rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#28486
34447,34397,34297
avcom
#28485
ja igen, végig kellett volna olvasnom <#falbav>

avcom
#28484
és a dx35 miért jó(bb)? <#zavart1>

Alexease
#28483
Kicsit OFF, de ha esetleg valaki mas is frisen tartja a rendszert, annak jol johet😉

Microsoft DirectX 9c Augusztus

Amugy az rFactor, mint mar irtam korabban, meg a DX30-as sorozatot hasznalja, aki szeret "hekkelni", az atirhatja az EXE-n belul az ujra (DX35)😉 En mindig atirom, bar gozom sincs mennyire kompatibilis online😉 De mivel az MS ~3 havonta frisiti a DX-et (gondolom hozzalovik mindig hardware-ekhez, software-ekhez, driver-ekhez) talan javit😉 Bar sokat nem szamt, amikor utoljara mertem nehany fps/szazalek volt a javulas😉
#28482
ok, de csak 3 portot kell nyitni ugye?
34447 , 34397, 34384, vagy esetleg mást is?
thx.
lac coo
#28481
Sûrgõs lenne 😊)))
Van valami állítási lehetõség sfx.-ben a hangmagasságra?
Állítgattam ezt azt, és most mintha magasabban szólna minden motorhang. A fordulat határokhoz nem nyúltam...Csak ahnagterjedés, meg ilyen dolgokhoz de igazából csak vaktában ,lehet valamit átírtam amit nem kellett volna .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28480
Nem tudom,milyen routered van,de ne a tûzfalában állítsd be a port forward-ot,hanem a virtual serverben (D-Link).Nekem mûködik.TCP-t és UDP-t is engedélyezd és ügyelj az IP-kre.
Freedom88
#28479
routerrel nem is fog menni

T.T.

#28478
off:
Szasztok
Segítsen valaki beállítani a routerem, nem tudok szervert csinálni (ill. tudok, csak nem lehet csatlakozni), és néha szeretnék.
Ha valakinek van tapasztalata ezügyban, szivesen venném, ha megosztaná velem.
elõre is köszi

ja a játék support mappájában található három portot engedélyeztem, de semmi változást nem tapasztaltam
#28477
irlindy
#28476
pls vki

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

copass
#28475
ilyet mond a kommentátor hogy: colin mcrash! 😄

Istencsászár
#28474

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

irlindy
#28473
hi. van itt vki aki csinál skineket? igaziból csak az 1ik gokart modba szeretnék egy saját skint de én nemnagyon értek hozzá ps-om meg nemnagyon müxik...ha vki tud segíteni pls írjon

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Alexease
#28472
Nincs, meg nem lattam. De 1983-as Porsche MOD-ot sem lattam eddig...😊 <#idiota><#zavart1>
Alexease
#28471
Nekem nem szokott meghalni (MAX 8). De mindig erdemes, szinte minden mentest uj sorszammal ellatni (automata).
SimaSuna
#28470
található e BMW 1970's CSL cup az rfactor-hoz?
mert én eddig nemtaláltam az RFC-n..
lac coo
#28469
#28452-re valaki ...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28468
ok, és milyen fájlokat kell megnyitni vele? esetleg tudtok adni pluginokat?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

lac coo
#28467
Ez a köcsög MAX neked is szokott meghalni ?
Csinálgatom az F1 autómat, erre e legutolsó mentést az istennek nem nyitja meg, és persze tök sokat haladtam akkor 😞((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#28466
Azzal amivel jol esik😉
#28465
a kocsikat 3dsmax-el vagy zmodelerrel lehet szerkesztgetni?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Istencsászár
#28464
Nem!

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

irlindy
#28463
az nem probléma h ATI-m van?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Alexease
#28462
Megnyitni, nezegetni sokmindennel: IrfanView, xnView, DD-Viewer, stb.
Szerkeszteni: PhotoShop, PaintShopPro, de kell hozza PlugIn!
PlugIn: www.nvidia.com
irlindy
#28461
DDS file-okat mivel tom megnyitni?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#28460
Nem lehet 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28459
honnan lehet letölteni? <#smile>

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

lac coo
#28458


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28457
<#eljen><#eljen><#eljen>Ariel Atom

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gabaly
#28456
Bocs NEM vettem észre.
Köszi

#28455
A bannerban van egy ilyen hogy SPET F1 2006 TRACK PACK, erõs a gyanúm, hogy ez tartalmazza az F1-es pályákat...
gabaly
#28454
Sziasztok
Nincs véletlenül olyan pályacsomag amiben benne vannak az F1 pályái?
Hogy ne keljen egyesével szedni.<#circling>
Elõre is köszi.

b-type
#28453
Nézd meg milyen hdv van megnyitva 😊))
link

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#28452
Fizika guruk !
Azt hol lehet szabályozni vagy átírni, hogy szélárnyékban mennyit veszítsen az autó a tapadásból ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28451
Sziasztok,
Jelenleg SPET F1 2006 MOD + TRACK PACK-et használom.
Érdeklõdnék, hogy a magyar F1 Challenge Liga vagy HF1L által használt mod, és trackpack eltér-e a fentitõl, vagy sem. Konkrétan a spanyol pályára lennék kiváncsi.

Csak a noob idõimet szeretném összehasonlítani a profikéval, hogy kb. hogy állok <#vigyor5>

alias Darken

JuanG
#28450
miért nem a 3dsimed-el konvertálod az mts-t gmt-be?? anno a Zonda-nál én is közbeiktattam a zmodeler-t, de rájöttem felesleges, kivéve a kormánynál, ott a zmodeler-ben kellett a forgási temgelyét beállítanom...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#28449
óbazzze, hogy egy update-et nem tudnak összerakni 😞((

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#28448
Koszi!

Dietrich
#28447
<#worship>

érdekes dátuma van a rarnak..0506..
anno 2005-ben nyomták ki a CC modot IDT-k F1C alapján <#hehe>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

avcom
#28446
<#help><#vigyor>

Alexease
#28445
http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=TV%20Style%20Display%20

Olvass el minden informaciot az oldalon es a hozzaadott doksikban!!!
lac coo
#28444
CTDP 2008 JANUÁR2, 15 ÓRA !!!!!!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28443
Mé ? 😊)))))))))))))))9

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28442
Sziasztok!

Leszedtem az rFactor Central-rol a 2007 Sauber BMW F1 1.0 modot. Az lenne a kerdesem, hogy a centralon levo elso 2 kepen lathato F1 stilusu kiirasokat, es a revcountert hogyan lehet elocsalni rajta??

Elore is koszi!

avcom
#28441
ez olyan Djemba-s <#idiota><#vigyor><#wilting>

Alexease
#28440
Freedom88
#28439
olvastam ezt én is! Várom már eléggé!

T.T.

lac coo
#28438
Vannak kis hibái, de messze a legjobb 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28437
Rosberg:

".... Együtt gokartoztam Lewisszal és mindketten GP2-es bajnokok vagyunk. Mindent elkövetek annak érdekében, hogy hasonló helyzetbe kerüljek mint Lewis. A spai tesztek során oda jött hozzám és azt mondta: 'már az elsõ körben teljes gázzal mentem az Eau Rougeban.' Így válaszoltam neki: 'a Te autóddal ez nem kunszt....."
<#taps><#taps><#taps>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!