rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#27476
nálam sehogy nem megy mert ha betöltöttem a pályát akkor: Az rFactor.exe hibát észlelt ezért leállt... :S valaki adna egy beállitási útmutatót?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

#27475
1.250 javítás nélkül nem megy!!!!

#27474
Remove all the ".tv" file in the TVSTYLE folder except the "default.tv" and try again.leforditaná nekem valaki.
#27473
17 jött ki pár perce

#27472
#27471
hol?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

#27470
TV STYLE 0.9!!!!!

Dietrich
#27469
azért mert TG kapott lehetõséget '96 óta, ez nyúfaroknyi a pálya történelmében hogy nemm cc autók vannak azóta 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27468
Most mit szivatsz? <#circling> Tudod Te, hogy én mire gondolok... <#nyes>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27467
miért ne? nem ismered a történelmet? 😊
az autókat mindig is champ caroknak hívták..még az USAC alatt is...

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#27466
Még egy kis OFF, ja és bocs a minõségért, csak mobil volt nálam.

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

Ginger17
#27465
Ezen érdemes elgondolkodni.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27464
Láttam már egyet-kettõt még anno... <#wink>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#27463
Veszprém, Balaton Pláza
kidobták a tavalyi Renault, legalábbis szvsz ez az.

\"i have to keep speed limit, but i don\'t give a shit\" - \"keep pushing\"

irlindy
#27462
elég sok ideig mentek Indyben...csak még régebben

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

sajoati
#27461
mondjuk abban látok fantáziát, hogy az amerikai szériákat szeretõk nyomjanak közösen bajnokságokat, pl. mi megyünk picit CC-be, ti jöttök NR2k3-ba, vagy spec. eventeket szervezni, stb.

borzasztó, hogy még nem volt magyar 43 (ill. tech okok miatt 42) fõs Daytona 500, vagy Indy 500. ezeket teli mezõnnyel le kéne futni. 😊

Endure, in enduring grows strong...

Ginger17
#27460
ChampCar Indianapolisban...??? Khmmm... <#zavart1>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27459
gondolom hátha érdekel..
voltam egy 60!!slotos szerveren indy500 és CC mod..
8-an voltunk free edzésen 0:38.xx idõket mentek..én nem tudtam 0:39:2xx alá menni..mondjuk kellett volna még babrálni a setuppal mert én 375 õk 383km/h-val mentek..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#27458
Ez azért érdekes, mert relatív sokat tolom GTR2-vel meg rFactorral... és amikor kipróbáltam az új kormánnyal (DFP) a GTP-t, egyszerûen nem tudtam rájönni a mikéntre. Pedig a régi tekerentyûmmel rendesen koptattam azt a játékot is.

Node ízlések és pofonok...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

sajoati
#27457
hálóban a Duke Nukem is jó volt, csak...

szóval nem vonom kétségbe, hogy kafa... meg mondjuk Klióban lökdösni egymást... 😄

csak épp ha vezetési élményrõl van szó, akkor NR2k3. tetszett itt pl. az Endurance mod is, viszont nem érzem annyira a határt, megcsúszik a verda, és... nem érzem igazán.

Endure, in enduring grows strong...

Dietrich
#27456
jó a CC is neten hidd el.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

sajoati
#27455
szia, en mindenkeppen azt javaslom, probalkozz az NR2003-mal, vagy NASCAR Racing Season 2003 😊 , van belole online liga is, es osztom Pete velemenyet, erzesre, elmenyre, fizikara nekem is a top.

road-on TPTCC, TransAm, GTP moddal nagyon kafa, sot, meg CTS-sel, CUP-pal is.


probaltam "haladni a korral", megvettem az rFactort (van GTR2-m), de meg mindig nem az igazi az ISI dolog.

ja, es NR2k3 speciel ebayen $80-ert mar beszerezheto, vagyis nem sokkal dragabb, mint barmi mas.

Endure, in enduring grows strong...

#27454
Lesznek még render képek, mivel néhány autót még nem kaptam meg és még mindig van ami készülget.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#27453
Jaja hát csak 4 egyszerü skint csináltam. A 3 procaros kocsit(fehér pirosak) és szamosvárit(fekete piros ezüst csikkal)Róla nem volt rendelrelt kép
http://www.freeweb.hu/autosim/szamosvari.jpg

Ginger17
#27452
Azt a leborul... micsoda hozzászólás. Ismeritek a "Haláli fegyver"-t??? Na, abban van egy ilyen jelenet... <#idiota>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27451
Normális 2007 mod nincs. Várni kell rá... jónak igérkezik a SCE, de nemt'om hogy állnak vele. Addig is ott a TPSCC. Az 2006, igaz nincs benne COT.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#27450
Régi, 7.0 ....Ránéztem max-ra, ott ugye enyhén jó a görberajzolás ki is lehet menteni AI-ba, de nem olvassa be a PS-em ....CS2 sem tudja beolvasni... Vagy a max-os line az valami speciális ,ne is próbálkozzak?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27449
ati... te is benne vagy ebben a seatos merényletben? mert én már nagyon várom... a clió is király lett...
#27448
Nekem 7es Psem van a cs2rõl nem sok jót hallottam sokat fagyogat pláne 512 rammal.A cs3 viszon tényeleg gyorsabb,csak abból még nem "vettem meg" a teljeset Igy nekem 7es van most. Az AI-kat már az is beolvassa de találtam már én is 1-2t amit nem akart, de a corel simán behozta, azzal emg ki lehet menteni epsbe amit már tutira visz a ps.

petesilver
#27447
Wow! Szépek lettek, nagyon jól néznek ki a festések!

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#27446
Pont ezt írtam pénteken a futamon. Valahogy még mindig az NR2003 a király, ha élmény-fizika a kérdés simben. Legalábbis számomra.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#27445
regisztráltam de a 230 megás rar fájlban nincs semmi, ott a hszekben irják hogy "password pls" akkor le van kódolva nem?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

petesilver
#27444
ejjj, hát bezier! 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#27443
Mi van lekodolva rajta?! Ha nem tudsz letolteni, akkor esetleg elotte erdemes regisztralni😉
Alexease
#27442
Milyen gorbe szerkeszto?!😊
A PhotoShop beolvassa az AI-kat. Melyik verziot hasznalod?
lac coo
#27441
Mégegy off, mert máshol nem nagyon kapok választ 😊))
PS-hez van valami plugin ami olvassa az Illustrator AI fájljait?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27440
Nascar 2007-es módot tudtok linkelni? az NROS le van kódolva :S

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

lac coo
#27439
Off.:
Illustratorban lehet DDS-t szerkezteni, bár gondolom a nyers képet át lehet vinni PS-be ...Láttam hozzá szuper görbeszerkeztõ plugint, esetleg egybõl PS alá nincs valami hasonló ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

arty
#27438
OFF:
azt veszem, ami a legjobb ár/érték arányu... ez van amikor ATI van amikor nVidia ... viszont az "ati tray tool"-hoz nincs hasonlo tudásu program nvidiára, a rivatuner semmiképpen sem az. azt hittem találtál valami alternativát 😊 de ezexerint nem 😞

Forza.

Ginger17
#27437
Ok. Látom, mirõl beszélsz... köszönöm. <#eljen>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#27436
Hááát... köszi. Megpróbálom. Izééé... <#vigyor3>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Alexease
#27435
- Osszemasolod oket 1 konyvtarba (persze a sajat konyvtarukkal egyutt😉)
- Aztan megnyitod az osszes SCN es GDB file-t, es ertelem szeruen attirod a konyvtarelereseket😉
- Elvileg ennyi😉

Pl.
- Az SCN-ben a SearchPath az erdekes😉
- A GDB file-ban a VenueName lesz a kilistazott fokonyvtar, azon belkul pedig a TrackName.
De egyet kiprobalsz, menni fog, egyszeru, csak matatos😉)
Ginger17
#27434
Nem emléxem, arra született vmi megoldás, hogy össze lehet-e rakni egy könyvtárba az adott sorozat pályáit? Akarnék csinálni a játékon belül egy ChampCar Tracks mappát, haspnlót mint ami a GP79-nek van. Emlékszem, hogy szóba került a téma, de született megoldás? És ha igen, mi? Köszi!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#27433
Még jó ,hogy én Brazil híján, meg hogy Petesilver rákattant abbahagytam 😊)))Tiszta felesleges meló lett volna 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dietrich
#27432
hidd el jó a rivatuner és az nvidia 😊merthogy rivával irtam ki..sok mindent tud az a progi csak tudni kell használni.
itt minden megvan hozzá..jó a nyitó kép nem? <#ravasz1>

www.bobbacsi.uw.hu

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

arty
#27431
mivel iratod ki a hömérsékletet, fps számot? (nvidiám lett és itt csak rivatunerrel tom, ami nem tetszik igazán ... visszasirom atitraytool-t)

Forza.

avcom
#27430
Alexease
#27429
A SteeringDamper minusz legyen, es max 2500. De erdemesebb a 0.82-es verziot hasznalni, azzal mar a jatekon belul is lehet allitgatni, hotkey-ekkel. De MOD-onkent valtozik, van amikor egyaltalan nem jo. Az FFB-t a felfuggesztes ertekekol szamolna, es ha az nem jo, vagy nem teljesen korrekt, akkor az FFB is rossz. Es mivel mar lattunk ra peldat, eleg sok mod-nak rossz a felfuggesztes beallitasa.
pointer4
#27428
Real Feel FFB Plugin -al kapcsolatban.
Állítgatom én a beállításokat menet közben de nem érzek semmit.
Mit állíjak ahhoz ha az a problémám, hogy nem húz vissza elég erõsen középre, és pl kanyarodok jobbra, és a kanyar hözepén szinte semerre nem húz el a kormány. Kisújjal megtartom 😞
Amúgy M3 as bmw, G25 a kormány.
Ugye ezeket állítgatom:
MaxForceAtSteeringRack=1500.000000
SteeringDamper=11500.000000
FFBMixerRealFeelPercent=100.000000
RealFeelMix
MaxForceAtSteeringRack
SteeringDamper
Meg mit kéne melyiknél éreznem. Az is jó ha valaki talál adnan nekem valami angol magyarázatos honlapot, de én nem leltem.
Ginger17
#27427
Szerintem levédték vmi kóddal. Az nros képes ilyenre...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen