rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
francia barátaink belénk kötöttek, mert MOD-nak mertük nevezni a magyar Clio-t <#vigyor>#vigyor>
LMS Limited Edition 1.03
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Nagggyon korekt a dolog. Rendesen megbütykölték a fizikát, igazán élvezhetõ. Gyönyörû modellek, olyan GP79-es játékmenet (adott pályákhoz az adott reális versenyzõk, pályák egyébként az nros-on). Tetszik... végre. <#vigyor2>#vigyor2>
Az nros meg verheti a fejét a falba, hogy elkezdték a bajnokságukat azzal a "gagyi" cc konverttel... egy hónapot vártak volna. Persze ki tudta elõre, hogy az IDT összerakja a cuccot. Biztos késik az igazi játékuk, gondolták "addig is...". Fasza. <#eljen>#eljen>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"
central
Vége az AI Learning-nek??? <#crazya>#crazya>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Itt elvileg nem csak rFactor holmik lesznek!
Racesim tracker
Mindenesetre a gyári showroom "tányérja", és a figura is 0 magasságon van , az tuti ..
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
a flat_pirelli_spinner.gen a SEAT egyik gen fájla
MeshFile=pitman.gmt CollTarget=False HATTarget=False LODIn=(0.0) LODOut=(1000.0) ShadowCaster=(Dynamic, Solid, 1024, 1024) Reflect=True
Nekem tiszta relytély még néha ez az rF 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mi az flatpirelli akármi ? 😊)) A kocsi mellé raktad be , és azzal együtt jelenik meg ? De CTDP saját showroom-ot használ miért nem csináljátok meg ti is úgy ?
És mit írtál az árnyékhoz, mert kiírattam max-al az scn-t , de akkor sincs árnyéka ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
beleírtam a flat_pirelli_Spinner.gen -be, meg is jelenik, csak rossz helyen
a képen jó, de azt nem én mentettem, én már raktam rá árnyékot is, csak a levegõben áll 😊
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Én a sima alap showroom-ba raktam be, csak az scn. -t elfelejtettem feltölteni 😊))))
Pill...
Instance=PITMAN
{
Moveable=True
MeshFile=PITMAN.gmt CollTarget=False HATTarget=False
}
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ezzel nincs is gond, beleírtam a spinner gen fájlba a dolgokat, de nálam nem a földön áll a figura, hanem a levegõben... próbálgattam állítani a lodin, lodout értékeket, de mindig csak eltûnt a modell, ha hozzányúltam
azt gyanítom, hogy zmodelerrel kell belenyúlni a modellbe, hogy a földön álljon, de a screenshoton mintha jó lenne...
nincs valakinek valami tippje? 😊 az RSC meghalt sajnos <#idiota>#idiota>
köszi <#integet2>#integet2><#worship>#worship>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"
Mission Impossible 2010: PRO Class
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Akkor mégsem néztem át mindent 😊))) Bocsi ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
- A Cube Map eros kontrasztositasa.
- A Materialnak vilagos es eros ertek
- Esetleges Alpha (tukrozodo) csatorna kontrasztositas.
- Egyedi Material ID, sajat texturaval, tukrozodessel, stb.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Mission Impossible 2010: PRO Class
Works perfectly under xp sp2.
Follow this info:
U must have Microsoft Loopback adapter installed on your machine, that is:
1- Click Start, point to Settings, click Control Panel, and then double-click Add/Remove Hardware.
2- Click Add/Troubleshoot a device, and then click Next.
3- Click Add a new device, and then click Next.
4- Click No, I want to select the hardware from a list, and then click Next.
5- Click Network adapters, and then click Next.
6- In the Manufacturers box, click Microsoft.
7- In the Network Adapter box, click Microsoft Loopback Adapter, and then click Next.
Click Finish.
INSTALLATION OF BRAZIL:
1) Copy all the plugins to a new Brazil folder in the max plugin directory.
should look something like this, C:/3dsmax9/plugins/Brazil/(all plugins here)
2) Copy the other brazil folders to the max plugins brazil folder.
should look some think like this C:/3dsmax9/plugins/Brazil/sfmgr, bin, docs, etc.
3) From command prompt run the file sfmgr.exe (on your 3dsmax9/plugins/Brazil/
sfmgr) to install it you must type sfmgr.exe -install then to start the server
you must type sfmgr.exe -start
4) your last and final step!!! create a text document on you max "root" folder
(c:/3dsmax9) name it brzcli.txt and enter the following line $BRZ_LIC_MGR
yourMachineNameHere 4222 and replace "yourMachineNameHere" for your real machine
name save and close this text file. and you should be ready to run Brazil
PROBLEMS:
if the problem is this :
SplutterFish: Brazil r/s license error - Render Halted
Unable to acquire a WORKSTATION license
==================
Error Details:
==================
BCASTTIMEOUT:
Received an invalid response from SplutterFish NetMgr to license req
the solution :
clic the 3rd button (Not "Abort" or "Retry") and choose the second choice and clic OK.
Enjoy !
PS:information included in instructions.txt is incomplete:
Edit your Plugin.ini file to reflect this new path. e.g. Brazil rs=C:\3dsmax9\plugins\Brazil
Save it and start max.
should read:
Edit your Plugin.ini file to reflect this new path. e.g. Brazil rs=C:\3dsmax9\plugins\Brazil\plugins
Save it and start max.
That should load the plugins correctly and you should see the Brazil splash screen, if you just point it to the Brazil folder it will not load
Thanks to quidtum for this noobs guide and saves me the typing 😊
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
CART 2000 Mod
Erõs kettes, na jó hármas alá (csak a munka miatt)... az IDT-s F1c konverzió a 2000-es évre. Raynard + Lola, csak street autók, Handford szárnyak nuku...
CART rajongóknak ajánlott a további várakozás a FedEx CART '98-ra.
Üdvözlet!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
De még az is egyszerû amit ott mutattak, csak egy matte/shadow material kell arra az alapra (brazilban nem tom mi a neve annak )...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ilyen volt aztán meg ilyen lett
remélem látszik reg nélkül is
a brazil-t én sem tudtam anno felrakni, ezért használtam a rio+bigrender combo -t... az aktiváló szerver átverésébe beletört a bicskám 😊
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
