rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#27426
sziasztok, az NROS-ról letöltöttem a Nascar 2007-es módot de a 200 megás rar fájlban nincs semmi. Tudtok adni egy másik oldalt ahol fent van rendesen?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Dietrich
#27425
mondtam, h nem könnyû..
valamikor pedig régen 1967 és 1968-ban rendeztek itt indycar õsének versenyt 😊
sõt F1 is volt 1968 és 1970-ben itt.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27424
Hullámvasút. <#wow3>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27423
St.JoviteGP

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27422
Ok. Kipofozták a textúrát. <#vigyor0> ...és melyik konfigurációt használja a cc?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27421
2.0 a verzió száma

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27420
pedig hidd el jó..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27419
ezek vannak CC-hez:
Cleveland, Edmonton, Long Beach, Laguna Seca, Denver, Hermanos Rodriguez (igaz 1988-as),Toronto, St.pete, Miami, Surfers Paradise, Zolder
még nem jártam utána nagyon korábbi helyszineknek de valszeg van Road America is és a többi nem beszélve az ovál pályákról!
ezenkívûl van egy Detroit Belle island..legalább Detroit a név 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27418
Basszus... pedig az a centralos. Elég sz@rul néz ki. Modjuk, ha becsukom a szemem, nem látom... <#idiota>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27417
A vicc az, hogy én meg is találtam, de olyan C64 stílusú volt az egész.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27416
nekem egy cikk irásnál jött be a St.Jovite név..pont akkor amikor az rfactorban a DTM modot kezdtem próbálni..aztán átkonvertálta maverick GTR2 alá és V8-al mentünk rajta.
nem egy könnyû pálya! na de majd most CC-vel 😊

én is Mont-Tremblant néven kerestem mindenhol 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27415
St.Jovite=Mont-Tremblant??? Basszus... <#falbav>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27414
1. Április 8. Las Vegas, USA
2. Április 15. Long Beach, USA
3. Április 22. Houston, USA
4. Június 10. Portland, USA
5. Június 24. Cleveland, USA
6. Július 1. Mont Tremblant, Canada
7. Július 8. Toronto, Canada
8. Július 22. Edmonton, Canada
9. Július 29. San Jose, USA
10. Augusztus 12. Elkhart Lake, USA
11. Augusztus 26. Zolder, Belgium
12. Szeptember 2. Assen, Holland
13. Október 21. Surfers Paradise, Australia
14. TBD Zuhai, Kína
15. November 11. Mexico City, Mexico
16. December 2. Phoenix, USA

ez az idei naptáruk

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27413
hülyeség..
én magam már 13 pályát szedtem össze hozzá 2 helyrõl!
igaz ebben van olyan is ami már nem tartalmazza a valós CC naptárát (St.Pete, Miami) de van benne olyan is amin én magam elöbb mentem mint õk idén..pl. St.Jovite más nevén Mont-Tremblant

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27412
E heti problémám:

Lehet -e, az Indianapolis v0.99 pályán a kétsoros repülõrajtot, csupa-csupa hagyományõrzésbõl háromsorossá varázsolni? Tehát a 33 autó 11 sorba fordul rá a célegyenesre. A skacok a három sort megoldották, de csak állórajtra, ami elég röhelyes. -> Ha felvezetõ körrel indítok a repülõrajthoz, az autók a ripityára törik egymást. <#confused>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27411
Én is mingyá' tököndöföm magam, hogy az iDT nem ad ki egy trackpackot...

Nem értem, miért ekkora gond ez. Szedd le darabonként, azt' kész. A CC-hez amúgy is nehéz lenne összedobni egyet, mert gyakorlatilag évadonként a pályák 1/3-a folyamatosan cserélõdik.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#27410
<#eljen>

Mindig ki akartam próbálni , de sehol nem tudtam még beszerezni 😞(((Egyszer siekrült letöltenem, de át voltak nevezgetve benne a fájlok valami furcsára ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#27409
<#worship>

Alexease
#27408
Mivel kicsit rauntam a "bozot-pozicionalasra", igy majd' egy honap utan csak osszeraktam a kormanyt, letesztelni az elmult idoszak termeseit😉)
Volt minden: Caterham, ChampCar, Corvette, Enduro, GTL, LM1972, LMS, RaceX, stb.😉 A ChampCar tenyleg jo, de az AI valoban hulye😉)))

Aztan teszteltem RACE Caterham Pack-ot is😊 Lehet, hogy "kompromisszumos" program, de elvezetes az biztos😉

Persze, meg volt az LFS S2 X10 teszt is, az meg mindig kiraly kategoria, ha mar szim;P

Es a vegen NR2003😄 Nem mai darab, de minden benne van ami kell (sot!), legyen az fizika, grafika, hang, FFB, stb., es a vegen mindig ott ragadok😊 Vezetesi elmenyre nagyon ut😛 Volt sorban Cup, Trans-Am, GTP...😊

Es bar nem egy bajnok kor, nem birtam ki, hogy ne toljak fel egy kis izelitot😊))

NR2003_Cup_Spa_Alexease (AVI, 35Mbyte)


#27407
😞 kár

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Alexease
#27406
IDT altal kiadott trackpack nincs, de gyujtesz hozza ami kell (rFCentral)😊 De az NROS-on fent van vagy 30 palya ChampCar "temaban"😊 Linkek a banner alatt...
#27405
van hozzá 2 pálya!

#27404
sziasztok, van trackpack az IDT Champcar módhoz?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

b-type
#27403
<#eljen><#eljen> tetszik 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#27402
Komoly... <#wink>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#27401
Zuhatag
lac coo
#27400
Én viszont nyomulok fû alatt töretlenül, próbálgatok egy új autót berakni, semmi axtra, néhány henger meg téglatest 😊)))
De a kerekek texturázására nagyon nem jövök rá, hol vagy mitõl változik a textura ahogy egyre gyorsabban forog ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27399
fórum jólnyomja... <#zavart2>
lac coo
#27398
Na akkor mégegyszer beírom 😊))
Jó lesz a pálya ! 😊))

Tomy, tényleg , most hogy mondod.... THX.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27397
Vagy a "spotter config" -ot elinditod rF mellé, azon belül a strategy fülre klikk. Itt van egy olyan olyan fícsör, hogy az rfben ment köreid átlagfogyasztását számolja, és javasol általad beállított százalékú rátartással üzemanyagmennyiséget. Tehát mész rF-ben pár kört a practice-on, aztán alttab-ozol a spotterconfigba, ott rányomsz a refresh fuel consumption-ra, és kiírja neked az elõzõleg egyhuzamban pályán töltödd köreid átlagfogyasztását. A többi innét meg már értelemszerû. Egyszerûbb, mint fejbenmatekozni... <#idiota>
Alexease
#27396
Es ha mar itt vagyok, helyzetjelentes😉
Parad-dal jol lassan haladok😞 Multheten leadasom volt, egy vonalat sem tudtam huzni, az elozo hetvegen mindket nap boklasztunk, igy nulla😉 De most ugy ahogy haladtam;P Csinaltam villanyoszlopot, reklamtablakat, molinokat, fa hazikot, kanyarjelzo tablakat, padokat, raklapokat, asztalt, piszkaltam az aszfaltot, es meg van az osszes "green-alap"😊
Es akkor egy mini-csupasz-latkep a "celegyenesrol"😛PPP
Alexease
#27395
- Erosen becsult ertek😉
- Az uzemanyagot is - elvileg😊 - az AIW alapjan szamolja. Vagyis, az edzeseken erdemes figyelni, szamolni.
lac coo
#27394
Azzal mit lehet kezdeni, hogy F1-nél beállítom két etapra a benzint, két kört rá is hagyok plusszban, mégis kifogy idõ elõtt ? 6 körrel a vége elõtt elfogyott , 40 körös versenynél ,22-22 -re tankolva ...
Ezekszerint amit a garázsban ír a játék az csak becsült érték, ha végig a torkán állok akkor többet megeszik mint amennyivel a játék kalkulál ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#27393
ringen? ott is volt?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#27392
Ott játszottál? Melyik az 1üttesed? 1ébként nem annál a sátornál volt..volt egy arréb is. Az nem a koncert sátor volt. 1ébként elsõ naptól kezde volt ez csak az volt a baj, h mindens egítség be votl kapcsolva :S még az auto fék is...ezért nem volt a legjobb...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

atenza
#27391
Erre gondoltam én is, mármint hogy tuti ez lesz ott, ezért kérdeztem korábban. Kipróbálta amúgy valaki, aki kintvolt a ringen?

Dietrich
#27390
volt korábban GP3-ra CC mod és F1C-re is..azokohoz voltak Toronto, St.Pete, miami pályák..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27389
Mind rFactoros, de egynémelyik hagy némi kivánnivalót maga után. Nagyrészt (talán?) ezek F1c "magánakciós" konvertek, a többi meg a centralról van. Edmonton pl. korrekt, Mexikó az a 88-as F1 pálya, Monzát nemt'om minek tették oda... szóval végig kell böngészni.

Szerintem az iDT szépen lecsorgat egy trackpack -et, azok meg (Denverbõl kiindulva) jobbak. Naüdv!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#27388
Spektrum-n futtatják a Monacoi futam filmet.
legközelebb szerdán adják, sztem nagyszerû felvételek és versenyzõi dumák vannak benne.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#27387
Oda nehez bevinni a gepet😊))
#27386
netcafe
Dietrich
#27385
upsz itt jó sok pálya van hozzá!
ezek rfactor vagy milyen módhoz vannak?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27384
NROS DOWNLOADS

Ez közvetlenebb link.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Alexease
#27383
- A liszensz file-okat csak az eredeti gepen lehet hasznalni.
- Csak neten keresztul lehet aktivalni.
- Honnan netezel?!😊 Vidd oda a gepet😉
- Ha mas nincs, akkor Google a baratod, es kereses hozza ideiglenesen crack-et😉
Ginger17
#27382
Fent a bannerban. NROS NASCAR -> CC Mod...

Így javítva már klassz Denver. Nincs benne annyi hupli. Birom azt a pályát, szvsz piszokjó ritmusa van.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#27381
A jatekot lehet valahogy offline aktivalni? bemasoltam az eredeti licensz fajlokat a megfelelo helyre, de nem indul a jatek, kulfoldon tartozkodom es nincs net, volt egy win reinstall es nem megy a jatek <#confused>
Dietrich
#27380

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27379
Ki. Érdekes..sajna...pedig megakarom dönteni Bräck csúcsát amit edzésen futott 😊

"nros-en" ennek mi a linkje?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#27378
Basszus!! A Dewalt szinpadon játszottunk szerdán,és nem láttam ezt a sim-ezést.Hogy lehet ez?Talán akkor még nem volt....
Ginger17
#27377
Kicsit helyesbítek: az nros-es Denver 90%-ban ua. mint a centralos, csak valahogy több benne a "hupli"... ami kezelhetetlen. 😊 Viszont itt üt a betonfal.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen