rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SimaSuna
#29251
xvid 720x576 260kbps 24bit 25fps 4perc 50mb (avi!)
wmvben sztem a fele..
#29250
Video: Windows Media Video 9 1280x1024 59.94fps 5050Kbps <#wow1>
Elobb talan tanulj meg videot kodolni, mar bocs. Akkor talan nem lesz 180MB egy 5 perces film. Egyebkent total akadozik, teljesen nezhetetlen, amit pedig lattam belole nem ertem, hogy mi koze a GPC-hez.

SimaSuna
#29249
kint udvaron tüzetrakol..acélszálat bele..melegedik..hajlítod..melegíted hajlítod..mi így csináltuk 😊
cselt
#29248
Már énis megnéztem ezt a boltot, csak nincs éppen a szomszédban. Gari az már nincsen rá sajnos, ha lenne az lett volna az elsõ, hogy gariban csináltatom.

@Spet
Nekem nincs valami nagy kézügyességem, de ha nem lesz más akkor ezt a megoldást fogom választani. Bár azért egy ilyen átmérõjü acélhuzalt nem olyan egyszerû hajlítgatni.
Dietrich
#29247
jut eszembe..gari van rá még? mert logitech nem javít semmit hanem kicseréli ha van hozzá megfelelõ garid.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#29246
ezt a gugli adja ki elsõ helyen:
http://www.rugokeszites.hu/
azt nem állítom, h van is olyan ami kell..körül kell nézned.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#29245
Sztem megfelelõ keresztmetszetû acélhuzalból egy satu,meg egy jó fogó, meg egy henger segítségével te is könnyedén meg tudod csinálni.kell egy kis kézügyesség,meg némi erõfeszítés,de menni fog😉
MaSzKa
#29244
video.racing.hu

oda raktam fel én is

az a legnézettebb rally-racing-crash video oldal magyaroszágon

csak reggelni kell azt kész

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#29243
Miért nem rakod fel valamelyik videó megosztó oldalra?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Nándesz14
#29242
rFactorral csináltam egy Grand Prix Circuit remake movie-t. Talán valaki emlékszik még arra a game-re.<#smile>
MovieNem kicsi. 180 mega, 5 és fél perc.

MaSzKa
#29241
nekem nem küldtek semmit
pedig irták értesítenek
BMW m3 challenge van most helyette:-)

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Dietrich
#29240
ja bejön, de honnan vette, h nem vették fel?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

SimaSuna
#29239
most bejött...
^^
Dietrich
#29238
nekem be sem jön a fórum..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

SimaSuna
#29237
háth jah..
MaSzKa
#29236
nem vettek fel a clio kupára

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

SimaSuna
#29235
akkor az oldalon kellene frissíteni..

hungaroring meg donnington van kilistázva..utánna mondello van
Tomievo
#29234
pannóniaringen voltunk, mondello már rég lement...

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

SimaSuna
#29233
jöttem volna..de sem email.sem a forumon nem jelezék h mivan..
Mondello park jött volna(sztem..)..ere euroringen karikáztok -.-
nah szép..
pedig beleéltem magam a lecsóba 😞
JuanG
#29232
Ez volt most, király verseny volt, grat Mike! 😊

kép

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

irlindy
#29231
próbáltam de nem....legjobban f1ben érezni h nagyob huz oldalra

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

cselt
#29230
Próbáld meg azt, hogy eltekered teljesen balra majd teljesen jobbra. Nekem így szokott helyrerázódni, ha kicsit ferdén áll.
irlindy
#29229
ha már momoról van szó....kicsit oldalra húz a kormányom..tom h elég láma kérdés...de hol lehet középre állítani?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Alexease
#29228
A szokasos MOMO produkcio (a potmeter melett)😞
Talan lesz valakinek, ha nem, akkor neten lehet talalni rugokeszitoket, elfogadhato aron.
cselt
#29227
Sziasztok!

Bocsika egy kicsit off de hátha tud valaki nekem segíteni.
Gondban vagyok. Ma játszottam jó kis momo racing kormányommal aztán az egyik féktávnál hallottam egy reccsenést és hirtelen felkönnyûlt a fék. Szétszedtem megnéztem, eltörött a fékpedál plussz rugója. Kérdésem lenne, hogy ilyet hol lehet venni vagy esetleg van valakinek otthon ami a fiókban porosodik csak?
Válaszotokat elõre is köszönöm!
MaSzKa
#29226
megoldottam

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Ginger17
#29225
Úgy legyen.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#29224
ne merülj bele a részletekbe..lehet jövõre a 10 legjobb CC-s ott lesz 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ginger17
#29223
Indy500...??? Dietrich, nyugszik! <#zavart1>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

MaSzKa
#29222
Clio Cup FRRacers 2.0 ezt nem lehet letölteni onnan

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

SimaSuna
#29221
MaSzKa
#29219
sajna én nem tudok mert nem lesz ramom holnap

mikor lesz különben?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

blory
#29218
Hol Clioztok ti ?

MaSzKa
#29217
nekem is van min2
csak trabim nincs

lesz ram egybõl jövök ide játszani

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

SimaSuna
#29216
Verhovinával?..mint trabantal végigmenni Nordon..
Babettával?..mintha gyalog mennél...
tudom mind2-nek gazdija vagyok félig..
SimaSuna
#29214
hallod a fórumba jelentkezzél! a cliora..
ma elvileg futam lesz!
MaSzKa
#29213
de nekem igy jön be

gondolj bele verhivinával vagy babettával menni 1 kört a laguna seca-n milyen lehet

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#29212
CCnzi - az mi champ car?
ma viszik el a ramjaimat nem tudom mikor lesz új lehet 1 hét addig
csak p3-as lesz :-(

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Dietrich
#29211
hihetetlen jókat megyek a magyar clioval az új-záélandi és a korzikai rally pályákon..
kb. ezt mondtad..

CC az ow autó..és megvannak a maga pályái (nem Monza, Istanbul, Barcelona, hegyi pályák) hanem long beach, laguna seca, denver, detroit,toronto,cleveland,edmonton,st.jovite,indy500 stb.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

SimaSuna
#29209
Alexease,Lac coo és innen mindenki ismeri a HSW-t..
nem kell ide reklám..Alexease nem szereti ha spamelik a tápigot 😊
SimaSuna
#29208
jöhetnél CCzni^^
ingyenes bajnokság van
MaSzKa
#29207
egy kis reklám HSW.Hu
mert ez a kedvenc szimulátoros lapom és rájuk fér a népszerûsítés
hsw.hu

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#29206
iDT ChampCar World Series 1.1
Lienz Festival Der Geschwindigkeit 2006

ezt a két modot kombináltam össze az eredmény meghökkentõ

jobb mint a gtr 2 így már szerintem<#taps>

legalábbis eddig gtr2 nyomtam sokat most ezt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

SimaSuna
#29205
persze persze...ismerjük mi az aktakukacokat 😄😄DD
mi is szeretjük a fût és egy s mást 😊
Alexease
#29204
Csak tippeltem, de lehet hogy volt 20 fok is😉 Egy szal poloban acsorogtunk az iroda elott es vigyorogtunk😄 Kolegam hivta az asszonyt, az meg nem hitte el😉
lac coo
#29203
Vagy sok volt a fû !!! <#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#29202
Belvárosba is, érdekes volt😄 15 fok? szerintem több volt du. 20 volt az tuti.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

SimaSuna
#29201
kajak?
Alexease
#29200
OFF
Delutan 4 ora koul, volt vagy 15 fok, sutott a nap, es szakadt a ho😊 <#zavart1><#idiota> Es ez a Gellert-hegyen😊 Azert szeptemberben eleg kellemes😊
ON
repvez
#29199
Épp most akartam beirni ,hogy én most probáltam ki egész jo progi és igazi feludulés ilyen kis méretü dolgokba ilyen szintu játékot találni.
Bár a multiját még nem néztem.Ahoz kell valami regisztrácio vagy egyböl lehet keresni servert?