rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csak nekem kicsit túlzottan tapad hosszirányban az F1 mod, nagy sebességnél, gondoltam egyszerûbb a dolog ....
De ma már kb 50-szer texturáztam, meg raktam be egy egyzserû szárnyat, és nem jó, szal ma már elegem van 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Ott kapsz görbéket, és szerkesztheted (kicsit lassú)
Elvileg van görbe 3 féle tapadásra.
Régebben ezzel nem foglalkoztam..szal ez most nálam is kisérleti dolog, ...mármint görbézni 😊
Meglehetõsen extrém értékeim vannak egyenlõre 😊
egyébként a gumiadatoknál a
DryLatLong=(x.xxx, x.xxx)
számokkal lehet nagyokat változtatni...sztem túl nagyokat, ezért is kisérletezem a göbékkel.
van még:
LoadSens=(x.xxx, x.xxx, xxxx.x)
LatPeak=(x.xxx, x.xxx, xxxx.x)
LongPeak=(x.xxx, x.xxx, xxxx.x)
ezekkel is nagyban befolyásolható a tapadás milyensége.
Könnyen bele lehet zavarodni..én tudom 😊))..és akár egymás ellen dolgozó adatokat adni.
Ezért szvsz a legfontosabb a görbe, aztán jön a LoadSens-LatPeak-LongPeak, és végül az absz. tapadás.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Sikerült lemodelleznem egy plussz szárnyat F1-hez, egyelõre csak simán felülírtam az eredeti GMT-t, mégsem látszik az új cucc, csak a régi tûnt el 😊)))
Szerintetek miért lehet ez, texturát csesztem el ?Hibaüzenet semmi, csak egyzserûen nem látszik elsõ szárny:
.
... bocs ha az agyatokra megyek 😊))
3DSIMED is látja igaz csak lila textura jelenik meg, de igazából nem értem miért ...Ha valaki aki tud angolul , megkérdezhetné nekem RSC-n, hogy autóhoz lehet-e plusz objectet hozzárakni saját, külön multimateriallal. Igazán sokat segítene 😉
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
BType ! Azt a hosszirányú tapadást hol kell átírni? Illetve az egyetlen érték vagy az is a görbékbõl következik ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
Valakinek 5let az alábbi pályával kapcsolatban, hogy miért fagy nekem szét a betöltésénél a rfactor: Nordschleife 1.21
Olyan 80% nál jár a csík amikor kifagyi 😞 Másnál is csinálja ?
Ennél a verziónál Nordschleife All Road 1.0 ugyan nem fagy, csak az AI-k lemennek valahol az útról, és bokorjárás után igen lemaradoznak.
Nem tud valaki egy jól mûködõ verzsönt ?
Köszi 😊
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
De meg van mit csinalni😉
- Ossze kell dolgozni normalisan a kozeli domborzatot a tavoli/hatter domborzattal. Lemodelleztem a Google Earth alapjan (sajnos nem teljesen pontos) egy 5x5 km-es reszt a kornyezo hegyekbol, vagyis nem (csak) hatter kep van a hatterben😉
- Rendbe kell rakni a szalagkorlatok vegeit.
- Kell meg 1 startoszlop, 1 villanyoszlop es emberkek😉
- Meg kell pakolni "zolddel"😊
Elvileg 1-2 het, aztan lehet tesztelni😉 Csak az a baj, hogy epp' most adok le 3 ujsagot 1-2 heten belul, egyedul vagyok, vagyis kicsit suru lesz😉
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
http://www.f1-info.hu/
Vmiben lehet segíteni?
pl. szívesen alakítunk szurkolókat 2d-s képen 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a pit hogy lesz megoldva?
a rajtvonal "mögött" van egy hajtûkanyar, úgy folytatódik az út, ott szoktak lecuccolni a csapatok, a nagyobbak kapnak helyet az útszéli placcokon (gokartpálya például ZMS+Proex)
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Charade GTti
http://alexease.extra.hu/files/rFactor_Paradsasvar_Alpha.wmv (7Mbyte)
ui.: A Vegas csinalhatna maganak kistesverket...:/
Az utvonal, domborzat, aszfalt, objectek, stb. kesz vannak, most fu, susnyas, bokor, fa es erdo pakolgatas van😉 Van belole boven😉
Mindjart "felfutok" rajta billentyuzettel - most ossze nem rakom a kormanyt😄 -, csak az utvonal miatt, es kiteszem videoban mutatonak;P
Az utvonal elvileg pontos, legalabbis "hasonlit"😊 A szintkulonbsegekkel mar gondok voltak, de nem olyan veszes😉 Nem talaltam rendes alapanyagot, raadasul 3x csinaltam meg nullarol, mert vagy a MAX file halt meg, vagy a lemez amire mar ki volt irva, es volt amikor az ISI-tools adta meg magat😞
Rendes hillclimb pálya lesz vagy körbe kell majd rajta menni?
