rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#27222
kipróbáltam én is a CC modot St.pete pályával (anno a GP3-hoz volt CC mod ahhoz készitették ezt a pályát és konvertálták rfactor alá)
jó pár CC fan cimbivel asszem játszani is fogjuk.. 😊
de single játékban ember nem fogja legyõzni a gépet..

már csak a védelmet kellene kiváltani (K-val, hogy ne kapjon defektet vagy motor fûstölést az ember 1 körrel a vége elött <#zavart1>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27221
Egyéb ötlet... mástól???

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

avcom
#27220
igen tévedsz

ugyanis ha a mondjuk a Speed=98.00 sort alacsonyabb értékre állítod, akkor ténylegesen lassul az AI, bár még több érték van, ami ezt befolyásolja pl MinRacingSkill=95.00

A nogriprõl senki nem vett le semmit, csak átkerült a car skins közé...

Ha barátnõ vagy kissrác akar autózni és lassúak, akkor adj nekik egy kis stability help-et, az hoz pár másodpercet körönként. Ráadásul õket nem is feltétlenül zavarja, hogy jobban tapad az autó, mint kéne.

Korszakot pedig csak olyan alkothat, aki legalább olvasni meg keresgélni szokott okoskodás helyett.

b-type
#27219
érthetõ 😊...sõt volt is már hasonló ha jól emlékszem.
Nem tudom megnézem hogy mit lehet..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#27218
Köszi, értem, hogy mit mondasz... Tulajdonképpen engem nem a talent bütykölése érdekel, hanem globálisan az erõsség beállítása. Mittomén, ha a barátnõm autózni akar, vagy vkinek a kisfia, akkor lehet -é 70% alá vinni az AI-t. Vagy továbbmegyek: pont Brooklands esetében esetleg 120% fölé? Nem tudom érthetõ -e a kérdésem...?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#27217
Igen a tulajdonságokat lehet állítani, ha összességében akarod lejjebb venni az AI erõsségét, akkor azt a játékon belül megteheted..asszem 70-re lehet levinni.

de pályafüggõ is, pl. Brooklands-n van egy ív amin az AI lehetetlen módon belassít, ..ott gyakorlatilag minden esetben megnyered a versenyt, mert bár a többi szakaszon utolér (vhogy), de azon a szakaszon megint nagyot bukik.

volt sok talent-s hozszólás mostanában, ha a topik alá beírod, sztem dob rá olyan dolgokat amit hasznosíthatsz.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#27216
A nogrip-rõl is lekapták a magyar Clio -t... 😞((

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27215
Mindettõl függetlenül szvsz az rcd fájlban nem lehet az erõsséget állítgatni. Csak a AI tulajdonságokat... vagy tévedek?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27214
Igazad van. Biztos még a "cc béta" volt a fejemben... köszönöm.

Tegnap azért toltam egy kicsit az eredeti tesztpályán (Sebring Club).
Persze nem Misu "korszakalkotó" ötletétõl vezérelve. Össze lehet rakni az autót, de tényleg nem botváltóhoz való a dolog. Olyan F1 módon kell vezetni, szélsõségesen... Az a gond, hogy én a GT autókhoz vagyok szokva, ami egy "sebességi kategóriával" lentebb van. F1-et meg nem szeretem. Itt kicsit gyorsabban történnek a dolgok... <#vigyor3>

Váltógyilkos.

Köszi még1x.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#27213
a #26971 hozszólás szerint sem sikerült?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#27212
megnéztem,..még nem tettem fel, csak letöltöttem.
Van Talent 'könyvtár', azon belül a ChampCarLola-ban vannak az rcd-k.
de írja az rFm is az elérést.

A többit nem tudom, mármint hogy mennyire szaggatnak az ellenfelek...az jó hír ha gyorsan, bár ez pályafüggõ is.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

gordon 24
#27211
A Wtccc-ben van. Hiába állitom nem történik semmi. Ha lesz valami tipped hogy hogy állitod a CC-t szólj nekem is!!

Downhill!!

Ginger17
#27210
#27209 re:#27207 bocs.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27209
...de tavaly még nem. Szimulátor, nem iagaz? <#circling>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27208
"nálad van a probléma"

Ezt bizony jól megkaptam... el is szégyeltem magam. Még pityeregtem is.

"<#vigyor>" <- ezt ugye nem kell külön magyaráznom.

A CC-ben pedig nincs Talent könyvtár... mi a bánatot bütyköljek?

"csinálni egy rendes setupot vagy megkeresni egy-két-(tízen)három jobb ívet " Köszi az ötletet. Erre nem jöttem volna rá az tuti. Megyek is vissza a Lego Racer -hez...

Mégegyszer köszönöm a segítségedet!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27207
menj kormányváltóval..idén már azzal mennek õk is <#papakacsint>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

avcom
#27206
ja mondanom sem kell, nekünk az utóbbi jutott <#idiota>

avcom
#27205
pár év alatt rájöttünk, hogy F1-re vagy Ferrarival (Porsche stb) vagy Trabanttal kell járni, hogy az ember sztár legyen a parkolóban <#vigyor>

egy ideig élveztük a németek körébõl eredõ népszerûséget, de aztán ahogy lehetett inkább lecseréltük a járgányt <#zavart1>

#27204
Azt a szintet nehéz lesz hozni, mivel a Porsche Unleashed fejlesztõi már nincsenek is az EA kötelékében...a Test Drive Unlimitedet köszönhetjük nekik többek között 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Smicy2
#27203
#27202
mármegin' a píár... <#eplus2>
Istencsászár
#27201
Talán nem lesz buldózer szim hanem lépnek egyet a traktor felé😊))

Elég vicces egy nfs kalgon folytatásában fizikáról beszélni mivel ugyan az az engine lesz/van alatta, csak kicsit még szebb... persze miden apró adat fontos, de akkor minimum olyannak kellene lennie mint a legenád sPorsche résznek, ami ugye viccesen hangzik ebben a tunningos cicababaás szériában😊)

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#27200
??????


"Az NFS készítõi, mérnökei a fantáziájuk helyett hús-vér Porschéket vetettek be, hogy megtudják miként viselkednek a járgányok 300 km/órás kanyarvételeknél. A Porsche lipcsei bázisán nyúzták a szebbnél-szebb szuperjárgányokat, hogy az NFS-be ültetve a fizikai adathalmazt a játékban minél élethûbben szállhassunk el az örök vadászmezõkre."

hardwired, video is van 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27199
Jó a talicskát mindig vinni kell ...Tudod te hány talicska betont tolt el, mire tudott venni magának egy kétajtós sportkocsit ?! <#vigyor1>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#27198
személyes kedvencem, amikor munkatársunk trabantjával mentünk Bp-n belül, az autó tetején, az autónál vmivel több mint kétszer akkora terjedelemben csíkokra vágott polifoam-halom, így-úgy lekötözve hegymászókötelekkel...kb. mint guruló gorgon fej.
A kocsin belül 20-30 bostik-s vödör és 4 alpinista vidáman füstölve 😄D
..állat volt 😊))

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

leho94
#27197
máskor melletem meg elment egy trabant azt a hátuljára volt kötve 3 bicikli azt vitte maga után<#idiota><#wow3>

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

Alexease
#27196
A kedvencem, egy 2 ajtos sport kocsi volt (mar nem tudom milyen),a tetejen pedig egy szutykos talicska, a letekert ablakokon keresztul ledrotozva <#zavart1><#zavart2><#wow3>
lac coo
#27195
Én ma BMW X5 -öt láttam utánfutóval, vashulladékot vitt 😊)))) Ugylátszik jó uzlet a színesfém 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#27194
Azt a Ferarit mar eszre sem veszem😉 Amig beerek munkaba, naponta 2-3 Ferrari-t latok az utcan😉 Persze van 1-2 Lambo is, a kedvencem amikor a Lanchidon, Alagutban araszolnak😉)))))

Ma az egyik Ferka a bicikliuton allt, ovatos voltam, ennek azert nem akartam lezuzni a visszapillantojat;DD
avcom
#27193
ha összehasonlítasz egy Evo-t egy Ferrarival, akkor nálad van a probléma, két külön világ és ezzel semmi probléma nincs...

az autók és az ellenfelek paramétereit lehet állítani, de a leggyengébb fokozaton bármilyen AI-t meg lehet verni függetlenül a modtól meg az abban szereplõ autótól fõleg, ha azonosak, mint a CC-ben

lehet tovább butítani az ellenfeleket, ha átírsz 20 db rcd fájlt, de egyszerûbb csinálni egy rendes setupot vagy megkeresni egy-két-(tízen)három jobb ívet

Ginger17
#27192
Igazából egyikõtök sem ért hozzá... ne azt a micsubicsit nézzétek, hanem a lap tetején azt a Ferrarit! Az ott AZ Autó! <#vigyor>

#27182 -re vki??? Hm?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#27191
Spec én hamarabb elmélázok pl Annácskán 😉)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#27190
hát mert nem a fotóért linkeltem 😊)
Asztem a technikai csemegék hamarabb képbe kerülnek, de hát ehh...mint a csajok. <#zavart1>
bocsesz az off-ért, valójában azon a gyönyörû aktív diffin méláztam el és linkeltem. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#27189
Izlésrõl nincs értelme vitatkozni, technikában biztos ott van , de nekem nagyon nem tetszik .😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#27188
Te ilyeneket ne mondjál 😊)

