rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Majdnem meglett volna az 1min10 alattai idõ 😊))
<#idiota>#idiota> 😄 1min10,058 lett volna, ha össze tudtam volna rakni.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nem tudom Nalad vagy masvalakinel hogy megy Bucharest, de az eleg luxus itt-ott poligon teren😉 Pl. a kerites minden oszlopa 3D-s, vagyis ~10 meterenkent ~200 felesleges poligon😊 <#idiota>#idiota><#zavart1>#zavart1> Azert 200 poligonbol, mar eleg szep dolgot lehet csinalni, foleg 10 meterenkent, felesleges ilyenre pazarolni😊 De itt ez is egy teszt volt, azert ilyen😉))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
Varosliget Terkep
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://alexease.extra.hu/files/BucharestRingCAM.zip
Es leirom mi volt, ha valakit erdekel😉
Mivel a megjelent kamera editorok nem tetszettek (😄), igy irtam magamnak egy Scriptet 3DS MAX-hez😊 Ott jobban, be tudom allitani a kamerakat😉 De mint teljesen logikus dolog, a kamera kooordinatak nem ugy vannak ahogy mashol. Vagyis nem x,y,z, hanem x,y,y, es raadasul minden erteknek forditani kell az elojelet😊 <#zavart1>#zavart1> Pedig ezt tudtam korabban is, de hogy miert irtam meg szarul a scriptet😉))
Amikor Népliget szóba került (vagy akár egy fantázia pálya is BP-n), akkor ott szivesen fényképeznék, de másban egyszerûen nem érek fel arra a szintre hogy belenyúljak,..tisztában (és békéban) vagyok a korlátaimmal ezen a téren 😊
De tesztelésben pl. eddig is és ezután is..😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mission Impossible 2010: PRO Class
Nekem kell ez a pálya olyan állapotba hogy versenyt lehetsen rajta rendezni!
Virtual SimRacing
A többség csendben figyel és tiszteletben tartja a döntésedet.
De úgy gondolom sok játékos szívesen autózna az általad elkészített pályákon (Parád, Bukarest és még ki tudja mennyi nagyszerû munka lapul valahol a géped egyik eldugott szegletében).
Befejezni nem tudjuk helyetted, segíteni se nagyon tudunk a munkába, tudunk vele játszani ha elkészült és tudunk majd neki rettenetesen örülni is 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Virtual SimRacing
Bucharest-en teszteltem pl. a fizikalisan egyeletlen aszfaltot is😊 <#idiota>#idiota> Vagyis a poligon szinten modositottat😉 De nem lett az igazi, mert az engine a ~5-10 cm alatti kulonbsegekkel nem foglalkozik, afelett pedig negyzetesen😄 <#zavart1>#zavart1>
Benne "felejtettem" a MAS-ban azt a reszt is, TRACK_02.GMT neven, vagyis atirva az SCN file-ban a TRACK_01.GMT-t, mukodnie kell😉<#zavart1>#zavart1>
Ha valaki nagyon raer, kereshet kepeket, es modellezhet normalis epuleteket (technikai feltetelek kesobb, ha van erdeklodo😄).
Amugy, ami az igazi szivatas, az a lampak (pit, start)😊 Azzal szivtam mar nehanyszor😉 Altalaban a gyari ISI lampakat hasznaljak, de en sajatot akarok😉)) Es persze, "hibas" az ISI Tools;D
Ha ez erdektelensegbe fullad, akkor ismet tesztelnem kellene 1-2 dolgot, vagyis palya otlet/alap kell (varosi, LFS City tipusu). Vagyis johet arra is otlet, terkep, fenykep, video, stb.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
MOD-ok: altalaban csak be kell masolni. Esetleg telepiteni. Nincs ket egyforma. Atnezed a file-szerkezetet, rajosz.
aki egyébként AMD Athlon XP-t használ lehetõleg ne rakja fel a 1255-öt (egyelõre)
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Pl.: legeloszor szinte semmit nem talaltam, se kep, se video. Aztan volt valami alap, abbol epitkeztem (az osszehasonlito video). Mikor mar majdnem kesz volt, akkor lattam egy masik kepen/videon, hogy a celegyenes vegen az nem kek reklam a keritesen, hanem lelato kek szinu szekekkel, uresen😉)))) Ez a kisebb gon, odarantok egy lelatot, atszinezem kekre a szekeket, torlom a tablat, aztan kesz😉) De ha olyat fedezek fel, ami mar komolyabban erinti a palyat, az kellemetlenebb😉))
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Tök jó pálya...hangokat nem lehet hozzáadni Alex? (városi zajok, lelátok közelében dudák..)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
rFactor FOREVER
Formula-1 fan
januárba ismét indul majd a F3 bajnokságunk, ahol szeretnék minnél több középeurópai pályát betenni
A1 Ring
Hungaroring
Pannonia Ring
Brno
Akkor lenne ez a Bukaresti pálya
és több asszem, nincs is...
Virtual SimRacing
Virtual SimRacing
Tetszik a pálya nagyon
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
Nem számít, mér meg szoktam hogy magyar emberek általában basznak segíteni a másiknak ha nem áll érdekükbe. Inkább beír egy 2 soros leugatást mint egy 1 soros választ.
Azért köszi segítséget, majd végigpróbálom az összeset.
...volt is lázas keresgélés 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type