rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b-type
#27273
hoho..lenyomták-lenyomták!! 😄DD
Sharp a Honda-val 2. helyre hozta magát qual-n, Thompson megcsípte az elejét...Brno-ban!
Az a baj hogy tök jó sztem ez a mod, mindig lenyomom a 12 kört és megy az idõ 😄DDD
A Bímer-rel nagyon nagyokat lehet keresztbe menni 😊

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#27272
Nem hiszem,..szvsz a WTCC-ben máshol van a probléma.
Jörg Müller és Dirk müller kivételével mindenkit oda rakok ahova akarok...legalábbis eddig ez jött le, de még néznem kell, mert nem értem ez a két srác miért nem mozog el az elejérõl.
Szal még próbálgatom, de pl. Thompson-t és Sharp-t ha akarom a mezõny végén van ha akarom akkor az elején DE mindenképpen Jörg és Dirk mögött <#idiota>..érdekes.
Lehet hogy van még így bebetonozott versenyzõ..nem tom, eddig nem nagyon vágom hogy miért van így.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#27271
Logikus.

Még mondok vmi furát: "gordon 24" problematikájából kiindulva kikaptam a cc modból a talent könyvtárat... mondanom sem kell, hogy mindez ellenére minden maradt a "régiben". Feltételezem (hagsúlyozom, nem próbáltam), hogy a WTCC -vel sem lenne másként. Ergo, akkor miért van a talent könyvtár, ha ezeket az adatokat máshonnan is szedheti a progi...?

Látom, hogy a magyar clio-ban szépen mûxik, de ott miért?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#27270
nem
Ginger17
#27268
Ahogy próbálgatom a talent buzerálását, ugyanarra a következtetésre jutottam (eddig) mint "gordon 24". Cseszik változni...<#shakehead>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#27267
most értem haza <#zavart1>..mindjárt nézem ezt a Jörg-Dirk uralmat 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#27266
Persze nem arra gondolok, hogy ügyesebb, meg higgadtabb leszek -e... hanem, hogy a "speed" kihat -e az autóm erejére. No...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27265
Kipróbáltam a "turnó" fokozatot a cc mod-ban. Hozzávetõlegesen 1mp javulást eredményez, ami annyit jelent, hogy 100%-on St.P.-ben már kevesebb mint 4(!)mp a hátrányom az AI-val... hogy a franc enné meg. <#mf2>

...

Lenne egy kérdésem. Ha buzerálom a talent fájljait, akkor a általam választott autó tulajdonságai (tapadás meg ilyesmi) is változik?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27264

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

gviski
#27263
GP2 Bajnokság:
http://www.vsr.hu/2007/vsr_gp2.htmlhttp://www.vsr.hu/2007/vsr_gp2.html

Virtual SimRacing

Dietrich
#27262

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#27261
olyan mint a textúrázatlan modell... tessék skint csinálni hozzá... 😄
Cowek
#27260
Újjal bele lehet rajzolni a szponzorokat :-)

http://www.f1-info.hu/

lac coo
#27259
LOL. Lesz mit takarítani, nem sajnálták az anyagot 😊))))) Teszt , Spa....

Kép 1.
Kép 2.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27258
Transformers....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Cowek
#27257
Engem inkább a T1000-re emlékeztet a terminátorból... lehet hogy az is <#idiota>

http://www.f1-info.hu/

gordon 24
#27256
Nagyon egyszerü!!

Van egy olyan gomb, hogy uninstall! Ezt megnyomod, aztán rákattintasz az NR2003 ikonra és jössz játszani pénteken!!!!!😄D

Sajnos nem tudom. Nekem is csinált ilyet, de ha ujra inditottam a játékot megszünt.

Downhill!!

petesilver
#27255
Segítsetek pls
Verseny elsõ körétõl sötét volt a oálya, mintha borult lenne. Alig láttam az autókat, pályát egy pár kör után. Hol tudom a gammát állítani in game? a monitor fényereje feljebb véve tejfehéres mégrosszabb. Pl.NR2003-ban nincs ilyen gondom. Kifolyt a szemem verseny végére, örültem hogy megtaláltam a pályát.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Ginger17
#27254
Otthagytam a Lego Racers-t. Így bekövetkezett a mai nap eseménye:
ELÕZTEM A CC MODBAN!!! ...és nem sérült autót. Szip... szip...
Érdemes hát élni! <#vigyor3>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#27253
Elõrébb rakod a fékerõt, a súlypontot, hátul nagyobb szárnyat használsz .
Be lehet lõni stabilra .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27252
hali több éve vezetek szimulátort challenge stb.... 1éve rfactorozok és angyon megvagyok elégedve vele...DE! ctdp 2005 mod szinte vezethetetlen... a mod nagyon tetszik de akármit csinálok a kanyarokban az auto háta foylamatosan kitör:S vagy kicsuiszok vagy korrigálok és sebességvesztés nem elhet ezzel kezzdeni valamit?
avcom
#27251
fake

2 db fekete FXX-et gyártottak összesen, a 30-as számú Schumacheré, ez pedig a 28-as. Ráadásul a video szerint Zidane-t viszi, ami Magny-Cours-ban volt, legalábbis hivatalosan, de ettõl függetlenül nem hiszem, hogy Rijekában akartak tesztelni 😊

Istencsászár
#27250
Off:

Az elsõ szárny kiegészítõje kuka
Tükör elõtti szárnyak kuka
Oldalsõ terelõ ami leválik a kasznitõl kuka

= tökéletes

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Ginger17
#27249
Star Wars... <#vigyor3>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#27248
Off.:

Nem tom, nekem nagyon tetszenek ezek a mai F1-es autók..Hihetelenek ezek a formák....A modellezõket meg nem irigylem a CTDP-nél 😊))



Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#27247
jahh ok..

Downhill!!

gviski
#27246
nem, de szereztem máshonnan egy GTR2-es pályát

Virtual SimRacing

#27245
gordon 24
#27244
Letudtad szedni?

Downhill!!

Dietrich
#27243
hát ebbõl most nem jövök rá..priviben megirod? 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27242
Akkor szerintem mi ismerjük egymást... nekem a madarakhoz van közöm. 😉

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

gviski
#27241
a másik hogy a AIW fájl-t hogy tudom szerkeszteni?

Virtual SimRacing

Dietrich
#27240
hát jah az én ötletem volt 2 éve, h legyen egy ilyen egyszerû FAQ mert állandóan ugyanazokat kérdezték a jurósoktól adás alatt..aztán az egyszerû mindig csak növekedett de már kellene updetelni mert a motorok már 750 lovasak újra, ovál nincs már a naptárben etc. (régebben 900 felett voltak)ebbõl olvass fel Vörös és Várhegyi is néha a jurósporton..a friss híreket meg a motorsportokról szedik..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27239
"igen van, de nekem ez volt a legkevesebb gondom 😊"

Nem lesz az olyan nagy gond. Már tesztelem az ötletemet. <#vigyor3>
Fiygi! Neked van vmi közöd az általad belinkelt oldalhoz??? <#wink>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

gordon 24
#27238

Downhill!!

gviski
#27237
Valenciai pálya kénne nekem, valaki pls linkelje be nekem

TNX

Virtual SimRacing

Dietrich
#27236
az rfactor oldalán ha jól láttam már van valami verseny is hirdetve..

onlineben lehet rfactort hamachin kerersztül játszani?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27235
igen van, de nekem ez volt a legkevesebb gondom 😊
push to pass a neve hivatolasan..bõvebben itt errõl..és mindenrõl ami CC

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

gordon 24
#27234
ok thx elöre is!!

Downhill!!

b-type
#27233
oks, már húzom..most biliárdozni megyek, utána próbára, szal reggelre megcsinálom.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

gordon 24
#27232
b-type
#27231
kemény az ai 😊))

Én úgy láttam tapadást használ az AI, és fordulékonyabb mint én.
magas leszorítóerõvel, és fordulékonyra állított autóval sem tudtam közelebb kerülni...bizonyos kanyarokat én képtelen vagyok olyan sebességgel teljesíteni (és íven maradni) mint az AI.
Így aztán levertem über alacsony szárnyakkal...de így nem lehet együtt autózni a mezõnnyel 😞( ...mert egy-két kanyarban letúrnak a pályáról.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#27230
pedig onnan kell szedje, honnan van ez a WTCC mod? megnézem mert így hogy nekem nincs fent nem tudom próbálni.

az rcd neve az mindegy (neked könnyebbség csak), a lényeg a benne lévõ név, annak kell pontosan egyeznie a veh-ben szereplõ névvel.
ha ez megvan, és stimmel, akkor már csak az rfm-ben kell rámutatni hogy honnan szedje az rcd-ket.
Leszedem-megnézem.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

gordon 24
#27229
Akkor nem értem! Mindent ugy csinálom mint ahogy irjátok! Most csináltam a talentben egy wtcc06 könyvtárat bemásoltam az rcd-ket. Átirtam a RFm Racex-be ezt a sort hogy ott keresse. De semmi váltzás. Elálitottam a talentet ugy hoigy a két Müllernek 60-on van a speedje és a minracingskill de igy is szarrá verik a mezõnyt. Olyan mintha abszolut nem foglalkozna a játék a talenetekkel. Nem tudom honnan szerzi ezeket a beállitásokat. Minden hivatkozás oda mutat ahol el van állitva a talentjük de mégis erõsek. Mi lehet a baj?

Downhill!!

avcom
#27228
a fájlnevek elvileg nem fontosak, a Driver="Norbert Kiss" sornak kell egyeznie az rcd fájl elsõ sorával így

Norbert Kiss
{
//Driver Info
Nationality=Hungarian
DateofBirth=
Starts=13
Poles=6
Wins=10
DriversChampionships=1

//Driver Stats
Aggression=95.50
Reputation=85.00
Courtesy=10.00
Composure=90.45
Speed=98.00
Crash=3.00
Recovery=85.00
CompletedLaps=90.00
MinRacingSkill=95.00
}

Természetesen a nevet cseréld ki csak nem akartam kavarni a nevekkel meg az értékekkel 😊

Egyébként gondolom hamarosan szóba kerül az is, hogy mit és mennyire érdemes állítani, az RSC fórumon keressetek rá az rFactor kategóriában arra, hogy "talent" és fog dobni egy ISI leírást. Bár ez alapján is tippelgetés az értékek beállítása fõleg több hdv esetén, márkakupáknál még viszonylag okés

gordon 24
#27227
Nem próbáltam ,mert bevalom összintén nem olvastam vissza olyan sokat!. Vidéken voltam 4 napig és most hazaérkeztemkor volt majdnem 160hsz aztán nem olvastam el! Sorry.

Viszont most megnéztem és a következõ a kérdésem.
Nézegettem azt amit irtál és ugye te egy subaru mappát hoztál létre és az rfm-ben ezt hivatkoztattad. Na most a Wtcc rfm hivatkozása most is jó helyre mutat. Az rfm-be ez a sor van DriversDir=GAMEDATA\TALENT\RaceX\

Elvileg ez jó nem?

Nézegettem azt is hogy a Vechnél lévõ nevek hogy vannak. Ott van közte szóköz a talentben nincs. Ez pl lehet ennek a hibának az oka?
Pl igy van irva az egyik:
Number=00008
Team="Chevrolet Lacetti"
PitGroup="Group9"
Driver="Alain Menu"
Description="Chevrolet #8"
Engine="1999cc 4 Cyl. inline 16V"
Manufacturer="Chevrolet"
Classes="RaceX WTCC-2006 Chevrolet Chevrolet-Lacetti"


A talentben:
AlainMenu.rcd


Szerinted ez okozhatja?

Downhill!!

Ginger17
#27226
Egyébként igaza van Misu -nak. Okoskodok itt össze vissza, amikor kicsit gondolkodni kéne...

Kedves ChampCar fanok (dietrich)! Ismételten javítsatok ki ha tévednék, de ugye a cc versenyeken van vmi olyasmi, hogy "exra power"...

Leesett??? Nekem is. Egy gombnyomás volt az egész. <#falbav>

Bocs az "okoskodás" -ért Misu!
Üdv!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27225
Köszönöm szépen! Ki fogom próbálni. <#eljen> Egyébként konkrétan az unokahúgomról van szó, aki 12 éves... persze inkább nem mondok róla semmit, mert 4 éve még az EA Sports -os N2000 -rel elõbb körbeért Talladega -ban mint én, úgyhogy lehet (egy kis türelem és) nem is kell neki.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#27224
Meg lehet csinálni, csak nem szívesen ajánlja sztem senki, mert nem mindig frankó belenyúlni a fájlokba, mindig kell egy másolat, és jól helyrehozható kell legyen a dolog.
..és tényelg az van hogy bár jól buherálható a játék, alapvetõen nem jó nagyon megbuherálni, mert online versenynél ütközni fog.

Tehát pl. én ha a gyerekeknek alarnám megcsinálni a játékot, akkor azokból az autókból vagy sorozatokból csinálnék egy teljesen új moddot, hogy ne zavarjon bele az eredetibe.
az így létrehozott sorozattal pedig már azt csinálsz amit akarsz.
Lehúzhatod a talent-ben, vagy a sorozatban szereplõ autóknak adhatsz más és más .hdv-t, ezzel aztán ténylegesen eldöntve a sorrendet.
Finoman is meg lehet csinálni, meg durván is..adhatsz nekik kevesebb tapadást, lehúzhatod a motorteljesítményt, csökkentheted a légellenálását..stb.
De mondom, én erre csinálnék egy mondjuk: gyerekeknek.rfm-t és mindent (mindent!), elkülönítenék az alapul szolgáló moddtól.
Autók különbözõségétõl/számától függ de negyedóra alatt megvan.
Az hogy egy moddot átírogassál azt én sem ajánlom, a játék alapadataiban meg pláne.
Ez -baltával a csomót- elintézési mód, de tiszta.
Szvsz amúgy is ajánlott mindenkinek csinálni egy 'saját' moddot, aki birizgálni akarja az adatokat.
Nincs annál rosszabb mikor nem tudod hogy miért ütközik a játék.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#27223
Lehet csatlakozni hozzátok?

"már csak a védelmet kellene kiváltani (K-val, hogy ne kapjon defektet vagy motor fûstölést az ember 1 körrel a vége elött"

Ezt meg bízzátok rám... <#wink>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen