rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

irlindy
#27677
mer van pár mod aminek van uninstallja

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#27676
1ébként az is elronthatja rf-et ha vmi modot uninstallal szedsz le...kiszed egy csomó fontos file-t a programból..és nem indul többet el..azóta a modokat inkább kitörölgetem a mappákból

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#27675
Jaja az biztso. De már nagyon szar volt.

Downhill!!

irlindy
#27674
ok..tetod...csak az kicsit hosszú lesz 😄

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#27673
Felrakom ujra aztán ha teljesen szûz lesz akkor majd kipróbálom. Már szaggatt meg minden baja van. Valszeg széjel csesztem valamivel.

Downhill!!

irlindy
#27672
sztem tedd fel újra a tv style displayt...rfcentral-ról

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#27671
Köszi , megnézem.....Helyezgetni tudom az objekteket, de ha a textura sem jó, ahoz nem értek, nem tom hogy mûködik ez az izzás dolog ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#27670
Na hát a következõ kérdésem van hogy kell telepiteni? Mivel ez csak egy upgrade és nekem van fent már egy 5.1 es ilyen. Na most az a szitu , ha ezt az egészet bemásolom az rfactor könyvtárba akkor nem indul el a játék rfactor hibát eszlelt üzivel megáll. Ha törlöm jó, viszont akkor meg ugye nem mükszik.
Lehet ujra kéne rakni ezt a játékot már.. Van valami tipp?

Downhill!!

irlindy
#27669
van egy rakat f1 mod.
www.rfactorcentral.com

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#27668
melyik f1 mod kell?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

buldozer99
#27667
Hali!
Lécci n e hurrogjatok le!😄
De ha fel akarom tenni a F1 mod-ot akkor mit kell letöltenem a Banner-ból?

Forca Barca

Dietrich
#27666
nekem inkább a kvalin tesz nagy szivességet.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27665
halkan jegyzem meg..van stockcar stilus is (nascar, champ car ajánlásra) 😊
most próbálom ki azt is.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

irlindy
#27664
1 baj van ezzel...h replayben nem megy...leaglábbis ha verseny közben visszanézem olyankor nem megy..teljes replay-nél még nem próbáltam

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#27663
kell a patch is hozzá

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

gordon 24
#27662
Erre biza!!! De már leszedtem mindjárt megnézem mükszik-e ha nem jövök a hülye kérdéseimmel! Imádkozattok😄

Downhill!!

Dietrich
#27661
erre gondolsz? 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Istencsászár
#27660

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

gordon 24
#27659
😄 Gondolhattam volna. Mi a neve?

Downhill!!

irlindy
#27658
rfcentral

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#27657
Totti! Most én is megkérdezem😄 ezt honnan szedted le? Mi a neve?
Nagyon tetszik ez a tv szerü bigyó😄

Downhill!!

#27656
Takaró nélkül:


Takaróval:

#27655
Az a neve,hogy "form_LF_dg.gmt", és a ctdp/form.mas-ban van.Természetesen van LR,RR,és RF is.Megnéztem,és minden kocsi mappájában vannak még a fékhûtõ-takarók (pl. a toyotánál "toy_lf_cal.gmt"),és ezektõl nem látszik az izzás,sem a féktárcsa.Meg még talán ráhúz az egészre egy ocsmány textúrát,amitõl ez az egész hóbelebanc nem látszik.
Istencsászár
#27654
Ahogy Alex szokta mondani, csak úgy😊

1 Lap Nürburgring



Amugy a G meter mé nem megy benne? elõzõben ment, most meg ebben nem😊 1szer ez 1szer az?😄

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#27652
Amint lesz egy kicsi idõm,megkeresem neked.
#27651
köszi, sikerült.

ASUS M2N-MX | X2 3600+ Brisbane @2000MHz | Sapphire X1950GT 256MB PCI-E | Kingmax DDR-II 1GB 800MHz | FSP 350PNR | Toshiba DVD-RW | Western Digital 80GB | Razer Diamondback Plasma

#27650
TC_override asszem a neve. Ahol beállitod a gombokat ott van viszonyleg felül.

irlindy
#27649
én csak olyat tudok h lenyomod és addig nincs amig ujra meg nem nyomod

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#27648
nemarra gondoltam
hanem, hogy ha highon van a traction control, akkor megnyomok egy gombot, és amig nyomom, addig nincs kipörgésgátló.

ASUS M2N-MX | X2 3600+ Brisbane @2000MHz | Sapphire X1950GT 256MB PCI-E | Kingmax DDR-II 1GB 800MHz | FSP 350PNR | Toshiba DVD-RW | Western Digital 80GB | Razer Diamondback Plasma

irlindy
#27647
*Traction

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#27646
F9 asszem... ha a Tractin Control-ra gondolsz

1ébként kipróbáltam ezt a dolog (#27485) és müxik a TV Display crackeltel is, csak a menüben elkezdezz akadozni a zene...de mind1.. alényeg h megy

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#27645
hi
a controlsnál mi a kipörgésgátló mellõzése?

ASUS M2N-MX | X2 3600+ Brisbane @2000MHz | Sapphire X1950GT 256MB PCI-E | Kingmax DDR-II 1GB 800MHz | FSP 350PNR | Toshiba DVD-RW | Western Digital 80GB | Razer Diamondback Plasma

irlindy
#27644
én pl F1RFT Trackpack-et használok F1-hez

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#27643
tudtommal nincs, de vannak trackpack-ek a neten...bármelyik jó hozzá ami f1 trackpack...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#27642
#27485

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

sikura
#27641
Nekem is ugyanezt csinálja, mint neked. Pedig ugyanaz a verzió van meg mint Dietrichnek...<#szomoru1>

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék!!!

Dietrich
#27640
#27583
és nem eredeti az rf..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#27639
FSONE 2006-hoz nincs trackpack?

lac coo
#27638
Fent a bannerben a linkek, próba ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27637
Hello emberek! Meg szeretném kérdezni, hogy melyik a legjobb f-1es mod ehhez a játékhoz? Pénteken vettem báttyámmal egy Driving Force Pro-t, nagyon jó kormány, és szeretnék f-1ezni.

Alexease
#27636
Eredeti+1.250 patch...
irlindy
#27635
én még mindig nemtom h lehet megcsinálni...leszedtem ezt a TV display izét...de nem mûxik vagy nemtom...annyit csinál h fékezésnél oldalt jelzi h fékezek és h mien erõvel..aztán oldalt a feket téglalapok megjelennek de nincs bennük a kör idõ..na nekem ennyit csinál...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#27634
ezt mér nekem írod?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#27633

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#27632
Spet!
Ha meg tudnád mondani nekem milyen néven van a CTDP féktárcsa gmt-je, és hol van , annak örülnék , mert nagyon nem találom sehol 😊)))Amit találok abban nem vagyok biztos hogy az ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Dietrich
#27631
gondoltam hátha érdekel hol tartok ezügyben..


Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#27630
OK. megvan, nem volt beállítva szabályzó a hanghullám-hoz ... THX .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#27629
Alaplapival is tökéletesen kell mennie.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#27628
Nekem nincs olyan lehetõség a felvételnél 😊))))CD. mikrofon meg vonalbemenet , ennyi...
Igaz most az alaplapi hangkártya megy , mert behalt a rendes, de ha ez a gond veszek egyet helyette ....
( Bár szentül emlékszem, hogy már vettem fel ezzel is jól videot Fraps-al, de lehet tévedek ...)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#27627
Mert nem vonalbenetet kell beállítani hanem "hanghullám" vagy "sztereó keverõ" (hangkártyája válogatja).

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured