rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Elnezest Alex az offert!<#vigyor5>#vigyor5>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
OFF
A Logitech Driving Force EX kormanyhoz eloszor a Logitech Gaming szoftver 5.00.182-et kell feltenni vagy eloszor a kormanyt kell csatlakoztatni? Koszonom
Sorry
ezalatt azt értem h pl hangosabbra venni a váltó,difi,turbo,menetszél hangjait?
ha igen ezt hol tehetem meg?
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Pl ott van a Nascar nem indulhat el mazda mert amerikába nem gyártanak sorozat gyártásban mazdát.
Azért indul a Dodge Toyota a Ford és a Chevy mert évenkénti 100-ezer db-s eladásuk van az USA-ban.
Ugyan igy van az europai seriákban is. Minden seriában kell egy bizonyos db-számu sorozatgyártott autó az induláshoz. Persze ebbe nem tartozik bele a prototypok versenye.
Nem véletlen az sem hogy a Wtcc-ben 2000cm+ -be és 300le -be maximálták a teljesitményt. Mivel ezek a motorok a seria autókban megtalálhatóak.
És van ezen kivül egy rahedli szabály ami a donor autó tulajdonságait teszi kötelezõve a verseny autóban is.
Tehát pl egy elsõ kerekes Seat nem lehet hátsó kerekes mert azzal jobban ratol stb.
Downhill!!
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
De egyébként nekem a 100db még régrõl van meg, lehet már mások a követelmények..de bizonyos megkötések vannak.
azon kivûl hogy a szériaalapnak meg kell lennie, azon kivûl fõdaraboknak, méreteknek (tengelyhossz..ilyesmi) és egyéb szabályzat szerint elõírt dolgokank stimmelnie kell.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
még a bmw m3 gtr hagyján...
még a Maserati sem éri el szvsz a 100at..
hacsak nem az arab sejk nem vesz annyit..
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
De a szériaalapú sorozatoknál min. 100 eladott autó kell a homologizációhoz.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az persze más kérdés, hogy abszolut új autóra is rárakják utólag a széria kasztnit, hogy vigye a nép...
De egyáltalán nem törvényszerû minden bajnokságban az a kitétel, hogy csak sorozatgyártásban is készülõ autók indulhatnak versenyen .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Ha a Subarut nézed a wrc subaru elvileg a wrx verseny változata.
De miért kell a wrx? Azért mert ha nincs sorozatgyártásban egy sport autója az adott cégnek nem indithat a bajnokságban autót.
Ugyan ez a helyzet a többi gyártóval. Ha nem lenne leon cupra akkor nem indithatnák el a versenyeken sem.
Persze ezek után teljesen igazad van abban, hogy nem ugy készül egy ilyen hogy bemenek a Seathoz és vesznek egy kész autót és azt átalakitják. Kifejezetten erre gyártják õket.
Downhill!!
Zengõék széria Cliokat és Suzukikat alakítottak át és lettek versenyautók, a Supercopakat pedig speciálisan versenycélra építik kézzel, (nem robotok által) döntõ részben versenycélra fejlesztett alkatrészekbõl
attól, hogy egyértelmûen marketing okokból kifolyólag a versenyautók egyik vagy másik variánsa hasonlít az utcaira, attól még nem jelenthetõ ki, hogy rokonságban is áll azzal.
nézz meg egy WRC-t meg egy utcai autót és a logo-n kívül nem nagyon találsz rajtuk közös elemet, de mondhatnám a Renault Mégane Trophy-t is meg az utcait.
a SEAT kapcsán ugyanez a helyzet
Downhill!!
Burn tire, not your soul!
Mission Impossible 2010: PRO Class
Charade GTti
Burn tire, not your soul!
Online-World Club
Igaz, csak Klubtagoknak. <#wink>#wink>
A Champ Car(szeptember 4.-én kezdõdik) széria ingyenes.
F1(már zajlik), Derby(vége felé jár), WTCC(hamarosan indul) pedig klubtagságot igényel, mely 4000HUF egy esztendõre.
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
De valóban ugy van ahogy Tzsoltika irta. A supercupába a Cuprát tették. A Wtcc-be pedig a sima utcait.
Ha Bmw-ket nézitek a Wtcc-be a sime e90-es van. Régen meg az e30-as. A nagyobb kategoriákba meg az M3-as. Ugyan ugy néz ki de retentõ sok difi van köztük.
Downhill!!
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
A leon hátulján vékony csik lámpák vannak és kis autó:
Az Altea egy nagy egyterû és a hátulján nagyobb és más formáju Lámpa van:
A Toledo nagy autó és annak meg is van törve a hátulja:
na kb ezek a szembetünõ különbségek közöttük meg persze a méret. Az igaz hogy egy kaptafára készült, de azért jelentõs diferenciák vannak.
Ugy mint régen a Fiat-nál. A 3 ajtos volt a Bravo az 5 ajtos a Brava a sedan a Marea és a kombi a Marea Weekend. Mind a 4 ugyan ugy nézett ki elölrõl. Õk igy különböztetik meg a méret különbséget.
Boccs az offért
Downhill!!
De igaz ami igaz, ha látok az utcán egy Seat Leon-t vagy Altea-t gondokodnom kell, hogy most melyik melyik ..😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!