rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sharp a Honda-val 2. helyre hozta magát qual-n, Thompson megcsípte az elejét...Brno-ban!
Az a baj hogy tök jó sztem ez a mod, mindig lenyomom a 12 kört és megy az idõ 😄DDD
A Bímer-rel nagyon nagyokat lehet keresztbe menni 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Jörg Müller és Dirk müller kivételével mindenkit oda rakok ahova akarok...legalábbis eddig ez jött le, de még néznem kell, mert nem értem ez a két srác miért nem mozog el az elejérõl.
Szal még próbálgatom, de pl. Thompson-t és Sharp-t ha akarom a mezõny végén van ha akarom akkor az elején DE mindenképpen Jörg és Dirk mögött <#idiota>#idiota>..érdekes.
Lehet hogy van még így bebetonozott versenyzõ..nem tom, eddig nem nagyon vágom hogy miért van így.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Még mondok vmi furát: "gordon 24" problematikájából kiindulva kikaptam a cc modból a talent könyvtárat... mondanom sem kell, hogy mindez ellenére minden maradt a "régiben". Feltételezem (hagsúlyozom, nem próbáltam), hogy a WTCC -vel sem lenne másként. Ergo, akkor miért van a talent könyvtár, ha ezeket az adatokat máshonnan is szedheti a progi...?
Látom, hogy a magyar clio-ban szépen mûxik, de ott miért?
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
...
Lenne egy kérdésem. Ha buzerálom a talent fájljait, akkor a általam választott autó tulajdonságai (tapadás meg ilyesmi) is változik?
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
http://www.vsr.hu/2007/vsr_gp2.htmlhttp://www.vsr.hu/2007/vsr_gp2.html
Virtual SimRacing
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
http://www.f1-info.hu/
Van egy olyan gomb, hogy uninstall! Ezt megnyomod, aztán rákattintasz az NR2003 ikonra és jössz játszani pénteken!!!!!😄D
Sajnos nem tudom. Nekem is csinált ilyet, de ha ujra inditottam a játékot megszünt.
Downhill!!
Verseny elsõ körétõl sötét volt a oálya, mintha borult lenne. Alig láttam az autókat, pályát egy pár kör után. Hol tudom a gammát állítani in game? a monitor fényereje feljebb véve tejfehéres mégrosszabb. Pl.NR2003-ban nincs ilyen gondom. Kifolyt a szemem verseny végére, örültem hogy megtaláltam a pályát.
Mission Impossible 2010: PRO Class
ELÕZTEM A CC MODBAN!!! ...és nem sérült autót. Szip... szip...
Érdemes hát élni! <#vigyor3>#vigyor3>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Be lehet lõni stabilra .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
2 db fekete FXX-et gyártottak összesen, a 30-as számú Schumacheré, ez pedig a 28-as. Ráadásul a video szerint Zidane-t viszi, ami Magny-Cours-ban volt, legalábbis hivatalosan, de ettõl függetlenül nem hiszem, hogy Rijekában akartak tesztelni 😊
Az elsõ szárny kiegészítõje kuka
Tükör elõtti szárnyak kuka
Oldalsõ terelõ ami leválik a kasznitõl kuka
= tökéletes
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Nem tom, nekem nagyon tetszenek ezek a mai F1-es autók..Hihetelenek ezek a formák....A modellezõket meg nem irigylem a CTDP-nél 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Nem lesz az olyan nagy gond. Már tesztelem az ötletemet. <#vigyor3>#vigyor3>
Fiygi! Neked van vmi közöd az általad belinkelt oldalhoz??? <#wink>#wink>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Downhill!!
onlineben lehet rfactort hamachin kerersztül játszani?
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
push to pass a neve hivatolasan..bõvebben itt errõl..és mindenrõl ami CC
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Downhill!!
Én úgy láttam tapadást használ az AI, és fordulékonyabb mint én.
magas leszorítóerõvel, és fordulékonyra állított autóval sem tudtam közelebb kerülni...bizonyos kanyarokat én képtelen vagyok olyan sebességgel teljesíteni (és íven maradni) mint az AI.
Így aztán levertem über alacsony szárnyakkal...de így nem lehet együtt autózni a mezõnnyel 😞( ...mert egy-két kanyarban letúrnak a pályáról.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
az rcd neve az mindegy (neked könnyebbség csak), a lényeg a benne lévõ név, annak kell pontosan egyeznie a veh-ben szereplõ névvel.
ha ez megvan, és stimmel, akkor már csak az rfm-ben kell rámutatni hogy honnan szedje az rcd-ket.
Leszedem-megnézem.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Downhill!!
Norbert Kiss
{
//Driver Info
Nationality=Hungarian
DateofBirth=
Starts=13
Poles=6
Wins=10
DriversChampionships=1
//Driver Stats
Aggression=95.50
Reputation=85.00
Courtesy=10.00
Composure=90.45
Speed=98.00
Crash=3.00
Recovery=85.00
CompletedLaps=90.00
MinRacingSkill=95.00
}
Természetesen a nevet cseréld ki csak nem akartam kavarni a nevekkel meg az értékekkel 😊
Egyébként gondolom hamarosan szóba kerül az is, hogy mit és mennyire érdemes állítani, az RSC fórumon keressetek rá az rFactor kategóriában arra, hogy "talent" és fog dobni egy ISI leírást. Bár ez alapján is tippelgetés az értékek beállítása fõleg több hdv esetén, márkakupáknál még viszonylag okés
Viszont most megnéztem és a következõ a kérdésem.
Nézegettem azt amit irtál és ugye te egy subaru mappát hoztál létre és az rfm-ben ezt hivatkoztattad. Na most a Wtcc rfm hivatkozása most is jó helyre mutat. Az rfm-be ez a sor van DriversDir=GAMEDATA\TALENT\RaceX\
Elvileg ez jó nem?
Nézegettem azt is hogy a Vechnél lévõ nevek hogy vannak. Ott van közte szóköz a talentben nincs. Ez pl lehet ennek a hibának az oka?
Pl igy van irva az egyik:
Number=00008
Team="Chevrolet Lacetti"
PitGroup="Group9"
Driver="Alain Menu"
Description="Chevrolet #8"
Engine="1999cc 4 Cyl. inline 16V"
Manufacturer="Chevrolet"
Classes="RaceX WTCC-2006 Chevrolet Chevrolet-Lacetti"
A talentben:
AlainMenu.rcd
Szerinted ez okozhatja?
Downhill!!
Kedves ChampCar fanok (dietrich)! Ismételten javítsatok ki ha tévednék, de ugye a cc versenyeken van vmi olyasmi, hogy "exra power"...
Leesett??? Nekem is. Egy gombnyomás volt az egész. <#falbav>#falbav>
Bocs az "okoskodás" -ért Misu!
Üdv!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
..és tényelg az van hogy bár jól buherálható a játék, alapvetõen nem jó nagyon megbuherálni, mert online versenynél ütközni fog.
Tehát pl. én ha a gyerekeknek alarnám megcsinálni a játékot, akkor azokból az autókból vagy sorozatokból csinálnék egy teljesen új moddot, hogy ne zavarjon bele az eredetibe.
az így létrehozott sorozattal pedig már azt csinálsz amit akarsz.
Lehúzhatod a talent-ben, vagy a sorozatban szereplõ autóknak adhatsz más és más .hdv-t, ezzel aztán ténylegesen eldöntve a sorrendet.
Finoman is meg lehet csinálni, meg durván is..adhatsz nekik kevesebb tapadást, lehúzhatod a motorteljesítményt, csökkentheted a légellenálását..stb.
De mondom, én erre csinálnék egy mondjuk: gyerekeknek.rfm-t és mindent (mindent!), elkülönítenék az alapul szolgáló moddtól.
Autók különbözõségétõl/számától függ de negyedóra alatt megvan.
Az hogy egy moddot átírogassál azt én sem ajánlom, a játék alapadataiban meg pláne.
Ez -baltával a csomót- elintézési mód, de tiszta.
Szvsz amúgy is ajánlott mindenkinek csinálni egy 'saját' moddot, aki birizgálni akarja az adatokat.
Nincs annál rosszabb mikor nem tudod hogy miért ütközik a játék.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type