rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#27777
Nem kell neked vagy mindenkinek erteni hozza, nem azert van😊 Neked keszitik ingyen a MOD-okat, autokat, palyakat, ha minden tucatbol csak 1-1 hasznalhato, mar akkor megerte😉
avcom
#27776
ez egy multiplayer-re kitalált játék, aminek a "muszáj" jegyében van single része is, ez az ISI által vélt helyi értékének megfelelõen kidolgozott része a dolognak

e tagline sem véletlenül customize-control-connect és a játék terjesztési formája sem csupán gazdasági megfontolásokból alakult így

ez egy netre fejlesztett dolog netes játékosoknak, ez a természetes élõhelye, offline-ban a komoly konkurencia miatt majdnem életképtelen

Alexease
#27775
Az AI igazabol eleg jo az rFactorban, eleve az ISI engine-ben. Azert az F1C ota boven fejlodott. A problema az, hogy az AI erosen palyahoz kotott. Vagyis, ahoz hogy jol mukodjon, meg kellene csinalni minden palyahoz kulon-kulon. Nah ez, ami sokszor elmarad, ami nincs meg, mivel MOD-kent keszulnek a palyak, nincs meg a kello ismeret, az ido, stb. Az hogy a GTR-ben, RACE-ben esetleg jo, az termeszetes, mert azert Ok komoly penzeket kapnak (nem az engine-ert, hanem az autokert, palyakert amit elkeszitenek). Sajnos egy otthon keszulo MOD palyahoz nem lehet elvarni, hogy "profi" minosegu legyen.

gordon 24
#27774
Ez igaz, de nem minden esetben. Nem tudom ismered-e az elõbb emlitett NR2003-at. Annak igen jó a mesterséges inteligenciája. Komoly csatákat lehet ugy vivni velük hogy nem löknek ki nem gázolnak keresztül rajtad.
Az is igaz hogy jobb emberek ellen tolni, csak ugye az embernek más is van az életében mint a játék. Néha jó lenne csak ugy menni egyet. És azt pedig offline tudod megtenni. Szóval szükség lenne erre is de sajnos itt ez nem túl jól müködik.

Downhill!!

gordon 24
#27773
Ezt én értem! De hol vannak ezek a pluszok? Mivel nem mindenki akkora zseni(jó értelemben) mint ti. Én nem tudok pálya grafikát modelezni, én nem tudok uj modot gyártani, nem tudok uj erõsorrendet felállitani stb. Én egy egyszerü felhasználó vagyok aki szeretne játszani, de jelen esetben ugy látom, hogy nem igazán tudok. Mivel az Ai számomra kezelhetetlen és élvezhetetlen. Nem tudok mindennap (és nem is akarok) online játszani akkor mi a teendõm? Persze az hogy ne játsz vele. Csak ugye ezt mielõtt az ember kiad egy bizonyos mennyiségû pénzt jó lenne tudni, mertha ez van akkor nem teszi.

Downhill!!

Istencsászár
#27772
Persze aki Al ellen akarja használni annak lehet nem a lejgjobb választás, de aki komolyabban ment emberek ellen mint te vagy én vagy innen akárki annak bármilyen Al hülye nyomi😊)

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

gordon 24
#27771
Az hogy az Nr2003-hoz vagyok szokva. Abban a játékban az Ai jó. Mivel kellõen agreszív visszelõz stb, de nyomot váltva és nem lelökve a pályáról. Aztán ha az ember kimegy a boxba nem tartolja le egy autó, kerék csere közben. Normálisan müködik a talent beállitása. És ezen felül jó csaták vivhatók velük.

Az rfactorban ezek a gondok:
Néha gyorsak de olyan szinten hogy majdnem beérhetetlen aztán pedig ugyan abban a körben csiga lassú.
Erõszakos nem vált ívet ha elõzni akar egyszerüen letur a pályáról.
Nekem többször elõfordult hogy pitelés közben tört ripityára.
Sok modban abszolut nem müködik a talent.
És még sorolhatnám.

Gtr-ben ezek a dolgok nem ilyenek. NR2003-ban egyik elõbb emlitett dolog nincs. Sõt még az F1ch-ban sem.
Irtam a multkor hogy látszik rajta hogy elsõsorban multira készült. Mert az autok viselkedése nagyon jó. De ennyi. Persze sokan nem fogtok egyetérteni velem tudom, de az én véleményem szerint ez a játék offline majdnem hogy használhatatlan. Én igy gondolom!

Downhill!!

Istencsászár
#27770
Mondjuk nem akarok kötekszeni de az alap rfactor a hivatalos ISI kiegészítésekkel tekinthetõ egy játéknak és nincs vele semmi gond, sõt tudásához képest az ára sem sok, a moddolást meg tegyük félre az egy más életstílus😊 sõt ha kijön az uj változat akkor abban biztos lesznek uj autók új lehetõségek ami szintén egy uj játékna fogható fel, akárcsak a Race vagy Race 07, csak ott liszenszelt dolgoké a fõszerep.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#27769
- Banner alatti linkek, rFactor Central!
- Nincs eso!
Alexease
#27768
Az alap baj az (pontosabban az altalanos "tevedes"), hogy az rFactor-t egy KESZ JATEK-nak tekinted, hasonlitva mas egyebhez, mint pl. NR2003, GTR2, GTL, RACE, stb. Pedig, mint irtam, ez nem az!

Ennek nem az a lenyege. Itt ezert a penzert, kapsz egy fejlesztes alatt allo engine-t, mellekelve hozza a "pelda, minta lehetosegekkel" (palyak, autok - az alap SRGP, OW, a Mills, Toban, stb.), es a lenyeget, a teljes fejlesztesi eszkozoket (pontosabban a lehetoseget).

Es igen, ez BETA verzionak tekintheto😊 De hasznalhatod, es tucatszam, szazszam hasznalhat hoza autokat, palyakat.

Jobb lenne ha: az ISI nem adott volna ki semmit, maradnanak az evenkenti SimBin termekek, ugyan ezzel az engine-nel (GTR, GTR2, GTL, RACE, stb. - darabja 10-10000-ert), es miutan kesz vannak (van eso es egyeb csicsa), szereznek egy liszenszet, es ok is evente kiadnanak 1-1 jatekot, 10-10000-ert (mondjuk egy ChampCart, aztan 1 ev mulva egy Cliot, ismet egy ev mulva egy F1 1979-et, es meg sorolhatnam...)?!

Gondolj bele, azert az elmult 2 evben mennyi autot es palyat lehetett ezert a 1x10000-ert kiprobalni!😊 nem beszelve a "szegeny" SimBin termekekrol, amelyek "atportolodnak" mindig ide is😉))

De hasonlitasnak, erdemes megvenni pl. a RACE-t. Mit kapsz azert a 1x10000-ert?! 5-6 autot, 8-10 palyat, azert vannak ott is hianyossagok, bugok, es 1 ev mulva, ismet megveheted, megegyszer 10000-ert😊)))
Firerock
#27767
1láma kérdés:
van esõ rFactorban?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#27766
vaéaki tud potnos linket adni a legujjab Champcar módhoz?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#27765
minek az a sok munka 😛 nyáron nyaralni kell végig 😄
JuanG
#27764
fasza 😊))...csinálhatok egy saját festést én is? Remélem össze tudom hozni (idõhiány), most épp a gépemet szerelgetem-installálgatom...eddig gondolni se tudtam rá hogy a seat festésekben részt vegyek, mert más melóm van, a régit otthagytam ahol voltak szabad perceim festegetni...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#27763
És hogy áll a saját "garázs" projected?
Beszámolhatnál mi a helyzet vele 😛

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Firerock
#27762
képek vannak hozzá?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Istencsászár
#27761
Al egy szar, nincs olyan játék mejben normális😊, vagy játszol vele amilyen, vagy emberek ellen tolod, amivel pedig az égvilágon semmi probléma, egy szál bug nem volt eddig nekünk, max 1-2 egyéni eset, szvsz a gém stabil jó és ez a lényeg.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#27760
Ai-val mi bajod ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#27759
Valszeg ez lesz, mer kikapcsolva is ugrál néha de akkor nem érezni csak annyit hogy ha a pálya szélén megye akkor bebaszódok ( magyarosan 😊 ) a fûre.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

gordon 24
#27758
Nekem nagyon sok bajom van vele. Tualjdonképpen a fizikát és a grafikát kivéve minden.
Nem jó az Ai, nincs esõ, stb.
Jó lenne ha adnának ki hozzá ilyen fajta javításokat. Mert ez a játék egyenlõre pont olyan mintha béta verzió lenne. Viszont ahhoz képest kurva drága.
De a többivel egyet értek jó hogy van, mert ilyen cupákkal nem tudsz mással játszani.
De ez a játék az én véleményem szerint a határeset kategóriába tartozik.
sajnálom hogy ilyen mert ez az egyetlen játék amit eredetibe vettem meg. És azt kell mondjam sajnálom már. De ez van.

