rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

irlindy
#27827
V8 supercars-ra gondolsz? mer az kéne

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#27826
Nem tudom érdekel-e titeket de megtalátam ma az összes pályát a v8 2007-es seasonához! Ha kell adom a linket. Holnap én leszedegetem a pályákat. Egyedül bahrain-t és Surfase Paradiest kell külön f1-bõl vagy rfactor centralról szedni.

Downhill!!

Alexease
#27825
Gondolom eredeti az rFactor, patchelve van 1.250-re es elolvastad a TV Style program Readme/NFO/TXT file-jait?!
Amugy nem tudom hogymuxik, nem probaltam, de mennie kell.

*** Mi a sz*rnak Vista a gepre?!?! ***
#27824
Üdv Mindenkinek! Tudna valaki segíteni nekem, hogy hogy tudnám mûködésre bírni a "TV Style" progit? Láttam képeket, videókat, tetszik, csak hát nekem nem megy! Fel van telepítve a 0.9-es és rá a 0.91-es patch, de nem tudom, hogy hogy lehet mûködésre bírni, próbáltam már pár féle képp, lehet, hogy a rendszerem miatt! Vistát használok és 8800-as kártyám van! A program kiválóan fut, nem volt gondja egyikkel sem! Elõre is köszönöm a segítségeteket!

lac coo
#27823
A massage centert akartam eltüntetni, teljesen átlátszóra megcsinálva, de rájöttem hülyeség mert prl-ben ki lehet lõni ....

A kameráknál meg nincs akkora különbség, fõképp , hogy itt is bmw-re raktam rá ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#27822
Ez jó kérdés nekem is más ha igy próbáltam kamerákat rakosgatni... ha rájössz szólj😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Knife
#27821
Hali! Bocs a kérdésért, de mire írtad, hogy nincs tga-átlátszóság? Mert már hogyne lenne. Adni kell neki alpha csatornát és már szépen át is látszik.
A cam-ok pedig a kasztnihoz vannak beállítva. Mivel más a kasztni a két modban, máshol látszik a kamera poziciója is.

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

lac coo
#27820
Tga átlátszóság nincs, van helyette prl file massage center = 0 ....<#lama>

Azt valaki nem tudja, mitõl lehet az, hogy átmásolok egy kamerát egyik modból a másikba ( konkrétan a BMW F1 07-bõl a F1CL-be u ), de teljesen másként néz ki ???? Tvcam-ról van szó, mert nekem valamiért nagyon béna , átraktam, de tök másként mutat ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#27819
Nem kovezunk meg, mert most az az egyik legjobb😉 Legalabbis fizikaban, gumiban. De egyiket sem lehet rosznak mondani, csak mindegyik kicsit mas😉 Ezert kell az ossszes😊))
copass
#27818
kövezzetek meg,de én eddig az lfs-t bírom a legjobban, a fizika+ ffb miatt,az nagyon elvan találva.

b-type
#27817
Sztem a GPL-t már meg tudná verni (azért már ez is mekkora dicséret lenne egy lassan 10éves szimulátorról 😊) ).
De mégsem tudja, mert nem lehet úgy játszani az elsõ kerékkel.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#27816
Ez a rFactor rFGP vs. GPL ugyanolyan kulonbseg, mint az NR2003 NASCAR vs. rFactor NASCAR😊 Jo, jo az rFactoros cucc, de azert nem az igazi;P
Alexease
#27815
Gondolom, ez meg az, ami tavaly jelent meg, csak visszavontak, betiltottak, stb😊)
Dietrich
#27814
nekem mezei intel 630-as (3.0GHz) procim van egy 6600GT vga-val és 1GB rammal.
Tudom elkéne már a fejlesztés, de nincs ezzel különösebb gondom..még.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

b-type
#27813

Le Mans Sarthe-n próbáld ki, ott nekem nagyon bejön...legalábbis azt szokta jelenteni, mikor default beállon, már a 4 körbe kezdek bele egy ilyen hosszú pályán.

http://www.b-type.tvn.hu/rFactor/GPL_4.jpg
ez itt vmi tök jó rész...amugy is, de ezzel a moddal itt egy mérlegállás az egész, állandóan úszna a hátulja, és frankón egyensúlyt kell tartani.
Jó fékeket lehet vele venni, és a bukkanókon vigyázni kell.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#27812
tök jó 😊))
Bár az ellenkormányzás mássága nagyon kijön a GPL-hez képest.
De egyébként nem rossz sztem 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

copass
#27811
szerintem elég phos ffb nélkül, élvezhetetlen.

Freedom88
#27810
30% böngészõnél

T.T.

Ginger17
#27809
Fúhúúú... ez nagggyon komoly!!! <#idiota>

fórum+letöltés

rFGP Demo kép

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#27808
felléptem egy szerverre van 10 autó még..55%

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27807
ahha..
mert arra reagáltám amit én a netezésre írtam 😊
de megnézem majd..valszeg amikor 20-25 autó van nálam már 120%-on ketyeg 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Istencsászár
#27806
Én a játékról beszélek😊))

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Csabesz6
#27805
nyugi tudom hogy nem nfs😄 toltam én lfs-t meg lasr-t is billel, elég maradando elmeny😄
1.7cerkám van szal elég fos. mind1 karácsonyra talan lesz gep,+beruhazok egy fasza kormanyra(volt egy feedbackes saitek faszányos , de eladtam-.-)jelenleg richard rallyt tolok ps2n , az fasza mert vannak analog karok azzal szépen lehet benne vezetni.

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Dietrich
#27804
2-4% IE alatt..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#27803
itt le van írva
azért érdekes, hogy már olyan gépigényt ír ami még nem is létezett mikor az rfactor megszületett..fejlesztik rendesen..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Istencsászár
#27802
Nézd meg teis😊, nekem is 100%.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Dietrich
#27801
sima böngészéskor mennyi?
mert ha 100% akkor bekaptál egy virust vagy trójait..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Freedom88
#27800
na az miért lehet h az rF 100%ot elvesz a CPU használatban?! Eddig volt 40% és most vmiért nem annyi...vmi tipp?

T.T.

Istencsászár
#27799
Semmi baj nincs vele, csak nem érzed a kocsit és az utat, ha nem FFezted szét magad elõtte, akkor anékül sincs semmi baj, de ha hosszú FFezés után váltasz vissza akkor gagyibb lehet.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

guardian hero
#27798
Az eszembe se jutott. Sõt, combined axis pedálokkal sem, pedig ahhoz még lenne is kormányom. Seperate Axis kormányt viszont úgy tudnék leggazdaságosabban és legpraktikusabban szerezni, ha lemondok a force feedbackrõl...

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

copass
#27797
100xor jobb mintha bill-el nyomnád.

guardian hero
#27796
És, nagyon rossz? Vagy azért érdemes megpróbálni? 😊

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

Ginger17
#27795
Játszottam.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

guardian hero
#27794
Force Feedback nélkül játszik valaki rFactorral, vagy más szimulátorral?

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

irlindy
#27793
Hát kormány nélkül nem sok értelme van, mivel nem egy arcade játék..nem egy nfs. Gépigény..hát..Milyen géped van?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Csabesz6
#27792
hyak
mekkora ennek a játéknak a gépigénye?
gondolom kormány erõsen ajánlott hozzá😄, bár most nem rendelkezek ien ferlszereléssel

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#27791
Hi. Újraraktam a játékot minden mod nélkül. Szóval szeretnék egy jó forma-1es modot a játékhoz, de olyat amihez trackpack van. Tudnátok egy ilyet ajánlani? tudom hogy ott van a bannerban, de attól még nem tudom ti melyiket szeretitek. És nem akarom telerakni a játékot minden moddal, mert az csak elszarja. A tvstyle 0.9-et hogy kell megcsinálni, hogy tudjam használni a játékban?

passatgt
#27790
nem ujj, új😊

lac coo
#27789
Akkor marad a favágás 😊))) tga 100 % átlátszósággal 😊))))) Mindent amire szükség van , jelez ikonokkal, zászlókkal ....<#lama><#lama><#lama><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#27788
- Turmixgep mar nincs, de leveheto ajtot meg talalhatsz bontottban😊
Amugy az AUX es meg fel tucat AIW beallitas szabalyozza a felvezetot, pit es SC-t, lovesemsincs a pontos mukodesrol😊))
- Nem tudom, nem probaltam, nem erdekel az F1😉
lac coo
#27787
Szvsz ez nem javít hanem ront rajta ! 😊)))
Max több dolog kerül bele, de egyébként romlik minden tekintetben a mod .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#27786
Érdeklõdnék az NDK turmixgép és a felvezetõ kör üzenetei iránt ...! 😉))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#27785
Mivel patch, biztos javit valamit😉 Azert van😄 rFactor Central, megkeresed, es elolvasod. Ott van az oldalon...
Alexease
#27784
Konkretabb?! Ha nem talalod meg azon az oldat a ChampCar MOD-ot, akkor szerintem kottesd ki a net-et, es add el szamitogepet😊 <#zavart1><#idiota><#fejvakaras>
#27783
mármint 1.3
#27782
Sziasztok!Hallottam azfsone 1-3 patch-ról javit valamit, érdems leszedni?Mit javit?Elõre thx.
lac coo
#27781
Az nem AI gond hanem az adott mod-é .... Ahol jó , ott teljesen korrektül viselkednek, nem löknek fel, visszaelõznek, néha idegesítõen agresszivak 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Firerock
#27780
na de annál konkrétabb
és nem lehet valahogy esõt csinálni?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

b-type
#27779
detto elégedett vagyok az rFactor-ral, régebben..még a megjelenése elõtt és is többet vártam, a demo alapján még annál is többet.
Emlékszem a nagyszerû grafikára, az újszerû színvilágra, a dinamikus napszakra..stb.
Egy nagyszerû alapjátékot vártam, amire pár hónap alatt átrakják az ETCC-t.

Aztán megjelent a játék és nagyszerûen elvoltam vele 1-2 hétig, akkor kezdtem el úgy érezni hogy kicsit lassan jönnek a nem hivatalos kiegészítések, kicsit élettelen a pálya, nincs pit személyzet..stb.
Az esõ hiánya egyáltalán nem zavart, inkább a hangulati elemeket hiányoltam...és hogy a Hammer-nek csúnya a hátulja 😄D

Manapság már egy nagyszerû játéknak gondolom, ami többszörösen megérte a rá kiadott pénzt.
Nap mint nap játszom vele, annyi féle autóval és pályával hogy az alapkönyvtár túllépte a 20giga helyfoglalást,..és ezekbõl már kidobáltam a nem feltétlen kellõ cuccokat.
Bármikor újra kifizetném az árát.
Ott a NetKar pro, ami sztem inkább a határeset.
Az én esetemben már túk sok mod is van az alapjátékon, nem fókuszálok egy modra...vagy úgy egyáltalán egy stílusra sem (de nekem így jó).
A GTR2 is megvan term. de havonta ha elõveszem (akkor is csak az esõ miatt), a RACE is megvan term. azt is néha elõveszem.
De ami nap mint nap ketyeg, az az rFactor.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#27778
Hasonloan az LFS-hez😉 Profi fizika, profi online, de van AI is. Igaz, nem versenyezni kell az ellenfelekkel, hanem menekulni eloluk, de az mar maskerdes😊))))