rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Neked is gratula 😊))))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gratula! Jo oldalt talaltal. A TRF SKRO meg az rfactorcentral elbujhat mellette. <#vigyor>#vigyor>
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
csapattársam jött billel..neki csal alacsony kipörgésgátló kellett (GTR2 V8mod-hoz) azért lehetett látni h billel van..ha 3-4 nem is de 2mp az tuti..
persze nem vagyunk 1formák..kinek hogy.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
nem egyszerû a bill, de el lehet vele boldogulni.
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Sziasztok! Szükségem lenne egy kis HELP-re. A probléma az lenne, hogy a haverral szeretnénk tolni az rF-et, lehetõleg egy szerveren. Ennek a közelmúltban nem is nagyon volt akadálya és meg is tettük egy párszor, de most az van, hogy ahol õ van oda engem nem enged be, ahol én vagyok oda õt nem engedi be a szerver, "csatlakozási idõ lejárt" hibaüzenettel. A probléma szinte biztos, hogy annak a típusú internetmegoldásnak köszönhetõ amivel rendelkezek, ugyanis micrós netem van és itt elvileg kifelé mindenkinek ugyanaz az IP címe és a kutya is itt lesz elásva, de mint mondtam eddig mûködött. Van valakinek erre valami ötlete? Én valami proxy-s megoldásra gondoltam, de kérdéd, hogy be lehetne e egyáltalán állítani valahol, továbbá kellene egy jó proxy, ill. kíváncsi lennék rá, hogy milyen pingeket eredményezne.
Ha tud valaki segytsen PLZ!
Elõre is köszönöm!
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
na annak aztán semmi köze egymáshoz..
van CC bajnokság már azon próbáld ki magad és a pályákat (street, road)! #29088 hsz-ben ott a link hozzá nem csak WTCC van.
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
valaki mondta polski fiatot is látott a gamében
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Lada mod is készül..lassan 1 éve..van youtube-os videó is..
de nem akarják kiadni..sõt..online is volt már LADA mod verseny..gondolom a készítõk próbálták online..
azt most látom készítés alatt
nah nekem nagyon gyorsan készüljön
a youtube-on láttam 1 video-t az m1-esel durva volt hogy csúszkált a verda segge
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
kb 170pályát nyomtam le kínkeservesen
összesen betömörítva 3.5gb lett a tracks
a rfactor kb 12gb nálam betömörítve szinte az összes mód megvan <#email>#email><#email>#email><#taps>#taps>
modokból nekem legjobban az idt champcar tetszik osztrák pályán szoktam(hegyiverseny) szoktam sokat menni
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
felmegyek online..ha megane,etcc,cc,truck megy és szabad akkor ugrok mint majom a vízbe 😊
van mikor normális banda fogható ki..de akad olyan h visszafele megy a pályán vagy épp úgy laggol h se elõtte se utánna senki..
érdekelne <#fejvakaras>#fejvakaras>
A Bajnokság kezdõ szintû így a megengedett segítségek száma jóvval több mint egy haladó bajnokságban.
A Bajnokságba 16-18 fõ jelentkezését várjuk.
A Tagdíj egy teljes szezonra 2500 Ft/fõ.
Bövebb információ : [email protected] vagy [email protected] msn en cimeken lehet kapni. Illetve a [email protected] e-mail címen.
Honlapunk : http://kf1rl.extra.hu
Viszont nekem is 10 giga volt az rfactor könyvtár, de piszok lassan indult. Pedig sata2 es raiden van. Lekellet csökkentsem, fõleg a modok lassítanak.
a régi 1.070 emlxem mikor sok mod volt benne lefagyott:-( és csak az újratelepítés segített
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
kb2gb
csak olyan bonyolult letölteni már
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Ha tud valaki segytsen PLZ!
Elõre is köszönöm!
Akkor mégegyszer a vidi linkje:
Video
Az elérhetõség a mai futamra
GTR-MSATERS
http://www.youtube.com/watch?v=LZ6HYO4_IEo
Az elérhetõség
www.gtr-masters.hu
Ha máma jönni akartok illetve jelentkezni
http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1404
Szeretnék embereket toborozni egy induló bajnokságba remélem van érdekeltség rá.Igazsághoz az is hozzá tartozik nem éppen a legkönnyebb mod de egyik legéveztesebb annak aki szereti a forma autó világát.
Ha jelentkezni akartok a www.gtr-master.hu címen tudtok.
Ha valami kérdésetek van vagy itt nekem tegyétek meg vagy az oldalon találtok erre módot.Ha valaki esetleg ki akarja próbálni ma lesz egy teszt futam az erre vonatkzoz szabályokat megtalájátok itt és a jelszavat s meg a szoba nevet is.http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1404
Egy kis kedv csinálónak lett készítve egy kis video olyan reklám féle vagy mi.Remélem jöttök minél többen.
Downhill!!
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
Downhill!!
jó progi..nem kell chatelni a gémben..hanem mikrofonon keresztül kommunikáltok egymással 😊