rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#26965
Ja....Ebbe már nem mászok bele 😊)))
Csak nekem kicsit túlzottan tapad hosszirányban az F1 mod, nagy sebességnél, gondoltam egyszerûbb a dolog ....
De ma már kb 50-szer texturáztam, meg raktam be egy egyzserû szárnyat, és nem jó, szal ma már elegem van 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#26964
<#eljen><#worship><#worship><#worship>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

b-type
#26963
Én megnyitom a görbéket a PhysicsEditor.exe-vel.
Ott kapsz görbéket, és szerkesztheted (kicsit lassú)
Elvileg van görbe 3 féle tapadásra.
Régebben ezzel nem foglalkoztam..szal ez most nálam is kisérleti dolog, ...mármint görbézni 😊
Meglehetõsen extrém értékeim vannak egyenlõre 😊

egyébként a gumiadatoknál a
DryLatLong=(x.xxx, x.xxx)
számokkal lehet nagyokat változtatni...sztem túl nagyokat, ezért is kisérletezem a göbékkel.

van még:
LoadSens=(x.xxx, x.xxx, xxxx.x)
LatPeak=(x.xxx, x.xxx, xxxx.x)
LongPeak=(x.xxx, x.xxx, xxxx.x)
ezekkel is nagyban befolyásolható a tapadás milyensége.

Könnyen bele lehet zavarodni..én tudom 😊))..és akár egymás ellen dolgozó adatokat adni.
Ezért szvsz a legfontosabb a görbe, aztán jön a LoadSens-LatPeak-LongPeak, és végül az absz. tapadás.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#26962
Nah...
Sikerült lemodelleznem egy plussz szárnyat F1-hez, egyelõre csak simán felülírtam az eredeti GMT-t, mégsem látszik az új cucc, csak a régi tûnt el 😊)))
Szerintetek miért lehet ez, texturát csesztem el ?Hibaüzenet semmi, csak egyzserûen nem látszik elsõ szárny:
.
... bocs ha az agyatokra megyek 😊))
3DSIMED is látja igaz csak lila textura jelenik meg, de igazából nem értem miért ...Ha valaki aki tud angolul , megkérdezhetné nekem RSC-n, hogy autóhoz lehet-e plusz objectet hozzárakni saját, külön multimateriallal. Igazán sokat segítene 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Firerock
#26961
?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

irlindy
#26960
ehh ehh 😄
F1 ctdp

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#26959
Hali , re...!

BType ! Azt a hosszirányú tapadást hol kell átírni? Illetve az egyetlen érték vagy az is a görbékbõl következik ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#26958
mivel? lupoval?😄

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

irlindy
#26957
nah...mentem Magny Cours-on...a mostanin...és 1.16.361-et mentem úgy h csak TC volt bekapcsolva..hehh...1.16 volt a rekord is az igazi futamon....Ti milyen idõket mentek?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Ginger17
#26956
AI Learning? Mondjuk Nord-on eltart vagy fél napig.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

nyuny01
#26955
Nekem is a verzio van meg,igaz hogy egy picit sokat tölt de elindul!Jah és az AI-k itt is hibáznak rendesen!😞

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

pointer4
#26954
Várjuk várjuk 😊

Valakinek 5let az alábbi pályával kapcsolatban, hogy miért fagy nekem szét a betöltésénél a rfactor: Nordschleife 1.21
Olyan 80% nál jár a csík amikor kifagyi 😞 Másnál is csinálja ?
Ennél a verziónál Nordschleife All Road 1.0 ugyan nem fagy, csak az AI-k lemennek valahol az útról, és bokorjárás után igen lemaradoznak.
Nem tud valaki egy jól mûködõ verzsönt ?

Köszi 😊
#26953
Szép munka! Várjuk! <#eljen>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

b-type
#26952
😄D

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Tomievo
#26951
El tudom képzelni, ahogy Bé hosszú hajába belekap a szél, feltartott kezekkel, dudával õrjöng az út szélén és azt kiabálja, hogy Hajrá Tomievo!!! amikor elhúzok elötte. 😄 Határozottan kellenek a nézõ objectek.😊

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

EasyDriver
#26950
Tökéletes lesz! Megnéztem Norbi 2006-os felfutása mellett. Persze a tempó nem volt azonos, de néha itt-ott pause-val korrigáltam<#vigyor3>. A zöldet ne sajnáld!<#eljen>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Ginger17
#26949
Felejtsétek el! A GTR2-es változat dds update faszán kompatibilis az rFactor-os régi változattal. Lehet rajta tekerni a '70-es LM moddal. <#bee1>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#26948
A régi nürburgring megna vkinek? A '83-as változat a modern f1 pálya nélkül. "The Mother" néven futott, egy kezdetleges változata nekem megvan, de láttam már jobbat... hátha vkinek megvan.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

copass
#26947
ez gyilkos nagyon, váááá<#taps>

nyuny01
#26946
Hu ez nagyon komoly,de faja lesz!<#taps><#taps><#nevetes1>

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

Alexease
#26945
Valszeg a Start hely moge felsorakoztatom az autokat😉 Aztan annyi😉

De meg van mit csinalni😉
- Ossze kell dolgozni normalisan a kozeli domborzatot a tavoli/hatter domborzattal. Lemodelleztem a Google Earth alapjan (sajnos nem teljesen pontos) egy 5x5 km-es reszt a kornyezo hegyekbol, vagyis nem (csak) hatter kep van a hatterben😉
- Rendbe kell rakni a szalagkorlatok vegeit.
- Kell meg 1 startoszlop, 1 villanyoszlop es emberkek😉
- Meg kell pakolni "zolddel"😊

Elvileg 1-2 het, aztan lehet tesztelni😉 Csak az a baj, hogy epp' most adok le 3 ujsagot 1-2 heten belul, egyedul vagyok, vagyis kicsit suru lesz😉
12346
#26944
vad. lehet, hogy megkukkolom majd megint eme játékot^^ egyébként jelentek már meg hasonló pályák, amik végre elszakadnak a piros-fehér kockás szegélyektõl, és gumifalaktól?

#26943
Nézõket majd rakjál ám, az adja meg a hangulatot 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Cowek
#26942
Szerintem felfutásnál nem lesz pit... ez egy szakasz pálya. Max egy mol kút az útszélén <#idiota><#wilting>

http://www.f1-info.hu/

b-type
#26941
nagyon ász! <#eljen> 😊

Vmiben lehet segíteni?
pl. szívesen alakítunk szurkolókat 2d-s képen 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

avcom
#26940
ez nagyon komoly <#worship>

lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a pit hogy lesz megoldva?

a rajtvonal "mögött" van egy hajtûkanyar, úgy folytatódik az út, ott szoktak lecuccolni a csapatok, a nagyobbak kapnak helyet az útszéli placcokon (gokartpálya például ZMS+Proex)

JuanG
#26939
a matra nordban tiszta radical feeling 😄DD...pattog mint az állat, de nagyon élvezetes 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#26938
Kell, kell, kell <#idiota>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

JuanG
#26937
kurvajó lesz!! 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Smicy2
#26936
Húúúú vazz, ez nagyon jóóóó lesz!!! <#wow1><#worship><#worship>

Charade GTti

Alexease
#26935
Exportaltam, felfutottam - nagy nehezen😊 -, a hatterbol az ideiglenes hulladekokat kikapcsoltam...😊

http://alexease.extra.hu/files/rFactor_Paradsasvar_Alpha.wmv (7Mbyte)

ui.: A Vegas csinalhatna maganak kistesverket...:/


Alexease
#26934
Rendes Hillclimb lesz😉 Erdekesen nezne ki korbe-korbe😉 Rendes "szakasz-meres" lesz/van rajta, meri a felfutast. De - egyelore - csak a versenyen, mert gyakorlasban kellene neki egy kor, hogy utana merje. De talan meg lehet trukkozni. De a lenyeg ugy is a verseny😉

Az utvonal, domborzat, aszfalt, objectek, stb. kesz vannak, most fu, susnyas, bokor, fa es erdo pakolgatas van😉 Van belole boven😉

Mindjart "felfutok" rajta billentyuzettel - most ossze nem rakom a kormanyt😄 -, csak az utvonal miatt, es kiteszem videoban mutatonak;P

Az utvonal elvileg pontos, legalabbis "hasonlit"😊 A szintkulonbsegekkel mar gondok voltak, de nem olyan veszes😉 Nem talaltam rendes alapanyagot, raadasul 3x csinaltam meg nullarol, mert vagy a MAX file halt meg, vagy a lemez amire mar ki volt irva, es volt amikor az ISI-tools adta meg magat😞
gordon 24
#26933
Hát ez nem fog menni! Kár érte. Nem tudom mit csináljak. Na mind1 azért kösszi.

Downhill!!

#26932
Alex vissza Parádhoz.
Rendes hillclimb pálya lesz vagy körbe kell majd rajta menni?
Jó lenne valami hegyi mérés féle, nekünk valami olyan kellene majd 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

gordon 24
#26931
Nem bírom elinditani a gépen! Megvan az is és a GTR2 is. Mind 2 fagy, semmi megoldás nem segít! Nem tudok vele játszani. Egyértelmüen az jobb lenne,de mivel nem lehet elinditani igy aztán cseszhetem!

Szóval ezért sajna. Megnézem azt amit Linkeltél talán össze lehet hozni belõle valamit. Persze nem vagyok nagy guru igy nem biztos hogy sikerül.

Downhill!!

#26930
volt nemrég egy rTracker nevû torrent oldal, mi lett vele?

avcom
#26929
<#vigyor>

#26928
Sziasztok!

Még újak vagyunk egymásnak az rFactorral, de eddig überbrutál.

Legutóbbi kalandom az volt, hogy végigmentem Pike Peakot egy karttal...
Én állat, miért ne maxon hagyjam az FFB-t, próbaképpen az R440-nek.
Voltak izgi helyzetek, inkább csak ökörködés volt, viszont a kezem le akart szakadni a végére.

Ha valaki jót akar szórakozni, akkor elvileg fel tudom tenni a visszajátszást hamarosan... 😊))

Harcolj az erőszak ellen! Verd meg,aki bántani akar!

Alexease
#26927
- Jo helyrol veszi a pilota informaciokat, nem azzal lesz a gond.
- Megneztem, kicsit kaotikus😊Jo szokas szerint, atvettek valahonnan a Talent file-okat, itt-ott atirtak, aztan annyi😊

Itt vannak a hivatalos pilota file-ok a RACE-bol (WTCC - SimBin): http://alexease.extra.hu/files/RACE_WTCC_Talents.zip

Ez valszeg korrekt, mivel liszenszelt a jatek es a SimBin nem hulye😉 Termeszetesen, ez igy kozvetlenul NEM hasznalhato, mert ebben tobb a lehetoseg (idojaras, eso, stb. beallitasok)! Vagyis, ossze kell fesulni a kettot😉 Jo szorakozast😉

Amugy nem ertem, ha ennyire WTCC-zni akarsz, es ennyire hivatalosan (autok, palyak, pilotak), akkor miert nem jo az eredeti 1990 Ft-ert?!😊 Az legalabb korrekt, van idojaras, eso, normalis szabalyok, buntetesek, stb.
gordon 24
#26926
Vannak Rcd Filék. De azt nem tudom hogy látja-e ezt a mod. Valószinüleg nem mivel hogy én állitottam ezeket, és nincs eredménye. Magyarul máshonnan szerzi ezeket a dolgokat a progi. Csak az a kérdés honnan.
Nem lenne fontos az hogy 100%-osan visszadja az erõviszonyokat, csak az baromi zavaró hogy 18 futamot a Dirk vagy Jörg müller nyer meg. Annyit szeretnék elérni hogy legyõzzék õket. Pl Menu vagy Prialux Zanardi stb. Ezt szeretném megoldani valahogy.

Downhill!!

avcom
#26925
fél szemmel láttam, hogy gondod van a moddal, de igazából nem emlékszem, hogy mi a helyzet (vissza kéne olvasni...)

a lényeg az, hogy a Clio-val viszonylag egyszerû elboldogulni, mivel azonosak az autók, ha van 3-4-5-6 nemtomhány különbözõ autó, akkor eléggé bonyolódik a helyzet és akkor még arról nem is beszéltünk, hogy milyen fizika van alatta, az erõviszonyokba belevették-e az átlagos büntetõsúlyokat stb

egyáltalán vannak rcd fájlok? ha igen, akkor azokat "látja" a mod? (rfm fájl)

ha igen, akkor az azokban leírt értékekkel kell játszani, igazából a Clio esetében hasból adtam az értékeket a valós erõviszonyokat követve, de általában bejöttek <#zavart1>

WTCC-nél szerintem azzal érdemes kezdeni, hogy az azonos autóval futó versenyzõk stimmeljenek, pl Priaulx nem feltétlenül a leggyorsabb a 2007-es BMW-vel, de a legkiegyensúlyozottabb, Farfus töri, Muller meg össze-vissza megy stb

ha ezek stimmelnek, akkor utána lehet próbálgatni az autók esetleges téves különbségeinek korrigálását (ha lehet, nem próbáltam még)

JuanG
#26924
inkább semi-pro <#ravasz1><#alien>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

nyuny01
#26923
Elég pro a srác,ja és BMW M3 GTR

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

nyuny01
#26922

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

Ginger17
#26921
Szerintem a hangokat nagyon eltalálták. <#eljen>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

gordon 24
#26920
Aha! THX. Õ szokott ide írogatni? Hol lehet elérni?

Downhill!!

Alexease
#26919
En is😉
#26918
Ezt a részét Misu készítette, szóval ebben õ tud neked segíteni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

b-type
#26917
Kipróbáltam hála a HSW-nek <#eljen>
Tök jó 😄D
Persze nem teljesen, de kicsiMills-n mentem pár kört mert mért ne hisz pont oda nem valók..
..és tetszett hogy a Matra tök pariban volt a 917Long Porsche-val.
A nagy Porsche-ben tetszik a váltás, meg a vezetés, a Matra pedig tök jó csapatósan vezethetõ, olyan jó kis gumipazarló 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

gordon 24
#26916
Toya!

Jól emlékszem, hogy a clio mod elkészítésében részt vettél? Csak azért kérdzem mert a multkor emliteted hogy Kiss Norbit ugy állitottátok be hogy ne lehesen elverni.
Na most azért kérdezem ezt az egészet mert a Wtcc-ben próblémám van az Ai viselkedésével, túlságosan gyors némelyik és nagyon lassu némelyik.
A Talent-ben már állitottam ezen de nem változik semmi van valami tipped, hogy hogy lehet ezeket faszán belõni?

Elõre is THX!!

Downhill!!