rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#28997
Ertem, koszonom SimaSuna!)

Elnezest Alex az offert!<#vigyor5>

Ginger17
#28996
Tökmindegy. Ha a progit telepíted elsõnek, a telepítés közben kéri a csatlakoztatást... így is úgy is jó.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#28995
Gyönyörû... <#eljen>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

SimaSuna
#28994
kormány csati..logitech G25 driver felrak..
és megy
#28993
Estet all!

OFF
A Logitech Driving Force EX kormanyhoz eloszor a Logitech Gaming szoftver 5.00.182-et kell feltenni vagy eloszor a kormanyt kell csatlakoztatni? Koszonom

Sorry

SimaSuna
#28992
+lehet valahogy fabrikálni a hangokat?
ezalatt azt értem h pl hangosabbra venni a váltó,difi,turbo,menetszél hangjait?
ha igen ezt hol tehetem meg?
JuanG
#28991
na végre 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#28990

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#28989

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#28988
Alex, nem tudod újból felrakni azt a Super F1 Karting nevû játékot?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#28987
Ugy van ahogy B Type irta. Kell lennie sorozatgyártásban olyanak amit ilyen seriában inditanak.
Pl ott van a Nascar nem indulhat el mazda mert amerikába nem gyártanak sorozat gyártásban mazdát.
Azért indul a Dodge Toyota a Ford és a Chevy mert évenkénti 100-ezer db-s eladásuk van az USA-ban.
Ugyan igy van az europai seriákban is. Minden seriában kell egy bizonyos db-számu sorozatgyártott autó az induláshoz. Persze ebbe nem tartozik bele a prototypok versenye.
Nem véletlen az sem hogy a Wtcc-ben 2000cm+ -be és 300le -be maximálták a teljesitményt. Mivel ezek a motorok a seria autókban megtalálhatóak.
És van ezen kivül egy rahedli szabály ami a donor autó tulajdonságait teszi kötelezõve a verseny autóban is.
Tehát pl egy elsõ kerekes Seat nem lehet hátsó kerekes mert azzal jobban ratol stb.

Downhill!!

nyuny01
#28986
én is ugy tudom hogy a gyártónak lekell gyártani pár darabot abbol a szériábol és csak utána indulhat az autó versenyeken

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

b-type
#28985
mármint az ebay-re nézve,...de McLaren F1-bõl is eladtak mittomén (japóknál sorozat is volt) mennyit, pedig annak darabja 1milla dollár...és akkor még erõs volt a dollár is. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#28984
Saleen S7-t 150 000 usdollárért most is vehetsz.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#28983
Nem tudom...miért ne adnának el 100db-t belöllük??
De egyébként nekem a 100db még régrõl van meg, lehet már mások a követelmények..de bizonyos megkötések vannak.
azon kivûl hogy a szériaalapnak meg kell lennie, azon kivûl fõdaraboknak, méreteknek (tengelyhossz..ilyesmi) és egyéb szabályzat szerint elõírt dolgokank stimmelnie kell.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

SimaSuna
#28982
pl saleen s7 😊
még a bmw m3 gtr hagyján...
még a Maserati sem éri el szvsz a 100at..
hacsak nem az arab sejk nem vesz annyit..
lac coo
#28981
És GT osztály? Ott tuti nem adnak el 100-at némelyikbõl 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#28980
persze a prototipusoknál mehet bármi a szabályok adta keretek között.
De a szériaalapú sorozatoknál min. 100 eladott autó kell a homologizációhoz.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#28979
Már miért ne indítanhatnának el olyan autót, ami nincs széria gyártásban ?
Az persze más kérdés, hogy abszolut új autóra is rárakják utólag a széria kasztnit, hogy vigye a nép...
De egyáltalán nem törvényszerû minden bajnokságban az a kitétel, hogy csak sorozatgyártásban is készülõ autók indulhatnak versenyen .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gordon 24
#28978
Persze ez teljesen világos.
Ha a Subarut nézed a wrc subaru elvileg a wrx verseny változata.
De miért kell a wrx? Azért mert ha nincs sorozatgyártásban egy sport autója az adott cégnek nem indithat a bajnokságban autót.

Ugyan ez a helyzet a többi gyártóval. Ha nem lenne leon cupra akkor nem indithatnák el a versenyeken sem.


Persze ezek után teljesen igazad van abban, hogy nem ugy készül egy ilyen hogy bemenek a Seathoz és vesznek egy kész autót és azt átalakitják. Kifejezetten erre gyártják õket.

Downhill!!

avcom
#28977
az átalakítás egyáltalán nem helyes szó

Zengõék széria Cliokat és Suzukikat alakítottak át és lettek versenyautók, a Supercopakat pedig speciálisan versenycélra építik kézzel, (nem robotok által) döntõ részben versenycélra fejlesztett alkatrészekbõl

attól, hogy egyértelmûen marketing okokból kifolyólag a versenyautók egyik vagy másik variánsa hasonlít az utcaira, attól még nem jelenthetõ ki, hogy rokonságban is áll azzal.

nézz meg egy WRC-t meg egy utcai autót és a logo-n kívül nem nagyon találsz rajtuk közös elemet, de mondhatnám a Renault Mégane Trophy-t is meg az utcait.

a SEAT kapcsán ugyanez a helyzet

gordon 24
#28976
28958. Miért szerinted nem igy van? Persze az igaz hogy a Cupra Diesel, de attól még azt is rakják versenysorozatokba.

Downhill!!

#28975
Sziasztok, amatõr Forma 1 liga indult, akinek van kedve és heti 1-2 alkalommal részt is tud venni az látogasson el a www.ahf1cl.atw.hu oldalra ahol minden információt megtalál.
dmx
#28974
1 kérdes: A letöltött setup-okat hova kell bemásolni és hogy kell használni?

Burn tire, not your soul!

avcom
#28973
ha már ennyire képben vagyunk, akkor a 2. képen egy Altea XL van...

#28958: ez meg lol

Alexease
#28972
Ezen sehogy, csak teszteltem, aztan toroltem😉
dmx
#28971
Köszöntem!<#eljen>

Burn tire, not your soul!

lac coo
#28970
Át kell ugratni ! 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#28969
Azért ez giga LOL! 😊 Én így hagynám, igazán nagy fun!

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#28968
Apró probléma, hogy megszakítás nélkül hogy követed a nyomvonalat? Egyáltalán hogy van ezen a nyomvonal? 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

Smicy2
#28967

Charade GTti

dmx
#28966
Linket tudsz adni?Lehet én vok vak de az rfactorcentral-on nincs csak wtcc pálya

Burn tire, not your soul!

SimaSuna
#28965
a wtcc 87-es bömös nem jó neki?
CodeRed
#28964
Csá! Nem..nincs.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

dmx
#28963
Csátok! Nincs a játékhot BMW e30 vagy e30 M3-as?

Burn tire, not your soul!

Knife
#28962
Lesz bizony!
Online-World Club
Igaz, csak Klubtagoknak. <#wink>
A Champ Car(szeptember 4.-én kezdõdik) széria ingyenes.
F1(már zajlik), Derby(vége felé jár), WTCC(hamarosan indul) pedig klubtagságot igényel, mely 4000HUF egy esztendõre.

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

irlindy
#28961
télleg...ezzel a wtcc moddal nincs vmi rF liga? Csak mert nekem eléggé tetszik leszámítva azt, hogy az ablak meg a lámpa kicsit sötét...

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#28960
Tudom tudom! Lacco irt hogy az utcán nem tudja megkülönböztetni õket ezért irtam.

De valóban ugy van ahogy Tzsoltika irta. A supercupába a Cuprát tették. A Wtcc-be pedig a sima utcait.
Ha Bmw-ket nézitek a Wtcc-be a sime e90-es van. Régen meg az e30-as. A nagyobb kategoriákba meg az M3-as. Ugyan ugy néz ki de retentõ sok difi van köztük.

Downhill!!

#28959
Tényleg, a lökháritón jól látszik.

#28958
Szóval: A Seat Leon Supercupban Seat Leon Cuprat alakitották át és WTCCnek a családi Seat Leont.

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Alexease
#28957
Ez valoban OFF volt, mert most nem a Seat tipusok kulonbsegeirol volt szo, hanem a Seat leon-bol epitett Super Cup-as autorol, es a WTCC-ben hasznalt leon-rol😉 <#idiota><#zavart1>
leho94
#28956
fu a leon-on kivül egyikse teccik nekem😄

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

gordon 24
#28955
Pedig tök egyszerû. Mind a Toledonak mind az Alteanak és mind a Leonnak más a hátulja. Ráadásul ahogy a méret nõ nagyobb az elsõ fényszoró mérete is, és más az elsõ lökös is.

A leon hátulján vékony csik lámpák vannak és kis autó:



Az Altea egy nagy egyterû és a hátulján nagyobb és más formáju Lámpa van:



A Toledo nagy autó és annak meg is van törve a hátulja:




na kb ezek a szembetünõ különbségek közöttük meg persze a méret. Az igaz hogy egy kaptafára készült, de azért jelentõs diferenciák vannak.
Ugy mint régen a Fiat-nál. A 3 ajtos volt a Bravo az 5 ajtos a Brava a sedan a Marea és a kombi a Marea Weekend. Mind a 4 ugyan ugy nézett ki elölrõl. Õk igy különböztetik meg a méret különbséget.


Boccs az offért


Downhill!!

lac coo
#28954
De pl. F1-ben most nagyon benne vagyok, hogy modellezgetek új autót, a legkissebb részlet is a fejemben van , olyan dolgok amiket eddig észre sem vettem 😊))))
De igaz ami igaz, ha látok az utcán egy Seat Leon-t vagy Altea-t gondokodnom kell, hogy most melyik melyik ..😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#28953
de újra és újra kimászom belõle <#eplus2>

#28952
Te akkor olyan vagy mint Én és totál nem látod át a dolgokat és nem érzékeled az eltéréseket. Annyi az eltérés, hogy én tudatlanságommal néha a sírba teszem Misut 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

JuanG
#28951
köszi, nem rossz de valami más kéne...közben találtam murva textúrát a Rally Trophy-ból, majd azt probálom megszerkeszteni 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#28950
Hát ja , elég egyformák, nekem ....Sose voltam nagy autó-buzi 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#28949
valójában az utcai SEAT-ok is egy kaptafára készülnek, szal...

JuanG
#28948
most értem haza, most cliofutam aztán lecsekkolom, megathx!!!

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty