rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#27626
Van valakinek tipje , miért nem vesz fel a Fraps hangot?
Vonalbemenet van beállítva , a hangbeállításoknál hangerõ megfelelõen beállítva, még sincs semmi hang a felvételen ....<#fejvakaras><#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#27625
Lada Racing Club-hoz kéne valami modell turkáló program 😊

irlindy
#27624
Lada-ról jut eszembe:
ETCC 80

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#27623
ehh..én azért bízom benne..
talán valaki egyszer csinál egy kereklámpást is hozzá, 2101-est😄D

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

avcom
#27622
ezt is eredetileg F1C-re kezdték el, szóval ne nagyon lovaljátok bele magatokat 😊

irlindy
#27621
Ladának én is örülnék...1x régen még olyan kocsink volt😊

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#27620
most nézem hsw-t és ez a tlrc mod a gsmf-tõl tutkerály lesz, fõleg ha ladák is lesznek benne😄D

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

irlindy
#27619
hát van pálya ahol elég egy kisebb koccanás vagy az h rossz helyen mész a boxba...pl Indy ...hehe..tapasztalatból beszélek 😄😄😄

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#27618
-warez?
-kurva nagy cirkuszt kell csinálni ...😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27617
Hali ti mien F1 modot használtok? Ja és van olyan mod amiben van pit munka . A Válaszokat elõre is köszönöm.

#27616
Hi
-Az minek a hibája, ha a velvezetõ végén beállok utolsóként a piros helyre, de az elõttem levõ elmegy, azt gurul tovább, így nem indul a verseny sem.
-Verseny közben milyen balesetet kell csinálni, hogy kijöjjön a felvezetõ?

ASUS M2N-MX | X2 3600+ Brisbane @2000MHz | Sapphire X1950GT 256MB PCI-E | Kingmax DDR-II 1GB 800MHz | FSP 350PNR | Toshiba DVD-RW | Western Digital 80GB | Razer Diamondback Plasma

#27615
kösz neked is meg Gingernek is 😊

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Dietrich
#27614
amig nem adja ki az IDT a javítást addig lesz ez nálam így csak..mert sajna használhatatlanok a tükrök.

UserData -> "saját neved" -> "saját neved".plr
Virtual Rearview In Cockpit="0"
A "0"-át írd át "1"-re!

Köszönet a tippért Gingernek! <#smile>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27613

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#27612
cockpit nézetben hogy lehet a tükröket betenni felül?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

irlindy
#27611
leszedtem ALMS mod-ot...tetszik..leszámítva h a világ legerõsebb túraautói vannak benne és alig pörögnek ki...mer ez kicsit furcsa nade mind1...könnyeb irányítani 😄😄😄
American Le Mans

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#27610
aki játsza a CC modot és kérdezi a fekete és red gumi mellett miért van a pink is...
nos tavaly jótékonykodási célból Katherine Legge autóját pinkre festették és a gumikat is a bridge jóvoltából..
na most ez majdnem horrorisztikusra sikeredet, ugyanis ezen a versenyen szenvedte el azt a borzalmas balesetet a csajszi és úszta meg szinte karcolások nélkül amikor leszakadt a hátsó szárnya nagy sebességnél..
a roncs maradványait végül eladták és a pénzt a jótékonykodásra forditották..
http://youtube.com/watch?v=8h2iqmliVMk

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27609
én úgy szoktam mondani...évek óta nem a pályán dõl el a F1-ben a VB cím sorsa..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

gordon 24
#27608
Igazad van ebben egyébként!

Downhill!!

lac coo
#27607
Jóvan jóvan ...Csak gondoltam megosztom veletek mit gondolok 😊)))Nehogy bannoljatok ! 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#27606
Nem szerzett pontot hamilton! De ez nem az a topik! Hála istennek bezárták az f1 topikot, remélem örökre ami ott bent ment az 5 éves ovodás szinvonal. Mindenestre ezt a topikot ne tegyük tönkre. NEM VELED VAN A BAJ! Csak álltalánoságban irtam.

Downhill!!

Alexease
#27605
Nem biztos, hogy kinjaban orditott, lehet hogy csak ideges volt😉

De ha lehet, akkor az F1-es temat itt hanyagoljuk😉 Az mehet inkabb az F1 (flame) topic-ba😊 THX!
lac coo
#27604
Hát szakadjak meg, ha ezek a szernecsétlen F1 pilóták nem csak bábok az üzletemberek kezében ...
Szegény Hamilton elég nagyott bukott, nem tudott lábra állni, de azért szinte azonnal kijelentették, hogy rajthoz áll.Gondolom nem engedhette meg magának a csapat , hogy a világbajnok-jelölt ne áljon rajthoz és ne szerezzen pontokat ( ami végül is sikerült 😊))

Onboard felvételen néztem, ott ordít kínjában szegény Hamilton a fájdalomtól 😞((((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dietrich
#27603
bocs igazad van...de nekem a tvmenu.exe-re kattintva hibát ír..gondolom mert tört az rf.
én már annak is örültem, hogy eltudtam inditani <#zavart1>
keresek egy ESPN-est ha van..mert ha már CC akkor az aki közvetiti 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

atenza
#27602
Igen én is ezt hallottam, jó lenne már egy kép róla h hogyan is néz ki vagy valami infó h. mikorra várható. :S

Alexease
#27601
Ha elinditanad a programot (tvmenu.exe), szerintem gyorsan rajonnel😉
Amugy meg ..\Plugins\TVSTYLE\, azon belul meg a stilusok konyvtarai, es ott a logoTV.TGA😉 Eleg bonyolultra csinaltak😊 <#idiota><#zavart1>
Dietrich
#27600

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

pajti
#27599
<#eljen><#merges2>jó vid'!

Dietrich
#27598
amúgy azt csiripelik, hogy jön ki egy új kormány a logitechtõl ami a DFP-t váltja le..nem lennék meglepve ha azon olyan váltó lesz ami a G25-ön van jelenleg és esetleg kuplung is..mondjuk 35-40K-s áron.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27597
Lordba 50.900..még 53K sincs 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27596
amúgy a mikéntje is itt van leírva a topicban hogy lehet mûködésre bírni ha tört az rf.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27595
itt linkelték be 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#27594
Ha valamit keresek, ami publikus ,elsõ az rfcentral .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#27593
OK, de hogyan és honnan szedted le ? 😄

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

JuanG
#27592

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#27591
53ezer körül is lehet venni újonnan 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Dietrich
#27590
én nem vagyok photoshop bûvész..beleraktam a játékba mind..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#27589
Hát van valami elõtte , de a normálja befelé van, úgyhogy ez elvileg nem látszik kívülrõl :egy plusz keréktárcsa csak fordítva :







De ebben a melegben nincs kedvem ilyenekkel kísérletezni 😊)))


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27588
Na király, töltöm a jó NROS Nascar 2007 módot 😊 CTS, Busch és Nextel 909 mb 😊 Full mód, akkor benne van a track pack is?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

lac coo
#27587
A piros színû a féktárcsa, csakm a fékhûtés-csöve is ugyan olyan színû ... Asszem, de este megnézem ha lesz erõm 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#27586
Ez melik mod? Fsone 2006? vagy melyik? Nekem ez a tv amit mutatsz nem müködött. Azt csinálta, hogy mutatta ezt a fordulatszámot, meg ilyeneket de nem irta ki hol van. Szerinted ez miért lehet?

Downhill!!

#27585
Próbáld meg külön megnyitogatni a .gmt-ket,és akkor jobban látod,hogy mi kerül elé...de sztem, a féktakaró.
#27584
én itt nem is látom magát a féktárcsát.Már nem emléxem pontosan,...de lehet,hogy niuncs is??Arra tutira emléxem,hogy egyszer elkezdtem kifelé hozni a tárcsát a kerékanya felé,és egyszercsak megjelent a fékizzása is.Tehát tutira eltakarja valami.
irlindy
#27583
hogy lehet iyleneket betenni a játékba? vagy ezt csak a képre tetted rá?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

CodeRed
#27582

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

lac coo
#27581
Hát nem tom ...Nekem úgy tûnik fizikailag semmi nincs elõtte csak a keréktárcsa, de az meg helyesen átlátszóra van texturázva ( gondolom) ...Este megnézegetem ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dietrich
#27580
megoldottam én is..
csak most már a tükröket oldja meg az IDT mert nem lehet használni semmire õket..lassan amúgyis a pályából látni a legkevesebbet 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

irlindy
#27579
néztem neten és a G25 kormány 40 körül van használtan mindenhol? sztetek miért adják el? azt írják jó állapotú, de nemtom...20 ezerrel olcsóbb mint az új. Ti mit gondoltoK? Csak mer rF-hez kéne már egy jobb kormány nekem...illetve a lényeg a kuplung lenne meg a H kulisszás váltó...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#27578
az a nyomorult fékborítás.A nevére már nem emléxem,de ha szerencséd van akkor egy 3d editorral ki tudod éppen hozni alóla,és akkor látszik is az izzás😊
Dietrich
#27577
jó mert ezt írtad:
"Nálam a gányolós rF"

ebbõl hittem azt, hogy nem eredeti..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."