Downhill!!

lac coo
#27757
Azt tudom, de mint mondtam arrébb raktam a borítást , kb egy méterrel az autó mellé, ott is van mellette, viszont a kerékben a felnin és a felfüggesztés rúdjain kívül semmi más nem maradt !!!Szal a modban benne van a féktárcsa , meg atöbbi ehez tartozó cucc, de szerintem nem használja azokat ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27756
Nekem egyszer egy koszos poti csinált ilyet (már ha a tiéd potis).WD40 csodákra képes😊
A kopott,vagy eloxált poti szénpályája "megnyúlik", és hamis lesz az adat,amit digitalizál.Ha nincs bekapcsolva a FF,a jelenség akkor is megvan,csak olyan gyorsan megy végbe,hogy nem érzékeled.Persze lehet,hogy nem ez abaj,de ki tudja.
#27755
Ha csak a pozíciót módosítod,a textura "megy vele",szal azzal ne törõdj.
#27754
Köszi a nevet meg a többit megprobálkozok vele <#vigyor3>
Alexease
#27753
En ugy vagyok az rFactor-ral, hogy ez egy teszt engine, amit az ISI folyamatosan fejleszt, amivel az elsodleges celja az, hogy probaljon liszenszes, dobozos munkat szerezni. A nagy elonye annyi, hogy kihasznaltak a "jogi-lyukat" (😄), megkaphattuk az engine-t, es "fejleszthetunk" ra amit akarunk😉 Persze, a "fejlesztes" az relativ, es kicsit eros, mert mindenki tudja, hogy egy igazi MOD-hoz (jatekhoz) komoly eroforrasok kellenek, egy-egy auto, paya, kiegeszites elkeszitese is honapokig tart😉 Termeszetesen a minoseg nem erheti el egy SimBin "MOD" szintjet😊 De lenyegeben egy resze ami megjelenik a MOD-oknak, teljesen hasznalhato. Leszamitva persze a zene, film, extra menu hianyat (ami igazabol "felesleges"), es nehany hianyossagot, ami (meg) nincs benne az rF-ben (eso, animaciok, stb.).

Vagyis, nekem megerte, mert evekre szol(t), es azert atlagban 1-3 havonta megjelenik hozza valami, ami maradando, hasznalhato. Ha ez nem lenne, akkor "ulhetnenk tulkon", es csak almodozhatnank Clio, Seat, ChampCar, F1, Truck, stb. jatekokrol😉 Persze, ezek nem teljes jatekok, de azert eleg jol hasznalhatok😊 Nem beszelve arrol, hogy "szabadon" lehet piszkalni oket (pl. festesek, sajat CarSet, bajnoksag, stb.)
gordon 24
#27752
Milyen10? ezt nem vágom!

Downhill!!

passatgt
#27751
szerencsére megvan mind a 10<#idiota>

lac coo
#27750
Ahogy hallottam ez már fizetõs lesz ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#27749
És lesz valami kieg hozzá amiben lesz esõ? Vagy megint vegyünk 9800ft-ért ujjat? csak nem..

Downhill!!

Istencsászár
#27748
Froza Motorsport 2õnél is ezvan, mondjuk az jó autós játék fizikát meg nehézséget tekintve, de hiába nextgen gamma, grafikailag annyiban más az Rftõl hogy van benne mosódás😊, ja és csak 8 autó lehet a pályán 1szerre LOL?😊

Egyedül ami technológiailag rendelkezésre áll és büntetõs az a Colin Dirt.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#27747
Minap játszottam néhány percet PS3 F1 -el ....
Leszámítva a tükrözõdéseket, árnyékokat messzemenõen veri az rFactor grafikában!!!!Az egész valami rajzfilmnek néz ki .....Egyedül az tetszett , hogy a kavicsok ráragadtak a kerékre 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#27746
ebbõl lehet flame lesz, de ha valaki, akkor én nagyon úgy éreztem az elején, hogy itt valami nagyon forradalmi dolog készül, de most, asszem 3 évvel a megjelenést követõen azért elmondható, hogy vannak olyan dolgok, ami alapvetõ lett volna az elsõ kiadásban is, mondjuk ezt nem hiszem, hogy pont Neked érdemes elmondanom <#vigyor>



mondjuk a frissítgetés nem (volt) rossz, ez tény <#finom>

Alexease
#27745
... foleg, hogy az emberek esoert, fejlesztesekert, egyeb csicsaert (mar lattam DX10-et is😄 LOL!) sirnak, de az hogy a keszitok ezt mind ingyen csinaljak nekik, az mar termeszetes😉
Alexease
#27744
"ezt nem lehet vhogy kikerülni?" = megveszed😉 Azert egy ido utan mar illene is megvenni...
irlindy
#27743
mm csak AI ellen mek CCvel..egyelõre

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#27742
én CC-zek...csak nem eredeti az rf...és ezért utolsó elõtti körben mindig kapok egy defektet vagy túlmelegszik a fék...ezt nem lehet vhogy kikerülni? mindjuk h cc-ben is ezt teszi-e azt nemtom csak gondolom mivel V8-ban, GP2-ben és Formula Nipponban is ez volt

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#27741
A program üzeneteit meg lehet gyomlálni valahogy ???? 😊))))))
Videon elég ronda .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#27740
innen is játszanak pl én 😊

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Dietrich
#27739
lehet itt nem sokan játszanak a CC-vel..
de pl. itt azért 5-6-an biztosan

üdv nicko <#integet2>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

pajti
#27738
Detto ugyanez volt nálam is ahogy írtad...😞
Érdemes lenne szétszedned a kormányt, én is jártam már így a Wingman kormányommal... A panelon volt egy apró "szakadás", és hol érintkezett hol nem. Lehet hogy a hõtõl kimelegedett. <#nemtudom>

sajoati
#27737
inkább csak furcsállom a dolgot. persze láttam, hogy most már "alig" 40-en indultak Doningtonban, és bevallom, már az is óriási sikeres lenne, ha 4-5 állandó fõvel bõvülne az NR liga, illetve, ha 15-20 ember összejönne a ChampCar-ra. (utópia!!! 😊 )

Endure, in enduring grows strong...

#27736
Bob's track builder a neve sztem amire gondoltál.
Ingyen regelsz és letöltheted a demo verziót (14 nap) a régi demo verziot meg akármeddi ghasználhatod. Ebben a progiban van külön gomb ami végig fut a pályán. A honlapon több videotutorial is van.

http://www.bobstrackbuilder.net/

avcom
#27735
némi megvetést vélek felfedezni <#vigyor0>

#27734
Hát pont rájuk gondoltam mint alexase és lacco dee azé köszi a felvilágositást azt hittem ez egyszerübb azéé azért a progi nevét meg tod mondani vagy valakii esetleg?
petesilver
#27733
Óóóóóó, amit szeretnél az értve van. A gond az, hogy amit láttál az már egy professzionális program funkciója, amihez professzionális programokkal létrehoztak professzionális dolgokat, hogy a végén szép, egyszerûen értelmezhetõ látvány legyen belõle.

A dolog reménytelensége abban rejlik, hogy te egybe szeretnéd a végét valaminek, amikor nincs arról sem ismereted, hogy azt hogyan hozták létre, így nem tudod, hogy lehetetlent kérsz. Vagy valami ilyesmi.

Goto end page 1

szóval nincs olyan hogy amit elgondolsz az ott lesz egy okos progiban. Neked kell majd megcsinálod, de nem lesz egyszerû. És a sikerhez vezetõ kérdéseknek nem ez lesz a topikja, itt végtermékkel foglakozunk, egy két lelkes progibúvár kivételével.

Mission Impossible 2010: PRO Class

sajoati
#27732
az nem baj, ha nem vagy gyors, mivel mi NR2k3-ban fix setuppal mentünk, az a rész kapásból kilõve, nem lehet annyira rákészülni se, csak a többiekkel legyél kíméletes. 😊

mi mindig az aktuális szezont mentük NR-rel, egyedül COT-unk nem volt/nem van.
ha valaki akar gyakorolni, hétvégénken simán szervezhetünk gyakszervert.

nem hiszem el, hogy Klióra 60-an neveztek, erre meg nem tudnánk összehozni 30 embert.

Endure, in enduring grows strong...

sajoati
#27731
hajjaj, de még mennyire! 😊 fõleg, ha FF-es.

kezdetnek 1-2 közös ilyen-olyan futam is jó lenne, összeszokni, stb.

Endure, in enduring grows strong...

Ginger17
#27730
Akkor csak jelzem, hogy a "történeti hûség" kedvéért a 2005-ös szezonban 2 (Las Vegas, Milwaukee), a 2006-os szezonban 1 (Milwaukee) ovál szerepelt a ChampCar igazi versenynaptárban... igaz az idei évben egy sem (gondolom jó ideig). No, mivel a mod a fent említett két évadot dolgozza föl, assz'em ennyi kiegészítést megérdemel a dolog. Az ötlet az érinteteket biztos lázba hozza, de attól tartok, hogy ilyen "multifunkcionális" versenyzõk kevesen vannak. Én mondjuk szeretek rengeteg mod között válogatni, de ennek az az ára, hogy (alapos megismerés hijján) mindenhol béna vagyok...

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Freedom88
#27729
sztem nem látjuk😊

T.T.

#27728
Értitek amit szerettem volna ? 😄 Csak annyi h modelleze le a pályát és aztán csináljon egy flash-t vagy valami mozgoképet ami végig megy a pálya betonján a célegyenesig (szal egy kört teljesitve megmutatja a pályát)