rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
jó pár CC fan cimbivel asszem játszani is fogjuk.. 😊
de single játékban ember nem fogja legyõzni a gépet..
már csak a védelmet kellene kiváltani (K-val, hogy ne kapjon defektet vagy motor fûstölést az ember 1 körrel a vége elött <#zavart1>#zavart1>
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
ugyanis ha a mondjuk a Speed=98.00 sort alacsonyabb értékre állítod, akkor ténylegesen lassul az AI, bár még több érték van, ami ezt befolyásolja pl MinRacingSkill=95.00
A nogriprõl senki nem vett le semmit, csak átkerült a car skins közé...
Ha barátnõ vagy kissrác akar autózni és lassúak, akkor adj nekik egy kis stability help-et, az hoz pár másodpercet körönként. Ráadásul õket nem is feltétlenül zavarja, hogy jobban tapad az autó, mint kéne.
Korszakot pedig csak olyan alkothat, aki legalább olvasni meg keresgélni szokott okoskodás helyett.
Nem tudom megnézem hogy mit lehet..
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
de pályafüggõ is, pl. Brooklands-n van egy ív amin az AI lehetetlen módon belassít, ..ott gyakorlatilag minden esetben megnyered a versenyt, mert bár a többi szakaszon utolér (vhogy), de azon a szakaszon megint nagyot bukik.
volt sok talent-s hozszólás mostanában, ha a topik alá beírod, sztem dob rá olyan dolgokat amit hasznosíthatsz.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Tegnap azért toltam egy kicsit az eredeti tesztpályán (Sebring Club).
Persze nem Misu "korszakalkotó" ötletétõl vezérelve. Össze lehet rakni az autót, de tényleg nem botváltóhoz való a dolog. Olyan F1 módon kell vezetni, szélsõségesen... Az a gond, hogy én a GT autókhoz vagyok szokva, ami egy "sebességi kategóriával" lentebb van. F1-et meg nem szeretem. Itt kicsit gyorsabban történnek a dolgok... <#vigyor3>#vigyor3>
Váltógyilkos.
Köszi még1x.
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Van Talent 'könyvtár', azon belül a ChampCarLola-ban vannak az rcd-k.
de írja az rFm is az elérést.
A többit nem tudom, mármint hogy mennyire szaggatnak az ellenfelek...az jó hír ha gyorsan, bár ez pályafüggõ is.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Downhill!!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Ezt bizony jól megkaptam... el is szégyeltem magam. Még pityeregtem is.
"<#vigyor>#vigyor>" <- ezt ugye nem kell külön magyaráznom.
A CC-ben pedig nincs Talent könyvtár... mi a bánatot bütyköljek?
"csinálni egy rendes setupot vagy megkeresni egy-két-(tízen)három jobb ívet " Köszi az ötletet. Erre nem jöttem volna rá az tuti. Megyek is vissza a Lego Racer -hez...
Mégegyszer köszönöm a segítségedet!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
egy ideig élveztük a németek körébõl eredõ népszerûséget, de aztán ahogy lehetett inkább lecseréltük a járgányt <#zavart1>#zavart1>
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Charade GTti
Elég vicces egy nfs kalgon folytatásában fizikáról beszélni mivel ugyan az az engine lesz/van alatta, csak kicsit még szebb... persze miden apró adat fontos, de akkor minimum olyannak kellene lennie mint a legenád sPorsche résznek, ami ugye viccesen hangzik ebben a tunningos cicababaás szériában😊)
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
"Az NFS készítõi, mérnökei a fantáziájuk helyett hús-vér Porschéket vetettek be, hogy megtudják miként viselkednek a járgányok 300 km/órás kanyarvételeknél. A Porsche lipcsei bázisán nyúzták a szebbnél-szebb szuperjárgányokat, hogy az NFS-be ültetve a fizikai adathalmazt a játékban minél élethûbben szállhassunk el az örök vadászmezõkre."
hardwired, video is van 😊)))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A kocsin belül 20-30 bostik-s vödör és 4 alpinista vidáman füstölve 😄D
..állat volt 😊))
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ma az egyik Ferka a bicikliuton allt, ovatos voltam, ennek azert nem akartam lezuzni a visszapillantojat;DD
az autók és az ellenfelek paramétereit lehet állítani, de a leggyengébb fokozaton bármilyen AI-t meg lehet verni függetlenül a modtól meg az abban szereplõ autótól fõleg, ha azonosak, mint a CC-ben
lehet tovább butítani az ellenfeleket, ha átírsz 20 db rcd fájlt, de egyszerûbb csinálni egy rendes setupot vagy megkeresni egy-két-(tízen)három jobb ívet
#27182 -re vki??? Hm?
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Asztem a technikai csemegék hamarabb képbe kerülnek, de hát ehh...mint a csajok. <#zavart1>#zavart1>
bocsesz az off-ért, valójában azon a gyönyörû aktív diffin méláztam el és linkeltem. 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Valóban a Mitsu' egy ideje összébb nyomta az evo'-kat.
De remekül müködnek...és azt kell mondjam amennyire az ejtett hát felé tolódik pl. a rally, úgy kezdenek tetszeni a lépcsõs hátú autók (csakazértis).
Ez az Evo rövid és keskeny...és talán kicsit magasépítésûnek tünhet, de remekül mûködõ konstrukció, és autóformája van.
Az eleje az vmi állat szvsz, és az oldala is.
De technikában egy szint az ziher.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Tényleg! Hamár az erõsségrõl esik szó. Az mitõl függ, hogy egy mod mennyire gyors? Jó, jó, most nem arra gondolok, hogy a Clio-t át lehet -e bütykölni, hogy F1-es tempóban körözzön... <#zavart1>#zavart1> hanem inkább az érdekelne, hogy a % arányban mekkora a "szórás". Pl. a CC mod-ban a 70% és a 120% között 2mp a különbség, míg más modokban 10...12mp. Lehet ezt vhol bütykölni. Vagy pl. a 70%-nál gyengébbet, vagy a 120%-nál erõsebbet lehet beállítani vhol??? Bocs, ha kicsit sok(K) voltam!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Szerk.: Most talaltam masik kepet is rola, ott mar normalisabban nez ki😉 Ez a foto eleg furcsa😉
Ennek ellenére mégis vhogy összeillik. De ne a változástól félj, hanem az unalomtól 😉 Ez legalább nem egy sémakasztni.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Habár a Concept-X verzió még jobb volt...
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
Na meg ami technika alatta van, igazából az a lényeg.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen