rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b-type
#29630
visszajöttem biliárdból megtekertem én is:Bucharest_1min10,3
Majdnem meglett volna az 1min10 alattai idõ 😊))


<#idiota> 😄 1min10,058 lett volna, ha össze tudtam volna rakni.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#29629
A winben lehet valhol nézni-piszkálgatn ia ventik- hûtések értékeit??? Megint megállt ez a szar ;((((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#29628
A poligonokat viszonylag jol birja az engine, sokszor meglepoen jol! A shaderezessel vannak problemai, ott aztan belassul😊 Ezert - es lustasagbol - kizarolag DX7-es shadereket hasznalok😉 <#idiota> Igaz hogy nincs szuper bump-map, reszletes shine-map, tukrozodes, de ugy sem latszik menetkozben😉

Nem tudom Nalad vagy masvalakinel hogy megy Bucharest, de az eleg luxus itt-ott poligon teren😉 Pl. a kerites minden oszlopa 3D-s, vagyis ~10 meterenkent ~200 felesleges poligon😊 <#idiota><#zavart1> Azert 200 poligonbol, mar eleg szep dolgot lehet csinalni, foleg 10 meterenkent, felesleges ilyenre pazarolni😊 De itt ez is egy teszt volt, azert ilyen😉))
lac coo
#29627
És nehezítésként egy jó kis traktoros felvonulás ! 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29626
Jah, és a Dózsa györgy mellett NASCAR tipusú pit lesz!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Freedom88
#29625
72es troli😊

T.T.

petesilver
#29624
1 éve töröm a fejem, hogy lehet megcsinálni kevés poligonból. De tele van finomságokkal, a 2 múzeum, a tavas rész, a vár, a Széchenyi fürdõ, a belátható utcák: István, Damjanich, stb. Szal van min agyalni😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#29623
Bemelegitesnek a Hosok tere megteszi😉 <#idiota><#zavart1>
petesilver
#29622
Hát jövõ nyárig el leszek az objectezéssel 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#29621
Itt van hozza terkep, szinvonalakkal!
Varosliget Terkep
Alexease
#29620
Varosligetet csinaltam mar egyszer😊 <#idiota><#zavart1> De okbjectek es szintkulonbseg nelkul eleg uncsi lett😊)))
petesilver
#29619
Izé, nem népliget, én városligetet szeretnék csinálni.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29618
Megjegyzem csütörtökön megyek a népligetbe "pályabejárásra", nem tettem le a dologról. Ráérsz esetleg?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29617
Akartam is ajánlani, hogy pár kör után menjen be mindenki monitor üzemmódba, nagy élmény alulról látni az autót ahogy elhúz a célegyenesbe! 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29616
Én modelleket szívesen csinálgatok ha kell , de csak úgy , hogy adadom neked és oda rakod ahová akarod😊))) Nincs az az isten, hogy én berakjam a játékba ....Az tényleg olyán munkaszagú ahogy írtad múltkor, mintha a 1200-adik konyhámat raknám össze ..Fúúúújjjj...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#29615
Ha esetleg kell valakinek, hasznalhatobb CAM file:
http://alexease.extra.hu/files/BucharestRingCAM.zip

Es leirom mi volt, ha valakit erdekel😉
Mivel a megjelent kamera editorok nem tetszettek (😄), igy irtam magamnak egy Scriptet 3DS MAX-hez😊 Ott jobban, be tudom allitani a kamerakat😉 De mint teljesen logikus dolog, a kamera kooordinatak nem ugy vannak ahogy mashol. Vagyis nem x,y,z, hanem x,y,y, es raadasul minden erteknek forditani kell az elojelet😊 <#zavart1> Pedig ezt tudtam korabban is, de hogy miert irtam meg szarul a scriptet😉))
b-type
#29614
Lehet hogy vannak páran akik tudnának segíteni, de én sajna nem vagyok az 😊 😞
Amikor Népliget szóba került (vagy akár egy fantázia pálya is BP-n), akkor ott szivesen fényképeznék, de másban egyszerûen nem érek fel arra a szintre hogy belenyúljak,..tisztában (és békéban) vagyok a korlátaimmal ezen a téren 😊
De tesztelésben pl. eddig is és ezután is..😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#29613
Jah: Alex a pálya király, a karakterisztikája szemét 😊 de ennyi kell 😊 Ha egyszer rááll a lábam, élmény lesz gyorsan közlekedni rajta. Mindenkinek ajánlom a Cart-al kipróbálni, haláli!

Mission Impossible 2010: PRO Class

gviski
#29612
hát ha lenne adnék is :-)

Virtual SimRacing

pointer4
#29611
Ilyenkor bekéne nyõgni az összeget amire gondoltál ösztönzési erõnek.
gviski
#29610
Nagyon tetszik nekem bukaresti pálya, hibázási lehetõség 0!

Nekem kell ez a pálya olyan állapotba hogy versenyt lehetsen rajta rendezni!

Virtual SimRacing

#29609
Tudod Alex nem itt kell ezt megkérdezned. Azt hiszem bármelyik pályád siker lenne és a legjobbak között jegyeznék õket.
A többség csendben figyel és tiszteletben tartja a döntésedet.
De úgy gondolom sok játékos szívesen autózna az általad elkészített pályákon (Parád, Bukarest és még ki tudja mennyi nagyszerû munka lapul valahol a géped egyik eldugott szegletében).

Befejezni nem tudjuk helyetted, segíteni se nagyon tudunk a munkába, tudunk vele játszani ha elkészült és tudunk majd neki rettenetesen örülni is 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

lac coo
#29608
Nem jövök rá mitõl áll meg a video-hûtésem... Ha nem játszom akkor semmi baja, ha játszom valamit 10 perc múlva megáll 😞(((

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29607
Hát Bucharest nem az én kedvencem az tuti! 😊Ahogy belefeledkezem a gázpedálba, már töröm is az autót az egyik rohadék sikánon, vagy visszafordítón, ha éppen nem a bemenetit szúrom el 1 pixellel. Itt bakker a gumifal is nagyon büntet! 😊 Szemét pálya, nehezebb menni rajta mint macaun. Kívánja, hogy küldje neki az ember, és azonnal törik is az autó. Mondjuk a Porche az egy kotvány rajta, nem kanyarodik, féketés alatt meg még rosszabb. Soha nem mentem PCC-vel, tuti szokni kell az erõcsúsztatást, de elsõre ilyen pályán horror. Inkább Cart-al küldtem neki, azzal viszont vigyorogva mentem végig, még ha tört is! 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29606
Puhitani a felfüggesztést !<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gviski
#29605
Van 1-2 pálya ami nagyon patognak a kocsik (GTR2 konvertek asszem), egyenletlen az aszfalt, ezzen hogy lehet segiteni?

Virtual SimRacing

avcom
#29604
nem modelleztem még pályát, de a home-made képek lehet, hogy hasznosak ilyenkor

Flickr
Picasa

gyorsban benéztem a Ferrari Media Center-be is, de sajna ott csak 2 kép van, a többi csapathoz nincs (még?) hozzáférésem

és egy ismert torrent oldalon fent van az egész verseny sõt még az F3 is

Alexease
#29603
Most jut eszembe😉
Bucharest-en teszteltem pl. a fizikalisan egyeletlen aszfaltot is😊 <#idiota> Vagyis a poligon szinten modositottat😉 De nem lett az igazi, mert az engine a ~5-10 cm alatti kulonbsegekkel nem foglalkozik, afelett pedig negyzetesen😄 <#zavart1>

Benne "felejtettem" a MAS-ban azt a reszt is, TRACK_02.GMT neven, vagyis atirva az SCN file-ban a TRACK_01.GMT-t, mukodnie kell😉<#zavart1>
Alexease
#29602
Bucharest-tel mi legyen? <#zavart1> Kell valakinek, vagy inkabb tobb embernek?😊 Ha igen, akkor kellene egy lista a fontosabb modositasokrol, javitasokrol (alap palyageometriat NEM valtoztatok!😄). Azt tudom, hogy kell pit, pithelyek, starthelyek, lampak, AIW, CAM.

Ha valaki nagyon raer, kereshet kepeket, es modellezhet normalis epuleteket (technikai feltetelek kesobb, ha van erdeklodo😄).

Amugy, ami az igazi szivatas, az a lampak (pit, start)😊 Azzal szivtam mar nehanyszor😉 Altalaban a gyari ISI lampakat hasznaljak, de en sajatot akarok😉)) Es persze, "hibas" az ISI Tools;D

Ha ez erdektelensegbe fullad, akkor ismet tesztelnem kellene 1-2 dolgot, vagyis palya otlet/alap kell (varosi, LFS City tipusu). Vagyis johet arra is otlet, terkep, fenykep, video, stb.
Tomievo
#29601
Én 1.11.2-t mentem. Csak kuplung segítséggel term. Sztem akár 1.10 alá is be lehet rugdosni a porschét.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Alexease
#29600
Kamera allitas: Options/Controls beallitasoknal megnezed, beallitod,stb.
MOD-ok: altalaban csak be kell masolni. Esetleg telepiteni. Nincs ket egyforma. Atnezed a file-szerkezetet, rajosz.
Attila889
#29599
Sziasztok.Kamerát hogy lehet állitani?Modoakt hogy lehet betenni? 😊

avcom
#29598
nem, szerintem nekik sincs gõzük sem, pedig nagyjából megvan

aki egyébként AMD Athlon XP-t használ lehetõleg ne rakja fel a 1255-öt (egyelõre)

Dietrich
#29597
nem ugatást hanem a kutyát berakni safety carnak 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Alexease
#29596
Rengetek mindent lehetne meg csinalni, csak hat ido, ido, ido😉)) De eleve az alapanyagok beszerzese is mar rengeteg ido.
Pl.: legeloszor szinte semmit nem talaltam, se kep, se video. Aztan volt valami alap, abbol epitkeztem (az osszehasonlito video). Mikor mar majdnem kesz volt, akkor lattam egy masik kepen/videon, hogy a celegyenes vegen az nem kek reklam a keritesen, hanem lelato kek szinu szekekkel, uresen😉)))) Ez a kisebb gon, odarantok egy lelatot, atszinezem kekre a szekeket, torlom a tablat, aztan kesz😉) De ha olyat fedezek fel, ami mar komolyabban erinti a palyat, az kellemetlenebb😉))
SimaSuna
#29595
nem vagy te 1 kicsit telhetetlen? 😄 😊
b-type
#29594
azért az poén lenne, a pálya egy bizonyos pontjára kutyaugatást tenni 😄DD

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#29593
mondjuk igaz, nem versenyen próbáltam, csak edzésen körözgettem,...arra meg csak a kóbor kutya kiváncsi 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#29592
Vannak hangok😊 A "kozvetito" a celegyenesnel mindig szol, de a kozonseget, dudakat csak a versenyen hallani. Plusz hangokat a gyariakan kivul egyelore nem tudom, nem probaltam😉 Majd letesztelem😉
b-type
#29591
kiprószáltam, 1min11,8
Tök jó pálya...hangokat nem lehet hozzáadni Alex? (városi zajok, lelátok közelében dudák..)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#29590
HY all
rFactor FOREVER

Formula-1 fan

petesilver
#29589
Na jó, akkor leszedem azt 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

gviski
#29588
euroring mikor lesz lehet arról már valamit tudni?

Virtual SimRacing

gviski
#29587
én a VSR egyes bajnokságaiba felhasználnám ezt a pályát!

januárba ismét indul majd a F3 bajnokságunk, ahol szeretnék minnél több középeurópai pályát betenni

A1 Ring
Hungaroring
Pannonia Ring
Brno

Akkor lenne ez a Bukaresti pálya

és több asszem, nincs is...

Virtual SimRacing

Alexease
#29586
Ha lesz, van ra igeny akkor meg lehet csinalni, megcsinalom😉 De azert, hogy en menjek rajta nehany kort, vagy esetleg 2-3 ember 5-5 percet korozgessen, nem biztos hogy ra szannek meg par napot😊
gviski
#29585
??? Azt már vágom hogy nem lesz, de meg lehet csinálni hozzá? mert akkor szenvedek egy sort vele...

Virtual SimRacing

nyuny01
#29584
Én is azt javasolnám,mentem vele pár kört eddig 1.15.589-nél tartok!
Tetszik a pálya nagyon

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

Magnum PI
#29583
Én észrevettem a bannar linkjeit és le is szedtem az egyik trackpackot amit jelszóval van védve. Ez volt a CTDP-hez a SPET meg nem tudom müxik-e a vele és hogy mennyire jó. Nekem az kellene ami szerintetek a legjobb.

Nem számít, mér meg szoktam hogy magyar emberek általában basznak segíteni a másiknak ha nem áll érdekükbe. Inkább beír egy 2 soros leugatást mint egy 1 soros választ.

Azért köszi segítséget, majd végigpróbálom az összeset.

b-type
#29582
nekem újra kellett írni a kódot.
...volt is lázas keresgélés 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Tomievo
#29581
Én javasolnám a PCC2007-t. Este majd futok rajta idõt, aztán beírom.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.