rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#29730
Na bazz én az elõbbit 14 000-nek olvastam 😊)))))))))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29729
CSak érdekesség képpen: 57000 poligon csak a kormány a suzukiban 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

irlindy
#29728
jaja közben megtaláltam...de átkonvertálni mivel lehet rendes videoba?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#29727
RAD Tools .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

irlindy
#29726
".bik" file-t mivel tudok megnyitni és átkonvertálni?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#29725
Jó lett a Nippon ;9 Hangok kicsit furák, a modell szép, fizika a szokásos... Váégre nincs az a lehetlenül rövid fékút...aki szereti a forma autókat, mindenképpen nézze meg ....Bár nem néztem meg, de ha jól láttam upgrade-ként be lehet rakni a kormányra az addott pálya képét 😊)) Gondolom csak az ottani bajnokság pályái vannak benne , de jó ötletm és talán bõvíteni is lehet ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#29724
Az simán megáll akkor 8000-nél így szemre , belsõ és kerekek nélkül .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29723
147000 a lowpoly, de biztos sokat elvisz a 4 kerék meg a belseje.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29722
Ezek részletesen kidolgozott, darabokból álló modellek. Pl a smoothoz egy élt egymás mellé sûrûn kell megcsinálni, hogy él maradjon utána is. Máshogy van darabolva. Mapolva egyáltalán nincs shader azt csókolom. Szóval bazisok macera, de nem nagy gond, megoldom hogy jó legyen. Sok helyen pl. fölösleges szarozni az eredeti poligoncsökkentésével, inkább pikkpakk csinálni másikat.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29721
Nem tom igazából nem néztem meg hány poligon ....Sok munka lenne, de egy új modell sem kevesebb 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#29720
Formula Nippon 2007 .
Ez jó szokott lenni 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#29719
ja hogy egy adott felületrész kevesebb polygon legyen mi? lehet az is elég ha belsejét pucoljuk és akkor már elfutna nem? vagy annyira sok?

Emlékszem amikor a zonda-n dolgoztam és beraktam a kész legrészletesebb model-t akkor arra gondoltam nem is kell LOD elvégre jópár éves modelrõl van szó manapság rf alatt biztos elmegy 😊...de aztán mindenki azzal jött hogy LOD kell és kész, minden modban vannak lod-ok 😊)...most meg nézem a replayeket ilyen-olyan pályán és még közelbõl is a lowdetail LOD-ot tölti be mert szarul van a kamera megcsinálva 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#29718
A hálót egyszerûbbé tenni elég gáz ... Plusz ezen így semmi nem jó : fülke, kerék, kasztni (leesõ alkatrészek..) ,kellenek lodok stb .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#29717
miért olyan sok meló kipucolni a felesleget? 3DSimED-el elég könnyû egyes részek törlése, max-ban bonyolult?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#29716
Tedd vissza a regi verziot + Loader. Online nem mukodik majd, es a kesobbi MOD-ok sem mennek, de ingyen van. Ha tobbet akarsz, akkor tudod a megoldast😊
A warezrol ennyit, a tobbi del...
nesto
#29715
most adták ki az új verziót? akkor mostmár nem is fogok tudni játszani vele, nincs hozzá valami crack?

petesilver
#29714
ok, majd üzenj.

Mission Impossible 2010: PRO Class

avcom
#29713
inkább kiválogatom és feltöltöm, egyszerûbb, mint pendrive-val szenvedni (meg már nincs is meg a "bázisom", mint tavaly)

lac coo
#29712

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

cselt
#29711
Levelezéstõl ne félj! Szoktak adni egybõl még plussz aktiválási lehetõségeket.
Alexease
#29710
Ingame😉 Kellett egy egyszeru palya, ahol teszteljem a lampakat😉) Ez volt a legegyszeru, 1 tobb negyzetkilometeres lap;D
A lampaknal, animacioknal szarakodni kell az editorral, mert programhoz, scriptekhez vannak igazitva.

De ugy nez ki megszivtam, mert megis feltettem az uj patch-et, es azzal mar egyaltalan nem mukodik az 1.150-es AIW editor😞 Mar a 1.250-hez sem adtak ujat...:/ Vissza kellene rakni a 1.250-et, de rinyalok az ujra aktivalastol, ha elfogy, vagy nem mukodik, gozom sincs mennyire eredmenyes a levelezgetes?!
Vagyis, egyelore kimarad az AIW keszites😞
petesilver
#29709
Hát ha az E betûs oldalra gondolsz, oda ránéztem én is, de a suzukiról csak képet láttam. No a Seat készen 11063 poligon. Nagyjából ide kell lõni az autókat rF-ben. Aztán ha valaki extrémállat, az a highres cockpitet is ennyibõl csinálja meg 😊Bár némely cockpit szokatlanul igénytelen hatást kelt 😞 így is.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29708
Zsíír! És milyen izgalmas a pálya! 😊Object+textura mellett mi kell még hozzá, hogy mûködjön? A kép mibõl van? editorból vagy ingame?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29707
Nincs , az az oldal egy aranybánya, rendszeresen ránézek 😉Ne hallgass Alexre , ne rakj rá kétoldalas mat-ot mert úgy már értelmezhetetlenül sok vonal lesz 😊))))


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#29706
Csinaltam sajat Pit/Start lampakat, es ugy nez ki, talan meg mukodnek is😉 Bar legeloszor olyan volt, mint a karacsonyfa futofennyel😉))
petesilver
#29705
Anno engem mit szivattak renderhez amikor wireframel rendereltem 😊 igaz, az nem átlátszó volt. Erre az opcióra még emlékszem is bakker! 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29704
Gyanús vagy Te nekem! 😊 Ilyet nem talál csak "úgy" az ember! Megvan a full dvd?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#29703
Render/Common/Force 2 Sided
Render/Renderer/Force Wireframe
<#vigyor3>
lac coo
#29702
Default Scanline renderer, és ott a Renderer fülnél pipáld ki a Force Wireframe fület....Elõtte rakj rá valami egyszerû materialt . Ez a legegyszerûbb .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29701
Igen, de így is sok meló lenne vele. Ezt hogyan kell renderelni? Mindig érdekelt, hogyan lehet átlátszó wirefram-et renderelni.

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29700
Van benne lowpoli modell is, azt már le lehet butítani ... A belsejét meg kipucolni .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#29699
Pont a loader miatt sztem, azér adták ki az új verzióját, hogy ne lehesen azt használni, elvileg...

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#29698
A Mustang modell egy skin tutorialból való, ugyan ezen az oldalon megtalálható ....A Swift egyébként Vray materialos, szal azt fel kéne tenni a maxra, hogy normálisan megnyissa ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

nesto
#29697
help me!valamiért indítanám az rfactor1.250.loadert és azt írja ki hibaüzenettel hogy "The size of rFactor.exe is wrong" eddig jó volt, de most nem indul

petesilver
#29696
Most nekem is lejött!

Mission Impossible 2010: PRO Class

pointer4
#29695
Nekem megy, nincs rajta napi limit vagy ilyesmi ? Pl csak 2/nap....
petesilver
#29694
Erre akárhányszor kattintok, busy mindig 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#29693
Hát igazad van mindenben, ez így semmire nem jó játékhoz, de majd lesz. Ránézni mindenképpen érdemes, de csak olyan etalon szinten használható. Ha már itt tartunk, a ringre elhoznád az eddigi Suzukis képeidet? Viszek pendrive-ot.

Mission Impossible 2010: PRO Class

avcom
#29692
na, csak félig sikerült kifejezni magam
arra gondoltam, hogy nem nagyon emlékszem olyan esetre, amikor ilyen-olyan letölthetõ modellek alapból használhatók lettek volna játékokba, mert ezt is meg azt is, meg amazt is át kellett alakítani (meg butítani), hogy kezdeni lehessen velük valamit

egyébként Pete-nek régebben volt Speedline felnije egy Clio-hoz <#vigyor3>

#29691
Na ja egy rendert a végtelenségig lehet farigcsálni, csak jelenleg az ISI motorja nem éppen egy 3DMax 😛
Ha belegebedsz sem lesz olyan mint az életben.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

avcom
#29690
nem értek hozzá, de ránézésre egyébként is van mit faragni rajta, nem? <#zavart1>

Alexease
#29689
Ha ilyen aprosagokon mulik, akkor sosem lesz Swift-unk😊<#idiota><#zavart1>
avcom
#29688
a tükrök, felnik és a hátsó ajtók kivételével tökéletes (lenne) 😊

Alexease
#29687
MAX8-at erdemes beszerezni, friss, de megis mennek rajta a cuccok (pl. gMotor PlugIn).
JuanG
#29686
max5-el nem tudom sajna megnyitni 😞((...be kéne szereznem egy újabb verzsönt 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

petesilver
#29685
Thank you! Mit kerestem pedig valami hasonlót!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#29684
Es ha meg van kedved😊))
http://depositfiles.com/files/1826457
petesilver
#29682
Szia! Linket tudsz adni a suzukira, hogy honnan lehet letöteni, vagy el tudodküldeni nekem? megnézném közelebbrõl. thx

Mission Impossible 2010: PRO Class

#29681
FSONE 2006

Formula-1 fan