rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#27015
Akkor kb jó lehet, illetve biztos jó...MAX-ban az unit-okon állítgattam, mostmár ugy néz ki helyesen importálja be az objektumokat.
Csak így elsõre kicsit soknak tûnt az majd 5 méter hossz...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27014
Egy mukkot nem értek belõle 😊)))))Ezek a szabvány objekt nevek lehetnek, majd lefordítgatom ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#27012
a jelenlegi F1 autók adatai most nincsenek a kezemben, de viszonyítás képpen a World Series Formula Renault 3.5 hossza 4689 mm (tengelytáv 3025), szélesség 1930

Formula Renault 2.0 azonos sorrendben
4300/2645/1674

World Series Renault Mégane
4375/2625/2910 - magasság 1240

#27011

További képek itt!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#27010
Nem vagyok tisztában az eredeti méretekkel, de ez így már helyes lehet?
A szárnyaknál mérve , szélesség az elsõ szárny szélessége , hosszúság a két szárny vége között...THX !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27009
Másold át oda azt a pályát amit szerettnél, plusz még a Locations könyvtárból a terrain.tdf -et is, arra is szükség lehet ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#27008
leszedtem F1rft-t...de h tom megcsinálni, hogy bármelyik pályán mehessek és, hogy ne csak azokkal amik az f1rft mappában vannak a locations-ben

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

b-type
#27007
<#eljen> 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#27006
😊)))
Ez csak teszt természetesen ,akár egy egyszerû kocka is lehetne ....
Fõkép ha látszódna is és nem 1 mm széles 😊)))))))

De valszeg már a legeslegeslõ próbálkozásom is jó volt, nem tûnt el a szárny, csak valahol az autó közepe alatt volt, hangyánál is kisebb méretben 😊))))

Amúgy tényleg ronda, fõkép ezzel a szép texturával, de legalább gond nélkül mükszik.Azért kicsit megnyugodtam, csak nem volt értelmetlen a sok tanulás (bár még sokat kell ezután is...), de legalább már látom az alagút végét....

Szal itt van, még mindig nem helyes a méret sem a pozició, csak gyorsan megnéztem tényleg a méret volt-e a gond :


És most lassan már nekiállhatok élesben is ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#27005
én rájöttem vmire, mármint hogy miért nem látszódik ez a cucc a játékban semmilyen próbálkozásra sem, bár sztem nem gond...sõt ez esetben kifejezetten hálás.

-szal a játéknak is van szépérzéke.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#27004
Méteren van. Alapnak gmt importerrel hoztam az objektet, az volt a viszonyítási alap, de az ilyen kicsinek hoz be mindent, majd ránézek mitõl 😊))
Ekkora szívást ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

pointer4
#27003
Ezen nincs kerék, nem fog gurulni <#dumcsi>
Alexease
#27002
<#idiota><#zavart1>
Lehet hogy nem mondtam, de az alapbeallitasnak meternek kell lennie😉 Igy talan kissebb a lehetosege az ilyen problemaknak😊
lac coo
#27001
<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#lama>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27000
Hogy is szokták mondani ?
Az ember a saját kárán tanul ......
Bazz, legalább 50-szer nekiálltam, lemodelleztem, UVW-ztem, texturáztam a rohadt szárnyat....Leglább 20 féle textura került rá, legalább 20 féle képpen próbáltam berakni a játékba, mass-ban , csak simán, felülírva, anélkül .....
Csak annyit láttam, hogy eltûnt az eredeti objekt.....
Most kb . erõbõl neki fogok szaladni a falnak, hogy egyszer sem jöttem rá mi a hiba....Mert egy kezdõ láma vagyok 😊)))Egy bal*asz...Ennyi idõt meg munkát elpocsékolni rá ....

Na ki jön rá mi a gond ezen a képen ?😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#26999
én átneveztem .rar-nek és így is mûködött😄

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

JuanG
#26998
ad1: minden autóhoz a saját könyvtárában van egy cockpitinfo.ini file amiben az üléspoziciót átállíthatod elõre-hátra, fel-le jobbra-balra (eyepoint)...

ad2: be lehet állítani a controlls menüben a free camera mozgatást amivel oda teszed a kamerát a játékban ahova akarod, én ezt használom mert így tudom magamnak legjobban belõni a cockpitnézetet...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#26997
a buszmegállót már vagy 2 éve kivették 😞((...mindenesetre ez jobbnak tûnik mint a tavalyi, az tényleg fos volt 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

nyuny01
#26996
Köszi!<#worship>

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

lac coo
#26995

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

nyuny01
#26994
Szia mondenki!A 7z kiterjesztéssel mit lehet kezdeni?
Elõre is köszönöm!

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

#26993
Sziasztok!
Vki tudja, mit kell állítani a username.plr-ben, hogy az AI erõsségét szabályozzuk.Az a gondom, hogy kisfiam játszana, de a 70 %-os erõsség még túl kemény neki, ennél lejjebb sajna nem lehet állítani,de talán más beállítással gyengébb lesz az AI.Köszi!

A tokaji aszú a királyok bora, a borok királya

Ginger17
#26992
Vazze' eltûnt a pályáról a buszmegálló, lett helyette egy sima jobbos sikán... még egy legendával kevesebb. <#confused>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

EasyDriver
#26991
Estére szervezünk egy kis funrace-t, a nemrég kiadott LeMans1970 moddal!

Szerver : HrFL LM70 (195.228.155.247)
Jelszó : fun
Pálya : Philip Island 3.0
Teszt : 19:30-tól
Verseny : Amikor készen áll a társaság (kb. 20:30-21:00 körül kezdünk), 10 körös futamok.

Akinek van kedve kipróbálni ezeket a régi autócsodákat az jöjjön!

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#26990
Esõ mikor lesz?
Elég jól rákattantam az F1-re, jó lenne valami változó idõjárásban is menni 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26989
Ha valakit érdekel, azért szépen lassan dolgozunk a Seaton és Clios dolgokon.
Infók itt vagy itt 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#26988
Azt igen.Nagyjából ....Csak azt nem amin küzdök már hetek óta😊)))
Mi kellene ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26987
lac coo, te tudod birizgálni a Showroomban megjelenõ 3D-s képet?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#26986
Arra gondolsz , hogy újból meg kell-e venned ha lejár az újrainstallálási lehetõséged?
Nem kell, csak új kódot kell kérned .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#26985
errõl jut eszembe..nekem SPA-ban csíkos az ég...mit lehet tenni h normális legyen?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

pointer4
#26984
Sziasztok, segítséget kérnék szépen 😊
2 hete játszom rfactorral, és tegnap végre sikerült életrekelteni a Nordscfliefe (vagy hogy írják) pályát és olyan jó volt a hangulata, hogy úgy döntöttem megveszem. Ez meg is történt.
Valami renew opciórol karattyolt itt nekem 5 alkalommal, reinstall meg hardver csere esetén. 6. alkalommal elég net közelben lenni? vagy pinzt is kérnek ?😊
Ja igen, elég sok pálya van berakva a game alá, meg sok mod is. És úgy tûnt minden 2. verseny betöltésnél elszáll rendszerproblámával a gamma. Ez másnál is normális, vagy nálam van baj ? Törölgessek a modokból, pályákból ?
Ginger17
#26983
<#ijedt>

Spa 2007

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#26982
Akkor van gond, ha egy .cam fájlt használ több autó, a fütyi ki van azzal hogy az egyikben teljesen jó a belsõ nézet, de a másikban messze van, vagy belóg a szélvédõ napfényvédõ reklámmatricája a látótérbe 😞(
pl. FIA-GT mod, bemész egy Porsche, Ferka, Corvette, Morgan..stb veh-be és mind uarra a .cam-re hivatkozik, pedig nagyon nem uazok belsõ térben ezek az autók.
Az egyiknél tök jó, a másiknál zavaró.
A Prototype mod detto egyet használ.
Átszerkeztheted a .cam cockpit beállját, de akkor mindegyik szerkesztõdik...nem gáz mert végül is csak a végértékeket növeled.
de ha jobbra balra el akarsz térni a hossztengelytõl akkor már gubanc tud lenni.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#26981
Menüben csak a látószög állítható, vagy nem ? 😊)
Régen láttam a menüt, mindig csak bemásolom a beállításaimat .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#26980
a távolság állítható a menüben, a magasságra pedig billentyûket vagy gombokat kell állítani a control settings-ben

#26979
megkövetlek, elnézést nem mûködik amit mondtam.. 😞
(de akkor miért emlékszem rá, hogy én így állítottam 😄 )

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#26978
Oké, köszi az infót megnézem.

Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33

b-type
#26977
a mod .cam fájlt nézd meg, vhol sztem a topikban van erre hsz.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#26976
Az nem csak a GTR ás pajtásainál mûködik?Én úgy tudom, itt az rF-ben be kell állítani külön négy gombot ezek mozgatására.Az meg is van, csak nekem kevesek ezek az értékek.Ezt szeretném átállítani, csak hát nem tom hol kell.

Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33

#26975
shift+bal egérgomb lenyomva és lehet mozgatni.. (asszem shift)

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#26974
Tudod a cockpit nézetben hogy milyen messze , illetve közel "ülj" a kormányhoz.(ezt négy gombbal tudod állítani)
Szóval, hogy nagyobb mértékben lehessen közelebb vagy távolabb a kormány.Hú, nem tudom, hogy érted-e mit akarok összehozni.😊

Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33

lac coo
#26973
Pontosan mit szeretnél állítani ?Mi a nem megfelelõ neked?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26972
Szerintem én vagyok a béna de nem találom hol kell.Találáltam egy ilyet, hogy:
Seat Adjustment Aft="-0.07000"
Seat Adjustment Up="0.06343"

De hiába írom át, semmi nem változik.Persze nem biztos, hogy ezt kell.
Pontosan melyik sor az?Köszi!

Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33

b-type
#26971
Megnéztem nálam hogy van.
Én csináltam egy mappát a Gamedata/Talent-n belül, nekem spec. Subaru a neve.
Ide raktam az általam szintezett .rcd-ket.
A mod rfm-jébe, pedig felülírattam, azaz ha megnyitod az rFm-t, akkor az enyémben van egy ilyen sor:

ConfigOverrides
{
//GamesDir=RFM\
//DriversDir=GAMEDATA\TALENT\SUBARU
}

Innen már a modhoz tartozó talent-t, a subaru mappán belül fogja keresni
Fontos hogy a .veh-ben szereplõ Driver="xxx" , és a .rcd-ben szereplõ név megegyezzen

tehát pl:
Veh:
Driver="b-type"

akkor az .rcd:
b-type
{
// Driver Info
Nationality=Hungary
DateofBirth=xx-xx-xxxx
Starts=14
Poles=1
Wins=2
DriversChampionships=2

// Driver stats
Aggression=80
Reputation=100
Courtesy=0
Composure=100
Speed=100
Crash=0
Recovery=100
CompletedLaps=100
MinRacingSkill=100
}

A 100-k azért szerepelnek hogy könnyebben rájöjj ha vmi nem stimmel 😊
Azaz a következõ vezetõ...mondjuk b-type_2 a veh-ben és az rcd-ben is, akkor az õ statisztikája:
Aggression=80
Reputation=100
Courtesy=0
Composure=100
Speed=80
Crash=0
Recovery=100
CompletedLaps=100
MinRacingSkill=80

..és így tovább 20-sával. Mert így egybõl látszik ha müködik a talent.
amennyiben már biztos vagy benne hogy müködik, akkor már úgy állítod ahogy akarod.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

norbi56
#26970
mi a gépigénye a játéknak?

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

lac coo
#26969
Userdata/Neved/Neved.prl...ezt nyisd meg jegyzettömbel, ott a Graphic Options részben találod ezeket az értékeket ....Ha már minden áron itt akarod állítani 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#26968
Be, az már mûködik, bár elvileg kívülrõl is be kéne jönnie neki .Szvsz itt valami gen dolog van de nem jövök rá mi , hisz csak felül írtam...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#26967
Hi!

Alex!Te nagy mahinátor vagy ,ahogy olvasom a fórumot.😊Arra lennék kíváncsi, hogy van-e arra lehetõség, hogy a Seat adjustment (azt hiszem így írják) értékét átállítsam?A cockpit nézetrõl van szó, de gondolom tudod.Alapban valamelyik érték 70, a másikat pontosan nem tudom.Lehet ezen variálni valahogy?

Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33

JuanG
#26966
ha a 3dsimed-ben lila akkor nem találja a textúrát rá (vagy vmelyik map-et)...a textúráját is betetted a mas-ba??

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty