rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

irlindy
#28897
jójó...megnéztem azokat amiket általában szoktam 😄😄😄 nemnagyon keresgéltem...csak ma volt WTCC verseny ott...és közbe jutott eszembe..megnéztem rfc-n..nemvolt..szal gyorsan beirtam ide...mentem vissza nézni

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#28896
Tán most ébredtél ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#28895
Hogy talaltad el?!😊 Epp' most KV-zom😉
petesilver
#28894
Én az ilyen hozzászólásokon olyan jót tudok vigyorogni, és már évek óta! 😄 Kávé élõtt néztél be esetleg? 😄

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#28893
Banner alatt megnezted a linkeket, vagy csak azonnal kerdeztel?!
TRF SKRO
lac coo
#28892
Hát ja de jól néz k ia balhé a videón 😊))))
Törésben XPand Rally a csúcs, meg garfikában is... Utána CRC .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#28891
Oschersleben-t honnan tom leszedni?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Istencsászár
#28890
Mint törés még mindig gagyi amit ez a motor produkál, az alkatrészek szétrepülésa szintén gyagyi, meg ugy az egész😊, de ebbõl ennyit lehet kihozni..

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#28889
Ez már valami !!! 😊))))))
Egyébként kijött a PCCC07 template, talán jön hamarosan a mod is ...Nem mintha nem lenne elég Porsche 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

holmis20
#28888
cselt
#28887
Szerintem a Race X-bõl lett a végleges, mivel a Race X-re még csak azt írták hogy v.0.9
lac coo
#28886
Mi az a Race X ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28885
Köszi.

Hát tényleg láma vagyok.
<#lama>
holmis20
#28884
Ez a Race 1.0 konvert a RaceX vagy egy másik projekt?

CodeRed
#28883
Woow...Indy 500 a Papyrus és az EA közös gyermeke amiben már a setupolás hatással volt az autó viselkedésére, komoly verseny, eszméletlen fizika, qrva jó replay, állat hangok! Abban is benne van pár száz (vagy ezer???) üzemóra az életembõl :-D

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

lac coo
#28882
Valszeg nem állítottad be a Replay -nél, hogy rögzítsen is valamit .Kép .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28881
Sziasztok.

Lenne egy láma kérdésem a játékkal kapcsolatban.
Hogyan lehet replay-t vissza nézni a játékban. A gyors visszajátszás gomb nem mülödik. Help me!
lac coo
#28880
Ebben a Race-ben valami át van írkálva hogy ilyen agresszivek?😊)))
Tiszta húsdarálás, gondolkodás nélkül arréb túrnak 😊))) De nem baj, jó ez így .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28879
Euroringel mi van ? 😊))
Az félre van tologatva mindig ?😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28878
Próba !😊 Én úgy tudom elvileg kívülrõl is használja a megfelelõ mas mellé berakva, de azt tapasztaltam nem mindig van így .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#28877
Az alfa rész ok. Kérdés: elkerülhetetlen a csomagolósdi, vagy ha berakom a megfelelõ helyre a dds-t, akkor az újat használja?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#28876

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28875
Lövésem sincs mire gondolsz !<#fejvakaras><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28874
Ebben a konvertben nincs kosz a szélvédõn.
Megkeresed az adott autó szélvédõ dds-ét , mindegyiknél más helyen van, a Seat-nál pl. a csapat festés mellett windows_interior néven van, a Mini-nél viszont a mas -ba csomagolva.
Ha megvan , PS-el megnyitod és és az alfa csatornán (!) minél sötétebbre fested annál átlátszóbb lesz , a fekete az a víztiszta .Ha van matrica azt hagyd valami szürkének és akkor félig lesz csak átlátszó . Utána elmented DXt5 dds formában , és kész 😊
Tehát ha az alfán fehér színû festés van akkor nem lehet átlátni rajta, ha fekete akkor víztiszta , ha nem mentesz alfa csatornát a dds-ben , akkor szintén átlátszatlan lesz .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#28873
Engem érdekel! Rühellem hogy sötét minden a sötét ablaktól, kifolyik a szemem, és a kosz végképp zavar! Majd áruld el, hol kell bizgetni, hogy tiszta, rendesen átlátszó legyen!

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#28872
Sehol nem vagytok! Indy 500 Amigán egérrel! 1 pixelt arrébb húztad padlógázon, és jobb idõd lett! Vazze még NASCAR is volt ilyesmi. Aztán a Geoff Hammond mindent vitt a Formula One GP-vel. Elmondanám az online bajnokság anno olyan volt belõle, hogy mailben beküldted a qual idõt, miután beérkezett mind, megkaptad a rajthelyet, otthon offline lefutottad a versenyt,és az idõt beküldted, az alapján kaptál helyezést. Ma már fura, de hát akkor ez volt az ász! 😄

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#28871
<#idiota><#zavart1><#vigyor3>
A tovabbi poent nem lovom le, mert remelem, nem sokara kapunk valami kivalo meglepetest😊 <#ravasz1><#alien><#zavart1><#awink>

arty
#28870
OFF: az nem szim volt 😛 a REVS viszont ... 😉

Forza.

cselt
#28869
Szerintem kegyetelen jó lett ez a konvert. Most csapattam pár kört Caterhammal és nagyon élveztem. Próbáljátok ki mindenképp 😊
Freedom88
#28868
na arra igen!😊

T.T.

#28867
Chequered Flag (ZX Spectrum) <#crazya><#papakacsint>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Freedom88
#28866
i don't remember, sorry

T.T.

CodeRed
#28865
Newman Haas Racing ? <#buck>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Freedom88
#28864
hát olyan jó 10 éves game😊

T.T.

lac coo
#28863
Én nem. Viszonylag friss vagyok, "ezekhez" képest . 😊))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Freedom88
#28862
Dzsonni herbert grand prixre emlékszünk?😊

T.T.

lac coo
#28861
Ezek itt mind egytõl egyig vér-szimesek !😊))))( Az olyasmi mint a vér-nyúl ...)
Az elmúlt 15 év szimulátorit mind ismerik ! 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Freedom88
#28860
ja, azt hittem rFactor kockák vagytok😄DD

T.T.

Alexease
#28859
Viccnek szanta😊 <#vigyor3> Amugy meg mindenki ismeri a RACE-t, nem kell bemutatni😉
lac coo
#28858
így képen én is erre szavaznék, de engem játék közben nagyon zavar, fõleg hogy az autóban is olyan sötét van, sötétek a texturák vagy nem tom, mintha este lenne 😊))Bár azért ebben a konvertben nem olyan dúrva adolog mint a Race-ben .
Amúgy meg ha belegondolsz , nem attól lesz üveg hatása ha van színe, fõképp ha szûrke, azt egyzserûen megaszokod és olyan mintha fényerõt állítanál ....
Kosz kell rá, vagy valami textura amitõl láthatóak a G-erõk miatti mozgások, meg valami tükrözõdés ...ami nincs 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Freedom88
#28857
igy van a The Race gameban benne is volt, és futam közbe töröltem az ablakot a kosztól, marha filinges volt.

T.T.

#28856
A SimBin csinált olyat! <#zavart1><#vigyor2>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Alexease
#28855
Nekem a jobb oldali jobban tetszik, foleg ha meg valami minimalis koszolodas is lenne rajta😊 <#idiota><#zavart1> Legalabb nem olyan, mintha egy lyokon keresztul neznek ki az autobol😉)
lac coo
#28854
Lehet javítani a szélvédõn valamelyest, bár itt a betûket is kivettem a nagy sietségben 😊))))


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28853
Igen,csak néha van ilyen ... Még jó hogy ezt a két alkatrészt cserélem ígyis-úgyis ...Bár olyan össze-vissza vannak ezeken a lapok, hogy kitörölni is fél órába tellett ! 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28852
Itt is olyan ugyhogy elsõ lépésként ránézek majd a szélvédõ texturájára, szvsz csak szürkeszínû és nem eléggé átlátszó ....Fóliás ! 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#28851
DE legalább elenyészõ heleyen csinálja! De klassz lesz ez!

Mission Impossible 2010: PRO Class

#28850
Mármint az eredeti Race-ban? Gondolom az esõ/ablaktörlés miatt lehet valami plusz réteg, de nem értek hozzá.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

lac coo
#28849
Nem is rossz ! Legalább itt megtudom nézni mitõl olyan sötét a szélvédõ 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28848
Ez sem kerülte el a sorsát 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!