rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
tudom milyen szervert fenntartani..
majd ha valahova felvesznek akkor megpróbálok félretenni belõle..
imádom a megane-t és a lacettit 😊
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
Setupot pedig olyat használsz amilyet akarsz, lehet alap, saját gyártmány, kölcsönkért, talált...
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
Downhill!!
A ChampCar pedig továbbra is ingyenes, így nem tudom mire gondoltál 4k alatt.
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
Lacetti powa!! 😄
Figyelem Kedves Érdeklõdõk!
Az OWClub 2007 októberi kezdéssel új bajnokságot indít WTCC 2006-os autókkal.
Elõljáróban:
Helyszínek:
- Eurospeedway: 2x 14 kör
- Estoril: 2 x 12 kör
- Barcelona: 2 x 10 kör
- BrandHatch: 2 x 14 kör
- Mugello: 2 x 10 kör
- Brno: 2 x 10 kör
- Zandvoort: 2 x 12 kör
- Macau: 2 x 10 kör
- HiddenValley: 2 x 16 kör
- A1Ring: 2 x 12 kör
Menetrend:
00.00 - 20.00 Edzés (prequali) TS használata ajánlott.
20.00 - 20.30 Qual (30perc - NoLimit Laps) TS használata kötelezõ.
20.30 - 20.40 Átmozgatás melegítés (WU)
20.40 - 21.40 Felvezetõ kör, Állórajt, Verseny 1-2
Versenykörülmények:
* Versenyidõ: Pálya hosszától függ
* Üzemanyag fogysztás: Normal
* Gumikopás: Normal
* Meghibásodás: Normal
* Törés: 50%
* Idõjárás: Száraz
* Zászlószabály: FULL - Teljes
* Engedélyezett segítségek: Automata kuplung
További részletek az OWClub oldalán, a fórumban, illetve segítséget kérhetsz Ninjától és tõlem.
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az FSOne keszit "esos" palyakat a jatekhoz, de az csak barkacs. Videot talalsz lejebb a topicban.
Asrock P67 Fatality,SB 2500K/4500Mhz,Corsair 2x2048 KIT 2133MHz CL9-10-9-25, Asus HD5870 1024MB GDDR5 Voltage Tweak PCI-E, 900/5000Mhz.Samsung SATA2 2x1TB F1,Audigy4,Cooler Master M620,S27A550H
Downhill!!
10Tacle and Blimey!Games announce BMW M3 Challenge, a new new freeware game created to bring to life the powerful engine of the new BMW M3. Developed in close co-operation of the BMW engineers, this free download will demonstrating (Sept. 11, 2007) for the first time the impressive power of the 420 hp bolide, which launched earlier this year.
The authentic driving experience is once more based on the award-winning technology of the internationally acclaimed “GT Legends” and developed together with the close co-operation of the BMW engineers. It was closely calibrated to match the brand new model launched this year. Road performance, sound and optics, as well as the detailed distance conversion of the Nürburgring, one of Europe’s most challenging race tracks, provide the player with a realistic test drive of the newest sports car under race conditions.
“We are very excited to be working as a premium partner with one of the world’s most successful car companies to realise this project. Our Blimey!Games team once again proves its impressive efficiency in the field of motor sports simulations with their newest BMW M3 Challenge game,” says Michele Pes, chairman of 10TACLE STUDIOS AG. The launch of the new game will take place at the IAA International Motor Show in Frankfurt. Visitors to the trade show will get a taste of the first laps in the BMW M3 simulator. The joyride will afterwards be available on four game modes at home. Players can compare their own driving abilities with those of other drivers in the extensive online mode. Up to 16 cars will be waiting at the starting line when the traffic light turns green at this winter’s BMW M3 Challenge online competition. BMW will award prizes to the best international drivers.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
ez meg olyan "kis" autó lesz..ami a nagyközönségé lesz..
a felsõ 10E-nek maradhat a WRX stb..
