rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csak így elsõre kicsit soknak tûnt az majd 5 méter hossz...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
- http://forum.rscnet.org/showthread.php?t=281673
- http://forum.rscnet.org/showthread.php?t=250331&highlight=wildcard
Formula Renault 2.0 azonos sorrendben
4300/2645/1674
World Series Renault Mégane
4375/2625/2910 - magasság 1240
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
A szárnyaknál mérve , szélesség az elsõ szárny szélessége , hosszúság a két szárny vége között...THX !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Ez csak teszt természetesen ,akár egy egyszerû kocka is lehetne ....
Fõkép ha látszódna is és nem 1 mm széles 😊)))))))
De valszeg már a legeslegeslõ próbálkozásom is jó volt, nem tûnt el a szárny, csak valahol az autó közepe alatt volt, hangyánál is kisebb méretben 😊))))
Amúgy tényleg ronda, fõkép ezzel a szép texturával, de legalább gond nélkül mükszik.Azért kicsit megnyugodtam, csak nem volt értelmetlen a sok tanulás (bár még sokat kell ezután is...), de legalább már látom az alagút végét....
Szal itt van, még mindig nem helyes a méret sem a pozició, csak gyorsan megnéztem tényleg a méret volt-e a gond :
És most lassan már nekiállhatok élesben is ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
-szal a játéknak is van szépérzéke.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Ekkora szívást ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Lehet hogy nem mondtam, de az alapbeallitasnak meternek kell lennie😉 Igy talan kissebb a lehetosege az ilyen problemaknak😊
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ember a saját kárán tanul ......
Bazz, legalább 50-szer nekiálltam, lemodelleztem, UVW-ztem, texturáztam a rohadt szárnyat....Leglább 20 féle textura került rá, legalább 20 féle képpen próbáltam berakni a játékba, mass-ban , csak simán, felülírva, anélkül .....
Csak annyit láttam, hogy eltûnt az eredeti objekt.....
Most kb . erõbõl neki fogok szaladni a falnak, hogy egyszer sem jöttem rá mi a hiba....Mert egy kezdõ láma vagyok 😊)))Egy bal*asz...Ennyi idõt meg munkát elpocsékolni rá ....
Na ki jön rá mi a gond ezen a képen ?😉
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
ad2: be lehet állítani a controlls menüben a free camera mozgatást amivel oda teszed a kamerát a játékban ahova akarod, én ezt használom mert így tudom magamnak legjobban belõni a cockpitnézetet...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Elõre is köszönöm!
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
Vki tudja, mit kell állítani a username.plr-ben, hogy az AI erõsségét szabályozzuk.Az a gondom, hogy kisfiam játszana, de a 70 %-os erõsség még túl kemény neki, ennél lejjebb sajna nem lehet állítani,de talán más beállítással gyengébb lesz az AI.Köszi!
A tokaji aszú a királyok bora, a borok királya
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Szerver : HrFL LM70 (195.228.155.247)
Jelszó : fun
Pálya : Philip Island 3.0
Teszt : 19:30-tól
Verseny : Amikor készen áll a társaság (kb. 20:30-21:00 körül kezdünk), 10 körös futamok.
Akinek van kedve kipróbálni ezeket a régi autócsodákat az jöjjön!
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu
Elég jól rákattantam az F1-re, jó lenne valami változó idõjárásban is menni 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mi kellene ?
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Nem kell, csak új kódot kell kérned .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
2 hete játszom rfactorral, és tegnap végre sikerült életrekelteni a Nordscfliefe (vagy hogy írják) pályát és olyan jó volt a hangulata, hogy úgy döntöttem megveszem. Ez meg is történt.
Valami renew opciórol karattyolt itt nekem 5 alkalommal, reinstall meg hardver csere esetén. 6. alkalommal elég net közelben lenni? vagy pinzt is kérnek ?😊
Ja igen, elég sok pálya van berakva a game alá, meg sok mod is. És úgy tûnt minden 2. verseny betöltésnél elszáll rendszerproblámával a gamma. Ez másnál is normális, vagy nálam van baj ? Törölgessek a modokból, pályákból ?
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
pl. FIA-GT mod, bemész egy Porsche, Ferka, Corvette, Morgan..stb veh-be és mind uarra a .cam-re hivatkozik, pedig nagyon nem uazok belsõ térben ezek az autók.
Az egyiknél tök jó, a másiknál zavaró.
A Prototype mod detto egyet használ.
Átszerkeztheted a .cam cockpit beállját, de akkor mindegyik szerkesztõdik...nem gáz mert végül is csak a végértékeket növeled.
de ha jobbra balra el akarsz térni a hossztengelytõl akkor már gubanc tud lenni.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Régen láttam a menüt, mindig csak bemásolom a beállításaimat .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
(de akkor miért emlékszem rá, hogy én így állítottam 😄 )
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
Szóval, hogy nagyobb mértékben lehessen közelebb vagy távolabb a kormány.Hú, nem tudom, hogy érted-e mit akarok összehozni.😊
Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Seat Adjustment Aft="-0.07000"
Seat Adjustment Up="0.06343"
De hiába írom át, semmi nem változik.Persze nem biztos, hogy ezt kell.
Pontosan melyik sor az?Köszi!
Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33
Én csináltam egy mappát a Gamedata/Talent-n belül, nekem spec. Subaru a neve.
Ide raktam az általam szintezett .rcd-ket.
A mod rfm-jébe, pedig felülírattam, azaz ha megnyitod az rFm-t, akkor az enyémben van egy ilyen sor:
ConfigOverrides
{
//GamesDir=RFM\
//DriversDir=GAMEDATA\TALENT\SUBARU
}
Innen már a modhoz tartozó talent-t, a subaru mappán belül fogja keresni
Fontos hogy a .veh-ben szereplõ Driver="xxx" , és a .rcd-ben szereplõ név megegyezzen
tehát pl:
Veh:
Driver="b-type"
akkor az .rcd:
b-type
{
// Driver Info
Nationality=Hungary
DateofBirth=xx-xx-xxxx
Starts=14
Poles=1
Wins=2
DriversChampionships=2
// Driver stats
Aggression=80
Reputation=100
Courtesy=0
Composure=100
Speed=100
Crash=0
Recovery=100
CompletedLaps=100
MinRacingSkill=100
}
A 100-k azért szerepelnek hogy könnyebben rájöjj ha vmi nem stimmel 😊
Azaz a következõ vezetõ...mondjuk b-type_2 a veh-ben és az rcd-ben is, akkor az õ statisztikája:
Aggression=80
Reputation=100
Courtesy=0
Composure=100
Speed=80
Crash=0
Recovery=100
CompletedLaps=100
MinRacingSkill=80
..és így tovább 20-sával. Mert így egybõl látszik ha müködik a talent.
amennyiben már biztos vagy benne hogy müködik, akkor már úgy állítod ahogy akarod.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Alex!Te nagy mahinátor vagy ,ahogy olvasom a fórumot.😊Arra lennék kíváncsi, hogy van-e arra lehetõség, hogy a Seat adjustment (azt hiszem így írják) értékét átállítsam?A cockpit nézetrõl van szó, de gondolom tudod.Alapban valamelyik érték 70, a másikat pontosan nem tudom.Lehet ezen variálni valahogy?
Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33