rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#29311
FSONE 07 kicsit bajban van a kerék méretekkel 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29310
ajjaj, a fiával???? na neeee

http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/more_sport/article2461339.ece

avcom
#29309
meg bizony és még párszor meg is fog

#29308
http://index.hu/sport/mcrae0915/

#29307
egyébként meg nem biztos, hogy meghalt, mert vasárnapnál elõbb nem tudják azonosítani a szétégett tetemeket 😞

SimaSuna
#29297
sajnos igaz a hír..
ismét 1 jó pilóta vesztette életét..

Richard Burns
Michael Park (navigátor)
Colin McRae (nagy kedvencem volt a Fordos korszaka, fõleg a Korzika rally miatt) 😞
Freedom88
#29296
ahha. Hát akkor részvétem.

T.T.

lac coo
#29295
Úgy legyen, de sajnos én ez után a hír után már azt olvastam, hogy a helyi rendõrség megerõsítette a hírt .😞

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Freedom88
#29294
most olvastam, h elvileg még nem biztos h a gépen utazott.

T.T.

lac coo
#29293
Ja , és szomorú apropó: ma meghalt Colin McRae, helikopter szerencsétlenségben .
😞((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#29292
Dehogy olyan 😊)))Legfeljebb garfikára, CMR-ben dobozok mozognak lehetlenül😊)))Tudom,nekem megvan 😉)))
Nézd meg itt hogy dolgozik a felfüggesztés és a súlypont 😉
De gondolom ezt te is tudod ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#29291
a video alapján sajna olyan mint a CMR 5 vagy az új...persze tudom hogy a CRC ennél sokkal több 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#29290
Kis reklám hazánk fiának, kollégáknak készült mutatóba, szal semmi extra...És elég trágya minõség ..😊)))

Ezt a fizikát nem igen lehet becsapni 😉))) A legjobb...

CRC1
CRC2

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29289
Nekem viszont kellene az a kormany ami egy ilyen hulyet is tulel. <#taps>

MaSzKa
#29288
gondolj bele mi lenne ha kapna 1 Logitech G25-õt, azt nem bírnám végignézni ahogy végig megy pl. LFS S2 city-ba<#fejvakaras>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#29287
hát ennek még a 2eft-os logitech-emet se

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

CodeRed
#29286
OFF

Ennek sem mondanám azt, hogy gyere öcsém próbáld ki az új kormányomat! <#buck>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Knife
#29285
Szevasztok!
Nem tudjátok, lehet valahol fps limit az rFactorban? Mert újratelepítettem a Windowst és azóta fix 56 fps a menüben, haver ugyanígy járt csak neki 75 a fix.
Elõre is köszi!

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

Dietrich
#29284
azt laggnak hívják..de ez a másik egy baromság..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

MaSzKa
#29283
néha multiba is elõfordul hogy ugrálnak az utok elõre hátra:-(

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

petesilver
#29282
Had találjam ki: Ez valami bolha liga lehet? Szerintem valaki rájött hogy lehet viccesre írni az ötközés paramétereit😊 Gondolom az aszfaltot is ütközésnek tekinti, és ellövi. Volt anno egy próbaverzió egy nagyon korai szakaszából egy soha meg nem csinált/jelentetett játékból. Ott az elején ugyan ilyen volt, leraktam az autót a pályára, nyomtam egy start gombot, és ellõtte az autót a fenébe a progi 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29281

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

pointer4
#29280
Fúúúúúúúú naooon jü lett 😄DDD
Talán csak az ACCOLADE logo hiányzott 😊
avcom
#29279
ja azt láttam, de õszintén szólva úgy gondoltam, hogy a portolás menete fordított lesz <#smile>

Alexease
#29277
A GTR2-hoz mar az nap megvolt, de hat az rFactorhoz kicsit munkasabb a dolog😉 Ezert kellett ilyen sokat varni😉 De levileg megpiszkaltak a fizikat, hogy ne legyen benne az a +1tonnas leszorito ero mint a BMWM3C-ben😊))
avcom
#29276
sokáig tartott <#idiota>

off: sorry az AIW-t még nem láttam <#falbav>

Alexease
#29275
BMW M3 Challenge for rFactor 😉

- Part 1 (Main MOD, vagyis a cuccos maga😄) 70 MBYte
- Part 2 (Movies, Background, Music, stb. - vagyis ami nem annyira fontos, megy enelkul is😄) 150 MByte

Egyelore nincs masik link, ne is kerdezzetek😉 Ha lesz, valaki ugy is kirakja😉


Banner copyright: BMW M3 Challenge SG topic😉 THX!
SimaSuna
#29274
én pl sony vegassal csinálom.és így renderelem le #29251.
50-55mb lesz..

bár most kipróbálok 1 másik videó szerkeztõt a Magix Movie Editor Pro-t.
remélem ebben a hónapban meglesz a videjám 😊
MaSzKa
#29273
MaSzKa live_for_speed_s2_0.5u_alpha_video.racing.hu
lehet regisztálnotok kell hog letölthessétek

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#29272
nekem is lesz videom olyan mindenes amibe sok különbözõ szimulatorvan

csak azt kéne megoldani nagyon jó minõségûlegyen lé kis helyen elférjen
segíthetnétek 1-2 infoval

én is linkeltem 1 videot ilyenekbõl lesz összevágva 1 zenés klipp:-)

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#29271
nekem is tetszett a video
fõleg a bmw-k miatt:-)

igényes volt és jó minõségû

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#29270
nekem egyáltalán nem akadozik

a jó minõség fontos nekem
nem szeretem a youtubos szarokat

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

lac coo
#29269
Nem, vannak a játékban is bajnokságok, már amelyik modban tisztességesen megírták ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29268
Itt az rfactorban csak neten lehet bajnokságot játszani?
CodeRed
#29267
Én nem tudom, hogy szándékosan, vagy véletlenül sikerült így de mikor a McLaren elindul az pontosan olyan mint az eredeti GPC-ben, hogy indulás után picit "meglódult" az autó. Mintha egy szusszanatnyit gyorsabbá válna. Na ez itt is pont olyan. Ha ott direkt gyorsítottál a videón, akkor 2x-esen grat! Így most lehet, hogy hülyén hangzik de aki agyonodavissza játszott a játékkal az tudja mirõl írok aki pedig esetleg olyan okosságokat szeretne írni, hogy gyorsul az autó, stb.. stb.. az ne válaszoljon <#circling>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#29266
Király nagyon!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#29265
Szia! Már a hosszászólásból éreztem, hogy ha valaki hozzányúl a GPC-hez és abból valamiféleképpen múvit csinál az csakis igényes lehet. Hát szépöcsém (ha meg nem haragszol a megszólításért) ez egyszerûen NAGGYON JÓ LETT! Igazi profi munka ahogyan az eredeti menüt, kinézetet az elején megcsináltad és összevágtad az rFactorral. Nekem (kb 16-17 éve) ez volt a No1 a nonpluszultra C-64-en. Tény, hogy voltak "fizikában" jobbak mint pl a REVS de ez volt a legjobban összerakott F1 játék C-64-re. Szóval a feeling totál ott van, az igényességedre pedig a legjobb példa, hogy szerintem a lehetõ legjobb miinõségben készítetted el. Akinél akadás problémák vannak az vagy szar codec-et használ vagy kevés a gépe hozzá. Ha esetleg el tudnád juttatni a videóban elhangzott zenéket valahogy azt megköszönném! A videóhoz pedig GRATULA, csak így tovább, az igényességedet sose add lejjebb! <#worship><#worship><#worship>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Nándesz14
#29264
na mégegyszer 😊 link

nem lehet hsz-t szerkeszteni? 😞

#29262
Rendben,köszi!
Mondjuk nemtudom haverék hogy tudnak vele nyomulni neten mod-okkal stb..
Nem vették meg az tuti<#nemtudom>

lac coo
#29261
Az update exe. jét tedd be ajáték könyvtárba , onnan indítsd.
Néhány autó néhyány pálya...Nem lehet modot berakni ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29260
Nem rakja fel rá az Update-et😞
Azt írja,hogy nem találja a játékot telepítésnél.
Mit jelent,hogy trial?Idõben korlátolt vagy minimális pálya stb?
Mod-okkal bõvíthetõ a trial?

Alexease
#29259
Letoltod a hivatalos oldalrol a Trial-t, Demo-t (bannerben a link), es hasznalod😉 Aztan megveszed, vagy a topic kereso es a Google a baratod😉
Alexease
#29258
Azert a 60fps es az 5000 kbps erosen tulmutat a filemeret erdektelensegen😉
#29257
Kaphatok tõletek kis help-et,hogy tudnám használni a játékot?Nem vettem meg de játszani szeretnék vele.thx

#29256
Ja, ertem.

Nándesz14
#29255
Betömörítem 30 megába, ha kell. Nem az volt a célom, hogy minél kisebb legyen. <#smile>Nálam pl nem akad.
Feltettem egy video-megosztó oldalra, belinkelném csak most nem elérhetõ. :S

SimaSuna
#29254
ez saját video pl..
pointer4
#29253
LOL 1920*1080 60 fps, lenne az álom 😄 az a HD top top toppp, és a HDMi kábel át se tudja bvnni már ezt a sávszélt 😄 😄 csak a DVI
#29252
Te ezt most mire irtad? Mert en a csavo videojanak az adatait irtam le, ami teljesen dilettans.