rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#28747
Gratula!
már fenn is van az RFcentralon a mûved!<#eljen>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#28746
Intel Core2 Duo E6550/4M/1333 38.900
Athlon X2 5600+ S940 AM2 29.900
GF 8800 GTS 320 DDR3 1.1 ns (dx10) 62.900
vagy
GF 7900 GT 65.000
1 GB/1066 MHz DDR2 Kingmax Mars 11.900Ft (ebbõl kettõ kellene az 23.800Ft)
ez egy nem átlagos közepesen erõs gép ma már. 😊


mondjuk az egész pénz kérdése..de a deszkán és a tápon nem szabad spórolni! Az a kettõ ami szinte állandó tényezõ éveken át feltéve ha nem döglik be. Ha nem vagy tuning õrült és a stabil konfig kell akkor intel deszkát ajánlanék. kb. 25.000Ft
Tápnak 500W-os csifit 15-17.000Ft és az egészet egy szép fekete csifi házba raknám amirõl nyáron nem kell levenni az oldalát mert olyan jó a belsõ keringése a levegõnek a ventik által..olyan 20-22.000Ft

én ha most évekre akarnám meghatározni a konfigom, dx10-es vga kártya menne bele de nem egy nagyon lebutitott 8500-as
A 7900GT is nagyon jó még 1-2 évig, de ugye õ nem dx10-es..

ez pl. egy bivaly kategória 😊
GF 8800 GTX 768 DDR3 1.1 ns 80.000Ft

nyílván lehet olcsóbbat is összerakni nem kétlem..de jobbat ennyibõl nem hiszem csak ha nagyker ismeretség áll fen 30-40% kedvezménnyel 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#28745
Akkor nem tudom sajnos, innentõl kezdve bármi lehet ...;(((
Írogass a forumukba .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28744
Van, de azzal is ugyanezt a hibát kapom.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

lac coo
#28743
Trackpack nélkül nem megy szvsz, nincs valami mini-trackpack a letöltések között ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28742
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Én szeretnék játszani a HF1League-ben, feltelepítek mindent, abban a sorrendben, ahogyan kell (kivéve a Trackpack-et a jelszó miatt), és amikor szeretnék játszani a moddal, akkor azt írja ki, hogy a HF1L_Starter program hibát követett el, ezért kilép.

A HF1L-eseket nem tudom elérni, se emailben, se IRC-n, gondoltam, megpróbálom itt is, hátha tud valaki segíteni.

Köszi

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

lac coo
#28741
Steam csinált egy elég komoly online felmérést, ott nézz körül. Bár nálunk átlagban sokkal erõsebbek a pc-k mint külföldön, gondolom ott inkább konzolt használnak játékra .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#28740
THX!
Mi szamit most egy atlagos, kozepesen eros gepnek? AMD-bol gondolom a 2500-3000, Intelbol a P4 3000 vagy valami 6000+ Core2 Duo, nVidia az olyan 6600-7600, ATI-t egyaltalan nem ism,erem, sosem volt😊
#28739
2007-08-19 21:07:47 - rFactor
Frames: 4466 - Time: 60000ms - Avg: 74.433 - Min: 55 - Max: 101

Core Duo 6400, GF7600GT, DirectX9, 1024x768, minden maximumon és minden bekapcsolva

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#28738
Ha van mûködõ AIW hogyhogy nincs racegroov? Nincs texturája a mas.-ban?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28737
2007-08-19 20:23:16 - rFactor
Frames: 2179 - Time: 60000ms - Avg: 36.316 - Min: 21 - Max: 83



Intel 3000. 2G ram, X800XT PE

Minden max kivéve árnyékok az csak high, 6X antialias, 16 X anizo.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28736
Jóvan, nem arra válaszoltam amit kérdeztél... <#bohoc>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#28735
Ebben a könyvtárban legyen minden, a mas almappa is!
..\rFactor\GameData\Locations\RaceParks

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#28734
Én szivesen tesztelném ha adnál rendes és mûködõképes linkeket, de ez másképp nem mûködik.
Ez a két ZIP ebben a formában ahogy kiraktad egyáltalán nem mûködõképes, másolgathatom jobbról-balra vagy éppen balról-jobbra, ez tuti nem megy.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#28733
Igazabol megtetszett ez a palyaepitosdi, valszeg barkacsolok majd vele, de elotte kellene egy kis help😉 Ha mar hozzapiszkalok, akkor ne vakon tegyem, leggyen valami tampont😉

1. Milyen bugok vannak, hibak, mit kellene modositani, javitani, stb. (szelesebb palya, nagyobb terulet kilove!😛). Es ez ervenyes a Flash-re, programra, grafikara, kamerara, stb. Johetnek otletek is.

2 Kellene egy sebesseg (fps) teszt, hogy altalanossagban mennyire megy szarul😊 Normalis, altalaban hasznalt beallitasokkal, felbontassal, 4 AI-val. Ehez itt van egy pfs zabalo teszt palya:
FPS_Teszt.zip, es hozza egy visszajatszas: FPS_Teszt_Replay.zip

FRAPS-sal kellene tesztelni, beallitani a Benchmark-ot 60 masodpercre, replay indit, TV-kamera, es ahogy megmozdulnak az autok start (alapbeallitasban F11). Ha letelt az 1 perc, akkor ujra mutatja az FPS-t. A Fraps konyvtaraba keszit egy Frapslog.txt file-t, abbol kellene ez a sor:
2007-08-19 19:12:59 - rFactor
Frames: XXXX - Time: 60000ms - Avg: XXX.XXX - Min: XXX - Max: XXX

THX!
arty
#28732
Alexease, gratulálok! Nagyon hangulatos kis videok keletkeztek a ZSENIÁLIS ötletedbõl ... sztem is érdemes lenne ebbe picit több idõt ölni 😊

Forza.

lac coo
#28731
Elnézést, hogy ismét jövök a gyerekes dolgaimmal, de most megint örülök mint majom a farkának; ez a szárny 9 hónap tanulás eredménye ...<#idiota>.
És még ugyanennyi hátra van ...<#idiota>.


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#28730
Nagyon kir ez a pályaösszerakó Alex, grat és köszi.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Dzsezi
#28729
Üdv!
Leszedtem és bemásoltam ezt a AI waypoint editing tool-t a fõkönyvtárba és onnan indítom. (remélem jól csináltam) és nekem nem jelenik meg a bal sarokban a menü.
mi lehet a baj?
elõre is kösz.
Alexease
#28728
FIAT Abarth
Banner, TRF SKRO, Historic FIA GT (Pt. 1+2 of 3 final), vagyis a GTL konvert 2/3 resze😉
pointer4
#28727
Nagyon jó 5let az 1xû pályaszerkesztõ, de engem az a verda izgatna. Nemtaláltam meg 3 perc alatt. Lelehet húzni valahonnan vagy magán ? 😊 Mi az amúgy? Fiat 500??
Akarunk egyet haverokkal nyomni vele Norfdschliefen 😊 egy 3om köröset 😊 kb 66km 😄 Majd viszünk elemózsiát is 😊
gviski
#28726
Asszem az össze rFhez való pálya

Virtual SimRacing

#28725
Alex én egyre inkább biztos vagyok benne, hogy erre a cuccra érdemes lenne idõt és energiát szánnod, esetleg más emberek segítségét igénybe venned és így fejleszteni rajta.
Nagy az érdeklõdés iránta, talán ezt érdemes lenne kihasználnod 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#28724
Ezek mind rF alá valók ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gviski
#28723
irl meg akinek kell delphi82 össze publikált alkotása:

http://srf-delphi82.ath.cx/tracks/

Virtual SimRacing

irlindy
#28722
thx ez már müxik

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Alexease
#28721
Elcsesztem a linket😊
RaceWay AIW
irlindy
#28720
nálam is

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#28719
Not Found ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#28718
Tessek RaceWay AIW (a 3 "gyari" palya kozul az egyik)😊 RaceWay_AIW.zip
#28717 Benne van a csomagban😉 RaceWay😉 De gondolom, vicc volt😉))

Amugy update-eltem a szerveren az alap AIW file-t, most mar a pit nyomvonalat sem kell megcsinalni, benne van😉 Raadasul kissebb is, es nem ir hibat (viszonylag stimmel minden palyaval az alaputvonal😉 De azert meg csinalni kell egy normalisat mindegyikhez😉
SimaSuna
#28717
a pálya nem kerülhetne fel vmi tárhelyre? 😄
lac coo
#28716
Ha má megvan, az AIW-t is linkelhetnéd😊)))Legalábbis ha jól emlékszem ez a pálya acsomag része, tehát mindenkinek megvan ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28715
Ha fennakad mert magas abban mi nem reális?😊))
Számtalan esetben kerülik az autóversenyzõk a kerékvetõket mert veszélyes:magas, vízes, csúszós stb....Ez most az a fajta amit nem lehet jól támadni, illetve csak a szélét lehet ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#28714
hmm..van is amin ki szeretném próbálni 😊
A cucchoz meg én is grat.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#28713
Most neztem vissza az idot, es latszik hogy nem bonyolult😉 Fel ora alatt leirtam hogy kell AIW-t csinalni, megcsinaltam (az mondjuk 3-4 perc;D), lenyomtam egy 5 koros versenyt, csinaltam belole videot es feltoltottem😉 Vagyis nem kell megijedni, csak elsore bonyolult😉
De sokkal jobb AI ellen versenyezni, ha meg bena is egy kicsit, megis csak RacePark😉 <#vigyor3><#zavart1><#zavart2>
Alexease
#28711
Az AIW keszites nem bonyolult, csak izgalmas a program miatt😉 Millio hibalehetoseg😉 Amit leirok, az mukodik, hasznalhato, de ha valakinek nem megy, probalkozzon, nem is erdemes kerdezni, mert annyi problema lehet;( Lehetetlen online kitalalni mi nem jo;(

A menuben baloldalt szamok vannak, azokat irom a lepesek el!

- AIW elmentese, ha esetleg meghal😉
- Program indit: rFactorAIWEditor1150.exe
- TEST, belepes
- kiallni a startra
- 1. RECORD PATH. Korbemenni LASSAN a palya, KOZEPEN! NEM az idealis utvonalon! Ha korbeert, valtozik a menu, es ott...
- 1. ADD NEW PATH AS MAIN
- 7. SAVE WAYPOINTS
- 5. RECORD LEFT PATH Vegig menni csak baloldalt. Ha korbeert...
- 1. STOP RECORNING
- 7. SAVE WAYPOINTS
- 3. FIND CORRIDORS ez keresi meg a palya szeleit.
- 7. SAVE WAYPOINTS

Most a PIT utvonal jo😊

Kimenni az utra, a pit ele, a lampaoszlopig erdemes (~50m), az ut baloldalara
- 1. RECORD PATH Lassan elmenni a pitig, nagyivben bekanyarodni, vegigmenni, kimenni, es az ut baloldalan menni ~50 metert, megallni😊
- 1. PRESS TO STOP
- 2. ADD NEW PATH AND MARK AS 1st PIT
- 7. SAVE WAYPOINTS
- 6. SHOW HIDE menuben bekapcsolni a...
- 2. SHOW WP CONNECTION-t

A zold keresztek az utvonal pontok, a lila vonal ami osszekoti oket. Most ossze kell kotni a pit utvonalat a fo utvonallal! Minnel nagyobb szogben, hogy ne derekszogben forduljanak ra az utvonalra😉

Ki kell jelolni a pit utvonal elso keresztjet (eger bal klikk nyomvatartas) es utana a fo utvonalon a hozza kozel allo keresztet. Valtozik a kettonek a szine.
- 6. JOIN AS BRANCH
- 7. SAVE WAYPOINTS

Megegyszer ugyanez csak a masik oldalon😉
- 6. JOIN AS BRANCH
- 7. SAVE WAYPOINTS
- 3. FIND CORRIDORS
- 7. SAVE WAYPOINTS

Kilepni a FOMENUBE, aztan vissza😊
- 3. FIND CORRIDORS
- 7. SAVE WAYPOINTS

Elvileg ennyi😉 2-3 perc alatt meg van, mukodnie kell, csak sok a hibalehetoseg😉

termeszetesen meg rengeteg allitasi lehetoseg van az editorban (gyors-lassu utvonalak, szaraz-vizes nyomvonal, pacecar, tobb pit, elozesi, fekezesi pontok, stb. Kismillio😉 De az elozovel mar mukodnie kell "hasznalhatoan"😊

Kozben csinaltam egy AIW-ot es az AI versenyrol egy videot😉 Ezekkel az alap beallitasokkal igy megy:

#28710
Nem az a bajom, hanem az, hogy elõfordul, hogy valaki lecsúszik az egyik kerékkel a kerékvetõrõl (én is Clio-val mentem) és itt - sajna - fennakadhat. Szerintem ez nem annyira reális. De így is nagyon tetszik.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

lac coo
#28709
Clio-val próbáltam ezt a Race Park pályát, elég élvezhetõ 😊))))
Laccoo3

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#28708
AIW Editor itt: AI waypoint editing tool

Mindjart irok egy rovid helpet hozza😊 De sajnos eleg szeszelyes az editor, imadkozni kell hogy mukodjon😉))
lac coo
#28707
GTR2 konvert , az jó ....De linket nem tudok rá így hirtelen 😞
Próbáld így keresni : Delphy82 track....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#28706
vááá..sehol nincxs egy normális Spa....1iken rossz az ég másikon olyan mintha egy nagy völgyben mennék közben elkenõdnek a háttérben a fák...
nem tudtok egy olyat ami normális?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#28705
A zászlószabályokat kapcsoljátok ki !!!Ha kirúgnak a pályáról nem méri az idõt 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28704
😊))))
Na látod...Amirõl múltkor beszltem: Valamit csinálsz amin nem lehet padlógázon menni, vagy esetleg beragadós a kavicságy stb., az egybõl nem tetszik a népnek😊)))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

cselt
#28703
Ezt az új AIW készítést elmondanád közérthetõen, hogy hogyan kell? Letöltöttem egy AIW editort, de így elsõ ránézésre nem sokat tudtam vele kezdeni.
#28702
OK. Errõl az editorról van szó?
"AIW CAM Editor 27"

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Alexease
#28701
- A masodik kortol elvileg szamolnia kell a koridot. Bar nem 100%, mert palyatol fuggoen lehetnek gondok az AIW-val, mert az csak egy temp (elofordulhat, ha nagyon sokszor van "rossz irany" akkor nullazza a kort. De az AIW editorral nehany perc csinalni hozza egy mukodo AI-t (persze, ha nem fagy le, nem lazad valami hulyesegert😊

- A kerekveto olyan amilyen😊 Sokat filoztam rajta (szelesseg, magassag, doles), plusz a mogotte levo plusz ket "csik" (az elso egy kemenyebb "gumi", a masodik mindig a racsos mûfû vagy a racsos "kavics/homok". De nem kell moge engedni az autot, es akkor jo😊)) Nem lehet buntetlenul keresztul repulni rajtuk, az teny, de en ezt szeretem😉 <#vigyor3>
#28700
Hi! Nagyon tetszik a pályaszerkesztõ! Két "bajom" van vele.
- Ha teszt-et megyek, akkor jó az fps, de az idõt nem számolja;
- Kicsit magasak a szegélykövek ill. mögöttük alacsonyan van a föld...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Alexease
#28699
Erosen OFF😊
TerranceG
#28698
Úgy legyen!

Igyunk sört jól!