bár kitudja...a subaru akkor is a WRCé marad. 😊
Beke poraira;/
Amugy, mint utcai auto nem rossz, kinezetre es muszaki adatokra sem. Csak hat ezt nem Imprezza neven kellene futtatni... Igy elegge illuzio rombolo. Nem baj, az elozo 2-3 valtozat ara erosen tartani fogja magat es/vagy felkuszik az egekbe😉)))
De igazabol nem is ertem. Ugy tudom, a Subaru-nak van mas "utcai\csaladi" autoja, miert nem lehetett meghagyni az Imprezza-t olyannak amilyen (nem csak kinezetre, muszakira, hanem kategorianak)?!?! Olyan mintha valamelyik masik komoly gyar, a sajat sport valtozatat lebutitana, hogy tobbet tudjon belole eladni😊 Sok ertelmet nem latom😉
De igazabol hidegen hagy, mert se jogsim se semmim, meg a ennek a visszapillantojat sem tudnam megvenni😉)
Downhill!!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Pannonia Ring volt most ugye? Kiváncsi leszek majd a beszámolóra.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
WRC-t nem tervezek, maximum akkor, ha mondjuk Grönholm-ot leszerzõdtetné a McLaren Alonso helyére, de ez ugye "elég váratlan fordulat" lenne <#vigyor>#vigyor>
az igazság az, hogy mostanra kezd letisztulni, hogy mirõl is szól a dolog igazából, szinte kizárólag preferencia alapján íródik a blog, tehát arról posztolok, ami érdekel annyira, hogy gondolkodjak rajta. A WRC-t nézni jó, de a ralizás és a pályaautózás nemcsak vezetéstechnikailag gyökeresen eltérõ dolgok, hanem két külön ág. Ha elkezdenék WRC-zni, akkor kéne IRC-t is komolyan figyelni, magyar bajnokságot, esetleg Dakar-t, tereprally-t, stb stb és ez külön embert kíván. Nézni megnézek szinte mindent, de komolyabb 5-8-10 ezer karakteres dolgokat nem lehet csak TV nézés meg netolvasás útján írni. Illetve lehet, csak szar lesz.
Szóval maradni fog a 100%-ban pályaautós csapásirány, de az arányok változni fognak. Valszeg kevesebb lesz a magyar bajnokság, mert gáz, kicsit kevesebb F1 is kéne és több félig underground bajnokság. Örültem, hogy idejött a WSR, arról rengeteg cuccot ki lehetett tenni (pl Ragnotti papáról is készült egy kép, meg van itt egy dvd néhány mp attrakcióval), GP2-rõl is lehetett volna, csak nem volt akkor idõm, jó lenne több hely a Porsche Supercup-ra, esetleg a DTM-re, kisebb-nagyobb márkakupákra, ilyesmi. Télen ráhajtok a RoC-ra meg remélem a Speedcar Series-re.
#29068: ez teljesen egyértelmû, kicsit elrugaszkodtunk a "mibõl alakítanak át mivé micsodát" alap tézistõl
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Nem gondoltál még arra hogy néha-néha írsz a WRC futásokról is az oldaladon?
Ez elég hibátlan rally volt 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
márkakupát már azzal rendez az ember, amit akar
Az
rFactor Web-rõl letöltöd a játék 1.115-ös verzióját melynek mérete 689MB. Ezt követõen letöltöd a 12,2MB-os 1.125-ös patch-et, majd feltelepíted ugyan ebben a sorrenben. A játékot így is ki tudod próbálni, de ahhoz, hogy az össze beépített, valamint a netrõl letöltött MOD-ot elérd, meg kell venned a játékot, vagy keresel hozzá okosítást.
CLIO kupát pl. az rFactor Central-ról is tudsz letölteni, mint ahogy nagyon sok minden mást is, de ha szétnézel akárcsak itt a topicban is találhatsz másikat is, ligamodot stb.
Sok szerencsét!
- Letoltes: rFactor Web (Demo/Trial vagy fizetos)
- Clio Cup: HUNGARIAN CLIO CUP 2006
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Az rFactor 2-vel vagy (és) az új patch-el kapcsolatban kapcsolatban is jó lenne többet tudni, mert olvastam valahol, hogy valószínûleg, õsszel lesz várható a dolog, de sajnos annak ellenére, hogy már elég közel vagyunk hozzá, sõt, semmi érdemi infót nem lehet tudni ezzel kapcsolatban. Töredelmesen bevallom, hogy nekem nem eredetiben van meg az rF, de mindenféleképpen meg szeretném vásárolni, de arra várok, hogy mi lesz. Lesz e egyáltalán a közeljövõben valami, ha lesz akkor milyen formában, rF 2.0, vagy patch a jelenlegi verzióhoz, esetleg mindkettõ, melyik mennyibe fog kerülni, melyiket lesz érdemesebb megvenni az árakat és a patchelgetéseket figyelembe véve, ill. hányszor kell találnom valakit és megkérnem arra, hogy vegye meg nekem a játékot, mivel nincs megfelelõ bankkártyám.
Szóval tényleg jó lenne többet tudni!
mostanában folyton kiakad az rfactor 😞
csontra fagy és vagy resetel a gép pár sec múlva, vagy a monitort küldi készenlétbe, hogy csak a reset-el tudom megoldani..
jelenleg a trace-ben a PCC07+Nord v2.0 kombó, de bármelyik autó/pálya együttesel ugyanez van sajnos
rFactor trace file
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
Persze ehez konzolra is ki kéne asni a cuccot, bár biztos megoldják ha kell ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nemtom, az M3 kupában pl nem tûnt fel 😊
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen