rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#29580
már itt sincs fenn csak a hangra egy update..akkor most jön az 1.260? 1-2 héten belül feltörik azt is majd kiadják az 1.265-t és így tovább aminek semmi értelme nem lesz a szerverek összevissza lesznek patchelve csak..van ahol felrakták és már le is vették.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#29579
Visszaolvastam azóta és szomorú vagyok <#szomoru1>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#29578
És lesz AIW, CAM és rendes PIT? Mert ha igen, akkor megvárnám azt a verziót <#zavart1>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#29577
Akko játszunk:hatáozzon meg vlaki egy autótés jöhetnek a köridõk. De lehet mondjuk 3 autó, és akkr tuti van kedvenc közte. Seup legyen dfault, úgyis fun teszt!

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29576
Mi volt 1.5 giga rajta?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#29575
BucharestRing (RAR, 40 MByte)

Nincs AIW, CAM, PIT, stb., de lehet rajta korozni😉 <#idiota><#zavart1>


nesto
#29574
sorry, winamp plugin (led-eket villogtatja basszusra), ilynekor úgy váltja a nagybetû-kisbetû kombinációt <#vigyor2>

Alexease
#29573
Kipucoltam Bucharest-et, a 1,5 gigabol lett 40 mega😉)) Feltoltom, linkelem😊
Alexease
#29572
Miven, hibas a SHIFT/CAPSLOCK kombinaciod?!
nesto
#29571
fogGaLMAm siNcS, AzT se TUdom Mi AZ AZ rFM fÁJl 😊

avcom
#29570
most lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem az rfm fájlban van meghatározva?

Alexease
#29569
Azt csak az ISI tudja😉
nesto
#29568
milyen arányba kapok pontot? mert teszt/verseny után is kapok de mindig más mennyiségût.

Alexease
#29567
Tobb lehetoseg van: belefagy, a rajtracsra, a 0.0.0-as koordinataba, stb.😊 En eleve ugy csinalom a palyat, hogy MAX-ban 0.0.0 koordinataban a startpozicio van, es akkor nincs gond😉)) Valahonnan masolok egy AIW-ot, es ott az 1. poziciot atirom 0.0.0-ra😉)) Tesztelni jo😉 Aztan ha kell AIW, van pit, stb. akkor viszonylag gyorsan lehet hozza gyartani.
JuanG
#29566
asszem az AIW-ban kell megadni...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

petesilver
#29565
Alex: ha nincs pit, azt hogyan oldja meg az rFactor? Hova rakja az autót a pálya betöltésekor?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29564
Új kütyü, talán hasznos: rfactorcentral.com/ FilesScripter

Mission Impossible 2010: PRO Class

avcom
#29563
szerintem ezt már észrevettük a #29527-ben is, csak reméltük, hogy közben választottál egyet a bannerban levõ rakás oldal közül (gyk rfactorcentral.com)

Magnum PI
#29562
Sziasztok!

F1-es pályákon szeretnék játszani. Mit és honnan szedjek le? A CTDP F1 2005 mod már fent van, de honnan szedjek pályákat?

lac coo
#29561
Most amúgy én is pályát csesztetek, persze nem újat, csak szépítgetek egyett próbából ....emlékszel egyszer mondtam neked, hogy jó lenne valami normális féknyomokat rakni a kanyarok elé-után .... amik nem tök egyformák... Nos, kísérletezgetek egy megoldáson .. Egy-két viszonylag nagy méretû-részletességû féknyom-map van (nem tom hogy hívják hivatalosan😊 ), és azt csûröm-csavarom-tömködöm UVW mapnál... Így egyik kanyar sem ugyanolyan mint a másik , ráadásul saját magára is "hajlíthatom" a texturát így még részletesebbnek tûnik ...

Csak mindig elveszi a kedvem a "halandzsa" ami a modellezés után jön 😞((( És néha nem is látszik az új map a pálya felett, nem tom túl közel van vagy valami .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29560
Engem abszolult érdekelne a pálya is és a barkácseditorod is, tanulmányoznám, mit lehet vele kezdeni. Linket küldhetsz privátban is.

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#29559
én bevállalnék néha 1-et, ha nem a rallypályámmal szenvednék...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#29558
Gondoltam en is erre, hogy nem linkelem ki az ilyen verziot, megkapja valaki aki be akarja/tudja fejezni (object tologatas+gyartas, AIW, CAM, stb.), aztan O kilinkeli😉

De ezekkel az a baj, hogy gyorsan keszulnek (5-15 ora), sok benne a teszteles es az optimalizalatlan dolog (pl. itt a keritesen a poznak mind 3D-sek😄), igy eleg sok munka lenne vele, ha elfogadhato minoseget akarnak produkalni😉

De ha erdekel itt valakit, akkor a kovetkezot ugy rakom ossze, hogy ne legyen vele visszafele munka😉 Bar multkor mar volt hasonlo kiserlet, osszeraktam Tacna-t, az utvonalat, kilinkeltem, de senkinek nem kellett😊)))
Dietrich
#29557
az a baj hogy a youtubon minden van csak onboard lap nincs 😉
de nekem megvan a verseny átnézem és ha van benne egy full kör belsõ kamerával kimentem.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

b-type
#29556
össze kellene gyûjteni szvsz, és beajánlani egy csapatnak akik ezzel foglalkoznak....egyszerûen kár veszni hagyni sztem.
Ha itthon nem verbuválódik rá egy csapat sem, akkor ki kellene rakni WIP-nek az rFcentral-ra, és hzteni hogy a befejezést másra bíznád.
Biztos valaki összerakná.
Szinte minden jobb mint hevertetni.
Persze a te tulajdonod, de hát végül is a net erre jó 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#29555
Ez az 😊))
Tele vagyok már idei F1 szárnyakkal, egyedi kasztnikkal de az már nekem büdös, hogy be is rakjam a játékba 😊)))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#29554
Ha van egy normalis terkep, Google, Yahoo vagy Live!, egy cockpit kameras felvetel, nehany foto, akkor ilyen szinten megcsinalom😊)))))

Palyat tervezni, modelezni, texturakat festeni, epitkezni szeretek, de ha mar millioegy hasonlo objectet kell pakolgatni naphosszat, az mar nem bejovos😊)) A zmar olyan munkaszagu😄 <#idiota>
Alexease
#29553
Ha kell, oda adom valakinek, aki palyat akar csinalni, foglalkozni vele, de erre sem volt regebben jelentkezo😉
De ezzel, ha normalis palyat akar az ember, eleg sok munka lenne😉)) Szinte elorol ossze kell rakni😉 Lecserelni a fakat, a mostani "3D-s" keriteseket lap keritesekre, normalis epuleteket modelezni, hattereket, es megcsinalni meg amit az elobb irtam😊)))
Dietrich
#29552
nem tudom, hogy csináltad de <#eljen><#worship>

vállalsz pl san josé street pályát is? <#ravasz1>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Alexease
#29551
Ezeket a palyakat elsosorban tesztnek szanom (modelezes, ISI Tools barkacs, stb.) es persze kivancsisag, hogy menjek par kort a palyan😉

Kilinkelem ha kell valakinek, de tudni kell, hogy csak teszt szintu, vagyis egyformak a fak, nincs optimalizalva, egyforma kocka-szeruek az epuletek, nincs AIW, CAM, pit, start- es pitlampa, stb.😉))
Dietrich
#29550
szerverekre meg pakolják fel..majd leszedik legfeljebb..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

petesilver
#29549
Alex, ezt: láttad már?TrackTutorial

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#29548
Van, pontosabban volt patch😉 Talaltak benne nehany hibat es leszedtek😉 Elvileg - ha az ISI nem vetit - akkor csak a DVD es az Online verziot szinkronizalja, ujdonsag nincs benne... Raeros, majd ha lesz rola normalisabb info😉
irlindy
#29547
de 1 rakat honlapon van oylan h beírod a linket és leszedi flv-be
pl.:
Download
Download2

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#29546
#29535

mások is innen tudták meg :p

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#29545
Van új patch ? Le kell szedni , mert ISI-nél semmit nem látok ....?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

arty
#29544
(OFF:vagy flv source filter felrak és megy bármilyen lejátszoban ... 😊)

Forza.

petesilver
#29543
thx!

Mission Impossible 2010: PRO Class

avcom
#29542
mondjuk ezzel, de ott van az FF plugin is, én általában simán ezt a lapot használom, de sajna most karbantartás van

SimaSuna
#29541
firefox beépített plugin -> download helper
lementi FLV formátumba..amit VLC Media Playerrel megnézhetel..
vagy az FLV to AVI konverterrel át is konvertálhatod avi formátummá.
petesilver
#29540
You Tube videókat hogyan lehet lementeni-trükkel megõrizni a vinyó számára késõbbi visszanézéshez?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Dietrich
#29539
😊
ok

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

avcom
#29538
azért van a patch, hogy szinkronba kerüljön a dobozos (amit már feltört a reloaded) és a letölthetõ verzió, az új tehát - ha minden igaz - nem újabb, mint a már feltört

SimaSuna
#29537
This update was created to address some online security issues, add additional overall stability, and match the new retail DVD version recently released in Europe. The update consists of these files: rFactor.exe
rFactor Dedicated.exe

nemrégiben (1-2hete) a RELOADED csapat feltörte a védelmet..
gondolom az rfactoros srácok készítettek vmi újabbat..h ne tudjanak bemenni akik "(*)virágbolt" verzióval rendelkeznek

(*) virágbolt..de hülye megfogalmazás...de teccik 😄
SimaSuna
#29536
nemtom de számos szerverre nemtok menni :CCC
Dietrich
#29535
rFactor 1255 Update 1.255
ezzel pontosan mit updateltek?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

irlindy
#29534
hát én is...elvileg megint lesz szimulátor kupa...legutobb 3. lettem..hehe..pedig akkor még nem is rfactoroztam

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

b-type
#29533
oks, köszi 😊.
Mindenképpen kint leszek.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

avcom
#29532
bizony, ha lesz idõm lökök valami preview-t, addig meg az origo-n megtalálsz mindent

b-type
#29531
off:
Misu, hétvégén OB van tényleg?
on:

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type