rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#29421
Oké! Frissítettem a gmotor plugint, elolvastam a tutorialt, beállítottam maxban az alfás materialt Alex leírása szerint, és az istennek nem alfáz a max8 sem materaileditorban, sem viewportban, sem renderben. Mi a szöszt csinálok rosszul? Lacoo neked maxban alfázott Alex beállításaival a rendernél?

Mission Impossible 2010: PRO Class

#29418
Parád, Parád, Parád 😊
Ne add fel Alex, egy ország várja erre gondolj (ezzel most biztosan sok terhet levettem a válladról) 😛

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

JuanG
#29417
klassz 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#29416
Mivel ugy sincs semmi, "csak ugy" egy kep😉 <#idiota>
Paradsasvar ismet megszivatott (gMotor export vs. MAX elhalas😄), igy pihentetonek osszedobok egy masik palyat😊 Csak utvonalteszt szeruen, 2-3 nap piszkalgatassal😉 Plusz tesztelek 1-2 modellezesi barkacsot😉


petesilver
#29415
Anno felraktam egy másik ilyen materialbeállító progit max alá, na azt látva is égnek állt a hajam elsõre 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29414
Lehet sántít valahol a script .Ezt én is észrevettem, vannak anyagok amiknek mondjuk DX9 cube+bump sahder van megadva, de a játékba már csak egy sima texturával vannak elmentve.. Na ezt a GMT importe-exporter már nem engedi, ha nem raksz be valahová valamit akkor nem konvertál..Ha meg új shadert raksz rá, akkor meg kezdheted elölrõl az egészet mert akkor sem hajlandó megcsinûálni, elölrõl, nulláról fel kell építeni az egészet 😊))))

De én igazából csak kontár vagyok, szal makd Alex megmonja a tutit 😊))
Egy biztos:sokat kell szívni ezekkel a dolgokkal ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29413
Megvan a megoldás. A shader mellett van még 6fájl 3tex kezdetû vsh meg psh kiterjesztésben, na azt nem raktam bele a max8-ba, csak a 6-7be, így most már jó lett. ami érthetetlen még számomra, hogy a legtöbb object csak ehy texturát használó cucc, mégis 3 material van hozzá rendelve, +1 specular shader, +1 cube shader. Viszont ezekben nincs map. ezt vajon miért teszi, a progi hozzászámol map nélkül valami alap speculart? Jó lenne érteni a mûködését.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29412
Nem tom, lehet hogy az régebbi, bár nem hiszem , hogy azóta annyit változott volna ....Ha megkerested a texturát neki ( néha még akkor sem találta meg mikor jónak tûnik az mtl ablakban, szal érdemes mindent átnyálazni ) utána ugye megnyomod az adott submaterialnál azt a kék sakktábla gombot (nem tom mi a neve hirtelen 😉 ) ami megjeleníti rajta a texturát ?Hátha ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29411
Igen, shaderre gyanakodtam néha én is, De néha meg betölti. Vajon létezik, hogy a pályát még a régi elsõ shaderhez csinálták, amit az újabb nem tud lekezelni? néha újra megadod neki a texturát, és hiphopp jó, néha meg az sem segít, szóval eléggé katyvasz.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29410
Maxban akkor fekete valami, ha olyan anyag , shader van rajta amit nem tud lekezelni ....De nagyon sokszor akkor sem hozza be automatikusan a texturát ha látja a könyvtárban, hanem kézzel kell megkeresni neki , sõt kitalálni mi is lehetett ott eredetileg mert nem ír semmit sem 😊)))

Rensernél semmi extrát nem tud rárakni a max, én áttoltam vray alá mert csak úgy vannak extra dolgok ...

De igazából hogy so kfekete objektet láttam volna arra nem emlékszem, csak rengeted elveszett texturát keretem meg 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29409
Alex, vagy Lacoo. Ami baromira idegesít, hogy beimportálom max alá az rFactor objectet, behúzza rendesen látszólag, de az összes object fullfekete. Material editorban, és renderben is. Látszólag ME-ben minden stimmel, elsõdleges textura is beállítva, azonban sehol nem jelenik meg a textura, a shaderek jók a hrdvershader könyvtárban, a legutolsó coreshader van kicsomizva. Mellesleg a Seatnál és a Clionál sem sikerült sehogy normálisan alfázott objectet elõhoznom gmaterial-al. Már gyönyörûen látszott editorban, hogy igen, azt alfázza, de renderben nem. Autónál még csakcsak elmegy, de most egy pályát töltöttem be, kicsit erõs a fullfekete annyi objectnél. Jártatok már így?

Mission Impossible 2010: PRO Class

#29408
Igen, én is a "könyörgök" szóra gondoltam. 😊 Bár az csak egy "ny".

Az a baj, hogy azok az emberkék, akik ennyire pocsék helyesírással, s ennyire értelmetlenül írnak, nem fogják fel, hogy addig nem fogják õket komolyan venni, amig nem változtatnak ezen.
Mivel a fórumokban a másik személyiségérõl két dolog, a mondandója, s írásának stílusa, formája árul el valamit, így nyílvánvaló, ha errõl ítéljük meg a másikat.

petesilver
#29407
Siralmas 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

SimaSuna
#29406
szvsz könyörgök..vagy vmi hasonló..
petesilver
#29405
Jó magam speciel még azóta se vágom, mit jelenthet a könnyi szó 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

SimaSuna
#29404
sajnos egyre több helyen feltünnek az ilyesfajta emberek..
linket de azonnal..
vagy pl kijön a játék de már magyarosítás van?
vagy pl piros nagybetüvel ki van írva h hány nap van hátra..de megkérdezi h mikor jön ki..
ezekhez hozzá kell szokni 😉

vagy mondok konkrét példát.
Stalker
"nemtok kimenni az ajtón..mit csináljak?"
"beragadtam..leszedtem 1 másik verziót de ott is"
ez az mikor nem néz szét a menüben a "Controls" menüben csak bumm bele 😊
#29403
Hol?

#29402
ott vagy

#29401
Ja.
LINEKT...
KÖNNYI...

TIsztára az az érzésem, hogy néhányan nem azt nézik egy hsz megírásánál, hogy az értelmes legyen, hanem minél hamarabb begépelje a mondandóját. Hogy van benne pár hiba? Na bumm!
Bevallom, engem egyre jobba zavar ha többször el kell olvasnom egy hsz-t, hogy meg is értsem...

lac coo
#29400
Te értetedd ..?<#idiota><#wilting>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29399
jó van na

Alexease
#29398
Az egy dolog, hogy otthon bevasarolnak neked, foznek rad es meg talalnak is, de meg is ragjak a kajadat?!😊 <#idiota><#zavart1><#zavart2>

Banner alatt linkek, TRF SKRO --> szolgald ki magad😊
Ha ezutan sem megy, es holnap is megkerdezed, akkor valoban valami egyszeru keszsegfejleszto jatekot ajanlok neked😉 <#idiota><#zavart1>
#29397
BARCELONA 07 LINEKT KÖNNYI

petesilver
#29396
Nagyon buli!

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29395
Köszi , Alex, Pete!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29394
Az ugyan csak finom lenne.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29393
DE a legjobb, amivel tudsz vektoros és 3D modelleket is nézni, valamint minden létezõ kép formátumot, beleértve a dds-t is, az a Right Hemisphere Deep Exploration nevû progija.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#29392
DDSViewer (nVidia), Irfanview, XnView, stb.😉 Mindharom ingyenes program.
lac coo
#29391
Van valami módszer, vagy progi arra, hogy ha egy dds-t akarok megnézni ne kelljen megnyitnom PS-el? Csak arra kéne , hogy azonosítsam mi is az ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#29390
Alexease
#29389
NROS NASCAR Racing 2007
Nekem meg van, meg idoben szedtem le😉 Ha nem felejtem el, holnap delelot feltoltom, hogy tudja szedni akinek az kell (330 MByte)😉))
petesilver
#29388
Igen, mindent leszedtek, és az új mod meg letölthetetlen, mert az egyetlen hivatalos link rossz 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

irlindy
#29387
off:
megy rendesen...de ez a hang
BMW

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

b-type
#29386

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

avcom
#29384
köszönöm <#smile>

pointer4
#29382
Nemááááá 😄 😄 😄
Nem inkább egy dragster van mögötte csak naon rövid ?😄
lac coo
#29381
BSZ, Misu ! 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29374
kösszi majd áttanulmányozom

irlindy
#29373

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Istencsászár
#29372
Persze tolatáskor😄DDDDD

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#29371
Nem, gondolom enyhít az orrmotor-elsõhajtás okozta a alulkormányozottságon ! 😉)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#29370
kell a dáonforsz h tapadjon a másín😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alexease
#29369
Fel akar szallni?!😊
lac coo
#29368
Hehe...<#idiota><#idiota><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29367
Ismerem az NROS-t de az általukkészített Nextel Cup Series 2007 es mód kellene... eléggé felidegesít, hogy mindent leszedtek és csak ezt az izét rakták ki a Sprint Cup ot <#falbav>

lac coo
#29366
Az a pálya, amin most volt F1 futam az már van ?<#banplz>.
Bocs ha volt már, lusta vagyok 5-öt visszaolvasni ....<#wink>.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29365
hali. skin készítéshez valami segítséget tudtok adni hogy hogy kezdjek hozzá. elõre is megköszönném

irlindy
#29364

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#29363
Valaki segítene, hogy merre találok egy jól összerakott Nextel Cup os NASCAR modot? <#worship>

SimaSuna
#29362
pff..akko nincs