rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#29148
ahha..õk mióta tolják az rf-t? <#mf2>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#29147
CC modot nem látom..szar oldal 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#29146
Aha.... DTM 2077 meg a többi vajon mikor kerülhetett fel oda? 😊)))
Neked is gratula 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29145
"Site last updated 19/08/06 "
Gratula! Jo oldalt talaltal. A TRF SKRO meg az rfactorcentral elbujhat mellette. <#vigyor>

SimaSuna
#29144
háta GTR Masters vazze 😊
Dietrich
#29143
és hol van az a "mi bajnokságunk" meg "nálunk"?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#29142
Hát ha eljönnétek a mi bajnokságunkba fel lehetne kötni a gatyát.Ott kb fél másodpercel vagy max 1 el vagy lasabb segítségek nélkül.De segítségekkel nagyanyám is tud versenyezni ez a helyzet.Billel meg nem is érdemes ezeket játszani.Ergo nálunk csak kuplung engedélyezett és kötelezõ belsõ nézet.
#29141
Ha esetleg valakit érdekel, találtam még 1 jó oldalt tele letöltésekkel:

rFactor Mods
irlindy
#29140
igaziból nemértem mi értelme van billentyûzettel játszani egy szimulátort...arra ott az NFS...rFactorban felmész netre versenyezni esélyed sem lesz azok ellen akik kormánnyal nyomják...de AI ellen sem lesz tul sok

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

SimaSuna
#29139
én kormánnyal mek..
csapattársam jött billel..neki csal alacsony kipörgésgátló kellett (GTR2 V8mod-hoz) azért lehetett látni h billel van..ha 3-4 nem is de 2mp az tuti..
persze nem vagyunk 1formák..kinek hogy.
Istencsászár
#29138
Igen? csekkold csak le szépen, kipörgégátló, blokkolásgátló stb vagy minden kikapcs, máshogy nem is érdemes leülni játszani. Ha igy 3-4 mpvel mégsz csak roszabbat akkor istenadta tehetséges vagy😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

SimaSuna
#29137
+3-4mp mit számít... 😊
#29136
billentyû vagy kormány. én általában elõbbivel teszem, mert lusta vagyok elõvenni a kormányt 😊
nem egyszerû a bill, de el lehet vele boldogulni.

JuanG
#29135
nem lehet...a GTR2 és RACE-WTCC - ben lehet.

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Tomo15
#29134
Ha nincs kormányod, akkor ez nem a te játékod.
lac coo
#29133

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29132
lehet a játékba egérrel kormányozni? mert sajnos kormányom nincs 😞

pointer4
#29131
Ezt úgy mondod mintha az nem valami jó dolog lenne. Mint a p*na 😄
Ez valami képmutatás ? 😊
Istencsászár
#29130

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#29129
WAREZ

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Danecay
#29128
Erre senki?

Sziasztok! Szükségem lenne egy kis HELP-re. A probléma az lenne, hogy a haverral szeretnénk tolni az rF-et, lehetõleg egy szerveren. Ennek a közelmúltban nem is nagyon volt akadálya és meg is tettük egy párszor, de most az van, hogy ahol õ van oda engem nem enged be, ahol én vagyok oda õt nem engedi be a szerver, "csatlakozási idõ lejárt" hibaüzenettel. A probléma szinte biztos, hogy annak a típusú internetmegoldásnak köszönhetõ amivel rendelkezek, ugyanis micrós netem van és itt elvileg kifelé mindenkinek ugyanaz az IP címe és a kutya is itt lesz elásva, de mint mondtam eddig mûködött. Van valakinek erre valami ötlete? Én valami proxy-s megoldásra gondoltam, de kérdéd, hogy be lehetne e egyáltalán állítani valahol, továbbá kellene egy jó proxy, ill. kíváncsi lennék rá, hogy milyen pingeket eredményezne.
Ha tud valaki segytsen PLZ!
Elõre is köszönöm!

irlindy
#29127
van egy kis gondom..ne nézzetek hülyének betom másolni a skineket a mappába..de most amikor CC modban kiválasztom akkor kidob vmi hiba üzenetet...pedig 3 különféle skint is feltettem és jó helyre...mér van ez? az lehet h még a skin az 1.0-hoz készült? akkor lehet h azér nem megy 1.1en?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#29126
"champcar tetszik osztrák pályán szoktam(hegyiverseny) szoktam sokat menni"
na annak aztán semmi köze egymáshoz..
van CC bajnokság már azon próbáld ki magad és a pályákat (street, road)! #29088 hsz-ben ott a link hozzá nem csak WTCC van.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

MaSzKa
#29125
fasza bogár mod is van:-)

valaki mondta polski fiatot is látott a gamében

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

SimaSuna
#29124
^^
Lada mod is készül..lassan 1 éve..van youtube-os videó is..
de nem akarják kiadni..sõt..online is volt már LADA mod verseny..gondolom a készítõk próbálták online..
MaSzKa
#29123
köszi mondom miért nem tudom letölteni a k életbe

azt most látom készítés alatt


nah nekem nagyon gyorsan készüljön

a youtube-on láttam 1 video-t az m1-esel durva volt hogy csúszkált a verda segge

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

SimaSuna
#29122
BMW M1

1enlõre készítés alatt..
MaSzKa
#29121
ja azt megköszönném ha valaki tudna nekem szerezni BMW M1 1979-86 Mod-ot vagy olyat amibe M1-es bmw van vagy régi sport BMW-k vannak

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#29120
ha ezt tudtam volna elöbb nem kezdek el egyenként tölteni pályákat

kb 170pályát nyomtam le kínkeservesen

összesen betömörítva 3.5gb lett a tracks

a rfactor kb 12gb nálam betömörítve szinte az összes mód megvan <#email><#email><#taps>

modokból nekem legjobban az idt champcar tetszik osztrák pályán szoktam(hegyiverseny) szoktam sokat menni

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

SimaSuna
#29119
ne kezdjétek h kinek mennyi van..
van épp elég minden gaméhoz xD
copass
#29118
én vmi 4dvd-nél tartok csak rfactoros mod/track, nem semmli! 😄

SimaSuna
#29117
nekem 8 mi megy..
felmegyek online..ha megane,etcc,cc,truck megy és szabad akkor ugrok mint majom a vízbe 😊
van mikor normális banda fogható ki..de akad olyan h visszafele megy a pályán vagy épp úgy laggol h se elõtte se utánna senki..
avcom
#29116
nincs valakinek valami statisztikája, hogy összesen hány online autós bajnokság megy már és átlagosan hány naponta indul egy új?

érdekelne <#fejvakaras>

#29115
Sziasztok! Hamarosan új bajnokság indul! Várjuk mindazok jelentkezését akik ki szeretnék magukat probálni a száguldó cirkusz világában és egy jó társaságba szeretnének kerülni.
A Bajnokság kezdõ szintû így a megengedett segítségek száma jóvval több mint egy haladó bajnokságban.
A Bajnokságba 16-18 fõ jelentkezését várjuk.
A Tagdíj egy teljes szezonra 2500 Ft/fõ.

Bövebb információ : [email protected] vagy [email protected] msn en cimeken lehet kapni. Illetve a [email protected] e-mail címen.
Honlapunk : http://kf1rl.extra.hu

pointer4
#29114
Itt van egy ilyen hogy "RFACTOR 231 CIRCUITOS" 5 giga map. Sok mindenbõl nem a legújabb, meg a Nord 1.21 nem mûxik benne, de ezeket könnyû orvosolni.
Viszont nekem is 10 giga volt az rfactor könyvtár, de piszok lassan indult. Pedig sata2 es raiden van. Lekellet csökkentsem, fõleg a modok lassítanak.
MaSzKa
#29113
ja és 7gb mod-ot töltöttem le :-)

a régi 1.070 emlxem mikor sok mod volt benne lefagyott:-( és csak az újratelepítés segített

