
Agression = Agresszio
Reputation = Hirnev
Courtesy = Udvariassag
Composure = Higgadtsag
Speed = Gyorsasag
Crash = Balesetek, hibak gyakorisaga
Recorvery = 2 lehetoseg, nem tudom😊
Completted: Versenyek befejezesi aranya
MinRacingSkill = Versenytapasztalat
gordon 24
#26873
Neked ezzel nem csinálja az f1- azt hogy a célegyenes utáni kanyarokban berázza az autót és megforogsz vele? Mert nekem ez van. Az egész pályán jó minden de ott megforog. Lehet hogy az autó beállitásán kéne csinálni valamit?

Downhill!!

#26872
#26871
pill. mindjárt adok egy linket a GTL konverthez, sztem ez a legjobb (tudomásom szerint)
gordon 24
#26870
Hát kb😄D Nem persze az NR-be is igy kell csak ugye ott nem Winfosba hanem bent a gaméba. Majd ugyködöm rajta, Mert elég szar hogy 15-20 secces különbségek vannak egy Wtcc mezõnyben. Szóval most kb Dirk és Jorg erõsségére kell állitani a jobbakat és kicsit gyengébre a privátokat és a gyengébbeket. NA szóvl ez egy jó kis moka.

És ha mondjuk a jobbakat azonosra állitom mondjuk, Dirk müllerrel akkor mi lesz? Akkor ugyan ugy fognak menni ugye? Az ugy jó nem?

Downhill!!

Alexease
#26869
Miert, hogy gondoltad?! Bemondod mikrofonba, hogy XY legyen gyorsabb, ZV meg legyen ugyetlenebb, es a progi megcsinalja? 😊))
Alexease
#26868
Es milyen mod?! DTM, GT, F1, Rally, Tourning, Gokart?!
gordon 24
#26867
Aham, na ezzel is lehet szorakozni egy pár percig😄D Na mind1. Kösszi majd állitok rajtuk!

Downhill!!

V43 1105
#26866
Van 90'-es évekbeli mód a játékhoz??😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h