Jó lenne valami hegyi mérés féle, nekünk valami olyan kellene majd 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Szóval ezért sajna. Megnézem azt amit Linkeltél talán össze lehet hozni belõle valamit. Persze nem vagyok nagy guru igy nem biztos hogy sikerül.
Downhill!!
Még újak vagyunk egymásnak az rFactorral, de eddig überbrutál.
Legutóbbi kalandom az volt, hogy végigmentem Pike Peakot egy karttal...
Én állat, miért ne maxon hagyjam az FFB-t, próbaképpen az R440-nek.
Voltak izgi helyzetek, inkább csak ökörködés volt, viszont a kezem le akart szakadni a végére.
Ha valaki jót akar szórakozni, akkor elvileg fel tudom tenni a visszajátszást hamarosan... 😊))
Harcolj az erőszak ellen! Verd meg,aki bántani akar!
- Megneztem, kicsit kaotikus😊Jo szokas szerint, atvettek valahonnan a Talent file-okat, itt-ott atirtak, aztan annyi😊
Itt vannak a hivatalos pilota file-ok a RACE-bol (WTCC - SimBin): http://alexease.extra.hu/files/RACE_WTCC_Talents.zip
Ez valszeg korrekt, mivel liszenszelt a jatek es a SimBin nem hulye😉 Termeszetesen, ez igy kozvetlenul NEM hasznalhato, mert ebben tobb a lehetoseg (idojaras, eso, stb. beallitasok)! Vagyis, ossze kell fesulni a kettot😉 Jo szorakozast😉
Amugy nem ertem, ha ennyire WTCC-zni akarsz, es ennyire hivatalosan (autok, palyak, pilotak), akkor miert nem jo az eredeti 1990 Ft-ert?!😊 Az legalabb korrekt, van idojaras, eso, normalis szabalyok, buntetesek, stb.
Nem lenne fontos az hogy 100%-osan visszadja az erõviszonyokat, csak az baromi zavaró hogy 18 futamot a Dirk vagy Jörg müller nyer meg. Annyit szeretnék elérni hogy legyõzzék õket. Pl Menu vagy Prialux Zanardi stb. Ezt szeretném megoldani valahogy.
Downhill!!
a lényeg az, hogy a Clio-val viszonylag egyszerû elboldogulni, mivel azonosak az autók, ha van 3-4-5-6 nemtomhány különbözõ autó, akkor eléggé bonyolódik a helyzet és akkor még arról nem is beszéltünk, hogy milyen fizika van alatta, az erõviszonyokba belevették-e az átlagos büntetõsúlyokat stb
egyáltalán vannak rcd fájlok? ha igen, akkor azokat "látja" a mod? (rfm fájl)
ha igen, akkor az azokban leírt értékekkel kell játszani, igazából a Clio esetében hasból adtam az értékeket a valós erõviszonyokat követve, de általában bejöttek <#zavart1>#zavart1>
WTCC-nél szerintem azzal érdemes kezdeni, hogy az azonos autóval futó versenyzõk stimmeljenek, pl Priaulx nem feltétlenül a leggyorsabb a 2007-es BMW-vel, de a legkiegyensúlyozottabb, Farfus töri, Muller meg össze-vissza megy stb
ha ezek stimmelnek, akkor utána lehet próbálgatni az autók esetleges téves különbségeinek korrigálását (ha lehet, nem próbáltam még)
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Tök jó 😄D
Persze nem teljesen, de kicsiMills-n mentem pár kört mert mért ne hisz pont oda nem valók..
..és tetszett hogy a Matra tök pariban volt a 917Long Porsche-val.
A nagy Porsche-ben tetszik a váltás, meg a vezetés, a Matra pedig tök jó csapatósan vezethetõ, olyan jó kis gumipazarló 😊)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Jól emlékszem, hogy a clio mod elkészítésében részt vettél? Csak azért kérdzem mert a multkor emliteted hogy Kiss Norbit ugy állitottátok be hogy ne lehesen elverni.
Na most azért kérdezem ezt az egészet mert a Wtcc-ben próblémám van az Ai viselkedésével, túlságosan gyors némelyik és nagyon lassu némelyik.
A Talent-ben már állitottam ezen de nem változik semmi van valami tipped, hogy hogy lehet ezeket faszán belõni?
Elõre is THX!!
Downhill!!