rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#27727
nekem a NR2k3 valamelyik dvdmen rajta van, de rég játszottam már vele, Nascarban mennék mert mostmár kormányom is van és azzal könnyebb 😊

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

sajoati
#27726
Üdv, na, álláspont-közelítés: az ötletet már fölvetettem itt is, NASCAR Racing Season 2003 topikban is:

Lehetne egy NASCAR-ChampCar közös bajnokságot indítani, kéthetente NASCAR Racing Season 2003, illetve kéthetente rFactor ChampCar moddal. A pályák a bajnokságok pályáin zajlanának, CC-ben azért lehetne (jó)pár ovál.

A történeti hûség hiányát (pl. ha CC-ben ovál is lenne) a szabályrendszerek pótolnák, ill. hogy szimulátor módban mennénk (hardcore mód), vagyi no segítségek (kiv. auto-kuplung), belsõ (pilótafülke) nézet.

Az egész lényege az lenne, hogy ne pár (ill. NR2k3 liga esetén utóbbi idõben 10-12) ember kolbászoljon a pályákon.

NR topikban többen jelezték, hogy benne lennének, gondolom rF-bõl is van warez, amivel lehet menni online (én megvettem, szóval ezügyben ötletem sincs), NR2k3-mal lehet warez verziót használni online játékhoz.

Lényeg a lényeg: valahogy össze kellene fogni. Ja, és nem véresen komoly lenne a dolog, tehát fun race-ek, fun pályákon, lényeg, hogy a verseny jó legyen. (Márpedig gondolom Ti is tudjátok, mi is tudjuk, adott kocsival hol lehet durva futamokat nyomni.)

Endure, in enduring grows strong...

#27725
Ezen a képen esett az esõ?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Freedom88
#27724
nem rossz, bár vannak már jobb pályák tõle

T.T.

#27723
a Spet F1 2006 Track pack jó?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

#27722
de nekem nincsenek a pályák között...

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

#27721
szerintem akármelyik móddal tudsz. nekemi s ez van fennt, és mindegy móddal tudok menni rajtuk.

ASUS M2N-MX | X2 3600+ Brisbane @2000MHz | Sapphire X1950GT 256MB PCI-E | Kingmax DDR-II 1GB 800MHz | FSP 350PNR | Toshiba DVD-RW | Western Digital 80GB | Razer Diamondback Plasma

#27720
az F1RFT trackpackot hogyan tudom megcsinálni, hogy ne csak F1RFT móddal tudjak menni a pályákon?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Istencsászár
#27719
Kicsi off, de hátha

Amikor az FF megy akkor néh( sokszor ) rángat egyet rajta mintha valami lagg lenne, azt hittem hogy valami driver hiba, de a héten uj wint raktam és kipróbáltam FF nélkül, akkor semmi probléma nemvolt ment ahogy kell mennie, de FF visszarakása után megint eljönnek ezek a rángatások...

Mitõl lehet? mondhatni szûz windows még programok sincsenek fent, csak ami a nethez kell, meg az Rfhez.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#27718
<#zavart1><#zavart2><#csodalk>
#27717
Mert láttam valameik oldalon egy képet amin a csávokám rárakott erre a térkép minõségü képre ilyen kis kék pontokat és a progi behuzgált neki keresztbe vonalakat .
#27716
hellotok , az lenne a kérdésem h van egy térkép képem egy gokart pályárol és azt mivel tom kimodellezni magamnak h egy 3-d képet kapjak rola? Szal h h tom lemodellezni meik progival lehetséges ez és ugy kéne h egymagába fusson szal ne kelljen hozzá valamilyen játék ami futtatja hanem ha rákattintok akkor bejöjjön és végig menjen a vonalvezetésén mintha egy autoba ülnék és végig vezetnék rajta. Ha valaki tud öteletet akkor kérem szives segitségét 😄
Freedom88
#27715
amit akarsz😊

T.T.

#27714
annyit kérdeznék, hogy a ctdp 2005 modhoz mellé még mit érdemes, vagy mit kell feltenni?

Dietrich
#27713
soproni 1895 van? 😊)))
http://www.soproni1895.hu/index2.html

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

avcom
#27712
avcom
#27711
vajon melyik lenne hajlandó "beleülni"? <#vigyor>

gordon 24
#27710
Kösszi a segítséget!! És neked is Dietrich.

Downhill!!

gordon 24
#27709
Hogy lehet ezt beállitani? Nekem most azt csinálja hogy mindenhol azt mutatja és hiába irom át a mod mellett hogy pl stockar akkor is F1-megy.. De lehet én vagyok béna: És hogy tudom eltüneteni a gáyrit? Fordulatszám mérõ meg pos mutatót?

Downhill!!

b-type
#27708
Ingy&Juan? 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

irlindy
#27707
hehe...full jó

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#27706
Bocsi srácok, de be kell hogy rakjam 😄
Ingy SEAT - SEAT Szuperkupa 07 carset Extra autó (alkoholos és alkoholmentes verzió) <#idiota>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#27705
Nekem a semmit ne mutasson, csak az idõket, és hol vannak a többiek a favorit, erre kapóra jött ez a TV-cucc ...😊)))A többi info ott van a kormányon .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#27704
Nemtudom hogy vannak egyesek vele, de nekem még mindig az F1c-s felül csik és mindent mutat ami kell a favorit... olyat csináljanak nekem rfbe😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#27703
Ez a tv display lassan beéri a safety car, vagy az F1 2007 mizériát 😊)))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Freedom88
#27702
www.rfactorcentral.com .. ott találsz jó champ caros modot

T.T.

Freedom88
#27701
ja, olyan nincs😊 vagy mondjuk azt nem tudom h a chat ablakot ki lehet e vhogy kapcsolni..böngészd a plr-t

T.T.

Firerock
#27700
iylet honann tudok szerezni?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#27699
csáttok
tudnátok mondani vmi jó champ Caros módod+Track packot???

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

lac coo
#27698
De nekem kell a felvezetõ, csak ne írkálja ki... ! 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Freedom88
#27697
úgyhogy plrben beálltod vagy szerveren h nem kérsz felvezetõ körsz és akkor alapból nem fogja kiirni azt.

T.T.

lac coo
#27696
Felvezetõ kör alatt bal-alul van egy üzenet, hogy space gombal leállítható, azt hogy lehetne kivenni onnan?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27695
<#eljen><#eljen><#eljen>

Én a pálya legnehezebb kanyarjába tuti beraknám Dundikát egy szál csöcsbe 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#27694
1 dollárért a saját arc képed is felkerülhet kampányt nemakarsz csinálni?😄D

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#27693
Egy het piheno utan folytatgatom Paradot😉 Most epp' a kozonseget pakolgatom😊 Paparazzi foto...😊 <#idiota><#zavart1><#zavart2>
Dietrich
#27692
#27485

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

irlindy
#27691
nemtom igaziból..én minden pályán csinálok magamnak setupokat...szal ezt nem is néztem

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#27690
Setup..

Downhill!!

irlindy
#27689
setek? most ezzel carsetre vagy setupra gondolsz? 😄

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#27688
Nekem ez magas , de kiszedtem azt a takarást ami a képeden van, de semmi nincs mögötte, olyan mintha nem is használná a féktárcsa és a féknyereg modelljeit ...Magyarul , áthelyeztem az autón kívülre ezt az általad említett cal.gmt -t ( a képeden az a lila ) , de ezen kívûl már csak a felfüggesztés rúdjai vannak ott a kerék közepén a levegõbe 😊))) Ezek alapján én biztos vagyok benne, hogy nincs is féktárcsa 😊))
<#fejvakaras><#fejvakaras><#fejvakaras>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#27687
Oké rendben.. THX. Remélem menni fog..
Az f1 modhoz jó sok minden van. Elég faszának tünik. Vannak setek is hozzá?

Downhill!!

irlindy
#27686
szal 0.5 csak beta ...az nem kell

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#27685
0.9 + 0.91 mivel a 0.91 csak egy upgrade...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#27684
Ezt értem! Csak azt nem vágom ,hogy ennyi van:

TvStyle v 0.91 Upgrade [ report link ]
TvStyle v 0.91 Upgrade [ report link ]
TvStyle v 0.9 [ report link ]
TvStyle beta 0.5 Install [ report link ]

Kell pl a 0.5-ös ahhoz hogy a 0.9 felmenjen? Kell a 0.9 hogy felmenjen a 0.91? Vagy elég csak lesezedni a 0.91-et és csá?

Downhill!!

irlindy
#27683
szedd le a TV Display-t...már nemtom h exe-e vagy nem de ha nem akkor 1xûen benásolod rfbe...aztán a programban kitudod választani h melyik modhoz miylen stílus legyen(pl f1, champ car...stb) meg lelehet hozzá tölteni TV logókat....ja az F1 modot meg a #27678-ra írtam

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#27682
És ez milyen? Elég profinak tünik. Az is? Müködik vele a TV? Hogy telepitsem a Tv-t? Valaki válaszoljon me megbolondulok😄D Már fent is van az uj rfactorom..😄

Downhill!!

irlindy
#27681
F1RFT
nekem ez van fent

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#27680
De ezt hogy tudod belöni? Mondjuk én még müködésre sem tudtam birni, de ha müködne? Hogy telepitsem milyen lépéseket kell követni?

Downhill!!

Dietrich
#27679
ilyen a stockcar nézet..látszik olaszok kreálták 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

buldozer99
#27678
hát idei lenne a legjobb😊

Forca Barca