rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#27576
az rFactorRacing.de oldalról hogyan tudok letölteni mert be vagyok jelentkezve és ha kiválasztok egy módot és a Download-ra kattintok akkor bejön a fõoldal :S <#help> pls!

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

b-type
#27575
lecserélted a logót? 😄
néztem én is, nagyon jól lehet álltgatni

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#27574
Igen ezt néztem én is , hogy nem látom az izzást, de mi takarja el ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

soma22
#27573
basszus milyen franko😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#27572
Van az auto .mas file-jában egy brake.gmt,vagy brakedisc.gmt,vagy vmi ilyesmi,meg kell lennie egy discglow...vagy ilyesmi nevû texturának.
Pl. a ctdp-ben megvan ez,csak úgy van beállítva a pozícioja a .gmt file-nak,hogy eltakarja egy másik alkatrész.Vagyis a progival számoltatják ctdp-ék,csak éppen semmi sem látszik belõle.(mekkora pocséklás).Asszem attól is függ,hogy mekkora optimálkis hõfok van beállítva a .hdv-ben,meg hogy mekkora a féknyomaték értéke.
#27571
oda van írva a readme-be,hogy nyomj ctrl-F-et,akkor nem fog villogni.;-)
CodeRed
#27570
<#vigyor2><#crazya><#nevetes1>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

lac coo
#27569
FAQ:

telepítettem, elindítottam rF-et , azt ment 😊)))Eredeti .

Mást mit írjak ? 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dietrich
#27568
írnál errõl egy rögtönzött faq-ot?
mert nálam nem jelenik meg sehogy sem..nem redeti az rf.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#27567
Nálam a gányolós rF alatt sem villog, próbáld frissíteni azt a netframework-öt vagy valami hasonlót 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#27566
hmm, pedig zsír uj rfactorra is felraktam, csak a CTDP + mi modunk és villog

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#27565
Nem.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#27564
Neked nem villog?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#27563
Nem is olyan rossz ez a tv display ..... Csak a szükséges dolgokat meghagyva nagyon korrektül lehet követni a verseny alakulását.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Freedom88
#27562
pl: a Safety Car érzékenységét beállitani, vagy mondjuk h park fermé szabályok h legyenek, mert számok vannak irva, de azt nem tudom h milyen számokat lehet még...

T.T.

Alexease
#27561
Leiras szinte nincs semmihez😉 De az rFM-ben vannak help-sorok😉 De mit ertesz az alatt, hogy jobb legyen a mod?!😊
Alexease
#27560
Szerintem, tedd fel a GPL 2004 Demo-t, kiindulasnak az tokeletes😊

Ha az eredeti dobozost akarod tuningolni, akkor sok minden kell, eleg macera: patch, carsound, pribluda, GEM+, osszes auto egyenkent, hangok, palyak, gpl shifter, rastschanger, stb.
Freedom88
#27559
tudtok vmi olyan leirást ahol az rFm fájlt irja le részletesen mit és miért kell állitani hogy jobb legyen a mod?

T.T.

#27558
köszi..
megtudnád nekem mondani, akár privátban is, hogy az eredetire mit/miket kell/érdemes feltenni? ha nem nagy probléma😄

feltenném kicsit, de gõzöm sincs merre induljak a javított graffal, autókkal stb.. 😞

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Alexease
#27557
Nekem az eredeti van fent, patch-ekkel feljavitott grafikaval, autokkal, programokkal, stb.

A GPL 2004 Demo amire gondolsz, az ugyanez tartalomra, csak osszecsomagolva egyben (de termeszetesen hianyos, vagyis demo)😊
#27556
Alex, ez az eredeti GPL+extrák vagy az újabb GPL a feljavított grafikával (nem ugrik be a neve)

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#27555

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

lac coo
#27554
Te jó isten....Hogy bírod ezt a vinnyogó hangot ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#27553
Nekem a megjelenes ota fent van, mindig csak a gep valtozott alatta😊 <#zavart1>
JuanG
#27552
<#eljen> ... most már lassan én is felteszem újra

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

b-type
#27551
😊))
A végén már a nézõknek mentél, voltak nagy keresztbemenések az utolsó kanyarokban.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#27550
OFF, csak ugy😉
GPL_Sachsenring_Alexease (WMV, 13Mbyte)

A gepem vagy a Vegas szivat, mert ezt a sz*rt majd' 1 oran keresztul szamolta, es se effekt nincs rajta se, egyetlenegy vagas sem😞


Alexease
#27549
Flatspot: a gumikat hossz- es keresztiranyban egysegekre bontjak (LFS 3*16), amiket mondhatunk "lapos" negyszogeknek😉 Ezek mindegyiken kulon-kulon "merik" a homersekleteket, tapadast, kopast, utkozest (FF😎, stb.

Az eladasokat tekintve, valszeg marad az F1 a Sony-nal😊 Foleg hogy van/lesz PS3...

Nem mondom, hogy lesz valami, csak azt, hogy az ISI-nek az lenne az igazi "munka", bevetel ha dobozos jatekot csinalhatnanak.

Milyen sz*r erzes lehet az ISI-nek, hogy a sajat engine-nyukkel (😄), egy "modder" csapat megszerezte a GTR, WTCC egy egyebb FIA liszenszeket, es toljak ki magukbol evente a dobozos jatekokat?!😊
lac coo
#27548
Miaza flatspot ? 😊))))
Esõ jó lenne, fizikával úgy igazából semmi bajom, kivéve a jól ismert ellenkormányzás hibáit , motorsérülések ( váltó stb) szintén jó lenne ..
A grafikával semmi bajom, nekem teljesen jó, talán kicsit lassú a motor de új tuti nem lesz 😊)))

F1 ha jól tutdom még idén van a Sony-nál , hacsak nem hosszabbítanak .

Szal azt mondod elméletileg számítani lehet valami "hivatalos" sorozatot feldolgozó "új " játékra ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#27547
Semmi pontos hir. Ez lehet ev vege, de lehet jovo ev vege is😉 Az ISI valszeg nem abbol el, vagy nem abbol akar megelni, hogy nekunk csinalja az engine "bemutato" jatekat😊 Liszensz eladasokra, promora, liszenszre gyurnak😉 Egy "rendes" jatekra, kiadoval, dobozzal😉 Legyen az F1, NASCAR vay ChampCar. A tobbit mar buktak😉 Bar az F1 gozom sincs, meddig van a Sony-nal.

Amit utoljara olvastam, felhivatalosan, az valami nagyobb patch vay rF 2.0 formaban megjeleno valami lenne, de mar fizetos... Az hogy teljesaru, vagy a meglevo liszenszhez "felaru", az mar kerdeses😉

De valami biztos hogy keszul, mert az rF eladasokbol ehen halnak, es abbol hogy nekunk csinaljak a patcheket, fejlesztik az engine-t, nekik semmi beveteluk nincs.

De en az eso helyett jobban orulnek egy komolyabb fizikai tuningnak (fizika, gumi, tores, serules, kopas, flatspot, FFB, stb.)😊)) De ha mar grafikai tuning kell, akkor szelvedo koszolodas, -tores, pilota- es pitanimacio, stb. Es lehetnek hangok is: kavics felverodes, kulon kipufogo hang, serulesek (motor, valto, diffi), kasztni hangok, stb.
JuanG
#27546
fogalmam sincs 😊...de tényleg...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#27545
amikor a Zonda-t csináltam (most nem vagyok a gépemnél), úgy emlékszem az izzás object egy meghatározás alatt volt a féktárcsával és mûködött, de lehet még plusszba speciális neve is volt...nézd meg egy mûködõ autónál hogyan van...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#27544
És az mikor lesz, van valami hír róla? Egy év, fél év ...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#27543
gondolom ha majd lesz esõ kieg. akkor abban már benne lesz 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#27542
ööö..izzik az, ha nagyot/sokáig fékezel és a féktárcsa tulajdonsága az izzás..MOD-ja válogatja...
amelyik kocsiban kerámia(?) féktárcsák vannak azok szépen izzanak, amelyik autóban acél féktárcsa van azok nemigazán..

bár, ha módosítani akarod, akkor megkell várnod egy hozzáértõt😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Alexease
#27541
Szerintem is lehetett. Sot, talan meg/mar a GTR2-ben is (mar nincs fent)...
lac coo
#27540
F1c-ben ha jól emlékszem a garázsban is cserélt texturát, pl . vizes gumi felrakásakor ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#27539
Igen, azt irtam, csak az Upgrades-nel csereli le😉
Szerintem az engine-nek tudnia kellene, megint valami trukk, hianyossag van...
lac coo
#27538
Nálam is rohadt meleg van, hidegzuhanyt sûrün veszem igénybe 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27537
Hát lehet rosszul emlékszem, de mintha a CC nem cserélné le ha a setupnál, garázsban változtatom, csak a upgrades-nél ...Lehet te is ezt írtad 😊)))
Akkor viszont ezt nem tudja az engine? (Vagy szokás szerint a modderek nem tudják mit, hogy kell átírni, mert titok ....😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#27536
Meleg az van😊 Raadasul, egesz delutan besut ide a nap, nincs sotetitom, nincs ventilatorom, termeszetesen legkondim sincs (😄), es raadasul a "felmosofat" is felbetortem😊))) Marad a hidegzuhany, meg a vizes baboskendo a nyakamban😊)))))))
Alexease
#27535
Van, mondjuk a rF Trainer😉 De a ChampCar is csereli.
De fizikalisan csak akkor tudja cserelni, ha fomenuben az Upgrades resznel valtoztadod.
lobig
#27534
a port.hu-ról:

13:40 Forma 1 - Német Nagydíj
- Hockenheim
Az idõmérõ edzés közvetítése élõben


biztos jó ez így?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#27533
Látom pangás van 😊))) Rohadt meleg van ....

Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan mod rF-hez , ahol más-más gumitexturát rak be a játék ha változtatom a keveréket ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Hexenking
#27532
Sziasztok !!!

Azt szeretném kérdezni aki , hogy hol találom a féktárcsához tartozó sort a filek ban. Azt szeretném elérni, hogy izzón mikor fékezek már a modellezés kész van, csak nem tudom hogy hol kell keresni azt a sort ami vezérli a texturát mikor jelenjen meg. Aki találkozott már a problémával az megkérném segítsen. Elõre is köszönöm az illetõnek.

TeamSpeak : ts145.nitrado.net:10050

#27531
TVStyle0.91_upgrade
Van itt egy kis frissítés a Tv Style-hoz, ami fontos hogy mindenképpen kell hozzá a 0.9 -es alap (egy két hibát javítottak benne).
Remélem hasznos ez a link <#vigyor3>
gabi89
#27530
Sehova sincs még dx10 csak a vistába alapból van ennyi...de minek dx10 mikor az elsõ igazi dx10-es game Szept. 4-én jön...

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

#27529
azmég odébb van...
hivatalosan meg (úgytudom) xp alá nem is lesz

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Ginger17
#27528
Semmihez, csak érdeklõdöm, mi legyen, ha maj' 1x kell.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#27527
mihez kell dx10?

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!