rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

avcom
#27065
csinálok egy képet a Hõsök Terén, azt behívom max-ba és a szobrok elé a térre renderelem az autót

lac coo
#27064
Már mit értesz azalatt, hogy háttér?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#27063
a render scene-nel kapcsolatban annyit szeretnék megjegyezni, hogy ha lehet úgy készüljön el, hogy lehessen betenni jpg-t háttérnek

a Porsche-val kínlódtam, hogy meg lehessen oldani, (FCP scene volt asszem), a RSC-on látszik is a nyavajgásom, de végül is nem jött össze

köszi <#worship>

leho94
#27062
Sztem sincs de azért megkérdeztem.Akkor kénytelen leszek festeni hozzá<#beka3>

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

Smicy2
#27061
Szerintem nincs hozzá!

Charade GTti

leho94
#27060
Van ez a Race X mod ( wtcc ) ahhoz emtudtok 07es festéseket???<#buck>

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

avcom
#27059
költõi kérdésnek szántam <#crazya>

lac coo
#27058
Alex, egyszer csináltál egy nagyon tükrözõdõ autót próbából, emlékszem akkor belenéztem és asszem a cube map-ja volt más ...
Nos az hogy mûködik, hogy csináltad? Lesz a festésemben króm csík, azzal valamit kéne kezdeni ...
PS-hez van valami külön plugin erre , mert én most sehol nem találik semmi hasonlót .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27057
Egy sima prezentációs scene-t szeretnék amivel a festéseket lehetne bemutatni, csak a szokásos.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#27056
thx

Mission Impossible 2010: PRO Class

avcom
#27055
petesilver
#27054
Honnan lehet leszedni a SEAT-modot?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#27053
Vagizott, valami megdobta, perec. Lehet a derékszög tett be neki, talán a kép hátterében lévõ utcából jött. Keresztbe áll, visszaszedi, ott az oszlop.

Mission Impossible 2010: PRO Class

avcom
#27052
de hogy a f***ba lehet frontálisan nekimenni egy villanyoszlopnak?!

avcom
#27051
köszi, érzem a törõdést <#idiota>

arty
#27050
szvsz a vezetési élmény egy dolog ... ha ilyenekre lenne pénzem, akkor olyat vennék, ami szép is legalább 😉



😄

Forza.

petesilver
#27049
Most hétvégén megcsinálom neked, ha megmondod mit szeretnél.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#27048
Ja...Meg 400-al elzötyögött 😊))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

arty
#27047
sztem ez akkor is randa volt, mielõtt megtörték 😊

Forza.

b-type
#27046
Egy unevezett luxussportkocsi, Bugatti Veyron egy csodás W12-vel.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

pointer4
#27045
Ez mi volt ?
avcom
#27044
fogyóeszköz <#idiota>

mondjuk amikor Ferrarit törnek mindig majdnem sírok <#vigyor>

lac coo
#27043
<#eplus2><#eplus2><#eplus2>.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27042
thnx! simán elbambultam mellette. 😄

lac coo
#27041
Lehet bent is .A controllsban, az ffb beállításoknál, az erõt lehet mínuszba és pluszba rakni, úgy változtatod .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27040
valaki írja már le nekem légyszives, hogy az FFB-t hogy állítom inverzre. azaz hogy hol? 😄 nem találom azt a sort. :] me' ugye a gámán belül nem lehet. (vagy de? 😄)(logitech kormányom van)
köfi!

lac coo
#27039
Elvileg mondom, hogy lennie kell, de én csak addig jutottam vele amit belinkeltem multkor ....Nem értek a scriptekhez...De lehet, hogy mást is kell állítgatni . Nem tom .Eddig ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27038
Grid walk - Nos lac coo, itt most akkor van?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#27037
Ááá, nem vacakolok még ezzel is, marad a Mental Ray, az is szép, és nem kell ide semmi extra dolog , vagy legfeljebb lesz egy Vray-is , aztán letöltitek azt is....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#27036
lac coo
#27035
OK.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#27034
Köszi! Épp ezzel próbálkozom. Csak ez a dds plugin nem akar menni. De a többit majd msn-en esetleg.

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#27033
Nem tom azt nem ismerem ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27032
Egyszerû....
A dds file-dban lennie kell egy alfa csatornának, valszeg ezt a template is tartalmazza .
Itt tudod megnyitni :


Ez egy szürkeárnyalatos kép, a sötétebb részeken kevésbé tükrözõdik a világosabbaknál jobban . A full fekete nem tükrözõdik a fehér a maximum. Tehát ha egy részen nem szeretnéd , hogy tükrözõdjön akkor azt itt az alfa csatornában fesd feketére (vagy bagyon sötét szürkére).
Utána így mentsd le dds-be :

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#27031
brazilból jó a rio is nem?
az meg ingyen van

EasyDriver
#27030
Seat... Közben találtam egy videót a témáról, de nehezen dolgozom fel egyelõre<#vigyor5>

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Firerock
#27029
ezmiez?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

lac coo
#27028
Milyen autó?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

EasyDriver
#27027
Kéne egy kis segítség!

Autót festegetek, és lenne egy rész az autón aminek nem szabadna csillognia. Tud valaki erre megoldást? Régebben olvastam valahol "alpha channel"-ekrõl, de elég bonyolultnak tûnt. Elõre is köszi!

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

lac coo
#27026
Azért meg lehet oldani egyszerûen 😊)))
Vannak progik amik sok kis képbõl csinálnak egy nagyot, azt meg csak rá kell húzni, és kész...Sarkítva persze...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27025
bazze... én elég sok fogós skint csináltam már rbr-be, de ez már azért durva... és gondolom egy f1-es óttót nehezebb megcsinálni, bár még nem láttam templit... 😄 na szal durva...
Ginger17
#27024
Azt a leborult... <#wow1>

http://www.f1hirek.hu/?t=article&id=17640

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#27023

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27022
Szép lassan összerakoskadok egy scene-t. Ha minden nap 10 percet rászánok akkor is kész lesz egy hét alatt .
De Brazilom nincsen szal Vray-ban lesz, azt legalább könnyû telepíteni és ügyesebb is ...A virágbolti verzió is könnyen elérhetõ .....
Vagy marad a gyári MentalRay de ahoz meg nem nagyon értek ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#27021
azt hiszem igen

lac coo
#27020
Seat-nál a modellek közül a LEV1, LEV2,LEV3 közül az 1-es számú a legrészletesebb ?
Illetve vannak ami A,B,C,D jelzéssel vannak ott az A jelzés ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27019
Nem nehéz az , csak rohadt sok meló van vele. Az összes mapot ki kell szedegetni és új materialokat rakni az objektekre, plussz kitörölgetni a sok felesleges dolgot (lodok) .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27018
Valami 3D guru nem tudna összedobni egy 3DMax SEAT scene-t? <#vigyor>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#27017
Egyébként nagyon köszönöm a sok segítséget, el sem tudom mondani , mekkora öröm nekem ez a bûnronda FWING 😉Mármint hogy be tudtam rakni ...<#worship><#worship><#worship>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27016
Bakker jól elfelejtettem a cuccot 😊)))De meglesz, igérem ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!