Valóban a Mitsu' egy ideje összébb nyomta az evo'-kat.
De remekül müködnek...és azt kell mondjam amennyire az ejtett hát felé tolódik pl. a rally, úgy kezdenek tetszeni a lépcsõs hátú autók (csakazértis).
Ez az Evo rövid és keskeny...és talán kicsit magasépítésûnek tünhet, de remekül mûködõ konstrukció, és autóformája van.
Az eleje az vmi állat szvsz, és az oldala is.
De technikában egy szint az ziher.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#27187
Ez a Racingundegrund mi a fenéért bannol mindig ? egyzser nem tudtam még letölteni semmit .....Valami Danied banned blablabla...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27186
Ez Suzuki Liana koppintás, legalább is a hátulja 😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

atenza
#27183
Rövid? Szerintem inkább keskeny és ez miatt tûnik magasnak... Kíváncsi vagyok h neked akkor milyen kinézetû autók tetszenek?!? 😊

Ginger17
#27182
Bizony. Már másnap.

Tényleg! Hamár az erõsségrõl esik szó. Az mitõl függ, hogy egy mod mennyire gyors? Jó, jó, most nem arra gondolok, hogy a Clio-t át lehet -e bütykölni, hogy F1-es tempóban körözzön... <#zavart1> hanem inkább az érdekelne, hogy a % arányban mekkora a "szórás". Pl. a CC mod-ban a 70% és a 120% között 2mp a különbség, míg más modokban 10...12mp. Lehet ezt vhol bütykölni. Vagy pl. a 70%-nál gyengébbet, vagy a 120%-nál erõsebbet lehet beállítani vhol??? Bocs, ha kicsit sok(K) voltam!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Alexease
#27181
Igazabol, nekem se tetszik ez a Mitsu😉 Rovid, magas, tomzsi😉 Mint valami Koreai nepauto😉 De a Subaru-t is elcsesztek, vagyis ez van😉

Szerk.: Most talaltam masik kepet is rola, ott mar normalisabban nez ki😉 Ez a foto eleg furcsa😉
atenza
#27180
Jaja, az már más kérdés 😊
Ennek ellenére mégis vhogy összeillik. De ne a változástól félj, hanem az unalomtól 😉 Ez legalább nem egy sémakasztni.

lac coo
#27179
Szerintem meg olyan mintha két autóbol lett volna összerakva, egyik az eleje másik a hátulja 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

atenza
#27178
Szerintem az eleje volt "korszakalkotó", mivel ezután jelentek meg (nem is egy) hasonló orrú autók, persze én nem tudom h ki másolta kirõl, de leghamarabb én a Mitsun láttam ezt a formát, más kérdés h a többi gyártó hamarabb megvalósította a koncepcióját... De az elsõ lámpák eszméletlenek!

Istencsászár
#27175
Szép persze, kicsit maradt kocka pl a lámpa meg még pár helyen, máshol stílusos kerek, összkép = szép.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

atenza
#27174
Látom neked is nagyon bejön az új Mitsu 😊 Szerintem is nagyon eltalálták!
Habár a Concept-X verzió még jobb volt...

avcom
#27170
nem néztem, de elég gyorsan bekerült a HoF-ba, szóval nagyon gáz nem lehet

nyuny01
#27169
Jézus ez nagyon gyönyörü szép,eddig sem volt csúnya kellett hozniuk egy új formavilágot és sztem ez bejött!Tényleg nagyon tetszik!

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

b-type
#27168
öööö..nekem pl kifejezetten tetszik 😊)), egyedül a hátsó lámpa az amivelé gondom van, de az eleje-oldala nagyon bejön.
Na meg ami technika alatta van, igazából az a lényeg.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#27167
Áááá... vazze' közöm sincs ehhez a ChampCar modhoz. Olyan eszementül megy az AI, hogy nyomába se' érek. 100%-on körönként 3mp -et kapok, pedig már megpróbáltam mindent bütykölni. Ti is így vagytok vele, vagy megint csak én vagyok láma? Ez az egész nem természetes: botváltóval 7-esbõl visszalökni 2-esbe, azt befordulni kanyarfékkel??? Még kormányváltóval csak-csak... há' tönkreteszem a DFP-met az tutkó. Kezembe' marad a váltókar. Grrr... <#ijedt>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#27166
Kicsit ronda lett . Nagyon ronda .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!