rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
www.smart-bus.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
www.smart-bus.hu
\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"
Szerintem ne vedd meg... szúrj ki a gyártókkal hogy nem adták oda kipróbálásra <#idiota>#idiota>
http://www.f1-info.hu/
Elore is koszi!
Lol....
Windows XP 32biz
"- Mindent frissits: DirectX9, VGA driver! Mukodnie kell, semmi extrat nem hasznal."
Friss minden.
"- A warezzel millio gond lehet..."
Warez mert amig nem láttam mûködni addig nem veszem meg.
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Kis help kellene ...
Az ütközéseknél hogyan mûködnek a leesõ, letörhetõ objectek ?
Csak megcsinálnám , hogy F1-nél ne érjenek egymásba a kerekek, de nem tom nem lesz -e abból gond , ha valami kerék félét hozzáraknék a collosion object-hez ...Persze letesztelem mindenképp, de nem ártana tudni is mit csinálok 😊))) THX !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
(mármint nem az unalom)
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Sikerult megoldani az AI boxtaktikat. Ha valakit erdekel megosztom.
Viszont most azt kerdeznem, hogy nem tud-e valaki magyar boxradiorol?
A barati tarsasagunkban sokan nem tudnak angolul, es nekik jo lenne ha magyarul mondanak a fulukre a dolgokat.
Elore is koszi!
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Lenne egy problémánk. Azért így írom, mert ez többeknek elõjött. Játszunk a CC moddal online és amikor átlép a szerver a következõ "eseményre", edzésrõl a qualra, vagy qual-ról a versenyre, a tükrök egy az egyben elcseszõdnek és elõre néznek!!! Mi a francé' lehet ez? Az érdekes az egészben az, hogy ez offline-ban nem jön elõ...
Vkinek vmi 5lete???
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Nyertem !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Mikozben kismillio objectet kell pakolgatnom egyenkent, gondolkodtam, mit lehetne automatizalni😉 Ugy sem lesz ra idom... de inkabb kedvem, foleg a webes resz miatt.😄
www.smart-bus.hu
Beütöm hogy P_A_R_Á_D és kijön a kész pálya ?<#idiota>#idiota>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
legalábbis általam ismeretlen az idõpont...
http://www.f1-info.hu/
www.smart-bus.hu
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
- Mindent frissits: DirectX9, VGA driver! Mukodnie kell, semmi extrat nem hasznal.
- A Demo korlatozott, csak a beepitett dolgokat lehet hasznalni! MOD-olni NEM lehet!
- A warezzel millio gond lehet...
- Van boven F1: hivatalos, liszenszelt F1 BMW 2006/2007, komplett 2005 (CTDP), eleg jo hasznalhato 2006 (Spet, FSONE), es barkacs 2007...
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Kellene nekem egy kis segitség. Hirtelen rám jött, hogy nagyon régen nem játszottam F1 játékkal. Szétnézve neten az rfactorba ütköztem de hiába nézegetem kezdõ leirást nem nagyon találtam sehol, mindehol ugy kezelik az embert mindha rFactorral született volna. Node Mind1. Szóval leszedtem rFactort, elinditom van benne valami betölthetõ kocsik rámegyek hogy race, utána betölti gondolom a pályát (végig megy a csik) bejön egy ablak és ott semmi nem történik az égvilágon csontra belefagy a program. Ctrl alt del-re a feladatkezelõ azt mutatja, hogy rFactor nem válaszol. Kerestem valami másik progit (F1 Challenge talán?) amihez szintén van valam idei mod, de hatás ugyanez, azaz betöltödik a racing weekend és ott az autom villámgyorsan villog majd eltünik. Fagyás. A kérdés mi lehet a gond? Ezek ugyanazt az enginet használják és az én gépemen nem stimmel valami, mert bármilyen más játék hiba nélkül fut a gépemen. A másik kérdés meg hogy hogy lehet ebbõl az rFactorból végülis valami uptodate forma1 játékot varázsolni?
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Lenne egy kerdesem, ha csinalok egy halozati jatekot es rakok bele AI soforoket is, akkor megadhatom-e hogy nekik is kotelezo legyen egy boxkiallas a verseny alatt?? Ha igen hol kell megadni?
Elore is koszi!
ez alatt azt értem h jobban látható..intenzívebb erõsségü fénye legyen?
mert driftnél a gumifüst a lényeg 😊
ez nem véletlenül az FSONE 2006 mod
feleslegesen nem akarom letölteni?
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
2006 Champ Car World Series 1.1
HSW.HU MOD-ok
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
www.smart-bus.hu
Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu