rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Petter Szajmon
#29530
Valaki tudna mondani egy takaritó progit hogy ne kelljen egyenként kitörölni a már felesleges modokat , pályákat

b-type
#29529
Hát ez absz. jó! <#eljen><#eljen>
Ezekkel a pályákkal mik a terveid? Mert talán érdemes lenne összeállnod vkivel aki vállalja a szöszölösebb részeket, aiw..ilyesmi, és kiadni mindenki nagy boldogságára.
..és akkor nincs végképp semmi kötelezettség, vagy nyûg.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

JuanG
#29528
sztem nagyon frankó!! 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Magnum PI
#29527
Sziasztok!

F1-es pályáko szeretnék játszani. Mit és honnan szedje le? A CTDP F1 2005 mod már fent van.

#29526
na igen, pont momo-m van... nem bírom eltalálni, hogy mi a megfelelõ...

kanyarból kifelé ahol beton van a rázókõ után ott két kerékkel elhagyható a pálya? 😊

egyébként nagyon tetszik, 120%-ra állítva az ai ellen is jóket lehet lökdösõdni! 😊)

www.smart-bus.hu

petesilver
#29525
Ligaszabály szerint igen. De rengeteget jelent, ha a kormányt is jól beállítja az ember, már ha nem G25-öd van. A régebbi momo kormányoknál érdemes állítani, jobb lesz tõle.

Mission Impossible 2010: PRO Class

nyuny01
#29524
szerintem is szép lett!Ez csak sajátcélra készült vagy hozzá lehet alahol jutni?

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

SimaSuna
#29523
nagyon fain 😄
lac coo
#29522
Jó ez, elég szép lett 😉 <#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#29521
Ahoz kepest, hogy tizenegynehany ora alatt keszult, csak ugy "szemre", nem is olyan veszes😉 <#idiota><#zavart1>
Persze a fakkal, epuletekkel nem kell foglalkozni (az luxus lenne tesztbol😄), a falakon a reklamok meg szabadon valasztottak itt-ott, hogy lassam a kanyart😊 <#vigyor3><#zavart1>

BucharestRingTestPreviewCompare (AVI, DivX, 15MByte)


#29520
rugótávolság, kerékdõlés, guminyomás, kerékösszetartás, kasztni magasság elõl-hátul... ez pont sok is! 😄 egyébként saját beállítással 2:00:244 a legjobb idõm, az alapbeállítással meg egyszerûen nem bírok 2:01:000 alá menni! :S

azt jól értelmezem, hogy levágásnál egyik kerék sem mehet túl a rázókövön?

www.smart-bus.hu

#29519
úúúgyvan! reinstall! 😄

www.smart-bus.hu

SimaSuna
#29518
ez igaz..de én a setupra gondoltam.

Tomievo
#29517
Ez persze nem egészen így van, mert a vezetési stílusok különbségei és egyebek miatt sosem lesznek egyenlõk a feltételek..😊

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

avcom
#29516
<#worship>

a pályán rohangáló kutyát ne hagyd ki <#vigyor>

Alexease
#29515
Es egy "hirtelen video" egy korrol😉 <#idiota>

BucharestRingTestPreview (AVI, XVid, 22 MByte)

petesilver
#29514
<#worship><#finom><#worship><#vigyor2><#finom><#worship><#guluszem1><#worship>

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29513
Azt el lehet buherálni? 😊 Jóformán semmit nem lehet rajta setupolni 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

SimaSuna
#29512
<#worship><#eljen>
Alexease
#29511
BucharestRing Teszt😊 <#idiota><#vigyor3><#zavart1><#zavart2><#hehe>


lac coo
#29510
Gondolom átállítotad, hogy a saját setupod legyen a favorit (nem tom most hogy hívják pontosan 😊 ) ,de attól még visszahívható a mod default setupja..Ha nem akkor, egy mod-reinstall 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#29509
azt buheráltam el, hogy egybõl a saját setup jelentkezzen! 😄

www.smart-bus.hu

lac coo
#29508
Akkor visszahívod a "default" gombra kattintva 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SimaSuna
#29507
hiába..ha a Clio kupában indulni fox alap setup lesz úgyis^^
#29506
fasza... természetesen azt már átbuheráltam! 😊)

www.smart-bus.hu

Smicy2
#29505
Jaja!

Charade GTti

lac coo
#29504
Asszem úgy szokták, azt használhatod ami a modban alapból van .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Smicy2
#29503
-.-"

Charade GTti

SimaSuna
#29502
van 1 setup amit MINDENKI használ..
DEFAULT setup..

ne azon legyen a hangsúly h ki milyen setupot használ hanem h mindenkinek 1forma így mindenki 1enlõ esélyel indul..
#29501
na de mi az az azonos setup??? 😊

www.smart-bus.hu

Alexease
#29500
www.microsoft.com 😉
SimaSuna
#29499
mindenkinek azonos a setupja..
max a kormánybeállítást lehet variálni 😊
csm
#29498
az mire szolgál,és honnan tudok szerezni?

BMW 325 iX Rallye Car :)

#29497
Sziasztok! A Clio kupában mit takar pontosan a FIX setup? Mik a beállított értékek? Szeretnék azokkal a feltételekkel gyakorolni, ahogy a szerveren is lehet játszani...

www.smart-bus.hu

irlindy
#29496
ja és ha már itt tartunk kijöhetne végre egy normális gokart mod...eddig sajna egyikben sem találták el túl jól a fizikát...egyszerûen egy legyengített autó..kb olyan érzés rfben a gokart mod.. közbe igaziból azért van különbség rendesen

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

irlindy
#29495
jaja...vki megcsinálhatná rF-hez

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#29494
net frameworkot rakjal fel..
csm
#29493
mondtam h a tipikus hibaüzenet,nem ír részleteket<#idiota>

BMW 325 iX Rallye Car :)

lac coo
#29492
<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

csm
#29491
"windows hibát észlelt,a kellemetlenségért elnézését kérjük",ez a kezdõszöveg 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

Alexease
#29490
Esetleg ha leirnad a hibauzenetet...😉
petesilver
#29489
Ez pl nagyon Cool gokart pálya!

Mission Impossible 2010: PRO Class

csm
#29488
segitség!amikor elinditom,hibaüzenetet ir ki, és kilép! de nemtudom miért,elméletileg futnia kénea gépemen 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

petesilver
#29487
Na ez se kerek egészen vazze:http://blogf1.co.uk/circuits/
Aki itt nem talál pályát!!! Itt van jó pár érdekes:North-America

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29486
Vazz 😊Inteligens ez, na! 😄

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29485
Igen.. Hát ezzel sokra megyek 😊))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#29484
Akkor driver, beallitas, elektronika...
Alexease
#29483
Megoldottam😉 Hihetetlen volt a problema😉

Ez is elore gyartott azkatreszekbol epitkezik (fa, kerites, stb.), hogy gyorsan haladjak, ugy sem a minodeg a lenyeg😉 Igy az alkatreszek, a palyaszelen volt, hogy onnan be tudjam huzni. A korabbi exportalasnal, senkit nem zavart, otthagytam, exportalta oket😉 Most hogy veglegesitettem volna, Group-oltam, es Hide (hogy meg legyen kesobb). Nah, igy mar belefagy😉 Igaz, hogy nincs kint az editorban, es eddig nem volt baja, de igy, hogy nem latni, mar lefagy😉)))
lac coo
#29482
Az mitõl lehet, hogy gondol egyet a videokártya-hûtésem és megáll ??? Most is 120 foknál vettem észre mikor már lefagyott ....Nem szorul szvsz semmi fizikai baja nincs ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#29481
Ha rajovok, leirom, csak most szetvet az ideg😉 <#idiota><#zavart1> Lehet, hogy "csak" 8-10 ora munka van benne, de hiohetetlen, hogy a levegen szarik be😉 Es mar tucatszor exportaltam, semmi gond nem volt. Egyszeruen, a MAX ugy dont hogy NEM, es akkor NEM😞

Nekem csak ez az egy gondom szokott lenni: Make Scene File. Es ez is a legvegen😊 Nem tudom, mitol doglik be, de idegesito...