rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#28436
CTDP -bõl 8 autó teljesen kész, 2 texturára vár, a fizika a (szintén CTDP) BMW07 -es fizikán alapul, finomításokkal ....Szal annyira sokat nem kell várni rá, de legalább abszolut profi mod .
Múltkor linkeltem friss képeket .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gviski
#28435
jaja, már mentem vele, nagyon szeretem a formula autokat...

Virtual SimRacing

Freedom88
#28434
nekem attól tetszik. Legalább megcsinálják nem úgy mint a ctdp06-ot😊

T.T.

#28433
Hú de király vagy :o, bezzeg nekem 100%on van az agresszivítás.

Istencsászár
#28432
Nem.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#28431
Mentem 10 körös racét, maxi agresszív meg tudású Alt ugy odavertem hogy köpni nyelni nemtudott😊, 1 deka bizonytalanság nemvolt egyik kanyarba se tök mind1 hogyan és milyen gyorsan vettem...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Freedom88
#28430
F1CL mod....rallykocsi😄

T.T.

Freedom88
#28429
Sinautó az biztos, de egy Ligának jó😊

T.T.

Alexease
#28428
Akkor probald ki (ha meg nem tetted😄) az iDT-tol a Formula BMW-t😉 Az talan hasonlo lehet. http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Formula%20BMW
Istencsászár
#28427
Az is sínkocsi😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

gviski
#28426
Hát ez én pontosan tudom, gondoltam hogy nem egy délutáni munka lesz... igazából azért kezdtem el, mert annak idején szerettem ezzel a moddal játszani, és jó lenne rFactorhoz is. Szóval amikor van idõm csinálgatom, igaz a modellezés nem az erõségem, de most azzon vagyok hogy elsõ nekifutásra a modellt betegyem a játékba...

Virtual SimRacing

gviski
#28425
Hát szerintem se valami fényes a FSONE fizikája, kicsit arcade-os lett...
Ha már F1 akkor szerintem fizikába a 2007 Sauber BMW F1 Add-on a legjobb

Virtual SimRacing

Alexease
#28424
Amugy mennyire gondoltad at ezt a konvertalast?!😊 Sajnos, ha korrektul meg akarod csinalni, hogy ertelme is legyen, akkor eleg nagy munka. Eleve a modelt is erosen frisiteni kellene, tobb dolgot ujra kellene modellezni, anelkul kicsit felemas dolog. Raadasul a az F1C ota sokat valozott a fizika, felfuggesztes, gumi, ha korrektet akarsz csinalni, akkor nem keves ido utana jarni a dolgoknak.
Istencsászár
#28423
Sínkocsi😊, Spykerrel mentem inkább hogy legyen valami minimális csúsztatás meg korrigálás a többi felejtõs😊, de leglább már nem pattog, legalábbis a Hunringen nem.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Freedom88
#28422
nekem nagyon bejön a FsOne v1.4.

T.T.

gviski
#28421
hát lekezdtem a F1C-bõl rFactorba konvertelést és a Formula Renault 2000-et fogom átkonvertálni, ha sikerül remélem még idén elkészülök vele



Igaz most ott akadtam el hogy össze van téve zmodelerbe (szép és jó ott minden) és amikor a 3dsimeddel megnyitom, a texturák össze-vissza vannak a kocsin én nem tom hogy miért...

na remélem egyszer be fogom tudni fejezni...

Virtual SimRacing

CodeRed
#28420
Köszi az infót! (ja valóban nem írtam mi kérdésem, de az az lett volna, hogy másnál is volt e ez így). Viszont ma láttam az rfactorcentralon, hogy kijött az 1.4-es peccs ami részben ezt is orvosolja.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Freedom88
#28419
van egy resultos program. xml fájlokat kezeli.

T.T.

#28418
Koszi. Nem mertem letolteni, mert a kep itt az osregi vonalvezetest mutatja. 😊

#28417
Hali !

Hol tudom megnézni a csapatverseny állását az rFactorban ?
Vagy azt nem is számolja , vagy csak nem írja ki ?

Köszönöm

irlindy
#28416
1elõre ez van de ugytom készül a frissítés...de a vonalvezetés a mostani

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

JuanG
#28415
a demoban a honda tetszett 😊...ja más mint a gpl, nehezebb kipörgetni, és ha már pörög megfogni szinte lehetetlen rendesen...de nem rossz, majd Ingyvel megbabráltatom a gumit 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#28414
Én errõl tudok: EMG Hungaroring

A vonalvezetés a mostani, az új bukóterek nélkül.😄

Cuore Sportivo - Alfa Romeo 33

#28413
Sziasztok!