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#29112
nekiálltam pályákat letölteni már 100db felett járok:-)
kb2gb
csak olyan bonyolult letölteni már

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Danecay
#29111
Sziasztok! Szükségem lenne egy kis HELP-re. A probléma az lenne, hogy a haverral szeretnénk tolni az rF-et, lehetõleg egy szerveren. Ennek a közelmúltban nem is nagyon volt akadálya és meg is tettük egy párszor, de most az van, hogy ahol õ van oda engem nem enged be, ahol én vagyok oda õt nem engedi be a szerver, "csatlakozási idõ lejárt" hibaüzenettel. A probléma szinte biztos, hogy annak a típusú internetmegoldásnak köszönhetõ amivel rendelkezek, ugyanis micrós netem van és itt elvileg kifelé mindenkinek ugyanaz az IP címe és a kutya is itt lesz elásva, de mint mondtam eddig mûködött. Van valakinek erre valami ötlete? Én valami proxy-s megoldásra gondoltam, de kérdéd, hogy be lehetne e egyáltalán állítani valahol, továbbá kellene egy jó proxy, ill. kíváncsi lennék rá, hogy milyen pingeket eredményezne.
Ha tud valaki segytsen PLZ!
Elõre is köszönöm!

#29110
Na ha valaki nem tudna másolni is csak kattintani mer most tanulom ezt az oldalt.
Akkor mégegyszer a vidi linkje:
Video
Az elérhetõség a mai futamra
GTR-MSATERS
#29109
Na ezt jól megcsináltam a vidi linkje:
http://www.youtube.com/watch?v=LZ6HYO4_IEo
Az elérhetõség
www.gtr-masters.hu
Ha máma jönni akartok illetve jelentkezni
http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1404
#29108
Sziasztok!
Szeretnék embereket toborozni egy induló bajnokságba remélem van érdekeltség rá.Igazsághoz az is hozzá tartozik nem éppen a legkönnyebb mod de egyik legéveztesebb annak aki szereti a forma autó világát.
Ha jelentkezni akartok a www.gtr-master.hu címen tudtok.
Ha valami kérdésetek van vagy itt nekem tegyétek meg vagy az oldalon találtok erre módot.Ha valaki esetleg ki akarja próbálni ma lesz egy teszt futam az erre vonatkzoz szabályokat megtalájátok itt és a jelszavat s meg a szoba nevet is.http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1404
Egy kis kedv csinálónak lett készítve egy kis video olyan reklám féle vagy mi.Remélem jöttök minél többen.
Freedom88
#29107
ment egy privát üzi neked!

T.T.

gordon 24
#29106
Igen erre Thx.. Akkor Október 4-ig gondolkozom. Remélem Tom Coronel 20-as Seatja meglesz addig még.

Downhill!!

Knife
#29105
Azaz ma Kedd van, de a futamok Csütörtökön lesznek, ha erre voltál kíváncsi.

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

Knife
#29104
Kedd.
Az elsõ futamig. (Elõreláthatólag 2007. Október 4.)

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

leho94
#29103
csütörtök?

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

gordon 24
#29102
Jó látom Csütörtök.. Sorry. Gondolkozom rajta. Meddig kell jelentkezni?

Downhill!!

gordon 24
#29101
Aham.. Oké. Na végig gondolom az ügyet. Lenne kedvem a Wtcc-t nagyon imádom! Rfactorom is eredeti. Milyen nap van?

Downhill!!

SimaSuna
#29100
teamspeak

jó progi..nem kell chatelni a gémben..hanem mikrofonon keresztül kommunikáltok egymással 😊
gordon 24
#29099
Rendben. Regisztráltam megnéztem.

Egy kérdés, Mi a fene az a ts vagy mi a görcs? És mire használjátok? Olvastam ezt hogy azon beszéltek, ez egy program? Venni kell ilyen titkos ügynök fejhallgatót?

Downhill!!