rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

copass
#28536
pláne hogy van demo mód benne! 😄

Ginger17
#28535
Szia Alex! #28514-re van vmi ötleted?

“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen

copass
#28534
van egy hozzáállás azért !😄 mondjuk ferrarinál még azt mondom hogy ok, de egy párezer forintos játéknál tesztvezetés azért vicces! 😄

#28532
én még újszülött vagyok, nekem minden új az rfactor-t és modjait tekintve! 😊 a hungaroringen a 2:00:117-es idõ milyennek számít?

www.smart-bus.hu

#28531
Itt azért elég sokan mennek a HrFL Clio Kupájában 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#28530
sziasztok! játszik valaki a hun clio cup-al? lenne pár kérdésem hozzá! 😊 szerintem az egyik legélvezetesebb mod... ezen lehet gyakorolni, nem kell elveszni a beállításokban...😊

www.smart-bus.hu

leho94
#28529
szedd le a trialt azt probálgasd<#idiota>

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

Cowek
#28528
"Warez mert amig nem láttam mûködni addig nem veszem meg."
Szerintem ne vedd meg... szúrj ki a gyártókkal hogy nem adták oda kipróbálásra <#idiota>

http://www.f1-info.hu/

#28527
Ezt hogy erted?? Miert es mit unnak benned/rajtad? A hangodat? Engem/minket nem zavarna.

Elore is koszi!

#28526
"Warez mert amig nem láttam mûködni addig nem veszem meg."

Lol....
narumon
#28525
"- 3.11, 95, 98, Me, XP, Vista, 32/64 bit?😊"

Windows XP 32biz

"- Mindent frissits: DirectX9, VGA driver! Mukodnie kell, semmi extrat nem hasznal."

Friss minden.

"- A warezzel millio gond lehet..."

Warez mert amig nem láttam mûködni addig nem veszem meg.

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

lac coo
#28524
Ja , és gondolom itt spórolni kell erõsen a poligonokkal, bár nekem négy darab egyszerû henger is megtenné ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28523
Alex !
Kis help kellene ...
Az ütközéseknél hogyan mûködnek a leesõ, letörhetõ objectek ?
Csak megcsinálnám , hogy F1-nél ne érjenek egymásba a kerekek, de nem tom nem lesz -e abból gond , ha valami kerék félét hozzáraknék a collosion object-hez ...Persze letesztelem mindenképp, de nem ártana tudni is mit csinálok 😊))) THX !



Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#28522
GTR2-bõl kiindulva szerintem <#worship><#worship>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

avcom
#28521
hát veled már az F1C-s Porsche kapcsán is szóba került ez <#wave>

(mármint nem az unalom)

CodeRed
#28520
Spet Track Pack-ja egész jó, csak 1-1 újabb verziójú pályát kell levadászni a régieket lecserélni és annyi.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#28519
Én megcsinálnám, de szerintem engem már rohadtul unnak az emberek <#zavart1>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#28518
hogy van az, hogy ilyen profi modok léteznek, mégis nem nagyon találni összeszedett, pofás track packokat? ami van, az szinte kivétel nélkül GP4 konvertálás, ami nem éppen a legmodernebb kinézetet adja...
avcom
#28517
szerintem nincs, de gondolkodom rajta, hogy kéne csinálni

#28516
Sziasztok!

Sikerult megoldani az AI boxtaktikat. Ha valakit erdekel megosztom.
Viszont most azt kerdeznem, hogy nem tud-e valaki magyar boxradiorol?
A barati tarsasagunkban sokan nem tudnak angolul, es nekik jo lenne ha magyarul mondanak a fulukre a dolgokat.

Elore is koszi!

Dietrich
#28515
..és ereeti tehát nem warez rf esetében is!

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#28514
Sziasztok!

Lenne egy problémánk. Azért így írom, mert ez többeknek elõjött. Játszunk a CC moddal online és amikor átlép a szerver a következõ "eseményre", edzésrõl a qualra, vagy qual-ról a versenyre, a tükrök egy az egyben elcseszõdnek és elõre néznek!!! Mi a francé' lehet ez? Az érdekes az egészben az, hogy ez offline-ban nem jön elõ...

Vkinek vmi 5lete???

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#28513
reggel 7 felé még 1.5 volt kitéve az oldalukra!!!<#vigyor>

lac coo
#28512
FSONE07 2.0!!!
Nyertem !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#28511
ccccö...1.51!!!<#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#28510
Parad kozben jutott eszembe😉
Mikozben kismillio objectet kell pakolgatnom egyenkent, gondolkodtam, mit lehetne automatizalni😉 Ugy sem lesz ra idom... de inkabb kedvem, foleg a webes resz miatt.😄
#28509
nektek bejön a BH oldala? én napok óta nem érem el...:S

www.smart-bus.hu

MaSzKa
#28508
fasza

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#28507
FSONE 1.5<#zavart2>

lac coo
#28506
Az mi is ? 😊)))))
Beütöm hogy P_A_R_Á_D és kijön a kész pálya ?<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28505
Parád, Parád, Parád <#zavart1>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#28504
Most jutott eszembe...😉 <#idiota> PHP alapu, weboldalas palyagenerator😊 <#zavart1><#zavart2><#vigyor5> Papirra felvazoltam, ugy nez ki mukodne a dolog😊 <#zavart1> Holnap ha belefer, megirom a progit, es kilinkelek egy Beta verziot.<#hehe><#fejvakaras><#idiota><#alien>
Cowek
#28503
...de még sajnos nem tudni mikor jön ki :-(
legalábbis általam ismeretlen az idõpont...

http://www.f1-info.hu/

#28502
az fsone 2006-hoz megvan minden pálya? én csak kb 5-6 pályát találtam hozzá! 😞(

www.smart-bus.hu

irlindy
#28501
télleg..F1RFT melyik modon alapul? Vagy az egy teljesen különálló mod? (csak mert én azt használom)

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Alexease
#28500
- 3.11, 95, 98, Me, XP, Vista, 32/64 bit?😊
- Mindent frissits: DirectX9, VGA driver! Mukodnie kell, semmi extrat nem hasznal.
- A Demo korlatozott, csak a beepitett dolgokat lehet hasznalni! MOD-olni NEM lehet!
- A warezzel millio gond lehet...
- Van boven F1: hivatalos, liszenszelt F1 BMW 2006/2007, komplett 2005 (CTDP), eleg jo hasznalhato 2006 (Spet, FSONE), es barkacs 2007...
CodeRed
#28499
Lehet, hogy volt már de én még eddig nem láttam. Esõ.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Törölt felhasználó
#28498
Vagy azért nem megy,mert a demon nemfut az f1 mód (és más mód se) vagy törtverzió miatt talán.Ha F1-re vágysz ebbe van vagy 10 faja 79 töl máig.
narumon
#28497
Sziasztok!

Kellene nekem egy kis segitség. Hirtelen rám jött, hogy nagyon régen nem játszottam F1 játékkal. Szétnézve neten az rfactorba ütköztem de hiába nézegetem kezdõ leirást nem nagyon találtam sehol, mindehol ugy kezelik az embert mindha rFactorral született volna. Node Mind1. Szóval leszedtem rFactort, elinditom van benne valami betölthetõ kocsik rámegyek hogy race, utána betölti gondolom a pályát (végig megy a csik) bejön egy ablak és ott semmi nem történik az égvilágon csontra belefagy a program. Ctrl alt del-re a feladatkezelõ azt mutatja, hogy rFactor nem válaszol. Kerestem valami másik progit (F1 Challenge talán?) amihez szintén van valam idei mod, de hatás ugyanez, azaz betöltödik a racing weekend és ott az autom villámgyorsan villog majd eltünik. Fagyás. A kérdés mi lehet a gond? Ezek ugyanazt az enginet használják és az én gépemen nem stimmel valami, mert bármilyen más játék hiba nélkül fut a gépemen. A másik kérdés meg hogy hogy lehet ebbõl az rFactorból végülis valami uptodate forma1 játékot varázsolni?

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

lac coo
#28496
Csak úgy.. Unatkoztam meg nézegettem a CS2-öt . <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28495
Sziasztok!

Lenne egy kerdesem, ha csinalok egy halozati jatekot es rakok bele AI soforoket is, akkor megadhatom-e hogy nekik is kotelezo legyen egy boxkiallas a verseny alatt?? Ha igen hol kell megadni?

Elore is koszi!

SimaSuna
#28494
hol tudok állítani a gumifüstön?
ez alatt azt értem h jobban látható..intenzívebb erõsségü fénye legyen?

mert driftnél a gumifüst a lényeg 😊
MaSzKa
#28493
tetszik a banner grat.

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#28492
| SPET F1 2006 MOD | SPET F1 2006 TRACK PACK
ez nem véletlenül az FSONE 2006 mod
feleslegesen nem akarom letölteni?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#28491
ezt sürgõsen töltsétek le😞nem bírom abbahagyni annyira jó)
2006 Champ Car World Series 1.1
HSW.HU MOD-ok

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Dietrich
#28490

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#28489
sziasztok! véleményetek szerint melyik a legvalósághûbb és legszebb f1 mod?

www.smart-bus.hu

EasyDriver
#28488
Sziasztok!

Ma estére szervezünk egy funrece-t ChampCar moddal! Akit érdekel részletek ITT!

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu

Dietrich
#28487
tegnap raktam fel..és nem kavart be az rf-nek

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."