Az uj Hungaroring (a mostani) meg nincs megcsinalva rFactorhoz??
Nem talalom sehol.
Elore is koszi!

b-type
#28412


😊 micsoda hátsó 😊

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#28411


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#28410
csak mer minden más game-el megy....(rfel is)..szal nemértem..

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#28409
ilyenrõl még nem hallottam, próbáld átdugni másik USB csatlakozóba a kormányt
irlindy
#28408
vki..mit tudok csinálni ha egy játék lefagy azért mer kormánnyal nyomom (momo racing)...mert ha nélküle játszok vele akkor megy...de azzal meg lefagy...és eredeti a game

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#28407
eeezz...nem gyenge volt..

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Alexease
#28406
Tegnap este mar leteszteltem, de nem sok koze van a GPL-hez😊 Nem rossz, de teljesen mas erzes. Kiporgetni, megcsuszni nem nagyon tudtam vele. Jo lagy a felfuggesztes, es kemenyen betapad.
Igaz, csak par kort mentem vele a Ringen...
JuanG
#28405
megjelent az rfGP v1.0!!!

HSW

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#28404
hát igen, egy pályaszerkesztõ sokat dobna a játékon...hûûû LX6-al nordban, gyhijjjj 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Cowek
#28403
pfff... ezek pedig majdnem lefejelték egymást a levegõben...
mindenképpen örülünk a jó hírnek hogy megúszták :-)

http://www.f1-info.hu/

irlindy
#28402
"AJ Foyt IV got a tire mark on his helmet" mik vannak

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#28401

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#28400
Juujjj....😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Cowek
#28399
Ezt már hallottam egy osztrák pilótától is... most nem ugrik be a neve, de mintha forma-1-es lett volna és most légitársasága van <#idiota><#wilting><#bdead><#kuss><#vigyor2><#idiota><#bohoc>

http://www.f1-info.hu/

Smicy2
#28398
<#wow2><#vigyor>

Charade GTti

Alexease
#28397
Kellemetlen, amikor az embernek leeg a haja😊 <#idiota><#zavart1>
L Viper
#28396
Tisztelt felhasználó, aki Gundark nevében írogatsz !
A valódi Gundark azt üzeni, hogy erre az e-mailre: [email protected]
azonnal írd meg az általad használt jelszót, ellenkezõ esetben a moderátoknak lesz szólva és bannolva leszel.

És megkérnék minden itt írogató felhasználót, hogy ne írjatok ennek az ál Gundarknak semmit.

üdv: A valódi Gundark !
Alexease
#28395
Es persze, az autok is😊 Nem lehet semmihez sem hasonlitani😊

De ha kiadnanak egy DevKit-et csak a palyakra, amelyeket csak a sajat host-okon lehetne hasznalni, mar akkor is nagysagrenddel novekedne a nepszerusege a programnak😊

Persze sokaknak altalaban (mint itt is latszik) "igazi" autok kellenek, szepek, csillogok, eredeti festessel, erdeti nevekkel, es persze a legfrissebb szezonnal (esetleg a jovoevivel😄)😊 De azert a "komolyabbak" tudjak, hogy az auto, a fizika es a vezetesi elmeny szamit, vagyis boven jo lenne a jelenlegi LFS autopark is😉
#28394
Látod ezért (is) jó az Lfs. Ott pl. a Blackwood az pont olyan, amilyen! <#ravasz1><#nyes>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Gundark
#28393
Kösz

lac coo
#28392
Banner => TRF SKO ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Gundark
#28391
Linket tudsz adni ezekhez?: FIA GT Championship 1.0 + Addons + Fix - TRF SKRO link

Alexease
#28390
Ez nem a Porsche Cup MOD volt (lasd. PCC 2005 az rFactor Central-on!), hanem a GTR2 konvert (FIA GT Championship 1.0 + Addons + Fix - TRF SKRO link).😊
Gundark
#28389
melyik a magyar? a clio cup 06? nekem az van.

Gundark
#28388
Alex belinkelnéd nekem ezt a porsche modot?

Dietrich
#28387
melyik? mert a magyar az igen az alap francia nem annyira 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."